PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Pro Evolution Soccer 2015

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11]

MINOR
14-05-2015, 13:30
نه
امروز سرور از طرف خود کونامی بسته شده
تو سایتش خوندم

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captain
14-05-2015, 19:27
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده مشکلی که دارم اینه که تصویر بازیکن در Game Plan نشون داده نمیشه، نه در صفحه اصلی و نه در مشخصات کلی بازیکن. (منظورم اون عکس کوچیک هستش)
و مشکل دوم هم نبود تماشاچی در استادیوم هستش. فقط چند تا عکاس هستن

به کلی پاک و دوباره نصب کردم، درست نشد

Altairezio
15-05-2015, 20:42
دوستان تو کدوم روم بازی میکنین...اون روم قبلیه پاک شده....

stealer
15-05-2015, 21:39
دوستان تو کدوم روم بازی میکنین...اون روم قبلیه پاک شده....

شما هر جا بازی میکنی بساز تا من بیام
steam id:amistealer100

mohammad_87
16-05-2015, 00:31
سلام خدمت دوستان عزیز
بنده مشکلی که دارم اینه که تصویر بازیکن در Game Plan نشون داده نمیشه، نه در صفحه اصلی و نه در مشخصات کلی بازیکن. (منظورم اون عکس کوچیک هستش)
و مشکل دوم هم نبود تماشاچی در استادیوم هستش. فقط چند تا عکاس هستن

به کلی پاک و دوباره نصب کردم، درست نشد
سلام مسعود جان،خوبی؟
بازی رو دانلود کردی یا خریدی؟
چون این مشکل احتمال زیاد یا از کرک بازی هست یا از دستکاری بازی

MASTER OC 7
16-05-2015, 00:36
دوستان بازی واسه شما هم لگ زیادی داره ؟ پینگ من حدودا بین 100 تا 120ms هست ولی بازی همچنان لگ داره

خیلی هم سخت میشه با یه نفر بازی کرد :n27:

Captain
16-05-2015, 01:13
سلام مسعود جان،خوبی؟
بازی رو دانلود کردی یا خریدی؟
چون این مشکل احتمال زیاد یا از کرک بازی هست یا از دستکاری بازی
سلام محمد عزیزم
نه دانلود کردمش
قبلا درست کار میکرد
2 هفته پیش بازی نکرده بودم (قبل 2 هفته سالم بود) بعدش اومدم بازی کنم دیدم اینطوری شده
یعنی بدون هیچ دستکاری در کرک و فایل ها

خودمم تعجب میکنم محمدجان

mohammad_87
16-05-2015, 01:20
سلام محمد عزیزم
نه دانلود کردمش
قبلا درست کار میکرد
2 هفته پیش بازی نکرده بودم (قبل 2 هفته سالم بود) بعدش اومدم بازی کنم دیدم اینطوری شده
یعنی بدون هیچ دستکاری در کرک و فایل ها

خودمم تعجب میکنم محمدجان
جالبه
تا جایی که من سرچ کردم مشکل تماشاگران از کرک و فایل دانلودی هست که چنین مشکلی نداری.
ببین در این دو هفته چیز خاصی نصب نکردی؟مخصوصا برنامه گرافیکی یا کدک،ممکنه تاثیر گذاشته باشه
نصب مجدد هم که انجام دادی.اینبار با حذف کامل پوشه konami در my document و program data تست کن.
در کسپر :n02: هم برنامه رو به لیست امن اضافه کن که خودت استادی.

فقط اینها به ذهنم میرسه،چون قبلا مشکل نداشتی کار سخته :n13:

Captain
16-05-2015, 01:33
جالبه
تا جایی که من سرچ کردم مشکل تماشاگران از کرک و فایل دانلودی هست که چنین مشکلی نداری.
ببین در این دو هفته چیز خاصی نصب نکردی؟مخصوصا برنامه گرافیکی یا کدک،ممکنه تاثیر گذاشته باشه
نصب مجدد هم که انجام دادی.اینبار با حذف کامل پوشه konami در my document و program data تست کن.
در کسپر :n02: هم برنامه رو به لیست امن اضافه کن که خودت استادی.

فقط اینها به ذهنم میرسه،چون قبلا مشکل نداشتی کار سخته :n13:

آره داداش چنان مشکلاتی پاگیر من میشن که نگو
چیز جدیدی نصب نکردم جز آپدیت جدید برنامه ها مثل مرورگر و چندتا برنامه دیگه
با گرافیکم مشکلی نداشتم
حتی در ویندوز مجازی نصب و تست کردم سالمه فایل نصبی، اومدم فایلی که تماشاچیارو حذف میکرد رو از ویندوز مجازی کپی گرفتم بازم نشد
تمام رد پاها در ریجستری و هارد به کلی پاک شدن ولی بازم تاثیری نداشت
بنظرم یکی از آپدیت های ویندوز مشکلی ایجاد کرده که نمیدونم کدومشه و خیلی هم هستن
الان پی اس 15 رو به کلی از سیستم پاک کردم تا کمی اعصاب آروم شه
مسترلیگ میزنم فقط :D

mohammad_87
16-05-2015, 01:38
آره داداش چنان مشکلاتی پاگیر من میشن که نگو
چیز جدیدی نصب نکردم جز آپدیت جدید برنامه ها مثل مرورگر و چندتا برنامه دیگه
با گرافیکم مشکلی نداشتم
حتی در ویندوز مجازی نصب و تست کردم سالمه فایل نصبی، اومدم فایلی که تماشاچیارو حذف میکرد رو از ویندوز مجازی کپی گرفتم بازم نشد
تمام رد پاها در ریجستری و هارد به کلی پاک شدن ولی بازم تاثیری نداشت
بنظرم یکی از آپدیت های ویندوز مشکلی ایجاد کرده که نمیدونم کدومشه و خیلی هم هستن
الان پی اس 15 رو به کلی از سیستم پاک کردم تا کمی اعصاب آروم شه
مسترلیگ میزنم فقط :D
جالبتر شد
احتمال زیاد یندوزت 8.1 هست که من ندارم.7 دارم و اون اپدیتها رو نمیتونم تست کنم.
نصفه شبی حوصله سرچ بیشتر ندارم :n02: یه گوگل بزن انگلیسی شاید یه چیزی پیدا شد.بعد نصب کن تا انلاینش دوباره از کار نیفتاده یه انلاین باهم بزنیم :n25:

Captain
16-05-2015, 01:41
جالبتر شد
احتمال زیاد یندوزت 8.1 هست که من ندارم.7 دارم و اون اپدیتها رو نمیتونم تست کنم.
نصفه شبی حوصله سرچ بیشتر ندارم :n02: یه گوگل بزن انگلیسی شاید یه چیزی پیدا شد.بعد نصب کن تا انلاینش دوباره از کار نیفتاده یه انلاین باهم بزنیم :n25:

دقیقا ویندوز 8.1 دارم
سرچ کردم و ابزاری برای فعال سازی و غیرفعال سازی پیدا کردم ولی کار نداد !
محمد عزیزم چندتا گل میخوای بخوری؟؟؟

mohammad_87
16-05-2015, 03:43
دقیقا ویندوز 8.1 دارم

پس یحتمل به ویندوز و اپدیتهاش برمیگرده
منم اونرو پیدا کردم اما گفتم بدردت نمیخوره.چون خودت که غیرفعال نکرده بودی.

.........
اینجا شاعر میفرماید : خخخخخخخخخخخ
تو بنصب،آوانس هم میدم.
جالبه من سه تا دسته دارم خیر سرشون اصل هستند.هر سه تاشون روی شوک سمت چپ شتک شده اند.اینها مثل دسته معمولی ها ذغالی نیستند،کلی لحیم دارند نتونستم درستشون کنم. :n03:
باید یه مغازه دسته درست کنی! پیدا کنم.کسی سراغ نداره؟

Pitbull2015
16-05-2015, 11:54
دوستان بازی واسه شما هم لگ زیادی داره ؟ پینگ من حدودا بین 100 تا 120ms هست ولی بازی همچنان لگ داره

خیلی هم سخت میشه با یه نفر بازی کرد :n27:

سلام. برا من نمیدونم پینگم چنده ولی تصویر برام بعد از 3، 4 ثانیه ارسال میشه! :n27: دیدم وضعیّت اینجوریه، هم کرک آنلاین رو حذف کردم، هم Steam رو. الآنم آخرین آپدیت آفلاین رو دارم، حال می کنم! :n02:

katlots
16-05-2015, 19:08
ذوستان هر کی می تونه راه حلی بده لفا دریغ نکنه
نمی دونم چرا امروز که آنلاین رو بعد سه چهار ماه بازی کردم اینقدر تاخیر داشت حدود 4 ثانیه تصویر دیر عمل می کنه قبلا اینطور نبود کرک 1.03 ورژن 2 رو ریختم

mohammad_87
16-05-2015, 19:38
من در آنلاین مثل سابق تاخیر دارم.همون صدم ثانیه ای که بازهم تاثیر گذاره
اما اینبار خیلی بیشتر با مشکل ارتباط مواجه میشم و وارد روم ساخته شده میشم یا وقتی خودم میسازم و کسی میخواد اضاف بشه در %80 مواقع unable to join session میده که قبلا اینجوری نبود.

EhsanCPU
17-05-2015, 04:03
KONAMI دیگر به ساخت مجموعه PES ادامه نخواهد داد !!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

فهمیدن اینکه این روزها در KONAMI چه می‌گذرد واقعا سخت است... ابتدا آن‌ها کوجیما را به کلی از صفحه‌ی روزگار محو کردند و سپس بازی Silent Hills کنسل شد.
حال به نظر می‌رسد باید با مجموعه‌ محبوب Pro Evolution Soccer نیز خداحافظی کنیم.
اگر این خبر واقعا حقیقت داشته باشد، پس دیگر هیچگاه شاهد بحث‌های داغ FIFA در مقابل PES نخواهیم بود.

بر اساس جدیدترین گزارشات ارائه شده از آمار اقتصادی کمپانی کونامی در طی سال مالی گذشته ما به این نتیجه رسیدیم که این شرکت برای امسال یا شاید حتی هیچ سال دیگری قصد ندارد به ساخت مجموعه‎‌ی PES ادامه دهد.
از آن‌ جایی که در طی چند وقت گذشته تمامی تصمیمات کونامی به مذاق طرفداران خوش نیامده، لذا به نظر می‌رسد این خبر هم صحت داشته باشد.
با توجه به برنامه‌های مالی این کمپانی ژاپنی برای باقی سال مالی به نظر می‌رسد این خبر صحیح است.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از طرفی دیگر نیز هنگامی که از آدام باتی مدیر روابط عمومی مجموعه‌ی Pro Evolution Soccer در تویتر راجع به این شایعات سوال شد او تنها با گذاشتن یک اسمایلی لبخند ما را بیش از پیش غمگین کرد. :n03:

حال باید به این فکر کنیم که آیا در طی سال‌های آتی باز هم نام PES را در بازار خواهیم دید ؟؟؟
از آن جایی که تمامی تصمیمات اخیر کونامی ضد صنعت بازی سازی و طرفداران بوده به نظر می‌رسد باید برای همیشه با این مجموعه خداخافظی کنیم... :n28:

Pitbull2015
17-05-2015, 11:13
KONAMI دیگر به ساخت مجموعه PES ادامه نخواهد داد !!!

فهمیدن اینکه این روزها در KONAMI چه می‌گذرد واقعا سخت است... ابتدا آن‌ها کوجیما را به کلی از صفحه‌ی روزگار محو کردند و سپس بازی Silent Hills کنسل شد.
حال به نظر می‌رسد باید با مجموعه‌ محبوب Pro Evolution Soccer نیز خداحافظی کنیم.
اگر این خبر واقعا حقیقت داشته باشد، پس دیگر هیچگاه شاهد بحث‌های داغ FIFA در مقابل PES نخواهیم بود.

بر اساس جدیدترین گزارشات ارائه شده از آمار اقتصادی کمپانی کونامی در طی سال مالی گذشته ما به این نتیجه رسیدیم که این شرکت برای امسال یا شاید حتی هیچ سال دیگری قصد ندارد به ساخت مجموعه‎‌ی PES ادامه دهد.
از آن‌ جایی که در طی چند وقت گذشته تمامی تصمیمات کونامی به مذاق طرفداران خوش نیامده، لذا به نظر می‌رسد این خبر هم صحت داشته باشد.
با توجه به برنامه‌های مالی این کمپانی ژاپنی برای باقی سال مالی به نظر می‌رسد این خبر صحیح است.

از طرفی دیگر نیز هنگامی که از آدام باتی مدیر روابط عمومی مجموعه‌ی Pro Evolution Soccer در تویتر راجع به این شایعات سوال شد او تنها با گذاشتن یک اسمایلی لبخند ما را بیش از پیش غمگین کرد. :n03:

حال باید به این فکر کنیم که آیا در طی سال‌های آتی باز هم نام PES را در بازار خواهیم دید ؟؟؟
از آن جایی که تمامی تصمیمات اخیر کونامی ضد صنعت بازی سازی و طرفداران بوده به نظر می‌رسد باید برای همیشه با این مجموعه خداخافظی کنیم... :n28:

سلام. دوست عزیز! این خبر دروغ بود. بعداً تأییده ـش از طرف مدیر محصولات Konami منتشر شد که این خبر دروغ بوده و به ساخت مجموعه ی PES ادامه خواهند داد!
============
یکی از مدیران بی زحمت پست هر دو مون رو حذف کنه که باعث شک و شبهه نشه!

Amir-Rainman
18-05-2015, 21:45
سلام

دوستان من یه مشکلی با پیس دارم، گرافیک انویدیا رو به بازی شناسوندم، تو تنظیمات هم مشخصات گرافیک اصلی رو زده ولی داخل بازی کیفیت خیلی پایینه !! انگار همه چی رو Low هست، در حالی که همه رو High هست

خودم احتمال میدم شاید صفحه FullHD هست، اینجوریه!!!!

