PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی آنلاین

lale25
29-07-2014, 17:06
سلام و وقت بخیر
توی ایرین سایت های بازی آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) زیادی مثل نقل و نبات ریخته
اما برخی فقط به کسب درآمد فک می کنند و هر گونه بازی و یا هر نوع تبلیغی رو توی سایتشون قرار میدن
تمامی این سایت ها بازی های آنلاین به زبان انگلیسی رو قرار میدن.
امااااااااااااااااااااااا ا
شما میتونید توی سایت بازی انلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) گیم سرا بازی فارسی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو ببینید.
بله : بازیهای آنلاین فارسی از جمله
بازی باربی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] DB%8C.html) , بازی دخترانه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%A7%D9%86%D9%87.html), بازی فلش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) , بازی آرایشی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D8%B4_%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%A8%DB%8C.html) و بازیهای آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بسیار دوست داشتنی
البته این سایت نوپاست و داره با سرعت بالا ، اما با کیفیت خوب خودشو بروز میکنه تا میزبان خوبی برای کاربران دنیای مجازی
که به بازی های آنلاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) علاقه مند هستند باشه

Blue-Rose
29-07-2014, 17:32
Armor Games ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) فیلچیز(!) نیست، ایران رو هم تحریم نکرده، بازیاشم خیلی زیاده.

Miniclip ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم هست.

سعی کن قبول کنی که این سایتی که معرفی کردی طراحیش ضعیفه، عکس هاش هم ضعیفه، بازیاش هم مسخره اس.

lale25
31-07-2014, 13:40
دوست عزیز اول اینکه سلام و ممنون از اینکه این پست رو خوندی و برای پاسخ دادن به این پست زمان صرف کردی :n16:
چند تا نکته رو باید خدمتت عرض کنم
*توی پست ذکر شده که سایت تازه راه افتاده ، و این سایت در شروع راه قرار داره و در حال تکمیل قالب و امکانات هست.
*سعی میشه توی این سایت به سلیقه غالب کاربرها توجه بشه و اون هم علاقه مندان به بازی های دخترانه هستند که واژه های مرتبط با این بازی ها به طور متوس طدر هر ماه نزدیک به یک میلیون بار جستجو میشن و بنده با تجربه دو تا سه سال در دنیای بازی آنلاین مخاطب ها رو کاملا میشناسم. و به دوستم ک برای اداره سایت بازی از من کمک خواسته دارم کمک میکنم.
*اگر متن پست رو یکبار دیگه با دقت بخونید میبینید که منظورم سایت های ایرانی بود و اسمی از سایت های خارجی نبردم.سایت هایی از جمله مینی کلیپ که شما فرمودین طرفداران بسیار زیادی دارن اما برای کسانی ک
محدودیت شارژ حجمی نت دارند استفاده از این سایت کمی سخته
* توی این سایت سعی شده بازی هایی ک بازی کردن اونها به زبان فارسی لذت بخش هست ترجمه بشن. بازی های جراحی از جمله این بازی ها هستند که طی یک هفته آینده این بازی ها رو با کیفیت عالی توی سایت مشاهده خواهید کرد.

*باز هم از لطفی ک داشتی ممنون و متشکرم:n16::n16:

Blue-Rose
31-07-2014, 18:54
در اون صورت بد نیست یکم بازی های خوب هم بیارید، بازی هایی که مسخره(دخترونه) نباشه.
بازی ها رو خودتون میسازید؟!!

lale25
01-08-2014, 10:15
ساختن یک بازی فلش وقت زیادی میگیره و به صرفه نیست!!!
اما اگر کسی باشه بتونه وقت بذاره و بازی اختصاصی بسازه استقبال میکنیم. البته من خودم به هیچ وجه فرصت این کار رو ندارم.
دوستم ازم کمک خواسته و من براش بازی ها رو اصلاح میکنم.
البته خیلی مواقع تغییرات کاملا اساسی توی بازی ها داده میشه و باگ های موجود در نسخه اصلی کاملا رفع میشه
شما میتونید چند ماه دیگه پیشرفت قابل توجه این سایت رو شاهد باشید
بازم ممنون که برای پاسخ به این پست وقت گذاشتی
خوشحال میشم گیم سرا رو به دوستات معرفی کنی
البته سایت بازی تنها نیست جامعه مجازی ایرانیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آپلود سنتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بهمراه این سایت هست

Blue-Rose
01-08-2014, 16:50
ساختن یک بازی فلش وقت زیادی میگیره و به صرفه نیست!!!
اما اگر کسی باشه بتونه وقت بذاره و بازی اختصاصی بسازه استقبال میکنیم. البته من خودم به هیچ وجه فرصت این کار رو ندارم.
دوستم ازم کمک خواسته و من براش بازی ها رو اصلاح میکنم.
البته خیلی مواقع تغییرات کاملا اساسی توی بازی ها داده میشه و باگ های موجود در نسخه اصلی کاملا رفع میشه
شما میتونید چند ماه دیگه پیشرفت قابل توجه این سایت رو شاهد باشید
بازم ممنون که برای پاسخ به این پست وقت گذاشتی
خوشحال میشم گیم سرا رو به دوستات معرفی کنی
البته سایت بازی تنها نیست جامعه مجازی ایرانیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و آپلود سنتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم بهمراه این سایت هست

شاید بتونم کسی رو معرفی کنم که کمکتون کنه!

lale25
02-08-2014, 16:26
خوشحال میشم این کار رو بکنید
کلا طرفدار بازی سازهای بومی هستم