PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : از بین رفتن User Account

Mohammad Yek110
25-07-2014, 11:04
سلام
ویندوز 8 لپتاپم کلا اکانتش پاک شده و یه اکانت به نام John درست کرده که با اون میاد بالا
کلا Activationــش هم از بین رفته ، کوکی ها و کش ها پاک شدن ، چینش دسکتاپ عوض شده ، درست مثل اینکه یه یوزر جدید درست کنی یا ویندوز عوض کنی
درایو D هم باز نمیشه و ارور میده که D is not accessible.access is denied

مشکل از کجاست؟

ممنون

Mr.Pooya
25-07-2014, 11:12
سلام
ویندوز 8 لپتاپم کلا اکانتش پاک شده و یه اکانت به نام John درست کرده که با اون میاد بالا
کلا Activationــش هم از بین رفته ، کوکی ها و کش ها پاک شدن ، چینش دسکتاپ عوض شده ، درست مثل اینکه یه یوزر جدید درست کنی یا ویندوز عوض کنی

مشکل از کجاست؟

ممنون

سلام

راستش مشکلتون خیلی عجیبه بیشتر شبیه ویروس می مونه !

به نظرم با آنتی ویروس آپدیت چک کنید و چک کنید که یوزر خودتون غیر فعال نشده باشه. ممکن هست که فقط غیر فعال شده باشه تا پاک شده باشه.

موفق باشید

Mohammad Yek110
25-07-2014, 11:16
سلام

راستش مشکلتون خیلی عجیبه بیشتر شبیه ویروس می مونه !

به نظرم با آنتی ویروس آپدیت چک کنید و چک کنید که یوزر خودتون غیر فعال نشده باشه. ممکن هست که فقط غیر فعال شده باشه تا پاک شده باشه.

موفق باشید
آنتی ویروس و همه نرم افزارهام که توی D نصب کرده بودم از بین رفته ، ولی برنامه های درایو C باز میشه

Mr.Pooya
25-07-2014, 14:06
آنتی ویروس و همه نرم افزارهام که توی D نصب کرده بودم از بین رفته ، ولی برنامه های درایو C باز میشه

راستش به نظر من به جز ویروس چیز دیگه ای نمی تونه باشه که اطلاعات رو از بین برده مگر اینکه خودتون جایی اشتباه کردید که باعث پاک شدن اطلاعات شدید.

sina :)
25-07-2014, 23:33
سلام

مشکل از کجاست؟

ممنون
انتی ویروست smart security هست ؟