میخواستم بدونم کسی همچین مشکلی نداشته ؟؟

چطوری میشه فهمید موقع اجرای بازی کدوم گرافیک اجرا شده ؟؟؟ ( موفع بازی آیکون گرافیک اینتل تویه تولبار پایین ویندوز ( کنار ساعت ) میاد !! )

و همچنین چطور میشه دریبل زد؟ بیشتر منظورم دریبلایی هست که مسی و نیمار تو بازی میزنن

gomnam23
21-05-2015, 12:51
دوستان من بازی رو بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 8 داشتم ولی وقتی خود ویندوز به 8.1 آپگرید شد بازی برام اجرا نمیشه، روش که کلیک می کنم برای یکی دو ثانیه بازی باز میشه ولی صفحه سیاه میشه و میاد بیرون و بازی هم سریع بسته میشه. دایرکس و نت فریم ورک و درایور گرافیک رو هم مجدداً تمامش رو نصب کردم ولی مشکل پا برجاست. کمک کنید لطفاً؟

™...
24-05-2015, 03:50
PES اصلا امکان نداره کنسل بشه .:n10: این شایعه کار اونایی هستش که چشم دیدن PES رو ندارن .
خبر جدید اینکه PES2016 تیم ها و لیگهای بیشتری را لیسانس خواهد کرد .:n01:

Soroush-S
24-05-2015, 09:21
PES اصلا امکان نداره کنسل بشه .:n10: این شایعه کار اونایی هستش که چشم دیدن PES رو ندارن .
خبر جدید اینکه PES2016 تیم ها و لیگهای بیشتری را لیسانس خواهد کرد .:n01:
داور کارت زرد کمتر بده تیم های بیشتر پیشکش:n02:
**
دوستان درقسمت لیگ نمیشه بازیکن خرید؟ مثلا من یه فصل تموم کردم واسه شروع لیگ جدید نمیتونمتغییری تووی تیم ایجاد کنم؟؟

ali gamma
26-05-2015, 13:15
کسی هست پایه انلاین بزنیم گهگاهی؟ پ خ بدید

mohammad_87
26-05-2015, 19:08
دوستانی که آنلاین بازی میکنند اینجا اعلام کنید یا پخ بدید تا همدیگرو اد کنیم. :n06:

A/|\IR
26-05-2015, 23:34
منم امروز نصب کردم فقط برای انلاین
در کل روی منم حساب کنین:دی

memit
27-05-2015, 20:52
منم هستم پیشنهاد میکنم یه گروه توی واتس اپ بزنیم. شمارتونو خصوصی کنید

ali gamma
28-05-2015, 00:49
اره موافقم ی گروه واتس بزنیم خیلی خوبه

SA.JJ.AD
30-05-2015, 11:16
خوب بعد ماه ها بالاخره چند دست آنلاین زدیم و بسی چسبید :n02:فقط این مشکل تاخیر کمی تا قسمتی رو اعصابه ، نمیشه پاس های درستی فرستاد :n29:نکته آزار دهنده ش اینه طرف مقابل انگار داره راحت بازی میکنه و فقط شما تاخیر دارید !
+
پ.ن : البته با بچه های داخل ایران که تست کردم این مشکل تاخیر هم وجود نداشت:n11:

mohammad_87
31-05-2015, 20:33
خوب بعد ماه ها بالاخره چند دست آنلاین زدیم و بسی چسبید :n02:فقط این مشکل تاخیر کمی تا قسمتی رو اعصابه ، نمیشه پاس های درستی فرستاد :n29:نکته آزار دهنده ش اینه طرف مقابل انگار داره راحت بازی میکنه و فقط شما تاخیر دارید !
+
پ.ن : البته با بچه های داخل ایران که تست کردم این مشکل تاخیر هم وجود نداشت:n11:
شما چجوری با داخلی ها بازی میکنید؟

من و یکی از دوستان هر کاری کردیم ننتونستیم بهم وصل بشیم.هرکدوممون که اتاق رو میساخت،طرف مقابل نمیتونست بهش وارد بشه در حالیکه مثلا من میتونم وارد اتاقهای غیر ایرانی بشم.

کسی راه حلی داره؟

SA.JJ.AD
31-05-2015, 21:18
شما چجوری با داخلی ها بازی میکنید؟

من و یکی از دوستان هر کاری کردیم ننتونستیم بهم وصل بشیم.هرکدوممون که اتاق رو میساخت،طرف مقابل نمیتونست بهش وارد بشه در حالیکه مثلا من میتونم وارد اتاقهای غیر ایرانی بشم.

کسی راه حلی داره؟

اکثرا با هماهنگی تلفنی و بعد ادامه ارتباط تو TeamSpeak

یه جای کارو احتمالا اشتباه میره یکی یا جفتتون ، وگرنه مشکل خاصی نیست و با دوستان بازی میکنیم ، مشکل اصلی این کرک آنلاین جدید اتفاقا اینه که نمیشه با 80% خارجی ها بازی کردُ ارور میده ، و اون 20% که وارد میشه هم تاخیر و لگ داره ، وگرنه با داخلی ها تو 99% موارد همه چی ردیفه

mohammad_87
01-06-2015, 00:14
اکثرا با هماهنگی تلفنی و بعد ادامه ارتباط تو TeamSpeak

یه جای کارو احتمالا اشتباه میره یکی یا جفتتون ، وگرنه مشکل خاصی نیست و با دوستان بازی میکنیم ، مشکل اصلی این کرک آنلاین جدید اتفاقا اینه که نمیشه با 80% خارجی ها بازی کردُ ارور میده ، و اون 20% که وارد میشه هم تاخیر و لگ داره ، وگرنه با داخلی ها تو 99% موارد همه چی ردیفه
مگه فرمول ریاضیه که یجاش اشتباه باشه :n02: هماهنگ میکنیم فلان اتاق بعد طرف میاد دیگه
من هروقت خودم اتاق میسازم هم بقیه(خارجی ها) نمیتونند وارد اتاق بشوند و یا وارد هم بشوند به محض ورود به بازی ارتباط قطع میشه یعنی در کل نمیتونم میزبان باشم اما همونطور که قبلا گفتم،وارد اتاقهای خارجی میشم.البته چند تا یکی

احتمال زیاد مشکل از نوع کرک هست.من کرکی که خود اسکیدرو قرار داده بود رو دان کرده بودم.آپدیت به ورژن 1.03 و بعد کرک.شما از کجا گرفتید؟
پ.خ هم دادم.

ali gamma
01-06-2015, 12:32
کرک انلاین ک فقط یکیه فکر نمیکنم کرک دیگه ای باشه

SA.JJ.AD
01-06-2015, 15:17
مگه فرمول ریاضیه که یجاش اشتباه باشه :n02: هماهنگ میکنیم فلان اتاق بعد طرف میاد دیگه
من هروقت خودم اتاق میسازم هم بقیه(خارجی ها) نمیتونند وارد اتاق بشوند و یا وارد هم بشوند به محض ورود به بازی ارتباط قطع میشه یعنی در کل نمیتونم میزبان باشم اما همونطور که قبلا گفتم،وارد اتاقهای خارجی میشم.البته چند تا یکی

احتمال زیاد مشکل از نوع کرک هست.من کرکی که خود اسکیدرو قرار داده بود رو دان کرده بودم.آپدیت به ورژن 1.03 و بعد کرک.شما از کجا گرفتید؟
پ.خ هم دادم.

کرک انلاین ک فقط یکیه فکر نمیکنم کرک دیگه ای باشه

نمیدونم والله شاید بستگی به ISP ها داشته باشه
من به شخصه از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کرک آنلاینو گرفتم . قبل باز کردن استیم و وارد شدن به بازی فایروالت رو هم برا اطمینان خاموش کن ! اگه نه دیگه کم کم باید برا این مشکل فکر روش هایی مثه تنظیم دستی dns یا استفاده از پرو کسی بود ! یا هم باید منتظر آپدیت برا کرک بود تا شاید این باگش برطرف شه !

mohammad_87
02-06-2015, 02:23
منم امروز نصب کردم فقط برای انلاین
در کل روی منم حساب کنین:دی
+

منم هستم پیشنهاد میکنم یه گروه توی واتس اپ بزنیم. شمارتونو خصوصی کنید
+

دقیقا ویندوز 8.1 دارم
سلام به همه دوستان عزیز

متاسفانه به علت محدودیتهایی که در استیم ایجاد شده،دیگه نمیشه بصورت رایگان دوستان رو اضافه کرد و باهاشون هماهنگ کرد اما،
یه گروه در واتس اپ زدیم تا هم بیشتر با هم آشنا بشیم و هم برای هماهنگی بازیها راحتتر باشیم.دوستانی که برای عضویت تمایل دارند لطفا شماره خود رو به بنده یا دوست عزیز دیگر ali gamma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پ.خ کنند تا به گروه اضافه کنیم. :n11:

ضمنا در سری دوم کرکهای آنلاین،مشکلاتی برای بسیاری از کاربران ایجاد شده بود که نمیتونستند به افراد ایرانی وصل بشوند و عمدتا با ارور مواجه میشدند.من راهی که تست کردم و برای خودم کاملا جواب داده رو پیشنهاد میکنم تا بدین صورت لااقل نوع کرک کردن دوستان مشابه هم باشه و باعث جلوگیری از مشکلات بعدی بشه.

1.ابتدا بازی رو کاملا حذف کنید.اگر فایل uninstall نداره پوشه اصلی بازی رو پاک کنید.

2.نسخه reloaded رو دانلود و نصب کنید.فعلا هیچ کرکی نریزید.

3.پک آپدیت کامل اسکیدرو را از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و پوشه update را نمایید.

4.محتویات پوشه کرک رو در محل نصب بازی،کپی و جایگزین کنید.(این کرک برای بازی آنلاین عمدتا با مشکل عدم ارتباط با سرور کونامی روبرو میشود)

5.کرک 1.03 ورژن 2 را از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و در محل نصب بازی کپی نمایید.

6.فایل مخفی LIVE00000000 را در مسیرهای زیر و در صورت وجود،پاک کنید:
my documents/konami/pro evolution soccer 2015/mount
C:/Program Data/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2015/save

7.برنامه استیم رو اجرا کنید و فایل اجرایی بازی رو به عنوان ادمین (run as administrator) اجرا کنید.
8.در گروه واتس اپ با بقیه هماهنگ کنید :n25:

با دانلود مرحله 3،نیاز به هیچ اپدیت و دیتاپک دیگری ندارید و فایل آپدیت بصورت خودکار دیتاپک 4 و آپدیت 1.03 را نصب خواهد کرد.
مرحله 4 که کرک اسکیدرو رو کپی میکنید ممکنه لازم نباشه اما صرفا بخاطر تفاوتهای فایلهای کنار کرک اصلی،انجام میدهیم.
در هنگام بازی آنلاین،تا حد امکان فایروال ،آنتی ویروس،دانلود ،wifi و ... رو کاملا تعطیل کنید. :n33: بازی آنلاین حجم زیادی ندارد اما با کوپکترین تغییر در پینگ لحظه ای،ارتباط شما قطع خواهد شد.

mineworld
08-06-2015, 23:08
+

+

سلام به همه دوستان عزیز

متاسفانه به علت محدودیتهایی که در استیم ایجاد شده،دیگه نمیشه بصورت رایگان دوستان رو اضافه کرد و باهاشون هماهنگ کرد اما،
یه گروه در واتس اپ زدیم تا هم بیشتر با هم آشنا بشیم و هم برای هماهنگی بازیها راحتتر باشیم.دوستانی که برای عضویت تمایل دارند لطفا شماره خود رو به بنده یا دوست عزیز دیگر ali gamma ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پ.خ کنند تا به گروه اضافه کنیم. :n11:

ضمنا در سری دوم کرکهای آنلاین،مشکلاتی برای بسیاری از کاربران ایجاد شده بود که نمیتونستند به افراد ایرانی وصل بشوند و عمدتا با ارور مواجه میشدند.من راهی که تست کردم و برای خودم کاملا جواب داده رو پیشنهاد میکنم تا بدین صورت لااقل نوع کرک کردن دوستان مشابه هم باشه و باعث جلوگیری از مشکلات بعدی بشه.

1.ابتدا بازی رو کاملا حذف کنید.اگر فایل uninstall نداره پوشه اصلی بازی رو پاک کنید.

2.نسخه reloaded رو دانلود و نصب کنید.فعلا هیچ کرکی نریزید.

3.پک آپدیت کامل اسکیدرو را از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و پوشه update را نمایید.

4.محتویات پوشه کرک رو در محل نصب بازی،کپی و جایگزین کنید.(این کرک برای بازی آنلاین عمدتا با مشکل عدم ارتباط با سرور کونامی روبرو میشود)

5.کرک 1.03 ورژن 2 را از این لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود و در محل نصب بازی کپی نمایید.

6.فایل مخفی LIVE00000000 را در مسیرهای زیر و در صورت وجود،پاک کنید:
my documents/konami/pro evolution soccer 2015/mount
C:/Program Data/KONAMI/Pro Evolution Soccer 2015/save

7.برنامه استیم رو اجرا کنید و فایل اجرایی بازی رو به عنوان ادمین (run as administrator) اجرا کنید.
8.در گروه واتس اپ با بقیه هماهنگ کنید :n25:

با دانلود مرحله 3،نیاز به هیچ اپدیت و دیتاپک دیگری ندارید و فایل آپدیت بصورت خودکار دیتاپک 4 و آپدیت 1.03 را نصب خواهد کرد.
مرحله 4 که کرک اسکیدرو رو کپی میکنید ممکنه لازم نباشه اما صرفا بخاطر تفاوتهای فایلهای کنار کرک اصلی،انجام میدهیم.
در هنگام بازی آنلاین،تا حد امکان فایروال ،آنتی ویروس،دانلود ،wifi و ... رو کاملا تعطیل کنید. :n33: بازی آنلاین حجم زیادی ندارد اما با کوپکترین تغییر در پینگ لحظه ای،ارتباط شما قطع خواهد شد.

سلام

راستش رو بخواید فارغ از این راه حل مشکلی که کرک 1.03 داره اینه که شما اصولا نمیتونید با افرادی بازی کنید که بازی رو خریداری کردند . این نظر رو میتونید تو کامنت های خود اسکیدرو ببینید . برای اینکه خیالتون راحت باشه این مطلب رو اضافه کنم که چند ماه پیش که کرک 1.02 کار میکرد به طور متوسط از هر 10 باری که سعی میکردید به طرف وصل شید و بازی کنید لااقل 8 بار وصل میشدید . البته این کم کمش بود . اصلا یادمه خیلی به ندرت پیش میومد نره تو یه اتاق یا ارور بده . اما از وقتی کرک 1.03 v2 اومده قشنگ برعکس شده . از هر 10 تا به 8 یا 9 تاش نمیتونی وصل شی . از این بابت خیالتون تخت باشه چون هر روز صبح و عصر و شب تقریبا اونجام ...
rR
دوستان کسی پایه است بیاد بازی کنیم . اینجا جای کری نیست فعلا . ولی کم پیش میاد کمتر از 3 تا به کسی بزنم اصولا .. قبل بازی هم بهتون میگم نوع گلا چیه . اگه دوست داشتید فقط چیپ یا R2 گل میزنم نه جور دیگه ای .

فقط شماره و واتس اپ و اینا رو پایه نیستم . نمیخوام شماره م تو نت پخش شه خیلی . راه دیگه ای به نظرتون رسید خوشحال میشم .

