PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ LINE ] / تمامی مسائل مربوط به برنامه لاین

Milad4171
29-07-2014, 20:27
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برنامه لاین یک برنامه ارتباط آنلاین است که در اصل در یک شرکت ژاپنی تولید شد و به منظور ارسال متن ، عکس ، ویدیو و گفتگو در یک کانال خصوصی برای اسمارت فون ها و کامپیوتر های شخصی فعالیت خودش را آغاز کرد !

این برنامه در سال 2011 در ژاپن فعال شد و در مدت کوتاهی 100 میلیون یوزر از این برنامه استفاده کردند.
در کمتر از 18 ماه از تاریخ تولید این اپلیکشن ، بیش از 200 میلیون کاربر ازاین برنامه استقبال کردند! در اواسط سال 2013 بیش از 100 میلیون کاربر به طرفداران این اپلیکشن اضافه شدند و تعداد کاربران این اپلیکشن در همان سال از مرز 300 میلیون کاربر فراتر رفت که در این بین فقط 50 میلیون از این کاربران ، ژاپنی ها بودند!

این اپلیکشن همکنون با داشتن بیش از یک میلیارد کاربر ، یکی از پرطرفدار ترین اپلیکشن ارتباط آنلاین در قالب پروتکل P2P است.

این برنامه بر روی سیستم عامل های اندروید ، IOS Smart phone ، بلک بری ، نوکیا آشا ، ویندوز فون و Firefox OS قابل استفاده می باشد.
همچنین این برنامه روی سیستم عامل های شخصی ، Windows و Mac Os نیز قابل اجرا و استفاده می باشد!

نمودار پیشرفت برنامه لاین از بدو تولد تا تاریخ 2014/6/21

لینک ها

Mobile :

Android:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
IOS :

Black Barry :

Windows phone :

Nokia Asha :

Firefox Os :

PC

Windows

(Windows 8(app Store

Mac OS

Milad4171
29-07-2014, 21:56
بعد از نصب لاین بر روی PC* ، برای ورود به برنامه باید اول داخل برنامه لاین موجود در تلفن خود رفته و وارد مسیر زیر شوید و یک ایمیل و پسورد را تنظیم کنید تا در PC بتوانید به اکانت خود متصل شوید!
* لینک دانلود نسخه ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ( بازنشر)

بعد از انجام تنظیمات بوسیله آدرس ایمیل و رمز عبوری که در قسمت مورد نظر تنظیم کرده اید ، وارد حساب لاین خود شوید.

Golbarg01
06-08-2014, 18:07
سلام
مدتیه بعضی ها منو تو لاین ادد می کنن یعنی پیغام ادشون تو صفحه اصلی موبایل میاد ولی وقتی وارد برنامه لاین میشم اسمشون رو در لیست دوستان نمی بینم و پیغام اضافه شدن دوست جدید هم نیومده
مشکل چیه؟

Milad4171
06-08-2014, 21:24
سلام
مدتیه بعضی ها منو تو لاین ادد می کنن یعنی پیغام ادشون تو صفحه اصلی موبایل میاد ولی وقتی وارد برنامه لاین میشم اسمشون رو در لیست دوستان نمی بینم و پیغام اضافه شدن دوست جدید هم نیومده
مشکل چیه؟
ممکنه این دوستان از طریق سرویس های ارتباطی که در آنها عضو هستید و با شما در آنها مشترک هستند در اکانت شما عضو بشن ( به دلیل اضافه کردن شماره تلفن در اکانت خودشون )
معمولا بعضی وقتا این اتفاقات می افته . حتماً از اخرین نسخه این نرم افزار استفاده کنید. ممکنه کسی اد کنه بعد دوباره Live بده. و شما اونها رو نمی بینین دیگه.

Golbarg01
07-08-2014, 18:19
ممکنه این دوستان از طریق سرویس های ارتباطی که در آنها عضو هستید و با شما در آنها مشترک هستند در اکانت شما عضو بشن ( به دلیل اضافه کردن شماره تلفن در اکانت خودشون )
معمولا بعضی وقتا این اتفاقات می افته . حتماً از اخرین نسخه این نرم افزار استفاده کنید. ممکنه کسی اد کنه بعد دوباره Live بده. و شما اونها رو نمی بینین دیگه.

live میدن یعنی چی؟
از اخرین نسخه استفاده می کنم
بعضی از این افراد از دوستان خودم هستن که هم من شماره اونا رو سیو دارم تو گوشی هم اونا شماره منو سیو دارن
ولی مثلا یکیشون چند روز پیش تازه لاین رو نصب کرده بود همون موقع که نصب و ثبت نام کرد پیغام ادش اومد تو صفحه گوشی من ولی وقتی رفتم تو لاین اسمش اونجا نبود!

mtchabok
08-08-2014, 12:32
leave دوست عزیز ، احتمالا اشکال تایپی بوده . زمانیکه اکانت خودشونو پاک کنن این عمل leave انجام میشه .

در لاین دو تا لیست داریم:
- یکی لیست دوستانمون که ادد و یا دوستیشونو تایید میکنیم .
- یکی دیگه هم افرادی هستن که هنوز درخواستشون و یا کاربریشونو تایید نکردیم که در لیست دوستانمون قرار بگیرن .

اگه در چت روم ، گروهی در لاین برید تمام افراد اون گروه به لیست دوم اضافه میشن ، مخاطبهای گوشیتون هم اگه با شماره خودشون در لاین عضو بشن به این لیست اضافه میشن .
برای دسترسی به لیست دوم ، در لاین نسخه ویندوز دسکتاپ روی گزینه سوم از سمت چپ کلیک کنید ( همونی که آیکن یک آدم با علامت بعلاوه داره )
در لاین نسخه اندروید هم در لیست دوستاتون مثل نسخه ویندوز دسکتاپ آیکن آدم با علامت بعلاوه داره .

Rossin
09-08-2014, 10:56
با سلام

یکی از مزیت های برنامه لاین وجود اکستنش های جذاب و کار آمد برای این اپ هست که با نصب و اجرای آن ها میتوانیم قابلیت های برنامه رو افزایش بدیم.

1 Line Tools

لاین تولز این امکان را به شما میدهد تا به جای نصب چندین برنامه کاربردی 17 برنامه مفید را در یک اپ داشته باشید!
این نرم افزار که تعداد دانلود آن در بازار های اندروید از میلیون هم گذشته است برنامه های خود را در 4 بخش دسته بندی کرده است و بصورت یک فایل apk برای کاربران عرضه کرده است . از مهم ترین بخش های این نرم افزار می توان به زاویه سنج ، قطب نما ، چراغ قوه ، ذره بین ، آینه ، سطح سنج ، کرنومتر ، مبدل واحد ها و ... اشاره کرد .

نمایی از برنامه پس از نصب :

لینک دانلود :
google play

Rossin
13-08-2014, 15:33
2 : LINE camera

با این اپلیکیشن قادر خواهید بود المان هایی فوق العاده زیبا ، افکت ها و قاب های بی نظیری را برروی تصاویر خود اعمال کنید و ظاهری متفاوت را به عکس هایتان هدیه دهید .این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دارای بیش از ۲۰ میلیون کاربر از ۲۱۰ کشور در سراسر جهان است که این خود نشان دهنده ی محبوبیت این برنامه نزد کاربران است .برخی از ویژگی های برنامه ی LINE camera اندروید :
- دارا بودن بیش از ۱۰۰ فریم و ۱۰۰۰ استامپ مختلف
- دارا بودن بیش از ۱۸ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])۶ براش
- دارا بودن فیلترهایی شگفت انگیز
- استفاده از براش ها و متن های دارای استایل
- اشتراک گذاری تصاویر برروی شبکه های اجتماعی فیس بوک ، توییتر و …

[COLOR=#555555][FONT=tahoma][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لینک دانلود

mili_k
31-08-2014, 21:56
لاین چت روم public داره ؟

Milad4171
02-09-2014, 12:19
لاین چت روم public داره ؟

منظور از چت روم پابلیک چیه؟
بعضی وقتا لاین بعضی از گروه های پر طرفدار رو پیشنهاد میده اما در حالت کلی گروه عمومی به اون صورت وجود نداره.

M3M0l
19-09-2014, 15:42
من یه سوال دارم من دیشب لاین بر روی گوشیم نصب کردم و اون قسمتی که عکس برای پروفایلم انتخاب میشه هم یه اسم انتخاب کردم. بعد که واردش شدم در لیست فرندهام تقریبا کل افراد دفترچه تلفن گوشیم بودن.برای اینکه عکساشونو ببینم روی اسم بعضی هاشونم کلیک کردم.بعد سریع اکانتمو دیلیت کردم ..حالا میشه به من بگید شماره تلفنم برای اونا رفته یا نه؟؟
اینم بگم خطی که باهاش لاین ثبت نام کردم و کسی از دوستام ندارن و فقط من شماره ی اونا و دارم.
و دیگه اینکه توی همون چند دقیقه ای که توی لاین بودم در قسمت پرایوسی یه گزینه ای رو غیر فعال کردم.یکی از دوستام گفت اگه غیر فعالش کنی شمارت کنارت اسمت نشون داده میشه.واقعا اینجوریه؟؟؟؟
بچه ها حیاتیه جواب بدید لطفا.:n28:

M3M0l
19-09-2014, 16:08
بچه ها اگه برای لاینم آی دی نسازم اسمم یا شماره تلفنم کدوم یکی نشون داده میشه؟؟؟؟

mtchabok
24-09-2014, 12:38
سلام دوست عزیز

من یه سوال دارم من دیشب لاین بر روی گوشیم نصب کردم و اون قسمتی که عکس برای پروفایلم انتخاب میشه هم یه اسم انتخاب کردم. بعد که واردش شدم در لیست فرندهام تقریبا کل افراد دفترچه تلفن گوشیم بودن.برای اینکه عکساشونو ببینم روی اسم بعضی هاشونم کلیک کردم.بعد سریع اکانتمو دیلیت کردم ..حالا میشه به من بگید شماره تلفنم برای اونا رفته یا نه؟؟
اینم بگم خطی که باهاش لاین ثبت نام کردم و کسی از دوستام ندارن و فقط من شماره ی اونا و دارم.
و دیگه اینکه توی همون چند دقیقه ای که توی لاین بودم در قسمت پرایوسی یه گزینه ای رو غیر فعال کردم.یکی از دوستام گفت اگه غیر فعالش کنی شمارت کنارت اسمت نشون داده میشه.واقعا اینجوریه؟؟؟؟
بچه ها حیاتیه جواب بدید لطفا.:n28:

تا اون زمانیکه بنده در لاین فعالیت داشتم به هیچوجه ندیدم که شماره تلفن نمایش داده بشه . در ضمن زمانیکه اکانت خودتونو پاک میکنین اسمتون به unknown تغییر میکنه و البته اگر که دوستاتون شمارو در لیست پیشنهاد دوستی لاین داشته باشن .
وقتی میگید که کسی شماره شمارو نداشته پس نگران نباشین ، کسی شمارو ندیده .

