PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چه راه هایی برای بالا بردن بازدید سایت بلدید؟

sascovach
01-09-2006, 22:26
سلام دوستان
من به تازگی همین سایتی رو که تو امضامه ساختم البته هنوز کامل نیست ولی یه مشکله اساسی هست، اونم اینه که بازدید سایتم پایینه مثلا 20-30 نفر هر روز که یه همچین تعداد بازدید اصلا به درد نمیخوره و نمی صرفه
الان قصد دارم از تجربیات شما دوستان استفاده کنم، به نظر شما چه کارهایی انجام بدم که بازدید سایتم بالا بره؟

soleares
01-09-2006, 22:32
عزيز شما بايد 10000 تومان خرج كني بهت قول ميدم بازديدات به بيشتر از 500 برسه ! مي خواي ؟

البته اين براي اول كاره ها با لينك باكس ها هم مي توني كار كني كه اگر يه دونه قرار بدي شايد به 100 اگر بيشتر از 2 تا قرار بدي شايد 200 تا در روز بيشتر بشه ...

sascovach
01-09-2006, 22:50
عزيز شما بايد 10000 تومان خرج كني بهت قول ميدم بازديدات به بيشتر از 500 برسه ! مي خواي ؟

البته اين براي اول كاره ها با لينك باكس ها هم مي توني كار كني كه اگر يه دونه قرار بدي شايد به 100 اگر بيشتر از 2 تا قرار بدي شايد 200 تا در روز بيشتر بشه ...
روش اول که نمی صرفه چون همین چند وقت پیش 100 دلار واسه هاستینگش دادم ، فعلا هم که چیزی از توش در نیومده
این روش دوم رو حالا بیشتر توضیح بده ببینم منظورت چیه؟ یعنی لینک باکس یه سایت دیگه رو بزارم؟ خوب اینجوری که فقط به نفع اون سایته میشه

پرنس
01-09-2006, 22:55
ببين اگه ميشه روش اولم توضيح بده
اينكه خيلي مي صرفه
ممنون

soleares
01-09-2006, 22:58
نه كي مي گه به نع اون ميشه !؟ شما قرار بده بعد لينكتو قرار ميده بعد از يك ماه بازديد هات از 20-30 به 200-300 ميرسه ..

بعد مي توني توي سايت (بعدا بهت ميگم ) تبليغ كني فقط با 8000 تومان مي توني تبليغاتو 250 هزار بار در ماه به بيننده ها نشون بدي ... بعد بازديدات از 200-300 به حداقل 500 ميرسه !

در ضمن براي پر بازديد شدن بايد حتما خودتو توي ياهو گوگل آلتاويزا و ديگر موتورهاي جستجو ثبت كني ... اين كار باعث ميشه روزي 100 نفر از موتور هاي مختلف وارد سايتت بشن تعداد ورودي ها نسبت به تعداد مطالبت تغيير پيدا مي كنه ..

soleares
01-09-2006, 23:00
ببين اگه ميشه روش اولم توضيح بده
اينكه خيلي مي صرفه
ممنون

شما تبليغو توي يك سايت بزرگ با روزي 20000 بازديد قرار ميدي ! بعد از يك ماه متوجه خواهي شد كه سايتت عجب رشدي كرده البته نبايد بيش از يك ماه تبليغ كني چون ديگه ورودي نداره بايد مدام سايتي كه توش تبليغ ميدي عوض بشه .... :happy:

sascovach
01-09-2006, 23:14
نه كي مي گه به نع اون ميشه !؟ شما قرار بده بعد لينكتو قرار ميده بعد از يك ماه بازديد هات از 20-30 به 200-300 ميرسه ..

بعد مي توني توي سايت (بعدا بهت ميگم ) تبليغ كني فقط با 8000 تومان مي توني تبليغاتو 250 هزار بار در ماه به بيننده ها نشون بدي ... بعد بازديدات از 200-300 به حداقل 500 ميرسه !

در ضمن براي پر بازديد شدن بايد حتما خودتو توي ياهو گوگل آلتاويزا و ديگر موتورهاي جستجو ثبت كني ... اين كار باعث ميشه روزي 100 نفر از موتور هاي مختلف وارد سايتت بشن تعداد ورودي ها نسبت به تعداد مطالبت تغيير پيدا مي كنه ..
آدرس این سایتی که میگی ازش لینک باکس بگیرم رو ده
روش دیگه ای کسی بلد نیست؟

soleares
01-09-2006, 23:38
عزيز شما كارت درسته ها !