راستی بعضی وقتا انقد دیگه وصل نمیشه به هیشکی به سرم میزنه همه جا بچه ها رو جمع کنم کمپینی بزنیم که اسکیدرو یا کرک نده یا درست درمون یه کرک حسابی منتشر کنه .

mineworld
08-06-2015, 23:25
دوستان من بازی رو بدون هیچ مشکلی روی ویندوز 8 داشتم ولی وقتی خود ویندوز به 8.1 آپگرید شد بازی برام اجرا نمیشه، روش که کلیک می کنم برای یکی دو ثانیه بازی باز میشه ولی صفحه سیاه میشه و میاد بیرون و بازی هم سریع بسته میشه. دایرکس و نت فریم ورک و درایور گرافیک رو هم مجدداً تمامش رو نصب کردم ولی مشکل پا برجاست. کمک کنید لطفاً؟

• اگه نخوایم reinstall کنیم : پوشه konami رو که تو Documents هست رو فعلا rename کن تا خودش یه دونه دیگه بسازه . بعضی وقتا چندتا فایل اضافه ، اضافه میشن به بازی ! شما سعی کن بری مسیر نصب هر چی فایل با اسم crash یا غیر اون با فرمت های log,mdmp,info و هر چیز متفرقه ای دیدی بزن حذف کن . حالا دوباره کرک افلاین / انلاین (که انلاین باید لزوما طبق راهنمای بالای دوستمون باشه) بریز . 99 درصد مواقع درست میشه . راستی رایت کلیک کن رو خود pes15.exe اصلی ، بعد properties و بعد compatibility رو چک کن نکنه مورد disable display high dpi تیک خورده باشه . بود بردار . حالا run as کن ببین چی میگه .

• اگه بخوایم reinstall کنیم : فورا your uninstaller رو دانلود کن . 7 مگه . بعد بزن واسه حذف که از ریشه پاکش کنه دوباره نصب و دوباره اپدیت و دوباره کرک . (خیلی احتمالش قویه با این روش درست شه . یکی از هزار با حذف کامل/نصب مجدد درست نشه)

راستی نگفتی با کرک افلاین بازی میکردی (بدون استیم) ؟ یا بازی رو کرک انلاین بودی که این مشکل پیش اومد ؟ اخه اینکه کرش شه بپره بیرون معمولا سر انلاین کرک شده ها پیش میاد .

اگه دیدی با دوتاش حل نشد و حس کردی خیلی کاریه مشکل ، team viewer رو نصب کن بعد یکی که بهش اعتماد داری و کاربلد هم هست بگو از راه دور (جلو چش خودت) دسکتاب و سیستمت رو کنترل کنه و مشکل رو حل کنه . شاید واقعا مشکل از اپدیت ویندوز باشه . راستی اپدیت تو مرحله pending نداری که هنوز نصب نشده باشه ؟ اون وقتی که اپدیت کردی هیچ اپدیتی وسطش قطع نشد ؟ autoKMS رو چک کردی ببینی ریجستر شده ویندوز ؟ البته هزار تا چک دیگه هست که بشه به کمکش فهمید عیب کار کجاس ...

ایشاالله درست میشه .

A/|\IR
08-06-2015, 23:44
ممنون از دوستان بخصوص محمد عزیز (که پروفایلشم بستس و نمیشه جوابشو داد:دی)
من کلا انلاینم از کار افتاده بود فردا شب دوباره راش میندازم و به دوستان میپیوندم فقط یه سوال:
من کمی لگ دارم و بازی کلا نمیچسبه برای شما هم همینطوره؟ تا میام تکون بخورم طرف یه گل میزنه!

Pitbull2015
08-06-2015, 23:47
• اگه نخوایم reinstall کنیم : پوشه konami رو که تو Documents هست رو فعلا rename کن تا خودش یه دونه دیگه بسازه . بعضی وقتا چندتا فایل اضافه ، اضافه میشن به بازی ! شما سعی کن بری مسیر نصب هر چی فایل با اسم crash یا غیر اون با فرمت های log,mdmp,info و هر چیز متفرقه ای دیدی بزن حذف کن . حالا دوباره کرک افلاین / انلاین (که انلاین باید لزوما طبق راهنمای بالای دوستمون باشه) بریز . 99 درصد مواقع درست میشه . راستی رایت کلیک کن رو خود pes15.exe اصلی ، بعد properties و بعد compatibility رو چک کن نکنه مورد disable display high dpi تیک خورده باشه . بود بردار . حالا run as کن ببین چی میگه .

• اگه بخوایم reinstall کنیم : فورا your uninstaller رو دانلود کن . 7 مگه . بعد بزن واسه حذف که از ریشه پاکش کنه دوباره نصب و دوباره اپدیت و دوباره کرک . (خیلی احتمالش قویه این روش درست شه . یکی از هزار با حذف کامل نصب مجدد درست نشه)

راستی نگفتی با کرک افلاین بازی میکردی (بدون استیم) ؟ یا بازی رو کرک انلاین بودی که این مشکل پیش اومد ؟ اخه اینکه کرش شه بپره بیرون معمولا سر انلاین کرک شده ها پیش میاد .

اگه دیدی با دوتاش حل نشد و حس کردی خیلی کاریه مشکل ، team viewer رو نصب کن بعد یکی که بهش اعتماد داری و کاربلد هم هست بگو از راه دور (جلو چش خودت) دسکتاب و سیستمت رو کنترل کنه و مشکل رو حل کنه . شاید واقعا مشکل از اپدیت ویندوز باشه . راستی اپدیت تو مرحله pending نداری که هنوز نصب نشده باشه ؟ اون وقتی که اپدیت کردی هیچ اپدیتی وسطش قطع نشد ؟ autoKMS رو چک کردی ببینی ریجستر شده ویندوز ؟ البته هزار تا چک دیگه هست که بشه به کمکش فهمید عیب کار کجاس ...

ایشاالله درست میشه .

سلام. داداش! حالا که بحث اجرا نشدن پیش اومد، بذار منم مشکلمو بگم، شاید راه حلّی براش داشته باشی.
من روی ویندوز 8 اوریجینال لپ تاپم PES 2015 Update 1.04 و کرک 1.03 آفلاین نصب بود و بازی به راحتی اجرا میشد ولی از وقتی که GTA V رو نصب کردم، دیگه تو بازی نمیره و خطای Closed Program میده! چند بار هم با Your Uninstaller کاملاً حذفش کردم و تمام فایل ها و پوشه های باقی مونده از PES رو دستی هم حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی همش همین خطا رو میده! چی کار کنم الآن که بازی بالا بیاد؟
اینم بگم که تمام نرم افزارهای کمکی نصبه و همون طور که گفتم، بعد از نصب GTA V این خطای Closed Program رو میده...

mineworld
09-06-2015, 03:35
سلام. داداش! حالا که بحث اجرا نشدن پیش اومد، بذار منم مشکلمو بگم، شاید راه حلّی براش داشته باشی.
من روی ویندوز 8 اوریجینال لپ تاپمPES 2015 Update 1.04 و کرک 1.03 آفلاین نصب بود و بازی به راحتی اجرا میشد ولی از وقتی که GTA V رو نصب کردم، دیگه تو بازی نمیره و خطای Closed Program میده! چند بار هم با Your Uninstaller کاملاً حذفش کردم و تمام فایل ها و پوشه های باقی مونده از PES رو دستی هم حذف کردم و دوباره نصب کردم ولی همش همین خطا رو میده! چی کار کنم الآن که بازی بالا بیاد؟
اینم بگم که تمام نرم افزارهای کمکی نصبه و همون طور که گفتم، بعد از نصب GTA V این خطای Closed Program رو میده...

مشکلتون خیلی کلیه . دقیق چیزی به ذهنم نمیرسه . واقعا گزینه های زیادی میتونه باشه . شاید کرک یا پچ GTA V ویروسی بوده و سیستمتون الوده شده . فعلا بازی pes 13 رو نصب کنید دو حالت داره . اگه کار کرد نتیجه اینه که مشکل pes 15 هستش و اگه نه ویندوزه .

حالا خودمونیم واقعا closed program میده یا الکی منو تست کردید ؟!! اخه متن پست شما زیادی تر و تمیز و شسته رفته اس . حتی حروف اول انگلیسی بزرگه !! حتی تشدید «راه حلّ» و تنوین «کاملاً» و مد «الآن» رو گذاشتید! . اینکه سال 2012 ثبت نام کردید تو فروم ولی به طور عجیبی اون سال فکر امروز بودید و شماره 2015 رو واسه یوزنیم استفاده کردید عجیبه . بعد 500 پست بدون اواتار . بازم عجیبه . حسی که بهم میدید انگار یه یوزر خیلی حرفه ای داره دستم میندازه . حق بدید . ادم میترسه ...

mineworld
09-06-2015, 04:20
من کلا انلاینم از کار افتاده بود فردا شب دوباره راش میندازم و به دوستان میپیوندم فقط یه سوال:
من کمی لگ دارم و بازی کلا نمیچسبه برای شما هم همینطوره؟ تا میام تکون بخورم طرف یه گل میزنه!

نگیم لگ . چون لگ حس افت فریم و صحنه اهسته شدن رو القا میکنه . در حالی که مشکل من و شما این نیست . شما در حالت انلاین قطعا 60 فریم بر ثانیه رو دارید . بگیم Delay بهتره . Delay اینه که احساس کنید کنترلر یا کیبرد سریع فرمان رو نگیره و با تاخیر اجاره کنه . البته تهش قطعا به اندازه افلاین روون و سریع نیست . البته اگه سریع گل میخورید و دیگه خیلی تاخیر دارید مشکل زیادی پینگ تونه . لطف کنید WIN + R رو بزنید . تایپ کنید cmd . حالا بزنید ping konami.jp . عدد دومین ردیف از سه ردیف موجود که واستون میاد همون پینگ تونه بر حسب میلی ثانیه . میگن واسه روونی بازی باید زیر 100 میل باشه . ولی من با اسیاتک 2 مگ حدودای 300 میله . سه راه داریم واسه کاهش پینگ . سخت افزاریش اینه که اصلا با wifi بازی نکنید . فقط lan یا usb . راه دوم که سرویس های کاهش پینگ هست . گوگلش کنید به نتیجه هایی میرسید . فعلا خودم تست نکردم . راه سوم هم نرم افزاریه که من همه رو رفتم که فایده نداشت .

کنترات گرفتم تاپیک pes رو !! شانس من سوت و کور شده اینجا ...

Soroush-S
09-06-2015, 10:14
داخل مسترلیگ پرداخت پولش برچه اساسیه؟چطوری میشه پول بیشتری بدست آورد؟

mohammad_87
09-06-2015, 12:42
سلام

راستش رو بخواید فارغ از این راه حل مشکلی که کرک 1.03 داره اینه که شما اصولا نمیتونید با افرادی بازی کنید که بازی رو خریداری کردند . این نظر رو میتونید تو کامنت های خود اسکیدرو ببینید . برای اینکه خیالتون راحت باشه این مطلب رو اضافه کنم که چند ماه پیش که کرک 1.02 کار میکرد به طور متوسط از هر 10 باری که سعی میکردید به طرف وصل شید و بازی کنید لااقل 8 بار وصل میشدید . البته این کم کمش بود . اصلا یادمه خیلی به ندرت پیش میومد نره تو یه اتاق یا ارور بده . اما از وقتی کرک 1.03 v2 اومده قشنگ برعکس شده . از هر 10 تا به 8 یا 9 تاش نمیتونی وصل شی . از این بابت خیالتون تخت باشه چون هر روز صبح و عصر و شب تقریبا اونجام ...

..............
سلام دوست عزیز

اتفاقا کرک 1.03 ورژن دومش بهتر از قبلش شده.ارور ها کمتر شده هرچند که هنوز مثل سری اول که کرک آنلاین اومد نمیرسه.طبق تستهایی که من انجام دادم کرکهایی که در سایتهای مختلف گذاشته میشه باهم متفاوتند.البته خود فایل کرک %95 مشابه هم هستند اما فایلهای همراه که کپی میشوند همیشه یکی نیستند و اگر فایل رو بتونید مثلا با نوت پد باز کنید متوجه میشید حتی محتویاتش هم فرق میکنه.همین تفاوت خیلی در ارورها تاثیر داره.من فقط برای همین کرک 1.03 ورژن 2 سه چهار نوع کرک مختلف پیدا کردم!و با چندین و چندبار آزمون و خطا،بهترین نتیجه رو در ترکیبی که در پست قبل گفتم بدست آوردم.

با روش ذکر شده،درصد ارور با یوزرهای خارجی حدود %60 رسیده که با ورژن قبلی خیلی بیشتر بود و با یوزرهای داخلی کمترین ارور رو دارم اما بدون ارور نیست.در گروهی هم که در واتس داریم چون همه یک کرک رو داریم استفاده میکنیم هیچ مشکلی برای اتصال با هم نداریم و کمترین تاخیر و بیشتر مواقع بدون تاخیر بازی میکنیم.

دوستان کسی پایه است بیاد بازی کنیم . اینجا جای کری نیست فعلا . ولی کم پیش میاد کمتر از 3 تا به کسی بزنم اصولا .. قبل بازی هم بهتون میگم نوع گلا چیه . اگه دوست داشتید فقط چیپ یا R2 گل میزنم نه جور دیگه ای .
شاعر میفرماید:دست بالای دست زیاده :n09:
در بازی آنلاین واقعا میشه به این نکته رسید،البته من ادعایی ندارم و در همین مدت خیلی از بچه های خودمون رو دیدم که بازی بسیار عالی ای دارند.البته دو مسئله "باگ" و "قلق" باعث شده تا با اجرای فوتبال واقعی و تاثیر تاکتیکها فاصله زیادی داشته باشیم که بحثی طولانی خواهد بود.

فقط شماره و واتس اپ و اینا رو پایه نیستم . نمیخوام شماره م تو نت پخش شه خیلی . راه دیگه ای به نظرتون رسید خوشحال میشم .
شما مختارید،
میتونید یه خط اعتباری برای کارهای متفرقه خریداری کنید(که البته مشکل واتساپ اینه که حتما همون سیمکارت باید در گوشی باشه) استیم هم که مثل سابق نمیشه استفاده کرد،سایر برنامه های دسکتاپ هم ممکنه روی کانکشن اثر بذاره.بهترین راه ارتباطی راه فعلی هست :n02:

راستی بعضی وقتا انقد دیگه وصل نمیشه به هیشکی به سرم میزنه همه جا بچه ها رو جمع کنم کمپینی بزنیم که اسکیدرو یا کرک نده یا درست درمون یه کرک حسابی منتشر کنه .
پیشنهاد میکنم از روشی که گفتم دوباره بازی رو نصب کنید،برای خودم و دوستان در ارورها و اتصال ها تاثیر خودش رو داشته،سیاست اسکیدرو و سایر گروههای کرک کننده،نشون داده که گاهی(و نه همیشه) بدنبال منافع شخصی هستند.نمونش کرک های فیفا هست که هرساله با جنجال زیادی همراه هست.

سلام امیر جان،پ.خ فکر کنم باز باشه،البته شما رو به لیست دوستان اضافه کردم برای پروفایل :n11:
برای لگ یا همون تاخیر،این بخاطر پینگ بالای داخل هست که دوستمون توضیحات کاملی ارائه دادند.اکثرا با کاربران خارجی این تاخیر هست اما با کاربران داخلی اکثرا بدون تاخیر هست و روند بازی خیلی روانتر هست.

arashm7
09-06-2015, 13:57
سلام دوستان.اقا ما یه مدت از بازی به دور بودیم به خاطر مشغله های درسی.من با بارسا بازی میکنم.میخواستم یه راهنمایی برای چیدن ترکیب بکنید.من همیشه حمله ای بازی میکنم.بعد میشه بگید چه طوری میتونم ضریه ی سر بزنم؟رو توپ هایه هوایی هر توپی بیاد تو محوطه و سانتر شده باشه مستقیم تو گلم هست.ممنون میشم راهنمایی کنید

Pitbull2015
09-06-2015, 19:40
مشکلتون خیلی کلیه . دقیق چیزی به ذهنم نمیرسه . واقعا گزینه های زیادی میتونه باشه . شاید کرک یا پچ GTA V ویروسی بوده و سیستمتون الوده شده . فعلا بازی pes 13 رو نصب کنید دو حالت داره . اگه کار کرد نتیجه اینه که مشکل pes 15 هستش و اگه نه ویندوزه .