بچه ها اگه برای لاینم آی دی نسازم اسمم یا شماره تلفنم کدوم یکی نشون داده میشه؟؟؟؟
فکر نکنم شماره نمایش داده بشه . البته دقیق اطلاع ندارم چونکه خودم در همون ابتدا آی دی ساختم .

FOURTH RETURN
09-10-2014, 23:07
چطوری باید فرندهام رو در لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟:n13:

Milad4171
16-10-2014, 18:27
دوست عزیز صبور باشید تا دوستان جوابتون رو بدن
لاین و وایبر چون از طریق شماره تماس شما و کانتکت های شما دوستانتون رو پیدا میکنن. یعنی شما برای حذف این افراد تنها راهی که دارین حذف شماره تلفن این افراد از لیست تماس هاتون هست. اما قبلش باید بلاکشون کنید.
تنها راه این کار همینه. بلاک کردن هم یعنی عدم ارتباط اون افراد با شما در اون برنامه !

mr korash
17-10-2014, 11:39
چطوری باید فرندهام رو در لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟:n13:
اول بلاک کن بعد برو تو قسمت بلاک شده ها فرد مورد نظر رو انتخاب کن ادیت بزن بعد Remove بزن

mohammad.asghari
24-11-2014, 23:42
دوستان راهی هست که استیکر های پولی لاین رو رایگان دریافت کرد؟

Rossin
25-11-2014, 12:03

لاین یک سری بازی داره که با انجام اونها به شما کوین یا سکه میده و وقتی تعدادشون بره بالا میتونید استیکر ها رو بخرید

Dr.Hate
06-12-2014, 14:44
یکی از دوستان میخواد بدونه چطور میتونه یوزر لایک های پست های اکانت "لاین فارسی" رو اد کنه (بقول خودشون بدزده)
در حال معمول مثل اینکه میتونند اینکار رو کنند ولی یوزر لایک های "لاین فارسی" رو نمیتونند

matr!x_2008
09-12-2014, 21:42
سلام. یکی از ادد لیستام جدیدا تبدیل شده به empty room ! این یعنی چی؟ یعنی بلاکم کرده؟ تا دیروز عکسش دیده میشد الان دیگه عکسشم دید نمیشه!

Milad4171
09-12-2014, 21:59
سلام. یکی از ادد لیستام جدیدا تبدیل شده به empty room ! این یعنی چی؟ یعنی بلاکم کرده؟ تا دیروز عکسش دیده میشد الان دیگه عکسشم دید نمیشه!

یعنی ادمین گروه ، گروه رو حذف کرده !

Rossin
09-12-2014, 21:59

سلام
وقتی اکانت لاینشون رو دیلیت میکنن اینجوری میشه یعمی فرد دیگه نیست نه اینکه شمارو بلاک کرده

Just Me Samanta
11-02-2015, 01:14
سلام دوستان
کسی میدونه چ بلایی سر لاین آوردن؟:n29:
از امروز حدودای ساعت 1و45 دقیقه بعد از ظهر کلا لاین غیر فعال شده.
نه پیامی میاد و نه پیامی میشه باهاش فرستاد.
از دو نفر از دوستانم سوال کردم اون ها هم همین مشکل رو داشتن.:n04:

Iloveu-ALL
11-02-2015, 20:59
سلام دوستان
کسی میدونه چ بلایی سر لاین آوردن؟:n29:
از امروز حدودای ساعت 1و45 دقیقه بعد از ظهر کلا لاین غیر فعال شده.
نه پیامی میاد و نه پیامی میشه باهاش فرستاد.
از دو نفر از دوستانم سوال کردم اون ها هم همین مشکل رو داشتن.:n04:

چه بلایی سر لاین اومده؟ :n14:
ای بابا ... (واسه اولین بار) با لاین کار واجب دارم اونم کار نمی کنه! :n09:

احتمالش کمه فـیلتر کرده باشن ... فکر کنم مشکل از سرور لاینه
ولی مثه موبوجنی شده (که فـیلتره) هیچیش کار نمی کنه
اگه فیـلتر کردن (در 22 بهمن!!) خدا کنه حداقل چندتا نرم افزارو بذارن (مثلا وایبر - تلگرام - واتس آپ - اینستا) همه رو پاک نکنن که بد میشه :n35:

Milad4171
11-02-2015, 21:48
چه بلایی سر لاین اومده؟ :n14:
ای بابا ... (واسه اولین بار) با لاین کار واجب دارم اونم کار نمی کنه! :n09:

احتمالش کمه فـیلتر کرده باشن ... فکر کنم مشکل از سرور لاینه
ولی مثه موبوجنی شده (که فـیلتره) هیچیش کار نمی کنه
اگه فیـلتر کردن (در 22 بهمن!!) خدا کنه حداقل چندتا نرم افزارو بذارن (مثلا وایبر - تلگرام - واتس آپ - اینستا) همه رو پاک نکنن که بد میشه :n35:

سلام.
خیر
لاین مشکلی نداره
احتمال میدم مشکل از ورژن جدید باشه. خیلی ها با ورژن جدید لاین به مشکل برخوردن

amirkalak6
12-02-2015, 17:15
بره منم ایراد پیدا کرده نمیدونم چرا عین ف یل شده میمونه چون فقط با قندشکن میاد

Iloveu-ALL
12-02-2015, 19:32
بره منم ایراد پیدا کرده نمیدونم چرا عین ف یل شده میمونه چون فقط با قندشکن میاد

سلام با برنامه بازار (یا برنامه های مشابه) به روز رسانی کن درست میشه
از سایت های دیگه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7%DB%8C%D9%86+%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C+%D8%A7%D9%8 6%D8%AF%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%AF&btnG=)هم میتونی دانلود کنی

yasserDivar
13-02-2015, 01:38
سلام مشکل فقط تو نسخه جدید 4.9.2

Golbarg01
20-02-2015, 23:26
امروز هر چی می خوام وارد لاین ورژن پی سی بشم اول لاگین میشه بعد سریع لوگات میشه و این پیغام میاد:

مشکل چیه؟
قبلا اینجوری نبود

Milad4171
20-02-2015, 23:48
امروز هر چی می خوام وارد لاین ورژن پی سی بشم اول لاگین میشه بعد سریع لوگات میشه و این پیغام میاد:

مشکل چیه؟
قبلا اینجوری نبود

مواردی که گفته رو چک بکنید.
اول اینکه میگه ممکن رو یه سیستم دیگه نسخه دسکتاپ رو نصب کرده باشید
یا گوشیتون ارتباطش قطع شده باشه
یا اکانتتون به حالت تعلیق در اومده
یا حذف شده
یا اینکه اجازه نصب برنامه رو روی این سیستم عامل ندارید.

من اولی رو بیشتر فکر میکنم پیش اومده باشه
اینکه روی یک سیستم دیگه ای نصب کرده باشید
یا قبلا نصب کردید

+
برید داخل لاین موجود در گوشیتون
داخل منوی Settings
داخل قسمت Accounts
تیک Allow login رو بزنید اگر نخورده
+
در قسمت پایینش Devices سرویس هایی که به گوشیتون متصل شده رو نشون میده

Golbarg01
24-02-2015, 22:32
مواردی که گفته رو چک بکنید.
اول اینکه میگه ممکن رو یه سیستم دیگه نسخه دسکتاپ رو نصب کرده باشید
یا گوشیتون ارتباطش قطع شده باشه
یا اکانتتون به حالت تعلیق در اومده
یا حذف شده
یا اینکه اجازه نصب برنامه رو روی این سیستم عامل ندارید.

من اولی رو بیشتر فکر میکنم پیش اومده باشه
اینکه روی یک سیستم دیگه ای نصب کرده باشید
یا قبلا نصب کردید

+
برید داخل لاین موجود در گوشیتون
داخل منوی Settings
داخل قسمت Accounts
تیک Allow login رو بزنید اگر نخورده
+
در قسمت پایینش Devices سرویس هایی که به گوشیتون متصل شده رو نشون میده

همه این مواردی که گفتین چک کردم اوکی وبد ولی بازم log out میده.

ALI . R
27-02-2015, 17:34
همه این مواردی که گفتین چک کردم اوکی وبد ولی بازم log out میده.
سلام. دوست عزیز منم همین مشکل رو داشتم.
آقا میلاد عزیز تمام نکته ها رو در پست قبل گفتن. یکی از همون موارد هست که مهم ترینش که اشاره کردن آقا میلاد احتمال اینکه روی یک سیستم دیگه ای نصب کرده باشید بیشتره.
من این مورد رو بررسی کردم دیدم مشکلم حل شده فعلا.