حق زحمه بده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترين بزرگترين لينك باكس ها مربوط به دو سايت زير مي باشد ...

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ديگه كد لينك باكسو خودت مي توني پيدا كني ..

البته مي توني خودت يه لينك باكس راه بندازي و اين طوري بازديات خيلي زياد ميشه !
اگر خواستس لينك باكس راخ بندازي بازم خبر بده ..

sascovach
02-09-2006, 11:13
عزيز شما كارت درسته ها !

حق زحمه بده ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بهترين بزرگترين لينك باكس ها مربوط به دو سايت زير مي باشد ...

ديگه كد لينك باكسو خودت مي توني پيدا كني ..

البته مي توني خودت يه لينك باكس راه بندازي و اين طوري بازديات خيلي زياد ميشه !
اگر خواستس لينك باكس راخ بندازي بازم خبر بده ..
ممنون
ولی اینایی که دادی فارسین من نمی تونم ازشون استفاده کنم انگلیسی اگه داری بده

soleares
02-09-2006, 14:14
من تابه حال توي زندگيم لينك باكس به غير از لينك باكس ايراني نديدم ! اصلا وجود نداره ..

sascovach
02-09-2006, 14:25
من تابه حال توي زندگيم لينك باكس به غير از لينك باكس ايراني نديدم ! اصلا وجود نداره ..
خوب فارسی هم به درد من نمی خوره ، ویزیتو ایرانی هم ارزش نداره واسم
کسی راه دیگه ای بلد نیست یعنی؟

foad_elmi2001
02-09-2006, 14:25
اگه ميشه بگيد چه جوري لينك باكس راه بندازم ؟منم همين مشكلو دارم

soleares
02-09-2006, 14:27
نه متاسفانه نمي تونم بهتون بگم چون نياز به دانش جاوا اسكريپت ! و Html داره اگر مي خواهيد پيغام خصوصي بزنيد ...

sascovach
02-09-2006, 17:38
این مدیرای انجمن احتمالا تجربیات زیادی دارن؟
کمک نمی کنید؟

soleares
02-09-2006, 21:58
عزيز من مي تونم توي 1 دقيقه برات بسازم با اين اسم توي سايتت ...

ولي متاسفانه خودتون نخواستيد ..

mostafaeshghi
03-09-2006, 00:09
يه نظر من بهترين كار تبادل لينك با تعداد زيادي از وبلاگهاست. البته در انتخاب وبلاگي كه ميخواهيد باهاش تبادل لينك كنيد يه ذره وسواس به خرج بديد و سعي كنيد وبلاگي انتخاب كنيد كه تعداد بازديدكننده اش زياد باشه.

Omidpsp
03-09-2006, 08:06
بجای این حرف ها یه 20 تومن به همین P30world.com خودمون بدید آمار حسابی بالا میره و اینو بگم که اصلا لینک باس و این جور چیزا مخاطب های مورد علاقه شما رو جذب نمیکنه

sascovach
03-09-2006, 20:26
عزيز من مي تونم توي 1 دقيقه برات بسازم با اين اسم توي سايتت ...

ولي متاسفانه خودتون نخواستيد ..
آخه خودت فکر کن سایت من انگلیسیه بعد بیام لینک باکس فارسی بزارم؟
اونجوری نه ویزیتور ها ارزش دان و هم گوگل اکانتم رو میبنده

Shahriar-b
03-09-2006, 20:37
اگه خواستي لينك باكس منو بزار بازديداش روزانه بالاي 20000 تاست . خيلي هيت ميده در ضمن رتبه سايتتو تو گوگل هم بالا ميبره . يه راهه ديگه افزايش بازديد هم تبادل لينكه بايد با سايت هاي كه بازديد زيادي دارن تبادل لينك كني.