حالا خودمونیم واقعا closed program میده یا الکی منو تست کردید ؟!! اخه متن پست شما زیادی تر و تمیز و شسته رفته اس . حتی حروف اول انگلیسی بزرگه !! حتی تشدید «راه حلّ» و تنوین «کاملاً» و مد «الآن» رو گذاشتید! . اینکه سال 2012 ثبت نام کردید تو فروم ولی به طور عجیبی اون سال فکر امروز بودید و شماره 2015 رو واسه یوزنیم استفاده کردید عجیبه . بعد 500 پست بدون اواتار . بازم عجیبه . حسی که بهم میدید انگار یه یوزر خیلی حرفه ای داره دستم میندازه . حق بدید . ادم میترسه ...

به این مورد که کرک GTA V ممکن بوده ویروسی باشه، حتّی فکرم نکردم؛ چون از همین تاپیکی که توی P30 World هست و لینک های معتبر برای کرک GTA V گذاشتن، دانلود کردم و حتّی با Kaspersky Internet Security 2015 15.0.2.361(a) که آخرین نسخه ی این آنتی ویروسه و آپدیت هم هست رو سیستم، اسکن کردم فایل کرک GTA V رو و ویروسی نبود! اگه ویروسی بود، صد در صد آنتی ویروسم تشخیص میداد؛ چون تا حالا ویروسی ندیدم که از دستش در بره! از نسخه ی 2011 تا الآن دارم از Kaspersky Internet Security استفاده می کنم و خیلی هم راضی ام.
PES 2013 رو ندارم که نصب کنم! یه نکته ی دیگه هم این که الآن KM Player و Pot Player هم یه خطای خاصی میدن و فایل ها رو اجرا نمی کنم. حدس خودم اینه که یکی از فایل های Registry اصلی سیستم حذف شده که این جوریه؛ چون اکثر مواقع بعد از این که نسخه ی جدید برنامه ها رو نصب می کنم، از بخش Registry Cleaner برنامه ی CCleaner اسکن می کنم و فایل های Registry اضافه رو Remove می کنم!
=========
نه! واقعاً خطای Closed Program میده. چه کاریه بخوام تستتون کنم؟ :n02: راجع به متنی هم که نوشتم، همیشه این جوری ام. سعی می کنم تا اونجا که می تونم، درست و کامل بنویسم! در مورد حروف انگلیسی هم باید اینو بگم که خوشم میاد حرف اوّل هر کلمه رو بزرگ بنویسم؛ چون واقعاً متن نوشته شده خیلی خوشگل تر میشه نسبت به اون متنی که همه ی حروفش یا بزرگ یا کوچیکه! فقط در صورتی که یک کلمه، مخفّف کلمه های مختلفی باشه رو بزرگ می نویسم؛ مثل همین PES که مخفّف Pro Evolution Soccer هستش! :n02: راجع به سال هم که تو یوزرم هست، من همیشه از اعداد 0 و 5 خوشم میومده و میاد. واسه همین سال 2012 که داشتم ثبت نام می کردم، دیدم نزدیک تر از سال 2020، سال 2015 هستش، برا همین تو اکثر سایت هایی که عضو شدم، عدد بعد از ID ـمو 2015 گذاشتم! :n02:

mineworld
09-06-2015, 21:09
سلام دوست عزیز

اتفاقا کرک 1.03 ورژن دومش بهتر از قبلش شده.ارور ها کمتر شده هرچند که هنوز مثل سری اول که کرک آنلاین اومد نمیرسه .

سلام آقا محمد ، خوشحالم با دوست آگاهی مثل شما صحبت میکنم . چقد شما محترمید ..

من و شما سر این مسئله که کرک 1.02 خیلی خیلی بهتر بود ، متحدیم . جایی که متحد نیستیم اینجاس که من فکر میکنم اصلا نباید این کرک 1.03 رو با لفظ «خوب» توصیف کرد . واقعا تحت هیچ شرایطی شایسته این صفت نیست . چرا ؟ چون اگه همین الان هم من هم شما با هر نوع کرک 1.03 یی بریم لابی و 10 تا از اتاق های بخش EU - Any رو چک کنیم ، قطعا به 8 تا یا بیشتر وصل نمیشیم . حاضرم فیلم بگیرم بذارم رو سایت . واقعا واقعا شگفت زده میشم اگه کرکی که شما دارید بتونه از 10 تا به 5 تاش وصل شه . البته به شرطی که رندم برید نه اینکه با دوستای خودتون داخل کشور قرار بذارید و به اونا وصل شید . میخوام بگم گذشته شدیدا بهتر بود . و الان شدیدا وضع افتضاحه . بازم میگم بازی های با افراد داخلی منظورم نیست . در حالت کلی مد نظرمه .

شاعر میفرماید:دست بالای دست زیاده :n09:
در بازی آنلاین واقعا میشه به این نکته رسید،البته من ادعایی ندارم و در همین مدت خیلی از بچه های خودمون رو دیدم که بازی بسیار عالی ای دارند.البته دو مسئله "باگ" و "قلق" باعث شده تا با اجرای فوتبال واقعی و تاثیر تاکتیکها فاصله زیادی داشته باشیم که بحثی طولانی خواهد بود.

بـَــَــَــَــَـله .. :n02: . حرف دل من رو زدید . واقعا حق با شماست . این جوری تاخیر ازار دهندس . اصلا بعضی وقتا تاخیر انقد بالاس که تاثیر شانس و اتفاق خیلی بیشتر از تاکتیک و بازی خود شخص میشه . پیگیرم که پینگم رو بیارم زیر 100 .

شما مختارید، میتونید یه خط اعتباری برای کارهای متفرقه خریداری کنید(که البته مشکل واتساپ اینه که حتما همون سیمکارت باید در گوشی باشه) استیم هم که مثل سابق نمیشه استفاده کرد،سایر برنامه های دسکتاپ هم ممکنه روی کانکشن اثر بذاره.بهترین راه ارتباطی راه فعلی هست :n02:

:n37::n29:

پیشنهاد میکنم از روشی که گفتم دوباره بازی رو نصب کنید،برای خودم و دوستان در ارورها و اتصال ها تاثیر خودش رو داشته،سیاست اسکیدرو و سایر گروههای کرک کننده،نشون داده که گاهی(و نه همیشه) بدنبال منافع شخصی هستند.نمونش کرک های فیفا هست که هرساله با جنجال زیادی همراه هست.

محمد جان واقعا نامید شدم از این کرک 1.03 . انقد انقد رفتم دیدم به هیشکی وصل نمیشه دیگه حالم گرفته شده . دنبال کرک ها و تعویض پورت و روش های فروم های خارجیم فعلا به نتیجه برسم حتما خبر میدم ...

ممنون ..

mineworld
09-06-2015, 21:36
به این مورد که کرک GTA V ممکن بوده ویروسی باشه، حتّی فکرم نکردم؛ چون از همین تاپیکی که توی P30 World هست و لینک های معتبر برای کرک GTA V گذاشتن، دانلود کردم و حتّی با Kaspersky Internet Security 2015 15.0.2.361(a) که آخرین نسخه ی این آنتی ویروسه و آپدیت هم هست رو سیستم، اسکن کردم فایل کرک GTA V رو و ویروسی نبود! اگه ویروسی بود، صد در صد آنتی ویروسم تشخیص میداد؛ چون تا حالا ویروسی ندیدم که از دستش در بره! از نسخه ی 2011 تا الآن دارم از Kaspersky Internet Security استفاده می کنم و خیلی هم راضی ام.
PES 2013 رو ندارم که نصب کنم! یه نکته ی دیگه هم این که الآن KM Player و Pot Player هم یه خطای خاصی میدن و فایل ها رو اجرا نمی کنم. حدس خودم اینه که یکی از فایل های Registry اصلی سیستم حذف شده که این جوریه؛ چون اکثر مواقع بعد از این که نسخه ی جدید برنامه ها رو نصب می کنم، از بخش Registry Cleaner برنامه ی CCleaner اسکن می کنم و فایل های Registry اضافه رو Remove می کنم!
=========
نه! واقعاً خطای Closed Program میده. چه کاریه بخوام تستتون کنم؟ :n02: راجع به متنی هم که نوشتم، همیشه این جوری ام. سعی می کنم تا اونجا که می تونم، درست و کامل بنویسم! در مورد حروف انگلیسی هم باید اینو بگم که خوشم میاد حرف اوّل هر کلمه رو بزرگ بنویسم؛ چون واقعاً متن نوشته شده خیلی خوشگل تر میشه نسبت به اون متنی که همه ی حروفش یا بزرگ یا کوچیکه! فقط در صورتی که یک کلمه، مخفّف کلمه های مختلفی باشه رو بزرگ می نویسم؛ مثل همین PES که مخفّف Pro Evolution Soccer هستش! :n02: راجع به سال هم که تو یوزرم هست، من همیشه از اعداد 0 و 5 خوشم میومده و میاد. واسه همین سال 2012 که داشتم ثبت نام می کردم، دیدم نزدیک تر از سال 2020، سال 2015 هستش، برا همین تو اکثر سایت هایی که عضو شدم، عدد بعد از ID ـمو 2015 گذاشتم! :n02:

پس لطف کنید از لحظه ای که برنامه باز شده و هنوز نرفته و باکس ارور close program میاد ، اسکرین شات بگیرید . همچنین ارور km player و pot player . اینکه الان کسپر thread یی رو پیدا نمیکنه خیلی دلیلی نیست که سیستم الوده نیس . چون با اینکه شاید ویروس خودش پاک شده باشه اون تغییراتی که میذاره مسئله اثرگذاریش مهمه . نه صرفا بودن یا نبودن خودش . الان سیستم شما میتونه توسط ویروس مشکل دار شده باشه و خود ویروس اصلا نباشه . اثر حسابه نه موثر !

چقد یه خط و نیم آخر توضیحاتتون عجیب بود . بگذریم ..

mohammad_87
09-06-2015, 21:38
سلام آقا محمد ، خوشحالم با دوست آگاهی مثل شما صحبت میکنم . چقد شما محترمید ..

من و شما سر این مسئله که کرک 1.02 خیلی خیلی بهتر بود ، متحدیم . جایی که متحد نیستیم اینجاس که من فکر میکنم اصلا نباید این کرک 1.03 رو با لفظ «خوب» توصیف کرد . واقعا تحت هیچ شرایطی شایسته این صفت نیست . چرا ؟ چون اگه همین الان هم من هم شما با هر نوع کرک 1.03 یی بریم لابی و 10 تا از اتاق های بخش EU - Any رو چک کنیم ، قطعا به 8 تا یا بیشتر وصل نمیشیم . حاضرم فیلم بگیرم بذارم رو سایت . واقعا واقعا شگفت زده میشم اگه کرکی که شما دارید بتونه از 10 تا به 5 تاش وصل شه . البته به شرطی که رندم برید نه اینکه با دوستای خودتون داخل کشور قرار بذارید و به اونا وصل شید . میخوام بگم گذشته شدیدا بهتر بود . و الان شدیدا وضع افتضاحه . بازم میگم بازی های با افراد داخلی منظورم نیست . در حالت کلی مد نظرمه .

بـَــَــَــَــَـله .. :n02: . حرف دل من رو زدید . واقعا حق با شماست . این جوری تاخیر ازار دهندس . اصلا بعضی وقتا تاخیر انقد بالاس که تاثیر شانس و اتفاق خیلی بیشتر از تاکتیک و بازی خود شخص میشه . پیگیرم که پینگم رو بیارم زیر 100 .

:n37::n29:

محمد جان واقعا نامید شدم از این کرک 1.03 . انقد انقد رفتم دیدم به هیشکی وصل نمیشه دیگه حالم گرفته شده . دنبال کرک ها و تعویض پورت و روش های فروم های خارجیم فعلا به نتیجه برسم حتما خبر میدم ...

ممنون ..
سلام مجدد خدمت شما،خواهش میکنم عزیز،بازخورد برخورد خود شماست :n16:

شاید من کمی ورژنها رو اشتباه گرفته باشم.
1.منظور من این هست که اولین باری که pes 2015 رو تونستیم با کرک آنلاین بازی کنیم وضعیت خیلی بهتر بود نسبت به الان.حالا یادم نیست اونموقع چه ورژنی بود.
2.بعد کرک آنلاین برای مدتی از کار افتاد و چند وقت پیش دوباره کرک جدید برای آنلاین اومد که مشکلاتش زیاد بود،(که من فکر میکنم 1.02 بود و شاید اینجا اشتباه کنم) و بعد هم 1.03 ورژن اول که هنوز همون مشکلات رو داشت.
3.الان هم که کرک 1.03 ورژن دومش هست و با داخلی ها کم ارور میده و با خارجیها نسبت به مرحله 2 ارور کمتری داره و نسبت به مرحله 1 ارور بیشتر.

یعنی به ترتیب کیفیت ارتباط میشه مرحله 1 بعد 3 بعد 2

به هر حال،الان با کاربران خارجی هنوز هم مشکلات ارور زیاد هست اما برای من نسبتش اونقدر که شما میگید نیست.حتی سرورهای مختلف و با کشورهای مختلف.

باز هم پیشنهاد میکنم روشی که گفتم رو تست کنید.یعنی نصب کامل مراحل اسکیدرو(اسکیدرو دوبار برای 1.03 ورژن دوم پست داده) و بعد استفاده از کرکی که از یکی از سایتهای ایرانی لینک دادم.(اینجا بحث تفاوت کرکها هم کاملا مشخص میشه)

اگر شما هم به راه حل و نتیجه ای رسیدید خوشحال میشیم با بقیه درمیان بذارید،بخصوص درمورد پینگ و تاخیر آنلاین

موفق باشید :n16:

داخل مسترلیگ پرداخت پولش برچه اساسیه؟چطوری میشه پول بیشتری بدست آورد؟

درآمد و پرداخت های مستر لیگ بر اساس قهرمانی ها،اسپانسرها،کادر فنی و بازیکنان،نقل و انتقالات و ... هست.بصورت طبیعی برای افزایش درآمد تیم،شما بسته به بودجه کلی تیم میتونید روی قهرمانی ها،پاداش هایی که در قراردادهای اسپانسری نوشته شده،پرورش بازیکنان جوان و فروش آنها به تیمهای بزرگ کسب درآمد کنید.البته با اینکه من همیشه مسترلیگ pes رو از سایر بخشها بیشتر دوست داشته ام اما فاصله زیادی با سیستم نقل و انتقالات در فیفا داره.