باتشکر:n16:

mohsen_blid
11-03-2015, 12:04
سلام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم
الان با سیم کارت اول یک ای دی لاین درست شده و کار می کنه
حالا سیم کارت دوم رو گذاشتم و م یخوام از اون استفاده کنم و و کلا جابجا کنم چطور می تونم این کار رو کنم که
لیست ها مجزا باشه و قاطی نشه و هر بار که سیم کارت رو میزارم با ای دی همون سیم کارت وارد بشم ؟
دوم اینکه بعد ا زاینکه ای دی رو ساختم میشه سیم کارت رو در گوشی که اندرویدی نیست قرار داد و از تو کامپیوتر از لاین استفاده کرد (گوشی اندرویدی نباشه ی گوشی ساده مثلا)؟

ali_ab
13-04-2015, 10:10
با سلام به دوستان عزیز
آیا امکان داره به روی دو دیوایس اندرویدی یک اکانت لاین ایجاد کرد؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
موفق باشید

amirkalak6
13-04-2015, 16:48
سلام خدمت دوستان
چند تا سوال داشتم
الان با سیم کارت اول یک ای دی لاین درست شده و کار می کنه
حالا سیم کارت دوم رو گذاشتم و م یخوام از اون استفاده کنم و و کلا جابجا کنم چطور می تونم این کار رو کنم که
لیست ها مجزا باشه و قاطی نشه و هر بار که سیم کارت رو میزارم با ای دی همون سیم کارت وارد بشم ؟
دوم اینکه بعد ا زاینکه ای دی رو ساختم میشه سیم کارت رو در گوشی که اندرویدی نیست قرار داد و از تو کامپیوتر از لاین استفاده کرد (گوشی اندرویدی نباشه ی گوشی ساده مثلا)؟
ربطی به سیمکارت نداره که.... وایبر یک بار رو گوشیت نصب میشه و اس ام اس میاد و رجیستر میشه... حالا تو چه رو گوشیت سیمکارت وجود داشته باشه بعد از ثبت نام چه نداشته باشه. فرقی نداره با همون شماره ثبت نام شده میاد بالا....

Milad4171
13-04-2015, 19:12
با سلام به دوستان عزیز
آیا امکان داره به روی دو دیوایس اندرویدی یک اکانت لاین ایجاد کرد؟
از راهنمایی دوستان سپاسگزارم
موفق باشید
سلام. خیر نمیشه. به محظ ایجاد اکانت در دیوایس دوم اکانت دیوایس اول حذف میشه.

Iloveu-ALL
13-04-2015, 20:54
سلام
اگه من توی مخاطبین یکی باشم ...
بعد اون طرف ، شماره من رو فقط میبینه یا آیدی و اسم رو هم میتونه ببینه؟

Rossin
15-04-2015, 10:55
سلام
اگه من توی مخاطبین یکی باشم ...
بعد اون طرف ، شماره من رو فقط میبینه یا آیدی و اسم رو هم میتونه ببینه؟

لاین حتی برای مخاطبین خودتونم شمارتونو نشون نمیده و فقط اسم اکانت شمارو میبینن.

MOHAMMAD2010
09-05-2015, 11:15
دوستان من پسوردم رو یادم رفته حالا هر چی اون گزینه فراموش کردن رو میزنم که برام ایمیل ریست کردن پسورد رو بفرسته ایمیلی نمیفرسته ! ( یعنی میزنه ارسال شد ولی چیزی نمیاد ) چی کار کنم ؟

Iloveu-ALL
09-05-2015, 13:04
دوستان من پسوردم رو یادم رفته حالا هر چی اون گزینه فراموش کردن رو میزنم که برام ایمیل ریست کردن پسورد رو بفرسته ایمیلی نمیفرسته ! ( یعنی میزنه ارسال شد ولی چیزی نمیاد ) چی کار کنم ؟

پوشه اسپم یا draft چک کنید

MOHAMMAD2010
09-05-2015, 13:09
پوشه اسپم یا draft چک کنید

متاسفانه اکانتمو خیلی وقت پیش پاک کرده بودم ! دوباره ساختم اوکی شد
ممنون از شما

Massoudi
27-12-2015, 22:29
دوستان من مدتی امدم تو لاین چرا تو بعضی از مطالب فقط می شه استیکر رو کامنت زد مثلا نمی شه نوشت چیزی؟

cyrax782
28-12-2015, 21:04
دوستان من مدتی امدم تو لاین چرا تو بعضی از مطالب فقط می شه استیکر رو کامنت زد مثلا نمی شه نوشت چیزی؟

در پست هایی که کانال های رسمی ارسال می کنند نظرات رو می بندند تا اسپم نکنند کاربران و فقط اجازه ارسال استیکر رو می دن.

Massoudi
28-12-2015, 21:18
ممنونو راهنمایی کردید یک سوال دیگه داشتم چرا بعضی وقت ها یک چیزی به اسم Empty Room میاد تو لیستم من تا الان حذف می کردم کار خوبی یا نه؟

cyrax782
28-12-2015, 21:19
فکر کنم اینها مربوط به افرادی هستند که لاینشون رو حذف کردند من که تا الان حذف می کنم این ها را شما هم حذف کن مشکلی پیش نمی یاد

Massoudi
29-12-2015, 10:23
من درست فرق تایم لاین و چت نمی فهمم می شه لطفا یکی توضیح بده؟

pasha.a
29-12-2015, 15:03
تایم لاین یه چیزی شبیه به فیسبوک هست که می تونی هر چیزی(متن-عکس-ویدیو) بین دوستات به اشتراک بزاری و دوستات لایک کنن و نظر بدن
چت هم که احتیاج به توضیح نداره دیگه :n06: همه توش حرفه ای شدن

Massoudi
31-12-2015, 11:37
دوستان کسی می دونه چطور میشه از قابلیت keep تو لاین استفاده کرد؟ هر چی می گردم پیداش نمی کنم

cyrax782
31-12-2015, 13:05
باید برید تو قسمت more, بعدش setting, تو این قسمت می تونی گزینه keep رو ببینی

Massoudi
01-01-2016, 12:36
باید برید تو قسمت more, بعدش setting, تو این قسمت می تونی گزینه keep رو ببینی

مرسی ولی دیشب خودم بعد کلی گشتن پیداش کردم، همه جا رو میگشتم غیر setting:n31:

sepehral
01-01-2016, 13:37
دوستان کسی می دونه چطور میشه از قابلیت keep تو لاین استفاده کرد؟ هر چی می گردم پیداش نمی کنم

حالا این keep که می گین به چه دردی می خوره؟ من از وقتی تو آپدیت جدید اضافه شده ازش استفاده نکردم

cyrax782
01-01-2016, 16:35
حالا این keep که می گین به چه دردی می خوره؟ من از وقتی تو آپدیت جدید اضافه شده ازش استفاده نکردم

keep به تو این اجازه رو میده ه اطلاعاتی رو بعدا ممکنه بهش نیاز پیدا کنی رو یه جا ذخیره کنی و هر موقع خواستی بتونی راحت بهش دسترسی پیدا کنی. من کلا نشستم همه چی لاین درآوردم واسه همونم یه جورایی مطمينم لاین از همه مسنجرای حاضر بهتره.

cyrax782
01-01-2016, 17:34

دانلود برنامه Free Coins jp Line برای دریافت سکه رایگان برای خرید قانونی استیکر برای لاین + آموزش

این نرم افزار به شما بازی ها و نرم افزار های رو پیشنهاد می کنه که هر یک از این نرم افرار چندین سکه (Coin) دارند ، سعی کنید نرم افزار هایی که سکه بیشتری دارند رو دانلود کنید تا بتونید استیکر های بیشتری خریداری کنید.
و درضمن بازی هایی رو که بهتون پیشنهاد میده رو دانلود نکنید ، چون بازی ها هم سکه کمی دارند و هم حجم بازی ها خیلی زیاده که ارزش دانلود رو ندارند. فقط برنامه هایی رو که بهتون پیشنهاد میده رو دانلود کنید.
بعد از دانلود نرم افزار و ورود به برنامه می تونید با وارد کردن این کدها ۲۰ سکه رایگان کسب کنید.
۱ - برای این کار ابتدا وارد نرم افزار شوید.
2 - گزینه منو در بالا ی صفحه سمت راست رو کلیک کنید.
3 - بعد از منوی بازشده گزینه هفتمی رو انتخاب کنید.
4 - حالا باید یکی از این کد ها رو وارد کنید تا نرم افزار ۲۰ سکه رایگان به شما بدهد.
اولی رو وارد کنید اگر سکه نداد دومی رو وارد کنید : 216380 و یا 45b41a

توجه : هنگام دانلود برنامه ها باید از فیلترشکن و یا وی پی ان استفاده کنید و آی پی گوشی تون رو به آی پی ژاپن تغییر بدید.

حالا شما از این به بعد میتونید با دانلود این نرم افزار استیکر های پولی لاین رو به رایگان دریافت کنید.

matr!x_2008
01-01-2016, 20:29
تماس تصویری لاین خوبه؟ با سرعت نت ایرانسل جواب میده|؟ کسی امتحان کرده؟

esmiz
02-01-2016, 02:27
تماس تصویری لاین خوبه؟ با سرعت نت ایرانسل جواب میده|؟ کسی امتحان کرده؟
کیفیت تماس تصویریش عالی شاید فقط اسکایپ ازش بهتر باشه اما کیفیت تماس رابطه مستقیم با کیفیت اینترنت داره من با adsl آسیا تک استفاده کردم خوب بود اما ایرانسل بستگی داره کدوم منطقه باشه نسل سوم باشه یا چهارم اما با سرعت زیر دو مگابیت بر ثانیه و کیفیت ثابت بعید می دونم بتونید تماس تصویری خوب با هیچ نرم افزاری برقرار کنید.

