PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار برای چسباندن زیرنویس به فیلم

hamid_00a
25-07-2014, 01:35
سلام
از دوستان کسی میتونه یه نرم افزار خوب معرفی کنه که بشه زیرنویس رو به فیلم جسبوند؟ سرچ کردم و نرم افزار های زیادی دیدک ولی هیچ کدوم برام کار نکردن ، ترم افزاری باشه که رو حجم فایل هم زیاد تاثیر نزاره از نرم افزار mk هم استفاده کردم ولی مشکلی که داره فقط با KMplayer باید باز شن و فرمت MKV هستن لطفا اگه نرم افزاری سراغ دارید بگید
ممنون

HORROR
25-07-2014, 07:19
نرم افزار mkvmerge واسه کارتون خوب هست.. شما میتونید زیرنویس رو به صورت softsub به فایل ویدیو بچسبونید بدون اینکه کیفیت ویدیو تغییری کنه :
لینک دانلود نرم افزار: mkvmerge ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hamid_00a
25-07-2014, 13:24
دوست عزیز من تو توضیحات گفتم ازین نرم افزار استفاده کردم و مشکلاتشو گفتم نرم افزار دیگه میخوام بتونم خروجی MP4 بگیرم

ALI . R
25-07-2014, 14:48
سلام
از دوستان کسی میتونه یه نرم افزار خوب معرفی کنه که بشه زیرنویس رو به فیلم جسبوند؟ سرچ کردم و نرم افزار های زیادی دیدک ولی هیچ کدوم برام کار نکردن ، ترم افزاری باشه که رو حجم فایل هم زیاد تاثیر نزاره از نرم افزار mk هم استفاده کردم ولی مشکلی که داره فقط با KMplayer باید باز شن و فرمت MKV هستن لطفا اگه نرم افزاری سراغ دارید بگید
ممنون
سلام. از روشی که پایین قرار دادم استفاده کنید ::n01:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید:n12:

HORROR
25-07-2014, 15:18
دوست عزیز من تو توضیحات گفتم ازین نرم افزار استفاده کردم و مشکلاتشو گفتم نرم افزار دیگه میخوام بتونم خروجی MP4 بگیرم

منظورتون از mk همون mkvmerge بوده؟؟ طبق تجربه ای که دارم زیرنویسی که با این نرم افزار به فایل mkv چسبونده میشه تو اکثر پلیرها به خوبی اجرا میشه و مشکلی نداره. شما با هیچ نرم افزاری نمیتونی زیرنویس رو به صورت softsub به mp4 بچسبونی مگه اینکه زیرنویس و ویذیو رو با هم از نو انکود کنی.. اما راهی هست که mp4 رو mkv کنی بدون اینکه تغییری در کیفیت فایل داشته باشی و البته پروسه انکود صورت نمیگیره و بعدش میتونی مرحله اول کار رو با همون mkvmerge انجام بدی.