برای افزایش بودجه تیم میتونید از این برنامه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم استفاده کنید و به قولی ره صدساله رو یک شبه طی کنید. :n02:

mineworld
09-06-2015, 22:03
سلام مجدد خدمت شما،خواهش میکنم عزیز،بازخورد برخورد خود شماست :n16:

شاید من کمی ورژنها رو اشتباه گرفته باشم.
1.منظور من این هست که اولین باری که pes 2015 رو تونستیم با کرک آنلاین بازی کنیم وضعیت خیلی بهتر بود نسبت به الان.حالا یادم نیست اونموقع چه ورژنی بود.
2.بعد کرک آنلاین برای مدتی از کار افتاد و چند وقت پیش دوباره کرک جدید برای آنلاین اومد که مشکلاتش زیاد بود،(که من فکر میکنم 1.02 بود و شاید اینجا اشتباه کنم) و بعد هم 1.03 ورژن اول که هنوز همون مشکلات رو داشت.
3.الان هم که کرک 1.03 ورژن دومش هست و با داخلی ها کم ارور میده و با خارجیها نسبت به مرحله 2 ارور کمتری داره و نسبت به مرحله 1 ارور بیشتر.

یعنی به ترتیب کیفیت ارتباط میشه مرحله 1 بعد 3 بعد 2

به هر حال،الان با کاربران خارجی هنوز هم مشکلات ارور زیاد هست اما برای من نسبتش اونقدر که شما میگید نیست.حتی سرورهای مختلف و با کشورهای مختلف.

باز هم پیشنهاد میکنم روشی که گفتم رو تست کنید.یعنی نصب کامل مراحل اسکیدرو(اسکیدرو دوبار برای 1.03 ورژن دوم پست داده) و بعد استفاده از کرکی که از یکی از سایتهای ایرانی لینک دادم.(اینجا بحث تفاوت کرکها هم کاملا مشخص میشه)

اگر شما هم به راه حل و نتیجه ای رسیدید خوشحال میشیم با بقیه درمیان بذارید،بخصوص درمورد پینگ و تاخیر آنلاین

موفق باشید :n16:

خیلی ممنون .. :n12:

راستش ما کلا 2 تا کرک انلاین از Skidrow داریم . اولیش که تا حوالی دی و بهمن کار میکرد و اسمش Online Mode Crack V 1.02 بود و خیلی هم خوب کار میکرد و من عاشقش بودم . عین اوریجینالم میرفت . که میشه همون مرحله 1 شما .

بهمن بود که این کرک یهو قطع شد و کار نکرد تا اینکه چند هفته پیش ورژن Online Mode Crack V 1.03 اومد که به زعم من کرک خیلی بدیم هست . الان چیزی به اسم کرک 1.03 ورژن دوم اصلا نداریم . به عبارت بهتر ، اخیرا (=چند هفته گذشته) به هیچ وجه 2 تا کرک از طرف اسکیدرو منتشر نشده . فقط یکی بوده . اگه شما فکر میکنید کرک 1.03 دو ورژن داره خوشحال میشم لینک اسکیدروش رو بذارید . شاید من اشتباه کنم .

(البته شاید چند هفته پیش همون روز اولی که اسکیدرو کرک 1.03 رو منتشر کرده ، همون روز اورژانسی باگی رو پیدا کرده و سریع لینکش رو برداشته و اصلاح شده اش رو دوباره گذاشته باشه رو سایتش . و به صورت شفاهی اسم ورژن 2 رو رو جدیده گذاشته باشن . این ممکنه . وگرنه مطلقا اسم رسمی به اسم ورژن اول 1.03 و ورژن دوم 1.03 نداریم . گمون میکنم این «ورژن2» مغلطه یه سایت ایرانی هست که نمیخوام اسم ببرم ..)

راستش الان وسط امتحاناییم . اگه مدار منطقی و سیگنال و سیستم و درس های رشته برق بذارن حتما راهی پیدا میکنم و خبرش رو همینجا میذارم .

بازم تشکر از راهنماییتون .. :n40:

Zlatan_ibra
11-06-2015, 13:13
اولین تریلر از پیس2016

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %5D.mp4

™...
11-06-2015, 13:27
ستاره کاور PES2016 هم نیمار شد .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_87
11-06-2015, 14:05
خیلی ممنون .. :n12:
راستش ما کلا 2 تا کرک انلاین از Skidrow داریم . اولیش که تا حوالی دی و بهمن کار میکرد و اسمش Online Mode Crack V 1.02 بود و خیلی هم خوب کار میکرد و من عاشقش بودم . عین اوریجینالم میرفت . که میشه همون مرحله 1 شما .

در رابطه با اسم ورژن دوم با شما موافقم.فقط در چند سایت ایرانی چنین نامی وجود داره.

اما من گفتم که اسکیدرو برای ورژن 1.03 دو تا پست داده منظورم اینها بود:اولی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])و دومی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اولی همراه با پچ و dlc و کرک هست و کلا کاملتره.دومی هم برای 1.03 هست.البته به تاریخ پست و کامنتها توجه نکنید چراکه بنظر میرسه دومی ویرایش شده هست.این رو هم صرفا برای این گفتم که دوستان اشتباه دانلود نکنند چون من فقط با اولی به نتیجه رسیدم و دومی خیلی مشکل و باگ ایجاد میکنه برام.

Abas1100
12-06-2015, 22:34
دوستان سلام
چرا پیج PES 2016 رو افتتاح نمیکنین
هر ساله همین موقعا باز میشدا

™...
13-06-2015, 02:52
دوستان سلام
چرا پیج PES 2016 رو افتتاح نمیکنین
هر ساله همین موقعا باز میشدا

katlots
21-06-2015, 13:30
بالاخره بعد این همه بازی و در اواخر بازی مزخرف 2015 اینو متوجه شدم که کونامی چه حقه ی کثیفی زده تا کم کاری خودش رو جبران کنه تا به اصطلاح بازی نزدیک به فوتبال واقعی ارائه بده حالا جمع بندی های من از این نسخه پی اس
1- هوش مصنوعی کامپیوتر ارتقا یافته اما نه در ارائه بازی بلکه در خطا و این چیزا بطور مثال وقتی شما توپ رو از کامپیوتر می گیری بازیکن اونا به زمین میافته که یا داور خطا می گیره یا مانع رد شدن بازیکن شما میشه و بازیکن شما هم میفته در معدود دفعات بازیکن شما رد می شه از حریف.
2- توپ گیری از کامپیوتر در این نسخه زجرآور بطوریکه اونا در کسری از ثانیه حرکات محیرالعقول انجام می دن اما بازیکن شما ماسته این هم دلیل داره اگه دقت کنین بازیکن کامپیوتر هرچقدر هم از توپ فاصله داشته باشه براحتی به توپ می رسه دلیلش اینه که تمرکز یا هوش مصنوعی کامپیوتر متمرکز برروی توپ هست ولی بازکن شما تمرکز یا هوششون روی بازکن کامپیوتره با اینکه شما میدونی توپ کجا میره اما بازیکن فرمانبردار شما نیست.
3-از تیم مالدیو به اندازه مالدیو و از برزیل به اندازه برزیل انتظار میره اما تو این نسخه بازیکن کامپیوتر هر کی باشه از هر نظر بهتر از تمام بازکنای تاپ شماست
4- اگرم کامپیوتر قرار باشه ببره می بره حال وقت اضافه یه دقیقه بشه 5 دقیقه مهم برد اوناست.
5-تکل شما هم که افتضاحه بازیکنای شما جفت پا میرن تو شیکم حریف حتی اگه توپشون رو بزنی دستت یا اون یکی پات بازیکنشون رو میزنن زمین و میشه خطا اما اونا پوست بازکن شما رو می کنن انگار نه انگار
در کل چیزی که به عنوان هوش مصنوعی خلق شده تمامی امکانات رو در اختیاره کامیوتر میزاره تا شما ببازی چون همون هوش مصنوعی که بازیکن رو کنترل می کنه داور و حرکات توپ رو هم کنترل می کنه
امیدورام 2016 درست بشه و ما یه دونه نیمار داشته باشیم نه هزاران بازیکن که توانایی نیمار رو دارن

Abas1100
21-06-2015, 15:00
بالاخره بعد این همه بازی و در اواخر بازی مزخرف 2015 اینو متوجه شدم که کونامی چه حقه ی کثیفی زده تا کم کاری خودش رو جبران کنه تا به اصطلاح بازی نزدیک به فوتبال واقعی ارائه بده حالا جمع بندی های من از این نسخه پی اس
1- هوش مصنوعی کامپیوتر ارتقا یافته اما نه در ارائه بازی بلکه در خطا و این چیزا بطور مثال وقتی شما توپ رو از کامپیوتر می گیری بازیکن اونا به زمین میافته که یا داور خطا می گیره یا مانع رد شدن بازیکن شما میشه و بازیکن شما هم میفته در معدود دفعات بازیکن شما رد می شه از حریف.
2- توپ گیری از کامپیوتر در این نسخه زجرآور بطوریکه اونا در کسری از ثانیه حرکات محیرالعقول انجام می دن اما بازیکن شما ماسته این هم دلیل داره اگه دقت کنین بازیکن کامپیوتر هرچقدر هم از توپ فاصله داشته باشه براحتی به توپ می رسه دلیلش اینه که تمرکز یا هوش مصنوعی کامپیوتر متمرکز برروی توپ هست ولی بازکن شما تمرکز یا هوششون روی بازکن کامپیوتره با اینکه شما میدونی توپ کجا میره اما بازیکن فرمانبردار شما نیست.
3-از تیم مالدیو به اندازه مالدیو و از برزیل به اندازه برزیل انتظار میره اما تو این نسخه بازیکن کامپیوتر هر کی باشه از هر نظر بهتر از تمام بازکنای تاپ شماست
4- اگرم کامپیوتر قرار باشه ببره می بره حال وقت اضافه یه دقیقه بشه 5 دقیقه مهم برد اوناست.
5-تکل شما هم که افتضاحه بازیکنای شما جفت پا میرن تو شیکم حریف حتی اگه توپشون رو بزنی دستت یا اون یکی پات بازیکنشون رو میزنن زمین و میشه خطا اما اونا پوست بازکن شما رو می کنن انگار نه انگار
در کل چیزی که به عنوان هوش مصنوعی خلق شده تمامی امکانات رو در اختیاره کامیوتر میزاره تا شما ببازی چون همون هوش مصنوعی که بازیکن رو کنترل می کنه داور و حرکات توپ رو هم کنترل می کنه
امیدورام 2016 درست بشه و ما یه دونه نیمار داشته باشیم نه هزاران بازیکن که توانایی نیمار رو دارن

سلام
من هر سال به یه نسبت مساوی فیفا و پی اس بازی میکردم
ولی امسال چون نتونستم فیفا 15 بازی کنم اکثر وقت گیم رو روی پی اس گذاشتم ( تقریبا روزی 45 دقیقه )
حرفات و تحلیلت نسبتا درسته
ولی اگه کمی بیشتر بازی کنی و دقت کنی میتونی راحت از این قضایا خلاص بشی
فقط بهت ی توصیه کوچیک میکنم
درسته بازیکن کامپیوتر خیلی قوییه ولی باس خودت جوری ترکیب بچنی که بتونی راحت پاسکاری کنی
انصافا پاسکاریاش خیلی خوب شده
هم کوتاه و هم در عمق
من الان تمام تیما رو تو حالت تاپ تو چمپیون لیگ میبرم
با ترکیبای مختلف و تیمای مختلف
حتی با تاتنهام رئال رو بردم
نمیخام تعرف از خود کنم
ولی شما اگه سرعت بازی رو توسط چرخش توپ توسط بازیکنات کند تر انجام بدی اونا راحت تر میتونن توپ رو ازت بگیرن
ولی اگه تند تر ترکیبی پاسکاری کنی چون مدام کامپیوتر مجبوره سوئیچ بازیکنشو تغییر بده نمیتونه بهت برسه و راحت به دروازش میرسی
البته حرف و حدیث خیلی زیاده ولی خوب سعی کن بتونی رو بازی با سرعت بالا سوار شی
یاعلی التماس دعا

katlots
21-06-2015, 17:02
سلام
من هر سال به یه نسبت مساوی فیفا و پی اس بازی میکردم
ولی امسال چون نتونستم فیفا 15 بازی کنم اکثر وقت گیم رو روی پی اس گذاشتم ( تقریبا روزی 45 دقیقه )
حرفات و تحلیلت نسبتا درسته
ولی اگه کمی بیشتر بازی کنی و دقت کنی میتونی راحت از این قضایا خلاص بشی
فقط بهت ی توصیه کوچیک میکنم
درسته بازیکن کامپیوتر خیلی قوییه ولی باس خودت جوری ترکیب بچنی که بتونی راحت پاسکاری کنی
انصافا پاسکاریاش خیلی خوب شده
هم کوتاه و هم در عمق
من الان تمام تیما رو تو حالت تاپ تو چمپیون لیگ میبرم
با ترکیبای مختلف و تیمای مختلف
حتی با تاتنهام رئال رو بردم
نمیخام تعرف از خود کنم
ولی شما اگه سرعت بازی رو توسط چرخش توپ توسط بازیکنات کند تر انجام بدی اونا راحت تر میتونن توپ رو ازت بگیرن
ولی اگه تند تر ترکیبی پاسکاری کنی چون مدام کامپیوتر مجبوره سوئیچ بازیکنشو تغییر بده نمیتونه بهت برسه و راحت به دروازش میرسی
البته حرف و حدیث خیلی زیاده ولی خوب سعی کن بتونی رو بازی با سرعت بالا سوار شی
یاعلی التماس دعا
من با اختلاف راحت می برم اما اینایی که می گم واقعا وجود داره بخصوص موارد 1 و3 و5

Pitbull2015
21-06-2015, 18:08

سلام. کاملاً با نظرت مؤافقم. تو این نسخه، Konami دیگه شورشو در آورد؛ مخصوصاً رو خطا! خیلی از کاربرا هم اعتراض کردن ولی بعد از 4 تا آپدیت، هیچی به هیچی! امیدوارم تو 2016 این مشکلات کاملاً برطرف شه...