فرستاده شده از Esmiz با tapatalk

cyrax782
02-01-2016, 09:47
کیفیت تماس تصویریش عالی شاید فقط اسکایپ ازش بهتر باشه اما کیفیت تماس رابطه مستقیم با کیفیت اینترنت داره من با adsl آسیا تک استفاده کردم خوب بود اما ایرانسل بستگی داره کدوم منطقه باشه نسل سوم باشه یا چهارم اما با سرعت زیر دو مگابیت بر ثانیه و کیفیت ثابت بعید می دونم بتونید تماس تصویری خوب با هیچ نرم افزاری برقرار کنید.

فرستاده شده از Esmiz با tapatalk

تماس تصویری هم لاین و هم اسکایپ از کیفیت تقریبا برابری برخورداره با این تفاوت که تماس تصویری لاین در مقایسه با اسکایپ دیتای کمتری مصرف می کنه.

این تست جالب توسط یه سایت خارجی انجام شده و در اون ۱۰ اپلیکیشن برتر رو از نظر دیتای مصرفی مورد بررسی قرار دادند

greena
02-01-2016, 10:45
سلام
چه طور میشه لیست مخاطبین رو از لاین یا تلگرام به گوشی منتقل کرد؟

najme.taheri20000
02-01-2016, 13:13
سلام

میشه منظورتون رو واضحتر بگید؟ اگر فرندتونن که دیگه لازم نیست تو گوشی ببرید خودتون شمارشو تو گوشیتون دارید دیگه:n13:

sanamrezaee
02-01-2016, 13:36
ممنون از راهنمایی تون قابلیت با حالیه هر مسنجری ندارتش

zeynab.heydari1980
02-01-2016, 14:35
لاین یه قابلیت خوب بعنوان Keep، داره این اجازه را به کاربرمی‌دهه تا اطلاعات خود را در یک فضای کاملا شخصی ذخیره کنیم البته کاربر میتونه تا ۱ گیگ از اطلاعات را در این محل ذخیره کنه .

greena
02-01-2016, 21:54
میشه منظورتون رو واضحتر بگید؟ اگر فرندتونن که دیگه لازم نیست تو گوشی ببرید خودتون شمارشو تو گوشیتون دارید دیگه:n13:

گوشیم رو رست فکتوری کردم و شماره هام از تو کنتاکت گوشی حذف شده ولی تو تلگرام دارم چه طور میتونم انتقالشون بدم به دفترچه تماسهای خود گوشی؟

najme.taheri20000
03-01-2016, 15:40
گوشیم رو رست فکتوری کردم و شماره هام از تو کنتاکت گوشی حذف شده ولی تو تلگرام دارم چه طور میتونم انتقالشون بدم به دفترچه تماسهای خود گوشی؟

تنها کاری که می تونی بکنی اینه که دونه دونه از تو تلگرام وارد کانتکتات بشی شمارشونو کپی کنی و داخل کانتکت گوشی سیو کن

najme.taheri20000
03-01-2016, 15:42

تنها کاری که میتونی بکنی اینه که دونه دونه کانتکتات رو از تلگرام کپی کنی و داخل کانتکتای گوشی سیو کنی

cyrax782
03-01-2016, 15:45
سلام

حساب گوگل ندارید؟ اگر حساب گوگل دارید و قبلا کانتکتها رو سینک کردید کانتکتا رو به راحتی می تونید برگردونید

cyrax782
03-01-2016, 15:54
Google Contact یکی از سرویس‌های گوگل جهت ذخیره، یکسان سازی و مدیریت مخاطبین می‌باشد، این سرویس به صورت ابری(Cloud) میباشدو کلیه اطلاع ، شماره‌ها گروه‌ها و مشخصات وارد شده رادر این سرویس و گوشی‌های لینکش شده هماهنک میکند بدین ترتیب نگرانی از حذف،خرابی و تغییر گوشی ندارد و با وارد کردن اطلاعات اکانت گوگل در گوشی خود می‌توانید اطلاعات را بسرعت بازیابی نمائید، امکان استفاده در iOSو Android وWEB باعث می‌شود که کلیه پلتفرم‌های معروف تحت پوشش قرار گیرد.

greena
03-01-2016, 22:01
Google Contact یکی از سرویس‌های گوگل جهت ذخیره، یکسان سازی و مدیریت مخاطبین می‌باشد، این سرویس به صورت ابری(Cloud) میباشدو کلیه اطلاع ، شماره‌ها گروه‌ها و مشخصات وارد شده رادر این سرویس و گوشی‌های لینکش شده هماهنک میکند بدین ترتیب نگرانی از حذف،خرابی و تغییر گوشی ندارد و با وارد کردن اطلاعات اکانت گوگل در گوشی خود می‌توانید اطلاعات را بسرعت بازیابی نمائید، امکان استفاده در iOSو Android وWEB باعث می‌شود که کلیه پلتفرم‌های معروف تحت پوشش قرار گیرد.

چه طوری میتونم متوجه بشم که حساب گوگل اکانت دارم یا نه؟

مثل اینکه چند تا شماره بیشتر ندارم توش .چه طور از تو گوشی حساب گوگل کنتاکتم رو برای دفعه بعد به روز کنم؟

cyrax782
04-01-2016, 19:17
موقعی که داری کانتکتا رو تو گوشیت سیو می کنی حواست باشه که حتما تو حساب گوگلت هم سیو بشه، بعضی گوشیا خود به خود سیو می کنه ولی تو بعضی گوشی ها باید یه گزینه ای رو فعال کنید، در نهایت هم گزینه سینک رو فعال کن که همیشه کانتکتات تو حساب گوگلت هم سینک بشه.

برای اینکه ببینید حساب گوگل دارید یا نه باید برید تو قسمت تنظیمات و گزینه Accounts رو چک کنید.

Massoudi
04-01-2016, 19:47
دوستان میشه بگید چطور میتونم چت هایی که با کسی دارم رو ازش بک آپ بگیرم؟

sepehral
04-01-2016, 20:21
باید بری تو قسمت چت، فلش بالای صفحه رو بزنی و داخل chat setting بری و بعد Backup Chat History رو بزنی

najme.taheri20000
04-01-2016, 20:34
سلام من میخوام گوشیم رو ریست کنم، آیا راهی هست که بعد از نصب دوباره لاین دوباره اد لیستا و پستا و لایکام برگرده؟؟؟

mahyar.soleymani40
05-01-2016, 12:59
یه ویژگی خوبی که لاین داره برای اد کردن یه شخص دیگه حتما لازم نیست شمارشو بگیریم با دو ویژگی لاین یعنی Shake it و QR Code، می‌توانیم در کثری از ثانیه، اکانت شخص رو ثبتش کنیم.

cyrax782
05-01-2016, 14:24
سلام من میخوام گوشیم رو ریست کنم، آیا راهی هست که بعد از نصب دوباره لاین دوباره اد لیستا و پستا و لایکام برگرده؟؟؟

بله شما ایمیل و رمز عبور برای حساب خود تعریف کنید و بعدا دوباره وارد حساب قبلی خود شوید

saman.farabi4040
05-01-2016, 15:02
سلام من چرا نمیتونم پیج بعضی از دوستام و تو لاین ببینم ولی اونا میتونن؟؟:n35:

mahyar.soleymani40
05-01-2016, 15:05
دو ویژگی خوب لاین یعنی Shake it و QR Code، می‌توانید در کثری از ثانیه، اقدام به ثبت اکانت شخص مقابل در گوشی خود کنید و نیازی به سیو شماره تلفن نیست

cyrax782
06-01-2016, 11:09
سلام من چرا نمیتونم پیج بعضی از دوستام و تو لاین ببینم ولی اونا میتونن؟؟:n35:

حتما پست ها رو از شما مخفی کردن و به همین دلیل شما به home page آنها دسترسی ندارید

cyrax782
06-01-2016, 11:12
اگر دوست ندارید پستهای یک فرد یا چند نفر برای شما به نمایش در بیاید
به قسمت Timeline رفته و با زدن گزینه Timeline در بالای صفحه و انتخاب Settings و بعد انتخاب Privacy Settings بعد هر ایدی که دوست ندارین را به صورت
Hidden تبدیل کنید

sepehral
06-01-2016, 11:35
لاین یه لانچر جدید اضافه کرده که که خیلی قشنگه من نصبش کردم اصلا مثل لانچرای دیگه باتری مصرف نمیکنه :n01:

moradiava
09-01-2016, 00:23
تایم لاین یه چیزیه تو مایه های فیس بوک البته به عقیده من از فیس بوک خیلی بهتره چون هم مسنجره قوی داره هم مطلب می تونی به اشتراک بزاری هم فیلتر نیست

sanamrezaee
09-01-2016, 12:54
سلام میشه لطفا نحوه درست کردن یه گروه رو تو لاین بگین ممنون

Massoudi
09-01-2016, 13:18
میشه بگید چطور میتونم کسایی که منو اد کردن و باید اکسپت کنم و از کسایی که خود لاین پیشنهاد میده تشخیص بدم؟

sepehral
09-01-2016, 13:36
میشه بگید چطور میتونم کسایی که منو اد کردن و باید اکسپت کنم و از کسایی که خود لاین پیشنهاد میده تشخیص بدم؟

اگه منظور شما از لاین پیشنهاد میده کسایی هستند که در مخاطبین گوشی شما هستند باشه با اسمی که داخل گوشی ذخیره هستند نشان داده میشه و پیام از طرف لاین براتون فرستاده میشه که کاربر در مخاطبین شما هست

