PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خاص!

Amir-Persian
24-07-2014, 19:55
سلام دوستان

می خواستم بدونم چجوری میتونم مثلا صفحه اینترنت را روی مانیتور همیشه داشته باشم. بطوری که وقتی روی پنجره ی دیگه کلیک میکنم صفحه اینترنت یا مثلا پخش کننده ی ویدیو پشت صفحه کلیک شده نره؟
مثلا من میخوام یک مطلب بخونم اما همزمان یک فیلم هم در پنجره دیگه ببینم اما با هر بار کلیک کردن روی صفحه ای که در حال خواندن هستم پنجره ی فیلم در پشت صفحه ی کلیک شده میره. راه حل چیه؟

ممنون
:n16:

soroosh_cz
24-07-2014, 22:47
این مشکل نیست، بهش میگن یه پنجره Always On Top باشه، KM Player یه گزینه داره مستقیم فعال میشه، ولی باید برای بقیه از نرم افزارهای Windows Manager یا Desktop Manager استفاده کنید.
مثلا XNeat یا Actual Window Manager

Mr.Pooya
24-07-2014, 23:07
سلام دوستان

می خواستم بدونم چجوری میتونم مثلا صفحه اینترنت را روی مانیتور همیشه داشته باشم. بطوری که وقتی روی پنجره ی دیگه کلیک میکنم صفحه اینترنت یا مثلا پخش کننده ی ویدیو پشت صفحه کلیک شده نره؟
مثلا من میخوام یک مطلب بخونم اما همزمان یک فیلم هم در پنجره دیگه ببینم اما با هر بار کلیک کردن روی صفحه ای که در حال خواندن هستم پنجره ی فیلم در پشت صفحه ی کلیک شده میره. راه حل چیه؟

ممنون
:n16:

سلام

راستش من دقیق متوجه مشکلتون نشدم ولی اگر می خواهید دو تا پنجره رو کنار هم داشته باشید از ویندوز 8 به بعد شما این امکان رو دارید که صفحه دسکتاپ رو بکشید و به یک طرف صفحه ببریدش و از طرف دیگه صفحه برای کار دیگه ای استفاده کنید. البته می تونید از دستکاپ و نرم افزار های Metro Style در کنار هم استفاده کنید.

موفق باشید.