PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره در مورد خرید لومیا 1520

pooriya_hp
28-07-2014, 21:04
با سلام خدمت دوستان و استاید محترم
ضمن آرزوی قبولی طاعات و عرض تبریک بابت عید فطر ، چند وقتی هست قصد خرید گوشی دارم که بعد از یکم تحقیق و جستجو مدل NOKIA Lumia 1520 از نظر باطنی و ظاهری به دلم نشست اما طبق عادت قبل از خرید اقدام به مشورت به شما اساتید داشته باشم.

چند سوال و شک و شبه ی که برای بنده ظاهر شده رو خدمتتون عرض می کنم :

1- اولین و مهمترین سوالم سایز این دستگاه هست که البته با نوت 3 کار کردم مشکل خاصی رو در حمل و صحبت کردن باهاش ندیدم اما به هر حال تجربه و راهنمایی شما برام مهم هست

2- چون من عادت ندارم گوشی زیاد عوض کنم پس آپدیت و ساپورت اون گوشی هم واسم خیلی مهمه ، در نتیجه میخوام بدونم این گوشی به ویندوز 9 که در آینده ی نه چندان دور عرضه میشه آپدیت میشه یا منقرض میشه ؟:دی

3- من خودم دوست داشتم لومیا 930 بگیرم اما 4تا مورد منو دلسرد کرد : 1- اینکه باتریش ضعیف هست 2- اینکه رم نمیخوره 3- اینکه قیمتش فضایی هست 4- اینکه تا به قیمتی که من بتونم بخرم برسه پیر میشم :دی

4- هر تجربه - پند و اندرزی دارید ، لطف میکنید به بنده اراوه بدید

ارادتمند

NOR-1
28-07-2014, 21:33
همه جوره گوشیه خوبیه البته من من سامسونگ پیشنهاد نمیکنم ولی note 3 بهتره حداقل رو کاغذ
فقط قدرت سخت افزاری و ظاهر دستگاه نیست کاربردی بودنش هم مهمه که همه اینها ایفون داره
اما ویندوزفون یکم محدودیتش زیاده
ولی ویندوز 8.1 راضی کنندست
مثلاً برنامه و بازی پولی ريختن کمی سخته البته اموزش های زیادی هست تو اینترنت یا ریختن فیلم و عکس و موزیک و غیره و بلعکس ملزم به استفاده از برنامه Zune تو کامپیوتره
از نظر ساپورت مشخص نیست بعد از 8.1 ویندوزفون 9 بیاد یا 8.2 8.3.... ولی تا یک سال دیگه حتما واسش اپدیت میاد
من پیشنهاد میکنم گوشی ارزونتر ویندوز مثل 1320 یا 925 که اگه ازش راضی نبودین خیلی ضرر نکرده باشین
کمپانی های دیگه هم دارن ویندوز میزنن تا چند وقت دیگه گوشی های ویندوز زیاد میشه