Milad4171
09-01-2016, 14:06
سلام میشه لطفا نحوه درست کردن یه گروه رو تو لاین بگین ممنون

سلام. وارد لاین میشید روی علامت سه نقطه ( . . . ) وارد میشید ( این علامت همون More معنی میده ) . روی قسمت ADD Friends وارد میشید.
در قسمت اول CREATE A GROUP رو انتخاب میکنید. و در قسمت بعدی نام و عکس گروه رو انتخاب میکنید و در پایین افرادی که میخواید رو ADD میکنید.

najme.taheri20000
09-01-2016, 14:39
لاین یه لانچر جدید اضافه کرده که که خیلی قشنگه من نصبش کردم اصلا مثل لانچرای دیگه باتری مصرف نمیکنه :n01:

میشه در موردش بیشتر توضیح بدید؟ دقیقا چه کاربردی داره؟

saman.farabi4040
09-01-2016, 15:06
دوستان لاین لایت چه فرقی با لاین داره؟

samyarfarahzadi
10-01-2016, 12:38
فرق بین لاین که سبز رنگه و لاین لایت چیه همه چیش که شکله همه ؟:n03:

seyedrezafadaee
10-01-2016, 14:11
دوستان لاین لایت چه فرقی با لاین داره؟
قابلیت های برنامه LINE Lite:– نصب این برنامه بسیار سبک و سریع و دارای حجمی بسیار کم میباشد. کمتر از ۱ MB!
– لاین آرشیو برنامه سبک وزن است که به خوبی اجرا بر روی تمام دستگاه های آندروید است.
– اماکن ارسال عکس و پیام در برنامه
– به راحتی اد کردن دوستان با وارد کردن شناسه های آنها
– امکان ورود به حسابی که قبلا ایجاد کردین با استفاده از ایمیل و رمز عبور

seyedrezafadaee
10-01-2016, 14:19
میشه در موردش بیشتر توضیح بدید؟ دقیقا چه کاربردی داره؟

لانچر برای اندروید است که با ارایه محیطی زیبا و عملکردسریع مورد استقبال کاربراست. دسترسی مجانی به والپیپر و آیکون های زیبا داره و بوسیله آنها شما می تونید گوشی یا تبلتتون و به قطعه ای هنری تبدیل کنید
قابلیت های برنامه:

تغییر گوشی خود به شکل کاملا شیک
داشتن بیش از ۳۰۰۰ ایکن تم و…
اضافه شدن پس زمینه روازنه به برنامه بیش از ۱۰۰
بهینه سازی گوشی شما و افزایش سرعت آن
امکان شخصی سازی توسط کاربر به صورت دلخواه
مدیریت گوشی

cyrax782
10-01-2016, 23:45
لاین لایت نسخه سبک تره همون لاین سبز هست و همچنین تماس صوتی و تصویری هم در لاین لایت حذف شده و مابقی ویژگی های لاین رو داره

cyrax782
11-01-2016, 00:03
لاین کمرا هم یکی از اپ های جانبی لاین هست که ویرایشگر حرفه ای برای عکس ها هست

cyrax782
11-01-2016, 00:05
دوستان میشه در مورد لاین کمرا و قابلیت هاش توضیح بدید؟

LINE camera نرم افزاری محبوب و قدرتمند برای تزئین تصاویر شماست که برای اندروید طراحی شده است. با این اپلیکیشن قادر خواهید بود المان هایی فوق العاده زیبا ، افکت ها و قاب های بی نظیری را برروی تصاویر خود اعمال کنید و ظاهری متفاوت را به عکس هایتان هدیه دهید . این برنامه دارای بیش از 20 میلیون کاربر از 210 کشور در سراسر جهان است که این خود نشان دهنده ی محبوبیت این برنامه نزد کاربران است .
برخی از ویژگی های برنامه ی LINE camera اندروید :

* دارا بودن بیش از 100 فریم و 1000 استامپ مختلف

* دارا بودن بیش از 186 براش

* دارا بودن فیلترهایی شگفت انگیز

* استفاده از براش ها و متن های دارای استایل

* اشتراک گذاری تصاویر برروی شبکه های اجتماعی فیس بوک ، توییتر و …

najme.taheri20000
11-01-2016, 00:18
کسی درمورد لاین هیر چیزی شنیده؟ یکی از دوستام میگفت باهاش میتونی هر کسی بخوای ردیابی کنی؟ درسته؟:n13:

sepehral
11-01-2016, 00:29
کسی درمورد لاین هیر چیزی شنیده؟ یکی از دوستام میگفت باهاش میتونی هر کسی بخوای ردیابی کنی؟ درسته؟:n13:

البته هر کسی رو که نه! فقط دوستان و خانواده و حتی شما میتونید موقعیت مکانی خودتون رو هم به اشتراک بگذارید. با این برنامه نه تنها شما میتونید موقعیت مکانیتون رو با دوستانتون به اشتراک بگذارید بلکه حتی اونها میتونن حرکات شما رو زیر نظر بگیرند و از رفت و آمد شما روی نقشه مطلع بشوند. مثلا فرض کنید میخواید با دوستاتون برنامه گشت و گذار بگذارید لازم نیست هر لحظه باهاشون تماس بگیرید و به راحتی با این برنامه میتونید بفهمید کی از خانه خارج شدند و الان کجا هستند؟ خیلی بزنامه کاربردی و جالبیه

cyrax782
11-01-2016, 00:40

ویژگی های لاین هیر:

-قابلیت پیدا کردن موقعیت مکانی دوستان و خانواده خود
-امکان فعالسازی و یا غیر فعالسازی موقعیت مکانی خود در برنامه
-امکان اشتراک گذاری موقعیت مکانی خود با دیگران
-امکان پیدا کردن مکان دقیق دوستان و خانواده خود به راحتی
-دارای محیطی جذاب و شیک و راحتی استفاده از برنامه

zeynab.heydari1980
11-01-2016, 10:10
لاین یه حالت دستی تو تنظیمات داره که می‌تونیم باش کیفیت عکس‌های ارسالی را، حتی از حالت استاندارد هم به میزان پایین تری برسونیم تا حداقل ترافیک را در هنگام ارسال عکس‌ها مصرف کنیم. برای این کار از طریق More > Settings > Images & Video و گزینه‌ی Quality، کیفیت Low را به جای Standard به عنوان حالت پیش‌فرض انتخاب کنیم

Massoudi
11-01-2016, 16:18
دوستان من چطور میتونم آیدی لاینم رو تغییر بدم؟:n29:

sepehral
11-01-2016, 16:31
دوستان من چطور میتونم آیدی لاینم رو تغییر بدم؟:n29:

این امکان وجود نداره

saman.farabi4040
11-01-2016, 16:57
سلام میشه بگید چطور میشه تو لاین آیدی بسازم؟؟

cyrax782
11-01-2016, 17:55
سلام میشه بگید چطور میشه تو لاین آیدی بسازم؟؟

برید تو قسمت More بعد Setting رو انتخاب کنید و سپس گزینه Profile را بزنید. تو این صفحه اطلاعاتی در مورد پروفایل شما هست و شما میتوانید اونو ویرایش کنید. برای ساختن آیدی لاین گزینه user ID را انتخاب کنید
در صفحه باز شده عبارت "set your Line ID. Once your ID is set, it can't be changed" به این معنی که "آیدی لاین خود را تعیین کنید. آیدی شما یکبار که تعیین شودو دیگر قابل تغییر نیست!" دیده میشود...آیدی مورد نظر خود را وارد کنید. اگر این آیدی قبلا توسط شخص دیگری انتخاب شده باشد برنامه پیغام "This ID is already in use" که باید آیدی دیگری را انتخاب کنید.
اگر آیدی وارد شده صحیح باشد و قبلا توسط فرد دیگری انتخاب نشده باشد این پیغام می آید: This ID can be used که این آیدی میتواند مورد استفاده قرار گیرد. در نهایت گزینه Save را انتخاب کنید.
با توجه به اینکه آیدی لاین فقط یک بار Set میشود و دیگر قابل تغییر نیست سعی کنید یک آیدی مناسب را انتخاب که بعدا پشیمان نشوید :-)

Massoudi
12-01-2016, 11:50
این امکان وجود نداره
ممنون میشه بگید چطور میتونم رو لاینم قفل بزارم؟

najme.taheri20000
12-01-2016, 12:11
سلام دوستان من یه مدته لاین قرمز رو تو گوشی نصب کردم هرچند رم زیادی رو میخورد اما واقعا برام کارایی داشت اما مشکل من اینه که بتونم چند تا لاین رو ویندوز نصب کنم! قدیما یاهو مسنجر یه پچ داشت که میزدی صد تا یاهو میشد و میتونستی تو هر کدوم آی دی و پسورد بدی و همزمان آنلاین شی، آیا کسی واسه لاین هم همچین نسخه ای میشناسه؟

Milad4171
12-01-2016, 12:15
ممنون میشه بگید چطور میتونم رو لاینم قفل بزارم؟
داخل more بشید ( علامت ... سه نقطه ) - روی Settings -در داخل منوی Settings وارد قسمت Privacy بشید.- تیک Passcode lock را بزنید تا وارد قسمت وارد کردن رمز بشید. رمز رو وارد کنید و خارج بشید ( دوبار وارد کنید )
از این به بعد بعد از وارد شدن به لاین از شما Passcode میخواد

cyrax782
12-01-2016, 14:10
سلام دوستان من یه مدته لاین قرمز رو تو گوشی نصب کردم هرچند رم زیادی رو میخورد اما واقعا برام کارایی داشت اما مشکل من اینه که بتونم چند تا لاین رو ویندوز نصب کنم! قدیما یاهو مسنجر یه پچ داشت که میزدی صد تا یاهو میشد و میتونستی تو هر کدوم آی دی و پسورد بدی و همزمان آنلاین شی، آیا کسی واسه لاین هم همچین نسخه ای میشناسه؟