IRAN_KING
21-06-2015, 19:41
هربازی یک سری مشکلاتی داره شما سعی کن از نکات مثبتش لذت ببری و دلیل نمیشه که بگی مزخرف !

katlots
22-06-2015, 12:02
هربازی یک سری مشکلاتی داره شما سعی کن از نکات مثبتش لذت ببری و دلیل نمیشه که بگی مزخرف !
اولا من به شخصیتی توهین نکردم که ناراحت می شی ثانیا وقتی نکات مثبت و منفی وقتی کنار هم قرار می گیره نتیجه مطلوب حاصل می شه این نسخه به استثنای پاسکاری که بهبود داشتهدر بقیه موارد پس رفت کرده که کاملا مشهوده اینم بگم که دو روزه به نتیجه نرسیدم و از مقایسه پی اس 2003 تا 2015 و روند پیشرفت این بازی این نتیجه رو می شه گرفت.شما وقتی گیم پلی بازیت خوبه فقط باید بری دنبال بهبود کارهای دیگه نه اینکه بدترش کنی.اینم سیاست شرکت کونامی هر نسخه ایراداتی داره تا فرد تمایل داشته باشه نسخه بعدی رو بخره

IRAN_KING
22-06-2015, 17:08
اولا من به شخصیتی توهین نکردم که ناراحت می شی ثانیا وقتی نکات مثبت و منفی وقتی کنار هم قرار می گیره نتیجه مطلوب حاصل می شه این نسخه به استثنای پاسکاری که بهبود داشتهدر بقیه موارد پس رفت کرده که کاملا مشهوده اینم بگم که دو روزه به نتیجه نرسیدم و از مقایسه پی اس 2003 تا 2015 و روند پیشرفت این بازی این نتیجه رو می شه گرفت.شما وقتی گیم پلی بازیت خوبه فقط باید بری دنبال بهبود کارهای دیگه نه اینکه بدترش کنی.اینم سیاست شرکت کونامی هر نسخه ایراداتی داره تا فرد تمایل داشته باشه نسخه بعدی رو بخره
من ناراحت نشدم و نیستم :n02: دارم میگم اون مشکلاتی که شما بازی برات شده مزخرف. برای من و خیلی ها اینقدر حاد نیست و لذتشو بردیم ...اصلا2015 pes با نسخه قبل 2014 نباید مقایسه بشه بازی برای نسل جدیده و با موتور دیگه ای داره ساخته میشه و پیشرفت می کنه الان فیفا هم مشکل گیم پلی داره و از یک روش میشه گل های اسون و تکراری زد شاید این بدترین مشکل باشه توی گیم حالا باید بگیم فیفا اشغاله ؟!

katlots
23-06-2015, 22:02
من ناراحت نشدم و نیستم :n02: دارم میگم اون مشکلاتی که شما بازی برات شده مزخرف. برای من و خیلی ها اینقدر حاد نیست و لذتشو بردیم ...اصلا2015 pes با نسخه قبل 2014 نباید مقایسه بشه بازی برای نسل جدیده و با موتور دیگه ای داره ساخته میشه و پیشرفت می کنه الان فیفا هم مشکل گیم پلی داره و از یک روش میشه گل های اسون و تکراری زد شاید این بدترین مشکل باشه توی گیم حالا باید بگیم فیفا اشغاله ؟!
اتفاقا گل های یک شکل تو همین پی اس به وفور زده می شه حتی شیوه بازی تمام تیمها یکی هست.یه سوال دارم ازات تو فوتبال واقعی جز بارسلونا چه تیمی خوب پاسکاری می کنه؟پاس کاری کردن یه شیوه بازی هست اما نیاز به بازیکنایی هست که بتونن این کار رو انجام بدن نه اینکه همه تیما بشن بارسلونا اشتباه می گم؟!!! این نسخه همه تیمها راحت پاس کاری می کنن بدون لو دادن توپ

Pitbull2015
23-06-2015, 22:41
اتفاقا گل های یک شکل تو همین پی اس به وفور زده می شه حتی شیوه بازی تمام تیمها یکی هست.یه سوال دارم ازات تو فوتبال واقعی جز بارسلونا چه تیمی خوب پاسکاری می کنه؟پاس کاری کردن یه شیوه بازی هست اما نیاز به بازیکنایی هست که بتونن این کار رو انجام بدن نه اینکه همه تیما بشن بارسلونا اشتباه می گم؟!!! این نسخه همه تیمها راحت پاس کاری می کنن بدون لو دادن توپ

دقیقاً! به نکته ی خیلی مهمّی اشاره کردی. تو این نسخه من حتّی حریفمو تیم کوردوبا رو گرفتم که ته جدوله، با این حال عین بارسا پاسکاری می کرد تا حدّی که درصد مالکیت اونا بین 60 تا 70 درصد بود! خب! شما اگه توجّه کنی، همون طور که katlots عزیز گفت، هر تیمی، تیم حریفت باشه، یه جوری پاسکاری می کنه انگار بارسائه! به حدّی تند تند پاسکاری می کنن که حتّی با پرس کردن هم به زور می تونی از زیر پاشون توپو در بیاری. نکته ی بعدی هم این که مثلاً با بازیکن حریف 1 متر از جلو فاصله داری، یه تکل عرضی میزنی جلو پاش، عوض این که پات به توپ بخوره که بره اونور (چون توپ همیشه جلوتر از پای بازیکنه دیگه!)، پات می خوره به پای بازیکن حریف و یه ضرب ملّق میزنه و داورم سریع کارت میده! حالا اگه همین حرکتو تیم حریفت، حتّی اگه پشت محوّطه ی جریمه بهت بزنه و تو ملّق بزنی، نه تنها کارت نمیده بهش، بلکه میزاره بازی رو حتّی ادامه هم بده... واقعاً Konami تو 2015 گندشو در آورد. امیدوارم تمام این خطاهای بی مورد به طور کامل تو نسخه ی 2016 برطرف بشه...

mohammad_87
23-06-2015, 22:44
دقیقا
این یکی از مشکلاتی هست که همیشه در pes وجود داشته.نسخه 2012 همه بازیکنان حتی تیمهای خیلی ضعیف رونالدینیو میشدند و با یه بازیکن همه رو جا میذاشتند.در 2013 %99 ضربات کاشته تیم کامپیوتر حتی ضعیفترینشون تبدیل به گل میشد.2014 زیاد بازی نکردم و 15 هم دقیقا این مشکل هست.البته اگه روی سوپراستار باشه این پاسکاری خیلی رو اعصاب میره تنها راهش این هست که روی تاپ پلیر بذاری اما قدرت کلی باز ضعیف میشه.

نکته امیدوار کننده همین تغییر بنیادی در نسخه 2015 بود.یعنی کونامی از صفر شروع کرد و اگه به فیدبکها توجه کنند که مثل فیفا نمیکنند،میتونند سال به سال هوش مصنوعی کاملتری رو ارائه بدهند.

----------
جدای این مسایل بنظر من سخترین بازی با کامپیوتر در قسمت my club و جام king of the kings هست.6 بازی سوپر استار اما قدرتهاشون خیلی خیلی بیش از سوپراستار معمولی هست.یک تیم کاملا قدرتمند نیاز داره.

IRAN_KING
24-06-2015, 12:20
منظور از تکراری استفاده از نقطه ضعف گیم پلی هست !
زیاد سخت نگیر من نگفتم مشکل نداره گفتم حاد نیست حالا ایرانم بارسایی پاس داد که داد از نظر من مشکل قابل تحمل هست .

2lombe
24-06-2015, 13:34
سلام!! میشه یک تریکیب خیلی حرفه ای بگید که بتونم جلوی هر بازیکنی میتونم خوب بازی کنم نه که حتما ببرمش!! :n26:

jamal9
25-06-2015, 11:09
سلام
کسی به من میگه شوت کات دار چجوریه؟
مثلا پسرعموم از یه گوشه شوت میکنه کات دار میره به زاویه مخالف و گل میشه،ینی هر تک به تکی بیاد همین کارو میکنه و گل میشه مثل اب خوردن!
فک کنم دکمه r2 رو میگیره! اما نمیدونم دقیقا چیکار میکنه !

Soroush-S
25-06-2015, 14:40
سلام
کسی به من میگه شوت کات دار چجوریه؟
مثلا پسرعموم از یه گوشه شوت میکنه کات دار میره به زاویه مخالف و گل میشه،ینی هر تک به تکی بیاد همین کارو میکنه و گل میشه مثل اب خوردن!
فک کنم دکمه r2 رو میگیره! اما نمیدونم دقیقا چیکار میکنه !

همون R2 بگیر بلافاصله مربع بزن،به همین راحتی:n01:

jamal9
25-06-2015, 20:19

خب من هرچقد میگیرم نمیشه! فلش رو به کدوم قسمت باید بزنم؟ هی هر روز سعی میکنم اما نمیشه!

.s.a.e.e.d
09-07-2015, 06:39
کرک آنلاین کلا به فنا رفت باز یا برای شما کار میکنه ؟

Pitbull2015
09-07-2015, 10:34

سلام. راست میگه داداش! نمیشه... من چند بار تست کردم. ببین! من کلّاً عادتمه که بازی می کنم، دستم رو سرعته غیر از مواقعی که بخوام بچرخم دور خودم و یکی دو مورد استثنا دیگه! وقتی دارم با سرعت میرم سمت دروازه ی حریف و R2 رو میزنم، یه مکث می کنه بازیکن من و بعد شوت گل رو میزنه که همین مکثش باعث میشه راحت دروازه بان حریف توپو Save کنه! چندین بار هم تست کردم! حتّی جهت هم دادم ولی فقط و فقط به خاطر یه لحظه مکث بازیکنم (منظورم از مکث اینه که وقتی R2 رو میزنم، بازیکنم یه لحظه وایمیسته) هر جهتی که توپو بزنم، دروازه بان حریف به راحتی توپو Save می کنه؛ چون قدرت شوت خیلی پایین میاد ولی همون ضربه رو چند بار با سرعت (همون طور که خودم بازی می کنم)، میزنم، تا قبل از این که دروازه بان حریف بفهمه چی شد، گل رو میزنم بهش! با این حال هنوزم دلم میخواد شوت کات دار رو یاد بگیرم تا خیلی از مواقع حال دروازه بان حریفو بگیرم، مخصوصاً توی شوت از راه دور... :n02:

a_bayan
11-07-2015, 05:38
سلام.پی اس 13 من که جدید نصب کردم نمیاد بالا.میگه گرافیکت حجمش کمه...با اینکه لپتاپم asus n56jr هستش.این یه مورد مال قسمت تنظیمات بود...مورد بعدی اینکه الان تونستم فایل exe رو بیارم ولی روی همون لودینگ اول میمونه بعلاوه مثل اینکه رزولوشن پایینه...

ببخشید خود pes13 تاپیک نداشت اینجا سوالمو پرسیدم...ضمنا خودم pes 15 باز هستم!!!

Sent from my GT-I9082

MINOR
12-07-2015, 16:36
کرک آنلاین کلا به فنا رفت باز یا برای شما کار میکنه ؟

به فنا رفته متاسفانه

jamal9
20-07-2015, 22:06
بچه ها فیلم گلهایی که ذخیره میکنیم رو از کجا میشه نگا کرد؟

a_bayan
20-07-2015, 22:10
بچه ها فیلم گلهایی که ذخیره میکنیم رو از کجا میشه نگا کرد؟
سلام.توی منو برو قسمت extras که اون بالا سمت راست نوشته اونجا هم گزینه پایین سمت چپ که عکس دوربینه نوشته highlights...اونجاس...

Sent from my GT-I9082

aref.kh
24-07-2015, 19:57
سلام میشه گرفتن پنالتی رو به من یاد بدید چون ]es13یه باگ داشت میشد راحت پنالتی هارو گرفت ولی الان تو pes15 نمیشه

a_bayan
25-07-2015, 09:27
سلام میشه گرفتن پنالتی رو به من یاد بدید چون ]es13یه باگ داشت میشد راحت پنالتی هارو گرفت ولی الان تو pes15 نمیشه
والا اینکه نسبتا تجربی و شانسیه...اولا به شما توصیه میکنم training رو برین بازی کنین که خیلی خوب همه فنون رو یاد بگیرین.ثانیا اینکه جهت خیلی مهمه.بجای بالا چپ اگه چپ و بگیری بعد بالا عمل نمیکنه...

Sent from my GT-I9082

jamal9
30-07-2015, 13:58
سلام
میشه نسخه پی سی این بازی رو انلاین زد؟ اگه میشه بگین چجوری ...
از بس همه و بردم خسته شدم ...فک کنم انلاین حریفا قوی باشن ...:n02:

MOHAMMAD__REZA
03-08-2015, 18:21
چطوری میشه PES 2015 رو طوری تنظیم کرد که هر دو طرف سیستم باشه و فقط نگاه کنی؟

4mir
10-08-2015, 22:30
سلام
دوستان کسی پچی سراغ داره که فقط لایسنس تیمها رو اصلاح کنه و نقل و انتقالات تابستانی رو داشته باشه و کم حجم باشه؟

shopezoon
11-08-2015, 12:26
سلام چه طوری میشه توپ گرفت تو پیس با چه دکمه ای زود جواب بدید

mohsen14014
11-08-2015, 13:56
سلام چه طوری میشه توپ گرفت تو پیس با چه دکمه ای زود جواب بدید

با ضربدر و وقتی نزدیک بازیکن شدی ضربدر رو پشت سر هم بزنی تا بزنه تو پا و توپ بازیکن :n02: ، تکل هم که دایره هست .

ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــ
میخواهم بعد چندین سال از کیبرد به دسته مهاجرت کنم : دی
یه دسته که جفت باشه و تو وصل شدن اذیت نکنه چیه ؟ بودجه 100 تا 200 هر چی کمتر بهتر ،
یه چیز عمری میخواهم اما مهمترین نکته ارگونومی و راحتیش هست که دیگه نخواهم عوضش کنم ، تو مسابقات دسته ی خاصی باید داشته باشیم ؟

:n40:

jamal9
11-08-2015, 15:17
سلام
توی بازی هرکسی دسته یک باشه قوی تره! این خیلی مسخره س
وقتی من دسته یک باشم اصلا حریف ندارم! ولی وقتی دسته دو میشم چون من قوی ترم حریفم پا به پام میاد ...
چجوری میشه این مشکلو حل کرد که دسته یک قوی نباشه؟
چون دسته یک همیشه میزبان هم هست شاید بخاطر اینه ...
نمیشه کاریش کرد؟ کسی میدونه؟

Meysam Raz
11-08-2015, 18:17
سلام
توی بازی هرکسی دسته یک باشه قوی تره! این خیلی مسخره س
وقتی من دسته یک باشم اصلا حریف ندارم! ولی وقتی دسته دو میشم چون من قوی ترم حریفم پا به پام میاد ...
چجوری میشه این مشکلو حل کرد که دسته یک قوی نباشه؟
چون دسته یک همیشه میزبان هم هست شاید بخاطر اینه ...
نمیشه کاریش کرد؟ کسی میدونه؟
من با دوستام همین مشکل رو داشتیم
یعنی وقتی من دسته یک بودم نتیجه 12-0 هم گرفتم :n02: و قتی اون دسته یک میشد 6-0 میباختم
خلاصه بعد از مدتی متوجه شدم مشکل از کجاست
توی تنظیمات سیتینگ بازی اون جایی که نوشته DATA1 برید و همه چیز رو دیفالت کنید
من برای راحتی پاسکاری و شوت این گزینه ها رو طوری گذاشته بودم که مثلا برای پاس خود کامپیوتر کمک میکرد ، برای جهت شوت هم همینطور
اما نکتش این بود که توی بازی دونفره این داستان فقط برای دسته یک اعمال میشد و دسته دو بی بهره بود
نتیجه میشد اینکه دسته یک هرچی شوت میزد میرفت توی گل و دسته دو هرچی شوت میزد تو درو دیوار بود
خلاصه بعد از دیفالت کردن اون قسمت بازی متعادل تر شد و دیگه هر چی میومد نمیرفت توی گل
هنوز کمی بهتر بودن دسته یک احساس میشه اما میشه باهاش مقابله کرد و دیگه اونطوری فضایی نیست
یک جورایی دسته یک رو ضعیف کردیم تا برابر بشیم
وقتی دوباره با رفیقام بازی کردیم همه معترف بودن که دسته یک دیگه مثل قبل قوی نیست و حالا هرکی بازیش بهتر باشه میبره

میخواهم بعد چندین سال از کیبرد به دسته مهاجرت کنم : دی
یه دسته که جفت باشه و تو وصل شدن اذیت نکنه چیه ؟ بودجه 100 تا 200 هر چی کمتر بهتر ،
یه چیز عمری میخواهم اما مهمترین نکته ارگونومی و راحتیش هست که دیگه نخواهم عوضش کنم ، تو مسابقات دسته ی خاصی باید داشته باشیم ؟

:n40:
بهترینش دسته ماکروسافت هستش ، جفتی نیست اما عمریه
خیلی از بازی ها رو هم پشتیبانی میکنه

Pitbull2015
12-08-2015, 01:43
یعنی وقتی من دسته یک بودم نتیجه 12-0 هم گرفتم :n02: و قتی اون دسته یک میشد 6-0 میباختم
من برای راحتی پاسکاری و شوت این گزینه ها رو طوری گذاشته بودم که مثلا برای پاس خود کامپیوتر کمک میکرد ، برای جهت شوت هم همینطور
اما نکتش این بود که توی بازی دونفره این داستان فقط برای دسته یک اعمال میشد و دسته دو بی بهره بود
نتیجه میشد اینکه دسته یک هرچی شوت میزد میرفت توی گل و دسته دو هرچی شوت میزد تو درو دیوار بود
خلاصه بعد از دیفالت کردن اون قسمت بازی متعادل تر شد و دیگه هر چی میومد نمیرفت توی گل
هنوز کمی بهتر بودن دسته یک احساس میشه اما میشه باهاش مقابله کرد و دیگه اونطوری فضایی نیست
وقتی دوباره با رفیقام بازی کردیم همه معترف بودن که دسته یک دیگه مثل قبل قوی نیست و حالا هرکی بازیش بهتر باشه میبره

سلام. داداش! منم اسیر شدم از دست این دسته یک. بی زحمت اون بخشی رو که قرمز کردم، بیشتر توضیح بده و Screen Shot بذار. مرسی...

