PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Galaxy s5 OR Galaxy note3

Mohammad King
26-07-2014, 23:11
سلام

دوستان کدوم رو پیشنهاد میکنن؟؟؟

فردا میخوام برم برای خرید و اینکه قیمت هردو چه قدر هست؟؟؟

AmirAs2r
26-07-2014, 23:54
سلام دوست من
من بهت نوت ۳ رو پیشنهاد میکنم البته میتونی صبر کنی شهریور نوت 4 معرفی میشه ۱ ماه بعد میاد اونو بخری
ولی نوت 3 عالیه
صفحه نمایش بزرگ
قلم کاربردیش
من الآن 6 ماهه دارمش واقعا راضیم
از باطریش و دوربینش بگیر تا قلمش

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Mohammad King
27-07-2014, 09:33
در رابطه با s5 چی؟

AmirAs2r
27-07-2014, 12:41
اس 5 هم گوشی خوبیه
بستگی داره به اینکه صفحه بزرگ دوست داشته باشی یا نه.اس 5 جدیدتره از این نظر بهتره
به الجی جی 3 هم میتونی نگاه کنی اونم عالیه

Mohammad King
27-07-2014, 13:05
دوستان اگر گزینه های دیگه ای هم در نظر دارن بگن

D o l f i n
27-07-2014, 14:04
با این بودجه بالایی که قصد دارید خرید کنید تقریبا دستتون برای خرید تمام پرچم دارن اندروئید باز هست
نوت3
اس5
زد2
جی3
شما اگه خواسته هاتون مشخص باشه؟
علاقه تون به برند خاصی؟
راحت تر میشه راهنمایی کرد چون تمام اینها عالی هستن

Mohammad King
27-07-2014, 16:13
خواسته هام تقرین

سخت افزار قوی ساپورت خوب صفحه نمایش خوب

اینها هستن دوست عزیز

NOR-1
27-07-2014, 21:58
همه اینارو میخوای صبر کن note 4 بگیر شاید بدنه فلزی هم بزنه

"1997MAXIMUM"
27-07-2014, 23:04
یعنی نکسوس ۵ یا الجی جی ۳
ضفحه نمایش هردو محشره ساپورت گوگل هم که دیگه جای حرفی رو نمیزاره سخت افزارش هم منتاسب و خوبه ضاهز گوشی هم عالیه

D o l f i n
27-07-2014, 23:57
خواسته هام تقرین

سخت افزار قوی ساپورت خوب صفحه نمایش خوب

اینها هستن دوست عزیز

به جز کیفیت ساخت و زیبایی اس 5 و نوت3 از همه لحاظ عالی هستن تفاوتهایی با هم دارن نوت فبلت هست که صفحه نمایش بزرگتر + قلم استایلوس داره در عوض اس 5 دوربین بهتر و زد آب هست

کیفیت ساخت و زیبایی :اینجا HTC One M8 و Sony Z2 میدرخشند این دو گوشی عالی و بی نظیر هستن واقعا حس در دست داشتن یه گوشی رده بالا رو به آدم میدن تفاوتهای جزئی در سخت افزار دارن به جز اون Z2 زد آب هست و دوربین عالی هم داره به برتری های One M8 هم میشه اسپیکرهای بوم ساند و رابط کاربری زیبای سنس و پیشرفتهایی در دوربین اشاره کرد که حتما و مطمئنا در مورد همه اینها اطلاعات دارید
بین این دو گروه میشه به G3 اشاره کرد که از کیفیت ساخت مطلوبی برخورداره زیبا هم هست البته همه اینا به سلیقه برمیگرده و هر کسی نطری داره
بارزترین برتریهای G3 نسبت به بقیه صفحه نمایش QHD همراه با کمترین حاشیه صفحه نمایش و داشتن لیزر فروسرخ برای فوکوس سریعتر هست

از لحاظ سخت افزاری که مشکلی برای انتخاب ندارید همه در حد عالی هستن و جدیدترین چیپ ها رو در خود دارن
مشکلی هم در دوربین هیچکدوم نیست عالی با اختلاف کمی مواردی مثل Z2 و S5 از بقیه شاید بهتر باشن
قبلا سامسونگ با اختلاف زیادی در پشتیبانی از بقیه جلوتر بود ولی حالا فاصله چندانی ندارن و حتی در بعضی موارد بقیه از سامسونگ سریعتر هم عمل کردن
اگر زیبایی و کیفیت ساخت مهمه قطعا Z2 و M8 که من از این بین Z2 رو قطعا بهتر میدونم
اگر به جز کیفیت ساخت و زیبایی(بازم بحث سلیقه اس) و همه چیز رو در حد اعلا میخواید S5 و Not3 بینظیر هستن و مطمئنا شما رو راضی نگه خواهند داشت من شخصا نظرم رو سری نوت هست و از این بین نوت3 رو بیشتر میپسندم
و در آخر میمونه G3 که به راحتی ازش نمیشه گذشت و وقتی آدم بهش فکر میکنه انتخاب رو بسیار سخت میکنه خصوصا با قیمت نسبتا مناسب تری که در زمان عرضه داشته

شرمنده زیاد شد زیاد حرف زدم نظر من بین همه برای خرید
اول Z2 هست
بعد G3
سوم هم نوت3
امیدوارم تونسته باشم کمک کنم که بهتر تصمیم بگیرید و خدایی نکرده بیشتر انتخابتون رو سخت نکرده باشم
موفق باشید

Mohammad King
31-07-2014, 20:13
ممنون از همه ی دوستان عزیز

s5 گرفتم امیدوارم راضی نگهم داره

badboys_87
01-08-2014, 15:56
مبارک باشه ..اس 5 انتخاب خیلی خوبیه.