Shahriar-b
03-09-2006, 20:39
راستي يادم رفت آدرس لينك باكسو بدم
اینم وبلاگمه بازدیداش بالای 1000 تاست اگه خواستی تبادل لینک کنیم.

kxdsa
04-09-2006, 04:23
1-تبادل لینک با سایت ها و وبلاگ های دیگر که حتی الامکان محتواش شبیه محتوای سایت خودت باشه یعنی تو یک زمینه باشن...
2-تبلیغات در سایت های دیگر که محبوبیت داشته باشند و بازدید کنندگان زیادی داشته باشن مثلا یک ماه تبلیغ در همین پی سی ورلد می تونه بازدید کنندگان زیادی برایت به ارمغان بیاره...
3-با نرم افزاری مثل Atomic Email Hunter آدرس ایمیل کل اعضای سایت ها و فروم های فارسی زبان رو بیرون بیار و یک ایمیل گروهی بزن و سایت خودت رو معرفی کن وطوری که ایمیلت تزیین شده باشه و موضوعات مورد بحث در سایتت رو مورد اشاره قرار بده...
4-ثبت در موتورهای جستجو مختلف...در گوگل سرچ کن:
"add url"
5-مقاله!یکی از چیزهایی که افراد زیادی رو به سمت وبسایتت میاره مقاله هست به طوری که عنوانی داشته باشه که عموما مورد سرچ قرار بگیره پس در نوشتن عنوان برای یک مقاله دقت زیادی کن...

و
...

mojtaba-p30
04-09-2006, 07:47
از چیز های توی سایتت باید استفاده کنی که برای بازدید کنندگان جذاب باشه

sascovach
04-09-2006, 12:11
راستي يادم رفت آدرس لينك باكسو بدم
اینم وبلاگمه بازدیداش بالای 1000 تاست اگه خواستی تبادل لینک کنیم.
باشه تبادل لینک کنیم ولی این آمار وبلاگت رو عمومی کن که ببینم بازدیدت چقدره

kazemif
06-09-2006, 03:08
سلام دوست عزيز اگه ميخواي كاري كني وبراي خودت يك لينك باكس درست كني من برات يك لينك باكس رايگان درست ميكنم فقط تو ادرسي كه دوست داري لينك باكست اونجا باشه رو بده تا خودم برات يك لينك باكس باحال درست كنم . البته بنا به درخواست خودت انگليسي. پس ادرس جاي كه ميخواي لينك باكست اونجا باشه رو برام ايميل كن تا من برات درست كنم.
ايميلم:s_farshad_k@yahoo.com

soleares
06-09-2006, 03:17
نه عزيز حالا فهميدم شما اصلا نبايد فارسي به كار ببري خوبه !

مي توني با عضويت در يك گروه برزگ ياهو و صرف هزينه 5000 تومان يك ايميل تبليغاتي براي 130 هزار نفر ارسال كني اين كار كاملا قانوني است .

Ahmad-Ra
06-09-2006, 13:44
چطوري با صرف هزينه 5000 تومان؟ ممكنه توضيح بديد. منم ميخوام بازديد از سايتم بالا بره.

soleares
06-09-2006, 14:45
عزي البته من دارم دستي دستي و مجاني براي اونا تبليغ مي كنم ولي مي ري توي ياهو گرووپ بعد توي گروههاي ايران بزررگترين گروه رو كه حدود 130 هزار نفر عضو داره و عضو ميشي بعد 5000 تومن مي دي و يك ايميل براي تمام اعضا فرستاده ميشه به همين راحتي ...

در ضمن اينم گروه من البته عضو هاش زياد نيستن ...

Mahiar0
06-09-2006, 15:35
عزي البته من دارم دستي دستي و مجاني براي اونا تبليغ مي كنم ولي مي ري توي ياهو گرووپ بعد توي گروههاي ايران بزررگترين گروه رو كه حدود 130 هزار نفر عضو داره و عضو ميشي بعد 5000 تومن مي دي و يك ايميل براي تمام اعضا فرستاده ميشه به همين راحتي ...