Meysam Raz
12-08-2015, 06:04
سلام. داداش! منم اسیر شدم از دست این دسته یک. بی زحمت اون بخشی رو که قرمز کردم، بیشتر توضیح بده و Screen Shot بذار. مرسی...
خواهش به ترتیب از منوی اصلی بازی شماره زدم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

Pitbull2015
12-08-2015, 11:56
خواهش به ترتیب از منوی اصلی بازی شماره زدم
امیدوارم مشکلتون حل بشه

ممنون بابت جواب. الآن برا من که چک کردم، دقیقاً همین جوریه ولی دسته 1 خیلی قویه و دسته 2 خیلی ضعیف!

jamal9
12-08-2015, 20:57

مرسی از جوابت
پس همجین مشکلی هست دیگه ...
من امروز دسته دو بودم ...تا دقیقه 70 چهار صفر جلو بودم اما یهو دوستم پنج تا گل زد ..دسته یک خیلی قویه ...
من این تنظیمات رو پیدا کردم ..ولی شما گفتین یه قسمت رو دیفالت گذاشتین ....دقیقا میشه توضیح بدی کدوم قسمت هارو دستکاری کنیم و روی چی بذاری؟

- - - Updated - - -

Meysam Raz
12-08-2015, 22:08
مرسی از جوابت
پس همجین مشکلی هست دیگه ...
من امروز دسته دو بودم ...تا دقیقه 70 چهار صفر جلو بودم اما یهو دوستم پنج تا گل زد ..دسته یک خیلی قویه ...
من این تنظیمات رو پیدا کردم ..ولی شما گفتین یه قسمت رو دیفالت گذاشتین ....دقیقا میشه توضیح بدی کدوم قسمت هارو دستکاری کنیم و روی چی بذاری؟

- - - Updated - - -
سلام
همین تنظیماتی که گذاشتم حالت دیفالته
بله قطعا این مشکل ( قویتر بودن بیخودی دسته یک ) هستش و تمام کسایی که دونفره بازی میکنن میدونن اینطوریه
من با تنظیمات این قسمت ور رفتم و یک مقداری وضعیت بهتر شد
اما بازم قویتر بودن دسته یک سرجاشه و دوتا پاس تو عمق بدن یا سانتر میکنن بازیکناشون راحت در میرن
من تنظیمات رو اینطوری کردم برامون بهتر شد و اختلاف کمتر شد اما اون مشکل از بین نرفته
شما هم میتونید با تنظیمات ادونسد تست کنید و Shot type رو بزارید ادونسد ، بلکم بهتر بشه و بچه ها نتونن هی ر به ر گل بزنن

MOHAMMAD__REZA
13-08-2015, 16:16
سلام
بله قطعا این مشکل ( قویتر بودن بیخودی دسته یک ) هستش و تمام کسایی که دونفره بازی میکنن میدونن اینطوریه
اما بازم قویتر بودن دسته یک سرجاشه و دوتا پاس تو عمق بدن یا سانتر میکنن بازیکناشون راحت در میرن
من تنظیمات رو اینطوری کردم برامون بهتر شد و اختلاف کمتر شد اما اون مشکل از بین نرفته
شما هم میتونید با تنظیمات ادونسد تست کنید و Shot type رو بزارید ادونسد ، بلکم بهتر بشه و بچه ها نتونن هی ر به ر گل بزنن

من که هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم و ندارم.شاید به خاطر دسته هاتون باشه

Pitbull2015
13-08-2015, 16:25
من که هیچ وقت چنین مشکلی نداشتم و ندارم.شاید به خاطر دسته هاتون باشه

سلام. مارک دسته ـت چیه؟ برا من XP Product ـه.

MOHAMMAD__REZA
14-08-2015, 16:11

مال من WINNER هست

jamal9
14-08-2015, 21:21
سلام

من کارایی که گفتین رو انجام دادم ولی تنظیمات دسته بکل بهم ریخت و مچبور شدم تنظیمات رو ریست کنم و از خیرش بگذرم کلا ...
بهترم هست چون من از دوستام قوی ترم و یه ماه بود وقتی دسته یک رو میگرفتم نباخته بودم ...الان با دسته دو یبار من میبرم یبار اونا ...خلاصه حساس میشه ..قوی تر هم میشم بنظرم ...

- - - Updated - - -

Pitbull2015
15-08-2015, 00:11
مال من WINNER هست

اصلاً اسمش به گوشم نخورده. چنده قیمت دسته دوبلش؟ اگه تکه، چنده؟

MOHAMMAD__REZA
15-08-2015, 12:28

از همون دسته های ارزونه.شوک هم داره.ولی می خوام بندازمش دور یه بی سیم بگیرم.خستم کرده

jamal9
15-08-2015, 12:29

مال منم همین مارکه

MOHAMMAD__REZA
15-08-2015, 12:33

از همون دسته های ارزونه.شوک هم داره.ولی می خوام بندازمش دور یه بی سیم بگیرم.خستم کرده

mojtaba182003
18-08-2015, 13:06
دوستان آخرین آپدیت بازی رو میخواستم که مشکل لباسا و اسما حل شده باشه

shopezoon
26-08-2015, 13:53
سلام دوستان یکی بگه چه طوری باید تو پی اس دفاع کرد زمانی که تیم حریف توپ داره باید سرعت را بگیرم یا نه وبا چه دکمه هایی میشه دفاع کرد وتوپ گرفت دقیقا دکمه دفاع کردن را بگید ممنون

Pitbull2015
26-08-2015, 14:11
سلام دوستان یکی بگه چه طوری باید تو پی اس دفاع کرد زمانی که تیم حریف توپ داره باید سرعت را بگیرم یا نه وبا چه دکمه هایی میشه دفاع کرد وتوپ گرفت دقیقا دکمه دفاع کردن را بگید ممنون

سلام. باید A رو بگیری. اگرم بخوای پرس کنی، باید A و B رو با هم بگیری...

shopezoon
27-08-2015, 00:34
سلام. باید A رو بگیری. اگرم بخوای پرس کنی، باید A و B رو با هم بگیری...

دوست عزیز سرعت را هم بگیرم یا نه بعد دسته من a نداره بعد این که گفتی را گرفتم اما بازم نه دفاع کرد ونه توپ گیری میکنه کلا دفاع تو پی اس سخته داداش جواب بده

mojtaba182003
27-08-2015, 08:25
دوستان آخرین آپدیت بازی رو میخواستم که مشکل لباسا و اسما حل شده باشه

جواب ما رو هیچکی نداد

Pitbull2015
27-08-2015, 13:30
دوست عزیز سرعت را هم بگیرم یا نه بعد دسته من a نداره بعد این که گفتی را گرفتم اما بازم نه دفاع کرد ونه توپ گیری میکنه کلا دفاع تو پی اس سخته داداش جواب بده

آره؛ سرعتم بگیر! کدوم نوع از دسته رو داری؟ مربع، مثلّثی یا 1، 2، 3، 4؟

Pitbull2015
27-08-2015, 13:31
جواب ما رو هیچکی نداد

سلام. عزیز! آخرین آپدیتی که خود Konami به طور رسمی منتشر کرد، نسخه ی 1.04 بود که الآن دیگه خیلی قدیمی شده. برای این مشکلات من بهت پچ PTE Patch 8.3 Final رو پیشنهاد می کنم. نسبت به پچ های دیگه خیلی بهتره و هم این که خیلی زود به زود آپدیت میده!

shopezoon
27-08-2015, 14:46
سلام من یک دسته دارم مثلث هست و یک دسته دارم یک و دو داره حالا با کدوم دفاع کنم وتوپ بگیرم بعد موقع حمله سرعت را ول کنم یا سرعت را نگه دارم بعد با کدوم دکمه دریبل میزنه و میشه از بازیکن حریف رد شد و چه طوری میتونم به بازیکن دیگم پاس بدم که به حریف نرسه و بازیکن را تک به تک کنم

Pitbull2015
28-08-2015, 14:06
سلام من یک دسته دارم مثلث هست و یک دسته دارم یک و دو داره حالا با کدوم دفاع کنم وتوپ بگیرم بعد موقع حمله سرعت را ول کنم یا سرعت را نگه دارم بعد با کدوم دکمه دریبل میزنه و میشه از بازیکن حریف رد شد و چه طوری میتونم به بازیکن دیگم پاس بدم که به حریف نرسه و بازیکن را تک به تک کنم

1- برای دفاع تو دسته ای که مثلّثیه، در صورتی که می خوای با یه بازیکن دنبال مهاجم حریف بری، فقط ضربدر و سرعت رو نگه دار ولی اگه می خوای چند تا بازیکنت، مهاجم حریف رو پِرِس کنن، ضربدر و مربّع و سرعت رو نگه دار!
2- برای دفاع تو دسته ای که 1 و 2 داره، در صورتی که می خوای با یه بازیکن دنبال مهاجم حریف بری، فقط 3 و سرعت رو نگه دار ولی اگه می خوای چند تا بازیکنت، مهاجم حریف رو پِرِس کنن، 3 و 4 و سرعت رو نگه دار!
3- موقع حمله، با سرعت بری، خیلی بهتره؛ چون مدافع های حریف (خود کامپیوتر) رو توی Super Star انقد قوی ساختن که حتّی مدافعش یکی دو متر هم از مهاجمت عقب تر باشه، میاد و توپ رو هم می گیره و پاس هم میده! حالا حساب کن دیگه سرعت رو نداشته باشی، چی میشه! در ضمن! پاسکاری هم برای جلو رفتن خیلی خیلی مهمّه؛ چون اگه پاسکاری (اونم خیلی سریع) نکنی، همین وضعیّتی که گفتم، پیش میاد! بازیکنای کامپیوتر و اگه دو نفره بازی می کنی، بازیکنای دسته 1 رو به حدّی قوی کردن تو Super Star که 90% پاس تو عمق های زمینی و هوایی و سانتر ها رو می بُرَن و در 90% مواقع دروازه باناشون ضربه هایی ها رو Save می کنن که 100% گله و کفرت در میاد!
4- برای دریبل تو Google یه جستجو کنی، نتیجه میده!
5- در مورد پاس هم که بالا توضیح دادم که چه افتضاحیه!

shopezoon
28-08-2015, 14:23
1- برای دفاع تو دسته ای که مثلّثیه، در صورتی که می خوای با یه بازیکن دنبال مهاجم حریف بری، فقط ضربدر و سرعت رو نگه دار ولی اگه می خوای چند تا بازیکنت، مهاجم حریف رو پِرِس کنن، ضربدر و مربّع و سرعت رو نگه دار!
2- برای دفاع تو دسته ای که 1 و 2 داره، در صورتی که می خوای با یه بازیکن دنبال مهاجم حریف بری، فقط 3 و سرعت رو نگه دار ولی اگه می خوای چند تا بازیکنت، مهاجم حریف رو پِرِس کنن، 3 و 4 و سرعت رو نگه دار!
3- موقع حمله، با سرعت بری، خیلی بهتره؛ چون مدافع های حریف (خود کامپیوتر) رو توی Super Star انقد قوی ساختن که حتّی مدافعش یکی دو متر هم از مهاجمت عقب تر باشه، میاد و توپ رو هم می گیره و پاس هم میده! حالا حساب کن دیگه سرعت رو نداشته باشی، چی میشه! در ضمن! پاسکاری هم برای جلو رفتن خیلی خیلی مهمّه؛ چون اگه پاسکاری (اونم خیلی سریع) نکنی، همین وضعیّتی که گفتم، پیش میاد! بازیکنای کامپیوتر و اگه دو نفره بازی می کنی، بازیکنای دسته 1 رو به حدّی قوی کردن تو Super Star که 90% پاس تو عمق های زمینی و هوایی و سانتر ها رو می بُرَن و در 90% مواقع دروازه باناشون ضربه هایی ها رو Save می کنن که 100% گله و کفرت در میاد!
4- برای دریبل تو Google یه جستجو کنی، نتیجه میده!
5- در مورد پاس هم که بالا توضیح دادم که چه افتضاحیه!

اول سرعت را بگیرم پس بعد ضربدر را بزنم کلا چه سرعت بری وچه نری توپ را از دست میدی بعد اصلا این پاس پی اس خیلی داغونه دلت میاد فیفا

Pitbull2015
28-08-2015, 15:18
اول سرعت را بگیرم پس بعد ضربدر را بزنم کلا چه سرعت بری وچه نری توپ را از دست میدی بعد اصلا این پاس پی اس خیلی داغونه دلت میاد فیفا

آره. سرعت رو کلّاً داشته باشی، بهتره! آره، خیلی ها هم به خاطر همین پاسکاری مزخرف PES اعتراض کردن ولی Konami بعد از 3 تا آپدیت رسمی هیچ کاری نکرد! آره؛ خودمم امسال می خوام برم FIFA 16!