دوست عزیز میتونی از برنامه ی Sandboxie استفاده کنی.
برنامه رو نصب میکنی بعد میری رو برنامه ی لاین راست کلیک میکنی و گزینه ی Run sandboxed رو میزنی

najme.taheri20000
12-01-2016, 16:45
دوست عزیز میتونی از برنامه ی Sandboxie استفاده کنی.
برنامه رو نصب میکنی بعد میری رو برنامه ی لاین راست کلیک میکنی و گزینه ی Run sandboxed رو میزنی

ممنون کار کرد ولی یه مقدار هنگ میکنه ظاهرا لاین اولی هم که باز بوده قفل شده جدیده کار میکنه فقط

cyrax782
14-01-2016, 16:28
ممنون کار کرد ولی یه مقدار هنگ میکنه ظاهرا لاین اولی هم که باز بوده قفل شده جدیده کار میکنه فقط

اصولا نبایستی هنگ کنه من خودم دارم استفاده میکنم و مشکلی نداره

saman.farabi4040
14-01-2016, 17:52
دوستان میخواستم بدونم امکانش هست که رو برنامه لاین با دو تا آیدی همزمان وارد شد؟ اگه این امکان وجود داره لطفا راهنمایی کنید

najme.taheri20000
14-01-2016, 18:04
من یه گروه تو لاین دارم میخوام تعداد اعضاش رو زیاد کنم ولی میگه بیشتر از ۱۹۹ نفر نمیشه، راهی هست که تعدادش نامحدود کنم؟

Massoudi
14-01-2016, 18:11
تو قسمت Friend recommendations اسم چند نفر رو نشون میده که زیر اسمشون نوشته added you by phone number وقتی روش کلیک میکنی گزینه add و block داره. کسایی هستن که من شمارشون ندارم اینا از کجا اومدن؟؟:n13:

samyarfarahzadi
14-01-2016, 19:05
چطوری باید فرندهام رو تو لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟:n13::n13::n13:

cyrax782
16-01-2016, 14:55
تو قسمت Friend recommendations اسم چند نفر رو نشون میده که زیر اسمشون نوشته added you by phone number وقتی روش کلیک میکنی گزینه add و block داره. کسایی هستن که من شمارشون ندارم اینا از کجا اومدن؟؟:n13:

شما را از طریق شماره تلفن اد کرده اند یعنی شماره تلفنی که باهاش حساب درست کردین را دارند

cyrax782
16-01-2016, 15:08
چطوری باید فرندهام رو تو لاین دلیت کنم؟ تنها گزینه های بلاک و هاید کردن داره چکار کنم؟:n13::n13::n13:

دلیت کردن تو لاین معنی نداره! یا هاید میکنی که نبینیشون و یا اینکه کلا بلاک میکنی

zeynab.heydari1980
16-01-2016, 15:23
چطور میشه یه نفر یا گروه رو تو لاین جستجو کرد؟ هر کار میکنم نمیشه:n27:

sepehral
16-01-2016, 15:32
دوستان میخواستم بدونم امکانش هست که رو برنامه لاین با دو تا آیدی همزمان وارد شد؟ اگه این امکان وجود داره لطفا راهنمایی کنید

با نصب Titanium backup رو کامپیوترتون میتونین فقط گوشی باید روت بشه

sepehral
16-01-2016, 15:38
من یه گروه تو لاین دارم میخوام تعداد اعضاش رو زیاد کنم ولی میگه بیشتر از ۱۹۹ نفر نمیشه، راهی هست که تعدادش نامحدود کنم؟
امکانش وجود نداره این محدودیتیه که لاین گذاشته

sepehral
16-01-2016, 15:52
چطور میشه یه نفر یا گروه رو تو لاین جستجو کرد؟ هر کار میکنم نمیشه:n27:

برای جستجوی شخص باید از قسمت جستجوی آیدی، آیدی مورد نظر را جستجو کنید، در مورد گروه هم باید یکی شما را دعوت کنه امکان جستجوی گروه وجود نداره و اگه منظورتون جستجوی کاناله از قسمت Friend میتونید برید گزینه official account انتخاب کنید و در قسمت جستجو بگردید اسم کانال مورد نظر رو

Massoudi
17-01-2016, 14:11
چطور میشه فهمید که کسی آنلاینه یا نه؟

cyrax782
17-01-2016, 14:24
چطور میشه فهمید که کسی آنلاینه یا نه؟

اصولا تو لاین مشخص نمیشه مگر اینکه به شخص پیام بدید و اگه پیامتون خوانده بشه عبارت read کنار پیام گذاشته میشه که یعنی در آن زمان پیامتون خونده شده

najme.taheri20000
17-01-2016, 14:33
دوستان من یه پستی تو لاین خودم گذاشتم بعدش فردی اومد کامنتی در جواب پست من گذاشت و بعد منو بلاک کرد:n41: آیا راهی داره که من کامنتشو بتونم پاک کنم؟:n37:

cyrax782
17-01-2016, 14:35
دوستان من یه پستی تو لاین خودم گذاشتم بعدش فردی اومد کامنتی در جواب پست من گذاشت و بعد منو بلاک کرد:n41: آیا راهی داره که من کامنتشو بتونم پاک کنم؟:n37:

اگه پست خودتون هست میشه انگشتت رو نگه داری روی کامنت تا گزینه حذف نمایش داده بشه

saman.farabi4040
17-01-2016, 15:54
یک سوالی برام پیش اومده و اونم این هستش کخ برای کاربر اپ لاین که مخاطب زیادی داره وقتی که پست میگذاره آیا این امکان وجود داره که قابلیت کامنت گذاشتن زیر پست هامون رو غیر فعال کنیم و فقط دوستامون بتونن لایک کنن؟
جالبه دیدم کاربرانی که قبلا زیر پست هاشون میشد کامنت گذاشت الان نگاه میکنم میبینم فقط میشه لایک کرد و کامنتی زیر پست هاشون نیست! آیا اکانت طرف مقابل رسمی هستش؟

cyrax782
18-01-2016, 14:31
یک سوالی برام پیش اومده و اونم این هستش کخ برای کاربر اپ لاین که مخاطب زیادی داره وقتی که پست میگذاره آیا این امکان وجود داره که قابلیت کامنت گذاشتن زیر پست هامون رو غیر فعال کنیم و فقط دوستامون بتونن لایک کنن؟
جالبه دیدم کاربرانی که قبلا زیر پست هاشون میشد کامنت گذاشت الان نگاه میکنم میبینم فقط میشه لایک کرد و کامنتی زیر پست هاشون نیست! آیا اکانت طرف مقابل رسمی هستش؟
بله فقط در اکانتای رسمی این امکان وجود داره

Massoudi
18-01-2016, 14:35
سلام خسته نباشید من تو یه گروهی توی لاین عضو بودم بعد به دلایلی اومدم بیرون الان نمی خوام بگم اونا من و ادد کنن راهی هست مجدد وارد گروه بشم جوری که کسیم من و ادد نکرده باشه ؟

cyrax782
18-01-2016, 14:36
برای اینکار باید از گروهی که در اون عضو هستید برای مواقع ضروری یک Qr Code تهیه کنید و چون الان احتمالا Qr Code نداری کاریش نمیشه کرد

Massoudi
18-01-2016, 14:39
ممنون از جوابتون حالا این Qr Code چی هست که برای دفعات بعدی استفاده کنم؟

cyrax782
18-01-2016, 15:49
ممنون از جوابتون حالا این Qr Code چی هست که برای دفعات بعدی استفاده کنم؟

خب اول روی گروه یک تاچ می کنی سپس روی گزینه Album می زنی تا یه صفحه جدید برات باز بشه در بالا یک منو وجود داره که گزینه سمت چپی یعنی Members رو می زنی در این صفحه میتونی اعضای گروه رو ببینی و یا وکسی رو به گروه دعوت کنی حال باید Add رو بزنی واز اون بالا گزینه Qr Code رو انتخاب کنی
با این کار یک qr code بهت نمایش داده میشه که باید گزینه سبز رنگ Save to Album رو بزنی حالا Qr code گروه برات ایجاد شده و حالا اگر کسی شما رو از گروه حذف کنه بدون دعوت هم میتونید وارد اون گروه بشی

Massoudi
18-01-2016, 16:12
ممنون از وقتی که گذاشتین و برام تایپ کردین یه زحمت دیگه ای ام داشتم مثلا فرض کنید الان این QR کد رو دارم چجوری ازش می تونم استفاده کنم و وارد گروهه بشم ؟:n16:

cyrax782
18-01-2016, 16:29
ممنون از وقتی که گذاشتین و برام تایپ کردین یه زحمت دیگه ای ام داشتم مثلا فرض کنید الان این QR کد رو دارم چجوری ازش می تونم استفاده کنم و وارد گروهه بشم ؟:n16:

باید اون عکس Qr code رو که ذخیره کردید و وقتی که کسی شما رو از اون گروه حذف کرد اون عکس رو تو گوشی باز کنی وتو قسمت Add Friends گزینه Qr code را انتخاب کرده و سپس از اون تصویر برای ورود به گروه استفاده کنی

saman.farabi4040
19-01-2016, 16:22
سلام یه سوال داشتم من یک گروهی تو لاین عضو هستم میخوام لینک گروه رو در جایی شیر کنم ولی نمیدونم چطور باید لینک بدست بیارم؟؟ اصلا میشه؟

hamedgame
19-01-2016, 16:22

samyarfarahzadi
19-01-2016, 16:28
امروز هر چی می خوام وارد لاین ورژن پی سی بشم اول لاگین میشه بعد سریع لوگات میشه چی کار کنم؟:n13::n13::n13::n13:

seyedrezafadaee
19-01-2016, 16:34
سه حدس می زنم اولیش اینه که مطمین شین نسخه دسکتاپ رو فقط یک سیستم نصب کرده باشیددومیش گوشیتون ارتباطش قطع نشده باشه و آخریش و مهمترینش میتونه اکانتتون به حالت تعلیق در اومده باشه

cyrax782
19-01-2016, 16:52
سلام یه سوال داشتم من یک گروهی تو لاین عضو هستم میخوام لینک گروه رو در جایی شیر کنم ولی نمیدونم چطور باید لینک بدست بیارم؟؟ اصلا میشه؟

