PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد آرشیو!!!

mahmud1992
29-07-2014, 13:01
بازم سلام به همه دوستان
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه من یک هارد اکسترنال آرشیو فیلم دارم
میخواستم بدونم آیا راهی هست که بخوام فقط اسم فیلم ها رو بصورت متن داشته باشم داخل هارد کامپیوتر برای سرچ کردن که دیگه نیازی به وصل کردن هارداکسترنال نباشه؟
اگه نرم افزاری هست یا ترفندی ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن...
بازم ممنون

ata.royalfalcon
29-07-2014, 13:15
بازم سلام به همه دوستان
یک سوال دیگه هم داشتم اینکه من یک هارد اکسترنال آرشیو فیلم دارم
میخواستم بدونم آیا راهی هست که بخوام فقط اسم فیلم ها رو بصورت متن داشته باشم داخل هارد کامپیوتر برای سرچ کردن که دیگه نیازی به وصل کردن هارداکسترنال نباشه؟
اگه نرم افزاری هست یا ترفندی ممنون میشم از دوستان که راهنمایی کنن...
بازم ممنون

سلام .

با استفاده از برنامه Visual CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتونيد يك Image خيلي كم حجم از محتوای موجود در هارد اكسترنال ، DVD/CD و يا يك فولدر خاص بگيريد و بدون نياز به متصل کردن هارد اکسترنال به سیستم از محتويات موجود در آن مطلع باشيد .

صفحه مربوط به دانلود اين برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Arash4484
29-07-2014, 13:20
سلام،
از نرم افزارهای تهیه آرشیو فیلم میتونید استفاده کنید که تعدادیشون رو اینجا میتونید پیدا کنید: [معرفی و آموزش] کلیه نرم افزارهای ساخت بانک اطلاعاتی و آرشیـو فیـلم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

این هم یکی از شیوه های تهیه لیست از فایلهاتون در یک فایل تکست How to create a text file list of the contents of a folder ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
همین دستور معرفی شده در اون تیپ با سوییچ /s به این شکل : dir /s > windowsfolderlist.txt ...محتویات هر فولدر رو هم ذخیره میکنه... میتونید از این دستور و یادستورات مشابه، بچ فایل هم بسازید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahmud1992
29-07-2014, 14:31
سلام .

با استفاده از برنامه Visual CD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ميتونيد يك Image خيلي كم حجم از محتوای موجود در هارد اكسترنال ، DVD/CD و يا يك فولدر خاص بگيريد و بدون نياز به متصل کردن هارد اکسترنال به سیستم از محتويات موجود در آن مطلع باشيد .

صفحه مربوط به دانلود اين برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلی ممنونم ata جان از راهنماییتون
ولی اون سایتی که برای دانلود نرم افزار معرفی کردید گمونم مورد داره!:)

ata.royalfalcon
29-07-2014, 15:29
خیلی ممنونم ata جان از راهنماییتون
ولی اون سایتی که برای دانلود نرم افزار معرفی کردید گمونم مورد داره!:)

سایت مورد نظر ظاهراً مشکل Bandwidth دارد . از لینک زیر هم میتونید دانلود کنید .

visual_cd_4.2.0_setup.zip - 2.3 MB ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mostafa-t
30-07-2014, 12:56
سلام یه سوال داشتم من یه لیست فیلم از یکی از دوستان گرفتم میخوام کاور یا عکس فیلمهای لیستم رو ببینم باید دونه دونه تو اینترنت سرچ شون کنم ؟؟
راه ساده تری هست ؟ مثلا نرم افزاری که کل فیلم ها رو کاورشونو از اینترنت بگیره