PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این ارور گرافیک یعنی چی ؟

mohammad varaste
24-07-2014, 17:56
سلام دوستان تا وینوز میاد بالا این ارور پایین صفحه مشخص میشه و خط های قرمز رنگی هم تو صفحه دیده میشه و بعضی وقتها هم خودبه خود pc ری استارت میشه.
گفتم شاید از گرافیک باشه که آخرین آپدیپ رو هم ریختم اما تاثیر نداشت.به نظر شما این چرا اینطوری شده ؟ دز ضمن همونطور که میبینین بعضی وقتها آیکونها خودبه خوب بزرگ میشن !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ali_mohandes
24-07-2014, 18:07
چیزی نیست بعضی وقتا درایور کارت گرافیک notrespondingمیشه ینی وای میسه دیگه کاار نمی کنه معنی این پیام هم یعنی:درایورکارت گرافیک انویدا جی فورس ایست کرد وویندوز باموفقیت اونو درست کرد

mohammad varaste
24-07-2014, 19:00
داداش هر30 ثانیه یه بار این اتفاق می افته کلا سیستم هنگ میکنه گند زده به اعصابم:n21: میشه کاری کرد اینطور نشه ؟

SOЯOUSH
24-07-2014, 19:02
منم این مشکل برام پیش اومده و هنوز پا برجاست....هیچ کاری نمیتونم بکنم....هر کار میکنم یکم سنگین میشه(مثلا یه فیلم و مرورگر رو با هم باز میکنم)هی این پیغام رو میده کاری نمیشه کرد واسه من...:n14:تم ویندوزم رو رو یکلاسیک گذاشتم بازم اینجوریه(البته تو ویندوز 7)مدل کارت گرافیکتون رو بگید لطفا.

mohammad varaste
24-07-2014, 22:46
gt430 -4gig
البته یکی از رفقا میگه نباید بذاری داغ بشه
من الان گذاشتمش جلو کولر یک ساعته دارم کار میکنم مشکلی نداشته تا الان
کلا میگن هر وقت اینطوری میشه باید گرافیکو در آری بگیری جلو کولر خنک بشه دوباره بزنی:n21:

مجبورم یکی دیگه بگیرم

EXTREME
25-07-2014, 08:39
راه های رفع این ارور

تعویض ویندوز آپدیت درایور گرافیک تست با ورژن های مختلف درایور گرافیک غیرفعال کردن uac و aero peek آپدیت بایوس مین و گرافیک .و شناساندن درایور به روش have disk

mohammad varaste
25-07-2014, 19:12
دوست عزیز به جز آپدیتت گرافیک من هیچ کدوم از کارایی که گفتی رو بلد نیستم:n02::n27:

SOЯOUSH
25-07-2014, 20:30
دوست عزیز به جز آپدیتت گرافیک من هیچ کدوم از کارایی که گفتی رو بلد نیستم:n02::n27:
تعویض ویندوز رو که بلدید:n02:برای غیر فعال کردن UAC منوی استارت رو باز کنید.پایین تو قسمت سرچ بنویسید uac و اینتر کنید.پنجره ای که باز میشه اون مستطیل سمت چپ رو پایین پایین بیارید و روی Never notify قرار بدید و اوکی کنید.
برای غیر فعال کردن aero pack هم روی تسکبار پاینن دسکتاپ کلیک راست کنید و پروپرتیز رو بزنید در قسمت Preview desktop wihth aero peek گزینه use aero peek to..... تیکش رو بردارید و اوکی کنید.
برای شناساندن درایور به روش Have Disk برید تو Device manager و درقسمت Display Adapters روی اسم کارت گرافیکتون کلیک راست کنید و Update driver software رو بزنید.بعد از دو گزینه مربوطه گزینه دوم یعنی Browse computer ...... رو بزنید.بعد در مرحله بعد گزینه Let me pick..... رو بزنید.بعد Have disk رو بزنید.سپس گزینه Browse.بعد در مسیر :
C:\NVIDIA\DisplayDriver\332.21\Win8_WinVista_Win7_ 64\English\Display.Driver
فایل nv_disp با پسوند inf رو انتخاب و اوکی کنید و بعد next رو بزنید و منتظر بمونید تا پیغام مبنی بر آپدیت شدن رو بهتون نشون بده.
امیدوارم توضیح جامع بوده باشه.سوالی داشتین در خدمتم:n16:

mohammad varaste
25-07-2014, 22:07
خیلی ممنون بابت توضیح خوبتون:n16:
فقط
Preview desktop wihth aero peek پیدا نشد هرچی گشتم که تیک گزینه
use aero peek to رو بردارم

SOЯOUSH
25-07-2014, 22:31
خیلی ممنون بابت توضیح خوبتون:n16:
فقط
Preview desktop wihth aero peek
پیدا نشد هرچی گشتم که تیک گزینه
use aero peek to رو بردارم

خواهش میکنم دوست عزیز.وظیفمه:n06:
توی ویندوز سون اینجاست ولی ویندوز 8 رو نمیدونم بهتره از کسی که ویندوز 8 داره بپرسید:
برای مشاهده عکس با سایز اصلی روش کلیک کن.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])