ادرس اين گروه هاي بزرگ رو ميديد؟

Mahiar0
06-09-2006, 15:36
[QUOTE=kxdsa]1-3-با نرم افزاری مثل Atomic Email Hunter آدرس ایمیل کل اعضای سایت ها و فروم های فارسی زبان رو بیرون بیار و یک ایمیل گروهی بزن و سایت خودت رو معرفی کن وطوری که ایمیلت تزیین شده باشه و موضوعات مورد بحث در سایتت رو مورد اشاره قرار بده...
QUOTE]
چطوري ميشه بگي موقغ فرستادن ميل هاست گير نميده؟
ادرسشو ميديد

Shahriar-b
06-09-2006, 15:42
ببين آمارم عموميه من روزي تقريباً 2500 تا بازديد دارم .

sascovach
06-09-2006, 16:02
سلام دوست عزيز اگه ميخواي كاري كني وبراي خودت يك لينك باكس درست كني من برات يك لينك باكس رايگان درست ميكنم فقط تو ادرسي كه دوست داري لينك باكست اونجا باشه رو بده تا خودم برات يك لينك باكس باحال درست كنم . البته بنا به درخواست خودت انگليسي. پس ادرس جاي كه ميخواي لينك باكست اونجا باشه رو برام ايميل كن تا من برات درست كنم.
ايميلم:s_farshad_k@yahoo.com
یعنی یک ساب دامین اختصاص بدم؟ مثلا linkbox.free4dl.com خوبه؟

sascovach
06-09-2006, 16:03

یه گروه خارجیه گنده سراغ نداری؟

sascovach
06-09-2006, 16:07
ببين آمارم عموميه من روزي تقريباً 2500 تا بازديد دارم .
خطا در نمایش نتایج
اطلاعات آماری این بخش تنها برای مدیر سایت قابل مشاهده میباشد

soleares
07-09-2006, 00:29
آقا شما مي توني توي ياهو يه گروه پيدا كني البته ممكنه اونا اين كار رو برات مجاني هم انجام بدن ...

مي توني بري و از اون گنده مونده هاش پيدا كني مثلا برو توي گروه هاي آمريكا چون آمريكا به تنهايي از آسيا و اروپا بيشتر گروه داره ... پس مي توني پيدا كني ...

Ahmad-Ra
07-09-2006, 10:52
اقاي gamelife. من به شما براي تبادل لينك ايميل زدم ولي جوابي نگرفتم. خواستم پي ام بزنم ولي شما دريافت پي ام رو غير فعال كرديد. ميخوام با وبلاگتون تبادل لينك كنم.
وبسايت من:

soleares
07-09-2006, 14:32
دوستان قرار نشد اينجا جايي براي تبادل لينك باشه ها ! مي ترسم تاپيك قفل بشه ..

sascovach
07-09-2006, 15:44
دوستان قرار نشد اينجا جايي براي تبادل لينك باشه ها ! مي ترسم تاپيك قفل بشه ..
درسته!
اینجا فقط راه های بالا بردن بازدید سایت رو بگید

Ahmad-Ra
07-09-2006, 16:39
من رو ببخشيد. قصد اختلال نداشتم.

soleares
07-09-2006, 18:05
دوستان هيچ راهي مثل تبليغ در يك سايت پر بازديد مثل دانلود بازار يا همين پس يس ورد عملي نيست اين سايت ها باعث مي شوند كه بازديد هايتان اگر مثلا 200-400 هيت در روز است به 3000 يا 4000 هزار افزايش پيدا كند همچنين ايميل تبليغاتي كه باعث به ارمغان آوردن بيش از 10000 بازديد كننده داعمي برايتان مي شود ...

sascovach
07-09-2006, 20:16
دوستان هيچ راهي مثل تبليغ در يك سايت پر بازديد مثل دانلود بازار يا همين پس يس ورد عملي نيست اين سايت ها باعث مي شوند كه بازديد هايتان اگر مثلا 200-400 هيت در روز است به 3000 يا 4000 هزار افزايش پيدا كند همچنين ايميل تبليغاتي كه باعث به ارمغان آوردن بيش از 10000 بازديد كننده داعمي برايتان مي شود ...
ایمیل تبلیغاتی منورت همون گروه های یاهوس؟

kazemif
10-09-2006, 14:31
چه طور ميشه توشون عضو شد؟

Honradez
10-09-2006, 16:00
بهترين راههاي افزايش بازديد:

1- تبليغ
2- محتويات جذب كننده در سايت
3- (از همه مهمتر) صبر

بله،‌ صبر. بايد صبر كني تا كم كم افراد بيشتري به سايت يا وبلاگ بيايند.