PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل زیر نویس

SOЯOUSH
24-07-2014, 13:57
سلام....من میخوام یه زیر نویس رو تو Windows media player اجرا کنم.......هر کار میکنم زیر نویس به صورت حرف نا مفهوم نشون داده میشه.....تو مدیا پلیر کلاسیک درسته ولی اینجا و تو KM player درست نمیشه.چیجوری باید درست کنم؟؟؟؟

tosan622
24-07-2014, 14:51
فکر کنم اینطوری درست بشه.

باید برید توی کنترل پنل قسمت regional and language option . بعدش روی تب advanced کلیک کنید و قسمت language for non unicode programs رو تنظیم کنید روی زبان فارسی.

البته این برای ویندوز xp بود

اگه ویندوزتون 7 یا 8 هستش باز هم روشش همینه ولی نحوه دسترسی به این گزینه ممکنه متفاوت باشه. ولی بطور کلی برای همه ویندوزها از داخل کنترل پنل باید برید توی قسمت تنظیم زبان و زبان پیشفرض برنامه های غیر یونیکد رو تنظیم کنید روی فارسی

saeedabdi
28-07-2014, 19:15
سلام دوست عزیز . من هم با چنین مشکلی روبه رو شده بودم که با روشی که میگم حل شد:
km player رو باز کن.پایین صفحه سمت چپ(عکس چرخ دنده) برو به تنطیمات. تو صفحه باز شده دوباره چرخ دنده رو کلیک کن. حالا تو پنجره باز شده برو به subtitle processing و font style و در قسمت charset زیان های مختلف رو امتحان کن. احتمالا باید تو عربی درست بشه و اگر نشد زیر نویس رو دوباره دانلود کن. بعضی از سایت ها چندتا زیرنویس میدن یکی یکی امتحان کن.:n18:

reza0707
01-08-2014, 21:32
برای ویندوز 7 به کنترل پنل برید و
regional and language برو پیدا کنید و وارد بشید.روی تب Administrative رو انتخاب کنید و روی Chnge system locale... رو بزنید و persian رو انتخاب کنید سپس Ok رو بزنید.Restart now رو بزنید.بعد از ریست شدن کامپیوتر زیرنویس ها درست نمایش داده میشن