PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گم شدن فایل ستاپ بازی

saeed_sffu
27-07-2014, 16:22
سلام

بنده بازی COD Ghosts نسخه black box رو دانلود کردم. از حالت فشرده خارج کردم و آن ایمیج هم کردم. هنگامی که خواستم بازی رو نصب کنم ، آنتی ویروس زد فایل setup.exe رو پاک کرد و متاسفانه فایل اصلی رو پاک کرده بودم و الان کل بازی مونده رو دستم بدون فایل ستاپ و نمیتونم نصبش کنم.

فایلش حدود 1.5 مگ بود اگه کسی از دوستان این بازی رو داره خواهش میکنم فقط این فایل setup.exe رو برای بنده قرار بده.
( نسخه ای که دانلود کردم حدود 22 گیگه و شامل سه تا فایل setup.bin هستش )

با تشکر

bazooka
27-07-2014, 19:33
من بازی رو ندارم ولی پیشنهاد میکنم تو سایتای تورنت بگردی یکیشو پیدا کنی که iso نباشه و فایلش باز باشه و از اون فقط ستاپشو دانلود کنی
امیدوارم پیدا کنی:n06:

saeed_sffu
27-07-2014, 23:58
سپاس

بله این راه هم به ذهنم رسید و خیلی دنبال تورنت ها گشتم، متاسفانه بیشترش iso بود و فقط چند مورد باز پیدا کردم که repack شده بود اصطلاحا و فایل ستاپش هم خونی نداشت ( حدود 7-8 تا setup.bin داشت )

دوستان واقعا کسی این بازی رو تو سیستمش نداره ؟ :(

saeed_sffu
28-07-2014, 00:52
دوستان یک تورنت پیدا کردم که دقیقا مطابق نسخه ای که من دانلود کردم. ولی هر کار می کنم نمیتونم دانلودش کنم. من از نرم افزار utorrent اسفاده می کنم

این لینک دانلود تورنت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][kickass.to]call.of.duty.ghosts.black.box.torrent
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوستان اگه کسی می تونه بی زحمت این setup.exe رو برای ما دانلود کنه .
مرسی

bazooka
28-07-2014, 01:08
زدم دانلود شه ولی اصلن سید نداره :n15:اگه دانلود شد بهتون میدمش

ویرایش:
حتا با یک کیلوبایتم نمیگیره

bazooka
28-07-2014, 01:18
یه راهی به ذهنم رسید امتحان کنید یدونه از اون 7 -8 تا فایل دیتا ستاپشو بگیرید و اسم 3 تا دیتای خودتونو به اسم ستا دیتای اولی اون ورژن تغییر بدین(فقط قبلش یک بکاپ بگیرید:n09:)
شاید جواب داد بصورتی که وقتی سه دیتای اولی پیش رفت و ارور داد برید جایی که بازی نصب شده و تغییر اسم بدید فولدرشو بلکه فرجی شد:n09:

*قبل از اینکه ارور رو ببندید اسم فولدر رو تغییر بدید تا فایل هایی که شاید نصب کنه رو حذف نکنه*

من این کارو امتحان نکردم ولی کاری شبیه به اینو انجام دادمو جواب گرفتم

saeed_sffu
28-07-2014, 12:03
جواب نداد :(
مرسی دوست عزیز

bazooka
28-07-2014, 15:27
دیگه راهی به ذهنم نمیرسه:n13: برو تو تاپیکشش بزن شاید کسی داشته باشه

ali-u
28-07-2014, 18:29
اگه هنوز انتی ویروس و انیستال نکردی .می تونی از قرنطینه بازیافت کنی
اکثر انتی ویروسا . اول فایل های کرک و قرنطینه می کنن

saeed_sffu
28-07-2014, 19:30
اگه هنوز انتی ویروس و انیستال نکردی .می تونی از قرنطینه بازیافت کنی
اکثر انتی ویروسا . اول فایل های کرک و قرنطینه می کنن

نه تو قرنطینه هم نبود. آمارش رو تو LOGfiles گرفتم زده cleaned !

آدم این همه حجم رو دانلود کنه بعد اینجوری بشه !!