باید برید تو قسمت Freinds گروه مورد نظر رو انتخاب کنید و بعد از پنجره باز شده گزینه Album رو انتخاب کنید بعد تو پنجره جدید Members رو بزنید و بعد روی Add کلیک کنید و در پنجره مربوطه بالای پنجره گزینه invite link را بزنید ولینکی که ظاهر میشود را کپی کنیدو در جایی که میخواهید شیر کنید

zeynab.heydari1980
19-01-2016, 17:43
دوستان من نمیدونم چطور یه عکس یا مطلب میتونم تو Keep لاین سیو کنم و اینکه بعدا چطور بهش دسترسی پیدا کنم کسی هست راهنماییم کنه؟

cyrax782
19-01-2016, 18:12
برای کپی فایل میتونید انگشتتون رو روی متن آهنگ یا فایل صوتی و یا فیلم مورد نظر چند ثانیه نگهدارید تا گزینه های زیر بسته به نوع سیستم گوشیتون ظاهر بشه فرق چندانی در نسخه IOS و Android وجود ندارد با رنگ قرمز مشخص کردم گزینه Keep رو که میتونید Save کنید

برای مشاهده فایلهای ذخیره شده هم میتونید در لاین به قسمت More سپس Line App ( بخش برنامه ها ) مراجعه کنید و انتخاب کنید شما میتونید در این بخش فایل اضافه کنید و یا میتونید حذف کنید مواردی که نیاز ندارید.

برای ارسال فایل هم کافیه گزینه ارسال فایل رو انتخاب کنید در PV چت یا همون چت خصوصی سپس گزینه Keep رو انتخاب کنید تا فایلهاتونو ببینید و انتخاب کنید ارسال میشه برای دوستتون فایل انتخابی

najme.taheri20000
20-01-2016, 23:41
سلام چطور میشه افرادی رو که زیر پست های دوستم کامنت میزارن اد کنم؟
بعضیاشونم مینویسن لایک می چطور لایکشون کنم؟

sepehral
20-01-2016, 23:47
سلام برای سوال یک امکانش نیست ولی برای سوال دومتون اول درخواست کنید که لینک یا آیدیشون رو قرار بدن تا اد کنید بعد لایک کنید

saman.farabi4040
20-01-2016, 23:52
دوستان یه سوال دارم تو بعضی گروهها دیدم مثلا یکی یه مطلب میگذاره روش کلیک میکنی میری تو پست های طرف چطور باید اینکارو کرد؟ :n15:

zeynab.heydari1980
20-01-2016, 23:55
من یکی از افراد لیست لاینمو بلوک کردم .بعد هم از داخل قسمت بلوک هم پاکش کردم .حالا هر کاری میکنم اون شخص داخل لیستم اد نمیشه .اینو هم بگم که برنامه رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی باز نشد ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن هم شمارشو دارم هم ادیشو

cyrax782
20-01-2016, 23:57
با چه خطایی رو به رو میشید هنگام اد کردن ؟

sepehral
21-01-2016, 00:00
تعداد ادد لیستتون چند تاست؟ به احتمال زیاد یا تعداد فرزنداتون به حد مورد نظر رسیده یا شخص مقابل شما، شما رو بلاک کرده

sepehral
21-01-2016, 00:02
من یکی از افراد لیست لاینمو بلوک کردم .بعد هم از داخل قسمت بلوک هم پاکش کردم .حالا هر کاری میکنم اون شخص داخل لیستم اد نمیشه .اینو هم بگم که برنامه رو هم حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی باز نشد ممنون میشم راهنمایی کنید.در ضمن هم شمارشو دارم هم ادیشو

تعداد ادد لیستتون چند تاست؟ به احتمال زیاد یا تعداد فرزنداتون به حد مورد نظر رسیده یا شخص مقابل شما، شما رو بلاک کرده

cyrax782
21-01-2016, 00:05
اگر تعداد ادلیست پر شده باشه بازم اد میشه از ادلیست قبلی کم میشه ...
بازم اگر بلاک کرده باشه ایدی در سرج ایدی بازم پیدا میشه و اد میشه ...
در صورتی که خطای user not found داده شد احتمال داره تیک عمومی بودن ایدیش رو برداشته باشه

saman.farabi4040
21-01-2016, 22:10
دوستان من یه سوال دارم من لاین و نصب کردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم چت کنم یا پست بگذارم پاکش کردم دوباره نصبش میکنم نصب نمیشه چرا؟ تو رو خدا کمک کنید ممنونم

cyrax782
21-01-2016, 22:24
دوستان من یه سوال دارم من لاین و نصب کردم ولی نمیدونم چرا نمیتونم چت کنم یا پست بگذارم پاکش کردم دوباره نصبش میکنم نصب نمیشه چرا؟ تو رو خدا کمک کنید ممنونم

در مدیریت فایل در پوشه اندروید بعد data فایل های مربوط به برنامه لاین رو حذف کنید اگه باز نشد باید گوشیت رو به حالت کارخونه برگردونی که تمام اطلاعات گوشی پاک میشه

saman.farabi4040
22-01-2016, 12:18
ممنون مجبور شدم ریست فکتوری کنم ولی با آموزشایی که اینجا خونده بودم درمورد ثبت ایمیل و QR Code تونستم دوباره همه گروههام و ... رو برگردونم:n01:

saman.farabi4040
22-01-2016, 12:52
کس میدونه آیا با لاین میشه به صورت گروهی تماس برقرار کرد؟

sepehral
22-01-2016, 12:55
کس میدونه آیا با لاین میشه به صورت گروهی تماس برقرار کرد؟

آره , ولی باید اپ Popcorne رو نصب کنید که جز اپ های جانبی لاینه

cyrax782
22-01-2016, 13:02
Popcorn Buzz: Free Group Calls 1.0.2 اپلیکیشنی برای برگزاری کنفرانسهای صوتی از طریق گوشیها و تبلتهای اندرویدی است که توسط کمپانی شناخته شده و معروف LINE Corporation منتشر شده و در دسترس کاربران قرار گرفته است. با نصب این اپلیکیشن و اتصال به اینترنت قادر خواهید بود اعضای خانواده، دوستان و یا تمام آشنایان را در یک محیط مجازی گردآوری نموده و با یکدیگر بصورت گروهی مکالمه صوتی داشته باشید. این اپلیکیشن میتواند برای تجار و بازرگانان نیز بسیار مفید و کاربردی باشد؛ چرا که به این افراد هم کمک میکند که کنفرانسهای صوتی گروهی داشته و درباره مسائل مختلف با یکدیگر بحث و تبادل نظر داشته باشند.

ویژگیهای برنامه Popcorn Buzz: Free Group Calls:
▣ امکان تشکیل گروه‌های 200 نفره
▣ دعوت آسان از دوستان با ارسال یک URL
▣ دعوت آسان دوستان همراه در اپلیکیشن لاین
▣ نمایش فرد یا افرادی که در حال حاضر صحبت میکنند

najme.taheri20000
22-01-2016, 13:26
میشه لینک دانلود لاین برای ویندوزفون رو بگذارید؟

m.beh
22-01-2016, 21:46
میشه لینک دانلود لاین برای ویندوزفون رو بگذارید؟

zeynab.heydari1980
23-01-2016, 13:27
سلام من لاینو رو بلواستاکس نصب کردم ولی نمیتون فارسی پی ام و پست بگذارم! چکار باید بکنم؟:n03:

sepehral
23-01-2016, 13:30
سلام خب برو لاینو رو پی سی نصب کن. دیگه لازم نیست از بلو استک لاینو باز کنی

cyrax782
23-01-2016, 13:35
سلام من لاینو رو بلواستاکس نصب کردم ولی نمیتون فارسی پی ام و پست بگذارم! چکار باید بکنم؟:n03:

سلام دو راه برای نوشتن فارسی دارید:
۱. متنی که میخواهید تو Bluestack بنویسین رو اول توی برنامه Notepad تایپ کنید و بعد کپی بگیرید و توی برنامه لاین Paste کنید
۲. کیبورد فارسی رو روی برنامه Bluestack نصب کنید

zeynab.heydari1980
23-01-2016, 13:37
ممنونم از جوابهاتون دوستان:n16::n16:

Massoudi
23-01-2016, 13:53
یه سوال دارم من اگه کسی رو تو لاین بلاک کنم اون متوجه میشه که من بلاکش کردم؟:n25:

cyrax782
23-01-2016, 13:55
اگه بلاکش کنید نمیفهمه فقط پست ها و پروفایل های جدیدتون رو نمیتونه ببینه البته اگه بهتون پیام بده ممکنه متوجه بشه

najme.taheri20000
24-01-2016, 19:15
دوستان راهی داره که شماره کسی رو تو کانتکتم سیو میکنم به طور اتوماتیک در لاین اد نکنه؟

MOHAMMAD2010
24-01-2016, 19:24
دوستان راهی داره که شماره کسی رو تو کانتکتم سیو میکنم به طور اتوماتیک در لاین اد نکنه؟

