PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار فشرده ساز با حداکثر کاهش حجم

joibari2
24-07-2014, 21:40
سلام نرم افرار فشرده کننده میخوام که حجم فایل ها رو خیلی کم کنه مثلا 1گیگ رو به 200 300 مگ یا کمتر برسونه.همچین برنامه ای هست؟
چند تا برنامه امتحان کردم ولی فقط 2-3 درصد کاهش حجم داشت.

afshin b
24-07-2014, 21:49
خیر چنین برنامه ای وجود نداره، اگر داشت تابحال همه سایت ها ازش استفاده میکردن.
تو فشرده شدن، مهم نوع خود فایل هست. بعضی فایل ها خوب فشرده میشن مثل تکست ولی بعضیا اصلا فشرده نمیشن تقریبا مثل ویدیو

Sent from my HUAWEI G700-U10 using Tapatalk

joibari2
24-07-2014, 21:56
خیر چنین برنامه ای وجود نداره، اگر داشت تابحال همه سایت ها ازش استفاده میکردن.
تو فشرده شدن، مهم نوع خود فایل هست. بعضی فایل ها خوب فشرده میشن مثل تکست ولی بعضیا اصلا فشرده نمیشن تقریبا مثل ویدیو

برای فایل تصویری میخوام ولی من یه فایل دانلود کردم که حجم فشردش 200 مگ بود و بعد از خارج کردن از فشرده سازی به یک گیگ رسید.

afshin b
24-07-2014, 21:57
برای فایل تصویری میخوام ولی من یه فایل دانلود کردم که حجم فشردش 200 مگ بود و بعد از خارج کردن از فشرده سازی به یک گیگ رسید.

گفتم که همچین چیزی برای فایل تصویری امکان پذیر نیست.
اون فایلی که شما میگید چی بود دقیقا؟

joibari2
24-07-2014, 21:58
گفتم که همچین چیزی برای فایل تصویری امکان پذیر نیست.
اون فایلی که شما میگید چی بود دقیقا؟

دقیقا تصویری و AVI بود.

afshin b
24-07-2014, 22:09
دقیقا تصویری و AVI بود.

بنظر من ممکن نیست. حالا شما میگید دیدم، نمیدونم والا.
منتظر باشید تا بقیه دوستان نظر بدن

joibari2
24-07-2014, 22:10
بنظر من ممکن نیست. حالا شما میگید دیدم، نمیدونم والا.
منتظر باشید تا بقیه دوستان نظر بدن

فایلشو دارم و ممکن بوده

ALI . R
24-07-2014, 22:44
سلام. بهترین نرم افزار فشرده سازی Winrar هست. اگه جواب نداد میتونید برنامه پایین رو امتحان کنید:
نرم افزار 7zip فشرده سازی خوبی داره. نسبت به PKZip و WinZip دارای برتری 2 الی 10 % هست!:n01:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
نسخه مخصوص ویندوز 8 یا 8.1 :

اگه میخواید فقط فایل های تصویری رو فشرده کنید، میتونید از نرم افزارهای کانورتور استفاده کنید. پیشنهاد میکنم به جای فشرده سازی، فایل تصویریتون رو کانورت کنید توسط برنامه پایین :
Xilisoft Video Converter | مبدل ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])موفق باشید:n12:

GHAGHALEELEE
24-07-2014, 23:08
شدنی هست ولی مشکل اینجاست که اولا فایلت ویدیویی باید بی صدا باشه و ثانیا بکگراند (شما فریم رو در نظر بگیر) ثابت باشه.
عکس زیر رو ببین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اموزش_فشرده_سازی_فیلم_های_ب _صدا.jpg

joibari2
24-07-2014, 23:25
سلام. بهترین نرم افزار فشرده سازی Winrar هست. اگه جواب نداد میتونید برنامه پایین رو امتحان کنید:
نرم افزار 7zip فشرده سازی خوبی داره. نسبت به PKZip و WinZip دارای برتری 2 الی 10 % هست!:n01:

نسخه مخصوص ویندوز 8 یا 8.1 :

اگه میخواید فقط فایل های تصویری رو فشرده کنید، میتونید از نرم افزارهای کانورتور استفاده کنید. پیشنهاد میکنم به جای فشرده سازی، فایل تصویریتون رو کانورت کنید توسط برنامه پایین :
Xilisoft Video Converter | مبدل ویدئو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:

من اینارو هم امتحان کردم و کاهش حجم جزئی داشت.
فرمت فایل رو هم نمیخوام تغییر بدم.

joibari2
24-07-2014, 23:37
شدنی هست ولی مشکل اینجاست که اولا فایلت ویدیویی باید بی صدا باشه و ثانیا بکگراند (شما فریم رو در نظر بگیر) ثابت باشه.
عکس زیر رو ببین

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اموزش_فشرده_سازی_فیلم_های_ب _صدا.jpg
این روش هم امتحان کردم حجم فایل فشرده شده بیشتر هم میشه!

vissoto
29-07-2014, 16:05
سلام
نرم افزار زیر را امتحان کنید.

massud1
06-04-2015, 11:46
سلام من فایلی رو از همینجا دانلود کردم که این خصوصیت رو داره این ادرسش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
و این هم ادرس فایلش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
200 مگ هسن ولی بعد از باز کردن 800 مگ میشه اگر فهمیدید به من هم بگید