Meysam Raz
29-08-2015, 00:04
یک چنتا نکته مربوط به دوتا لفت پایینی دسته هستش هرچی بیشتر میخونم بیشتر متوجه میشم کسی در موردش نمیدونه:
1.دریبل :
موقع دریبل زدن سرعت رو نگرفته باشین خیلی بهتره ( دریبل های سرعتی که از یک طرف زمین میندازی میری رو نمیگما ) به جاش بهتره L1 یا همون لفت سمت چپ بالا رو نگه دارید
2.پاس عمقی :
موقع پاس های زمینی مخصوصا پاس های توی عمق زمینی که با مثلث میدین بهترین کار نگه داشتن R2 یا همون لفت سمت راست پایین ( زیر سرعت ) هستش
اگر با R2 زمینی ندین لو میره و بهتره با L1 این کارو انجام بدین تا هوایی پاس توی عمق رو بده
ترکیب این دوتا هم میتونه خوب باشه
3.فرار مهاجم و پیستون ها :
موقعی که پا به توپ میشید و با سرعت R1 دارید میرید و یک یار حریف میچسبه بهتون اگر دقت کنید نود درصد موارد توپتون رو میگیره
یعنی یک دست میندازه میکشتون عقب و با تنه زدن میگیره اما اگر L1 رو نگه دارید قطعا فرار میکنید و شما به اون تنه میزنید
4.شوت:
شوت های کات دار توی تک به تک ها و گاهی شوت های دور خیلی به کار میاد این شوت ها رو میشه با نگه داشتن R2 زد کلا هر کار تکنیکی چه شوت و چه پاس تکنیکی با R2 هستش ( یک لحظه میگیریش شوت یا پاس رو میدی و ولش میکنی ) حتما یکبار تست کنید و تفاوت پاس های تکنیکی رو ببینید
5.با R2 میتونید از روی تکل حریف بپرید

Pitbull2015
29-08-2015, 01:11
یک چنتا نکته مربوط به دوتا لفت پایینی دسته هستش هرچی بیشتر میخونم بیشتر متوجه میشم کسی در موردش نمیدونه:
1.دریبل :
موقع دریبل زدن سرعت رو نگرفته باشین خیلی بهتره ( دریبل های سرعتی که از یک طرف زمین میندازی میری رو نمیگما ) به جاش بهتره L1 یا همون لفت سمت چپ بالا رو نگه دارید
2.پاس عمقی :
موقع پاس های زمینی مخصوصا پاس های توی عمق زمینی که با مثلث میدین بهترین کار نگه داشتن R2 یا همون لفت سمت راست پایین ( زیر سرعت ) هستش
اگر با R2 زمینی ندین لو میره و بهتره با L1 این کارو انجام بدین تا هوایی پاس توی عمق رو بده
ترکیب این دوتا هم میتونه خوب باشه
3.فرار مهاجم و پیستون ها :
پا به توپ موقعی که پا به توپ میشید و با سرعت R1 دارید میرید و یک یار حریف میچسبه بهتون اگر دقت کنید نود درصد موارد توپتون رو میگیره
یعنی یک دست میندازه میکشتون عقب و با تنه زدن میگیره اما اگر L1 رو نگه دارید قطعا فرار میکنید و شما به اون تنه میزنید
4.شوت:
شوت های کات دار توی تک به تک ها و گاهی شوت های دور خیلی به کار میاد این شوت ها رو میشه با نگه داشتن R2 زد کلا هر کار تکنیکی چه شوت و چه پاس تکنیکی با R2 هستش ( یک لحظه میگیریش شوت یا پاس رو میدی و ولش میکنی ) حتما یکبار تست کنید و تفاوت پاس های تکنیکی رو ببینید
5.با R2 میتونید از روی تکل حریف بپرید

این دو تا کلمه ای که قرمز کردم، یعنی چی؟

Meysam Raz
29-08-2015, 01:22
این دو تا کلمه ای که قرمز کردم، یعنی چی؟
پیستون:
مدافع کناری نسبت به‌سایر مدافعان باید از قدرت تهاجمی بیشری برخوردار باشد تا بتواند در مواقعی که تیم به گل نیاز دارد به هافبک‌های کناری و وینگرها کمک کند یا جای آن‌ها بازی کند، همچنین بتواند از نفوذهای بازیکنان کناری تیم حریف جلوگیری کند، به‌همین دلیل باید میزان دوندگی زیادی داشته باشد و مدام طول زمین را طی کند، به همین خاطر است که به مدافعان کناری، پیستون چپ یا پیستون راست هم می‌گویند.
لفت :
L1 , L2 , R1 , R2 رو میگن لفت
لفت چپ بالا میشه L1
از اون اصطلاحات من در آوردی کلوپ های قدیمیه :n02:

mohammad_87
29-08-2015, 02:18
........
لفت :
لفت چپ بالا میشه L1
دقیقا اصطلاح کلوپیه :n02: مثل شماره دادن بازیکن یا خیلی اصطلاحات دیگه

اما لفت Left که میشه سمت چپ و درست نیست بگیم لفت راست بالا!!
این اسم دقیق تمامی دکمه ها:

mechanicali
29-08-2015, 10:56
درود خدمت دوستان
آقا الان بازی چطور شده فقط دو ماه اوایل که اومد باهاش بازی کردیم اونم بخاطر انلاین بازی کردن
از لحاظ گرافیک و اون شوت های غیر واقعی چطور شده؟
رضایت دارید الان ؟

Pitbull2015
29-08-2015, 12:14
پیستون:
مدافع کناری نسبت به‌سایر مدافعان باید از قدرت تهاجمی بیشری برخوردار باشد تا بتواند در مواقعی که تیم به گل نیاز دارد به هافبک‌های کناری و وینگرها کمک کند یا جای آن‌ها بازی کند، همچنین بتواند از نفوذهای بازیکنان کناری تیم حریف جلوگیری کند، به‌همین دلیل باید میزان دوندگی زیادی داشته باشد و مدام طول زمین را طی کند، به همین خاطر است که به مدافعان کناری، پیستون چپ یا پیستون راست هم می‌گویند.
لفت :
لفت چپ بالا میشه L1

مرسی بابت توضیحات... حالا که انقد تکنیک بلدی، بگو چه جوری میشه توپو از لای پای مدافع رد کرد؟ خیلی وقتا برام پیش اومده که تمام مدافع ها رو رد می کنم؛ تا میرسم به دروازه یه مدافع مثل کنه میاد جلوم؛ میرم راست، میاد راست؛ میرم چپ، میاد چپ! آخرشم مجبور میشم یه شوت الکی (شانسی) سمت دروازه ـشون کنم. اگه بتونم یه جوری توپو از لای پاش رد کنم که با دروازه بان تک به تک شم، خیلی خوب میشه.
منتظر جوابتم. مرسی...

دقیقا اصطلاح کلوپیه :n02: مثل شماره دادن بازیکن یا خیلی اصطلاحات دیگه

اما لفت Left که میشه سمت چپ و درست نیست بگیم لفت راست بالا!!
این اسم دقیق تمامی دکمه ها:

ممنون بابت توضیحات، داداش. این شماره دادن بازیکن یعنی چی؟ یه سؤال هم داشتم. این که چطوری میشه پاس دقیق داد؛ به طوری که تو 90% مواقع دفاع حریف پاسو نبُره؟

درود خدمت دوستان
آقا الان بازی چطور شده فقط دو ماه اوایل که اومد باهاش بازی کردیم اونم بخاطر انلاین بازی کردن
از لحاظ گرافیک و اون شوت های غیر واقعی چطور شده؟
رضایت دارید الان ؟

سلام. آنلاین که الآن کامل از کار افتاده...
گرافیک، مخصوصاً چمنش به غیر از یکی دو تا استادیوم، مزخرفه! مخصوصاً اگه زمان رو روی روز تنظیم کنی! چمن زرد نشون داده میشه!
در مورد شوت هم که داغون! تو بری جلوی دروازه بان کامپیوتر یا اگه دو نفره بازی می کنی، دروازه بان دسته 1، تک به تک شی؛ هر چه قدرم کات دار بزنی، 90% مواقع Save هایی می کنن دروازه باناشون که چشمات از حدقه در میاد! حالا برعکس! اگه مهاجم خود کامپیوتر یا توی دو نفره، دسته یک بیاد تک به تک کنه، یه گل مزخرفی تو بدترین موقعیّت حتّی بهت میزنه که بازم چشمات از حدقه در میاد!
رضایت که اصلاً! قدرت دسته 1 تو بازی دو نفره و قدرت کامپیوتر توی بازی با کامپیوتر خیلی بیشتر از خودته!
خطا رو هم که دیگه نگو! دو متر مونده به بازیکن، تکل بری، کارت زرد یا بعضی مواقع اخراج مستقیم! :n09:
واسه همین خطاهای مزخرف امسال می خوام بیام FIFA 16.

mechanicali
29-08-2015, 12:54
پس همونه بهتر نشده یاد 2013 بخیر ممنون دوست عزیز

mohammad_87
29-08-2015, 23:00
مرسی بابت توضیحات... حالا که انقد تکنیک بلدی، بگو چه جوری میشه توپو از لای پای مدافع رد کرد؟ خیلی وقتا برام پیش اومده که تمام مدافع ها رو رد می کنم؛ تا میرسم به دروازه یه مدافع مثل کنه میاد جلوم؛ میرم راست، میاد راست؛ میرم چپ، میاد چپ! آخرشم مجبور میشم یه شوت الکی (شانسی) سمت دروازه ـشون کنم. اگه بتونم یه جوری توپو از لای پاش رد کنم که با دروازه بان تک به تک شم، خیلی خوب میشه.
منتظر جوابتم. مرسی...

ممنون بابت توضیحات، داداش. این شماره دادن بازیکن یعنی چی؟ یه سؤال هم داشتم. این که چطوری میشه پاس دقیق داد؛ به طوری که تو 90% مواقع دفاع حریف پاسو نبُره؟

گرافیک، مخصوصاً چمنش به غیر از یکی دو تا استادیوم، مزخرفه! مخصوصاً اگه زمان رو روی روز تنظیم کنی! چمن زرد نشون داده میشه!
در مورد شوت هم که داغون! تو بری جلوی دروازه بان کامپیوتر یا اگه دو نفره بازی می کنی، دروازه بان دسته 1، تک به تک شی؛ هر چه قدرم کات دار بزنی، 90% مواقع Save هایی می کنن دروازه باناشون که چشمات از حدقه در میاد! حالا برعکس! اگه مهاجم خود کامپیوتر یا توی دو نفره، دسته یک بیاد تک به تک کنه، یه گل مزخرفی تو بدترین موقعیّت حتّی بهت میزنه که بازم چشمات از حدقه در میاد!
رضایت که اصلاً! قدرت دسته 1 تو بازی دو نفره و قدرت کامپیوتر توی بازی با کامپیوتر خیلی بیشتر از خودته!
خطا رو هم که دیگه نگو! دو متر مونده به بازیکن، تکل بری، کارت زرد یا بعضی مواقع اخراج مستقیم! :n09:
شماره دادن همون change cursor هست.یعنی وقتی توپ دست حریفت هست شما بازیکن تحت کنترلت رو تغییر بدی.

شما اول برو قسمت تمرینها،اونجا خیلی چیزها رو میشه یاد گرفت.بعد میتونی توی اینترنت هم سرچ کنی و انواع شوتها یا دریبل ها رو پیدا کنی.خیلی میتونه روی بازیت اثر بذاره.
مثلا اینکه میگی شوتها اصلا گل نمیشه،برعکش وقتی r2 رو بگیری راحت میره تو گل.البته به بازیکنت هم بستگی داره.

- - - Updated - - -

منتظر جوابتم. مرسی...

شماره دادن همون change cursor هست.یعنی وقتی توپ دست حریفت هست شما بازیکن تحت کنترلت رو تغییر بدی.

شما اول برو قسمت تمرینها،اونجا خیلی چیزها رو میشه یاد گرفت.بعد میتونی توی اینترنت هم سرچ کنی و انواع شوتها یا دریبل ها رو پیدا کنی.خیلی میتونه روی بازیت اثر بذاره.
مثلا اینکه میگی شوتها اصلا گل نمیشه،برعکش وقتی r2 رو بگیری راحت میره تو گل.البته به بازیکنت هم بستگی داره.

mojtaba182003
30-08-2015, 08:28
سلام. عزیز! آخرین آپدیتی که خود Konami به طور رسمی منتشر کرد، نسخه ی 1.04 بود که الآن دیگه خیلی قدیمی شده. برای این مشکلات من بهت پچ PTE Patch 8.3 Final رو پیشنهاد می کنم. نسبت به پچ های دیگه خیلی بهتره و هم این که خیلی زود به زود آپدیت میده!

ممنون لینکشو داری ؟/

salazarsnape
30-08-2015, 12:29
بعد از نصب بازی میشه
PTE Patch 8.3 Final رو نصب کرد؟
منظورم اینه که all in one هست؟

Pitbull2015
30-08-2015, 19:00
بعد از نصب بازی میشه
PTE Patch 8.3 Final رو نصب کرد؟
منظورم اینه که all in one هست؟

سلام. آره. من خودم تحقیق کردم. کامل ترین پچ بین همه ی پچ های PES 15 همین PTE Patch هستش و مهم ترین مزیتش هم نسبت به بقیه ی پچ ها اینه که زود به زود آپدیت میده! اینم لینک دانلود نسخه ی 8! لینک آخری هم که گذاشتم، لینک آخرین آپدیتشه که نسخه ی 8.3 هستش که 60 مگ حجمشه تقریباً! اوّل باید نسخه ی 8.0 رو دانلود و نصب کنید؛ بعد 8.3 رو دانلود و نصب کنید!

PTE Patch 8.0 Part 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PTE Patch 8.0 Part 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PTE Patch 8.0 Part 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PTE Patch 8.0 Part 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

PTE Patch Update 8.3 Final ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]!GAFWXIga!HTp_NDXLxIGjQnAAV_Wjkt9lczcFowrlj1Pu7Kf tISE)

mshcivil2004
22-07-2016, 14:03
سلام چرا دسته 1 قوی تره ؟ در ورژن های قبلی این مشکل را نداشتم . من هر وقت با دوستم بازی می کنم اون دسته یک رو بر میداره و راحت پاس میده و خیلی راحت توپ های من را می گیرد وقتی هم پاس میده با این که بازیکنش از دفاع من عقب تره ولی خیلی راحت جلو میزنه ولی من به زور پاس هام درسته دقت شوت اون خیلی بالاست ولی من از ده تا شوت یکیش تو چارچوبه پاس دادنم که گفتم اصلا به بازیکن خودم نمیرسه وقتی پاس میدم بازیکنش دقیقا همونجا وایساده دیشب دسته یک شدم کلا سرعتو دقت بازیکن عوض شد و تونستم بالاخره ببرم کسی میدونه چه جوری میشه دسته ا را جوری تنظیم کرد که قدرت دسته ها یکی باشه اگه نشه که خیلی خیلی بده
لطفا کمک کنید

EhsanCPU
22-07-2016, 20:27
سلام PES 2016 رو نصب کنین
این مشکلات رفع شده

Pro Evolution Soccer 2016 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

2017 هم داره میاد