تیک گزینه auto add friends رو بردار

saman.farabi4040
24-01-2016, 19:27
من اشتباهی یکی از دوستامو تو لاین پاک کردم. آیدیشو ندارم ولی شمارش هست، هر کاری میکنم دیگه نمیتونم تو اد لیستم پیداش کنم! راهی هست؟؟:n03:

cyrax782
25-01-2016, 14:14
Hide کردید یا Delete؟
اگر Delete کردید پس برنامه لاینتونو حذف کنید و دوباره نصب کنید در این صورت ازتون میخواد که دوباره دوستتونو اد کنید

eshraghisiamak
25-01-2016, 14:34
با سلام و با تشکر از ایجاد این تاپیک :n16:

من به تازگی لاین رو گوشیم نصب کردم و واقعا این تاپیک کمک میکنه بهم

یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده من میخوام تو لاین گروه ایجاد کنم ولی نمیدونم چطور میتونم این کارو بکنم میشه راهنماییم کنید

zeynab.heydari1980
25-01-2016, 16:57
بچه ها کسی میدونه Message Board کاربردش تو لاین چیه؟

Milad4171
25-01-2016, 18:43
با سلام و با تشکر از ایجاد این تاپیک :n16:

من به تازگی لاین رو گوشیم نصب کردم و واقعا این تاپیک کمک میکنه بهم

یه سوالی داشتم ممنون میشم اگه کسی میدونه جواب بده من میخوام تو لاین گروه ایجاد کنم ولی نمیدونم چطور میتونم این کارو بکنم میشه راهنماییم کنید

سلام. به انجمن های پی سی ورلد خوش آمدید.
پاسخ شما در این پست هست

#82 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

jamshidjap
26-01-2016, 11:32
سلام
من لاین رو نصب کردم و همون موقع که بازش کردم اتوماتیک به دفترچه تماسم درخواست فرند داد . من نمیخاستم برای بعضی هاشون درخواست بره و رفت :n03:

حالا اکانتم رو دوباره پاک کردم .

اونایی که درخواست فرند رو گرفتن بازم میبینن درخواست منو یا با حذف اکانتم اتوکاتیک حذف میشه درخواستام ؟

sanamrezaee
26-01-2016, 12:37
من چطور میتونم از عکسایی که تو کامپیوترم دارم تو لاین بزارم؟ تو موبایل یا تب رو عکسا گزینه ای هس که برای لاینه ولی مال کامپیوتر چجوریه؟

samyarfarahzadi
26-01-2016, 12:39
دقیقا کنار گزینه ی شکلک ها یه گزینه هست که وقتی رو کلبک کنید عکس ها و فایل های گوشیت باز میشه و میتونی ارسال کنی

samyarfarahzadi
26-01-2016, 12:58
سلام نه نمیشه با کامپیوتر حساب ساخت باید با موبایل اول یه حساب درست کنی که خیلی ساده الو لاین رو روی موبایلت نصب میکنی شمارتو وارد میکنی بقیه موارد هم ساده ست بعد آموزش تصویری رو از خود سایت خوده لاین ببین وفعال کن ایمیل ایدی لاینتو توی لاینی که روی پی سی نصب کردی

cyrax782
26-01-2016, 15:44
سلام
من لاین رو نصب کردم و همون موقع که بازش کردم اتوماتیک به دفترچه تماسم درخواست فرند داد . من نمیخاستم برای بعضی هاشون درخواست بره و رفت :n03:

حالا اکانتم رو دوباره پاک کردم .

اونایی که درخواست فرند رو گرفتن بازم میبینن درخواست منو یا با حذف اکانتم اتوکاتیک حذف میشه درخواستام ؟

بله میبینن درخواست رو ولی با اسم Unknown

cyrax782
27-01-2016, 15:25

برید تو صفحه چت با اون شخص بالای صفحه سمت راست یه علامت به شکل ۷ هست اونو بزنید بعد از داخلش Chat Setting رو انتخاب کنید و بعد گزینه Backup Chat History رو انتخاب کنید و در هر جا که میخواهید save کنید حتی میتونید تو Keep خود لاین save کنید

MOHAMMAD2010
27-01-2016, 15:58
چه جوری میشه فهمید طرف مارو بلاک کرده یا هنوز پیغام رو نخونده ؟

●●●FDR●●●
26-02-2016, 20:25
ببخشید لاین شما کار میکنه ؟

MOHAMMAD2010
26-02-2016, 20:47
ببخشید لاین شما کار میکنه ؟

اره مشکلی نداره

●●●FDR●●●
26-02-2016, 22:52
اره مشکلی نداره

برای من کانکت نمیشه
فکر کنم دارن مسدودش میکنن

آدرسش هم برای من مسدوده!!

MOHAMMAD2010
10-06-2016, 12:49
سلام
دوستان چند ماهی هست تو لاین عکسی که طرف برام میفرسته لود نمیشه ! و پیغام میده :

you have received data which was not sent by the line server when using your current service provider network environment or proxy servers. the data from the line servers may be blocked or changed

میخواستم ببینم این مشکل برای همه هست ؟ اگه مشکل سراسری هست چرا بعد چند ماه بر طرف نشده !؟

MOHAMMAD2010
11-06-2016, 12:14
سلام
دوستان چند ماهی هست تو لاین عکسی که طرف برام میفرسته لود نمیشه ! و پیغام میده :

you have received data which was not sent by the line server when using your current service provider network environment or proxy servers. the data from the line servers may be blocked or changed

میخواستم ببینم این مشکل برای همه هست ؟ اگه مشکل سراسری هست چرا بعد چند ماه بر طرف نشده !؟

کسی نبود !؟ یعنی هیچ کس از لاین استفاده نمیکنه دیگه !؟
حالا اگه تلگرام همچین مشکلی فقط چند ساعت داشت ، ملت خودشونو جر میدادن !

MOHAMMAD2010
11-07-2016, 11:56
سلام
کسی در مورد رمزنگاری در نرم افزار لاین اطلاعی داره ؟

BruceWillis
12-07-2016, 11:59
سلام
کسی در مورد رمزنگاری در نرم افزار لاین اطلاعی داره ؟
من خیلی وقت پیش باهاشون حرف زدم گفتن رمزنگاری هست ولی نمیگن چیه و کلا شفاف نیستن در موردش :n36:

MOHAMMAD2010
12-07-2016, 12:07
من خیلی وقت پیش باهاشون حرف زدم گفتن رمزنگاری هست ولی نمیگن چیه و کلا شفاف نیستن در موردش :n36:

رمزنگاری که هست - اتفاقا رمزنگاری end to end هم داره که الان تقریبا بهترین رمزنگاری هست
فقط موندم فقط برای چت ها هست یا برای تماس های صوتی هم هست ؟ اینو هیچ جا نگفتن

fandak
12-07-2016, 17:53
برای من کانکت نمیشه
فکر کنم دارن مسدودش میکنن

آدرسش هم برای من مسدوده!!

چون برای شما کار نمی کنه ، دلیل بر مسدودی نیست!!

تا تقی به توقی می شه ، ملت می گن دارن فیلت ر می کنند ، مسدود می کنند ، هک شده ، فلان شده ، بیسیار شده و ...

●●●FDR●●●
12-07-2016, 20:22

تا تقی به توقی می شه ، ملت می گن دارن فیلت ر می کنند ، مسدود می کنند ، هک شده ، فلان شده ، بیسیار شده و ...

چشم . ولی این پست من مربوط به قرن دوم قبل از میلاده ها :n02:

MOHAMMAD2010
30-11-2016, 12:06
دوستان لاین قیلتر شده ؟
بعضی از دوستام که تو لاین هستن میگن بدون قیلتر شکن برای ما وصل نمیشه ! ولی خودم مشکلی ندارم باهاش

siava5h
30-11-2016, 14:19

دوستان لاین قیلتر شده ؟
بعضی از دوستام که تو لاین هستن میگن بدون قیلتر شکن برای ما وصل نمیشه ! ولی خودم مشکلی ندارم باهاش

سایتش که واسه ما فیلتره.
حالا واسه شما نیست، خوش بحالتون.

آقا..نظام سایبری حالش بده.. چرا متوجه نیستین. تلگرام و اینستاگرام پدر این روسا رو درآورده. آبرو وسشون نذاشته.
سطح فکری و فرهنگی مردم در همین یکی دو سال معادل 50 سال رشد کرده.
طبیعیه که فیلتر بشه. اینا هم میخوان برنامه هایی رو بزارن که شناسایی اشخاص راحت بشه. مثل نرم فزار خوش آب و رنگ موبوگرام :n41:

Cortexan
30-11-2016, 14:24
از کجا متوجه شدین سطح فکری فرهنگی مردم در این 2 سال معادل 50 سال رشد کرده؟:n40:

siava5h
30-11-2016, 14:27
از کجا متوجه شدین سطح فکری فرهنگی مردم در این 2 سال معادل 50 سال رشد کرده؟:n40:

شرمنده توضیح دادنی نیست. :n27:

MOHAMMAD2010
30-11-2016, 15:15
سایتش که واسه ما فیلتره.
حالا واسه شما نیست، خوش بحالتون.
:n41:

سایتش که خیلی وقته قیلتره
منظورم خود نرم افزار بود ، برای شده کانکت نمیشه ؟
تو اینترنت هم سرچ کردم جایی نگفتن قیلتر شده !

siava5h
01-12-2016, 14:39

سایتش که خیلی وقته قیلتره
منظورم خود نرم افزار بود ، برای شده کانکت نمیشه ؟
تو اینترنت هم سرچ کردم جایی نگفتن قیلتر شده !

الان که نگاه کردم آنلاین شد. آنتیفیلتر هم نداشتم
از یک ورژن قدیمی استفاده میکرد که فکر نکنم ربطی داشته باشه.
ورژن 6.4.2