PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خرید رم!

mahmud1992
29-07-2014, 10:22
سلام دوستان
خدا قوت
یک سوال فنی داشتم!
میخواستم از یکی از دوستان رم کارد کرده(در اصطلاح دست دوم) بخرم و میخواستم بدونم برای خریدش باید به چه چیزهایی دقت کنم؟؟
برای تست سالم بودنش با چکار کنم؟ یعنی اینکه از سلامت کاملش مطمئن بشم باید چکار کنم؟؟
آیا طول عمر کار کردن رم هم در انتخاب اون مهم است؟؟؟
ممنون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

akbarferdosi
30-07-2014, 07:01
با سلام در خرید رم ازنظر فنیبعد از انتخاب میزان حجم رم موردنیاز 1 2 4 گیگ ، میزان باس رم و زمان تاخیر مهمه و خرید هم با گارانتی مادام العمر باشه خب خیلی بهتره واکثرا دارند مدت زمان استفاده هم تاثیرش مانند قطعات دیگه بخصوص گرافیک نیست و چندان قابل توجه نیست برای تست سلامت هم نرم افزار های زیادی هستمد که میتونید استفاده کنید مانند -aida64 -prime95- memtest- شما مدل موردنظر رو اعلام کنید بهتره میشه راهنمای کرد.

mahmud1992
30-07-2014, 22:57
با سلام در خرید رم ازنظر فنیبعد از انتخاب میزان حجم رم موردنیاز 1 2 4 گیگ ، میزان باس رم و زمان تاخیر مهمه و خرید هم با گارانتی مادام العمر باشه خب خیلی بهتره واکثرا دارند مدت زمان استفاده هم تاثیرش مانند قطعات دیگه بخصوص گرافیک نیست و چندان قابل توجه نیست برای تست سلامت هم نرم افزار های زیادی هستمد که میتونید استفاده کنید مانند -aida64 -prime95- memtest- شما مدل موردنظر رو اعلام کنید بهتره میشه راهنمای کرد.

سلام دوست گرامی
والا مورد خاصی مد نظرم نیست
اگه امکانش هست یک راهنمایی کنید شما!!
من چهار تا رم دو گیگ اپیسر دارم و برای ارتقاء اونا میخواستم دو تا رم هشت گیگ بخرم و برند خاصی هم مد نظرم نبود.
حالا شما اگه لطف کنید به نظرتون کدوم برند مناسبترین قیمت رو نسبت به کارایی و خوب گارانتی و ... میده؟؟
ممنون:n20: