PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا آپدیت کردن درایور ها از طریق نرم افزار های مخصوص اینکار،کار درستیه؟؟؟

S0R3N4
24-07-2014, 13:37
سلام دوستان
همونطور که میدونید نرم افزار های زیادی هستن که کارشون اینه که درایور های سخت افزار سیستم رو به آخرین ورژن آپدیت میکنن!
به نظرتون این نرم افزار ها خوبن؟
یا بهتره به پیج خصوصیه لپ تاپ بریم و آخرین درایور هایی که خود شرکت سازنده در پیچ مدل لپ تاپ گذاشته (هرچند آپدیت ترین درایور) نباشه بریم و درایور ها رو از اونجا دانلود کنیم؟؟؟

اصلا قوی ترین و بهترین نرم افزار مخصوص اینکار چیه؟؟
و اساس کارشون چه جوریه دقیقا؟
درایور های معتبر دانلود و نصب میکنن؟
خب اگه درایور های مطمئن باشه؛چرا خود شرکت های سازنده جدیدترینشو در پیج مدل لپ تاپ نمیذارن؟

reza_jolie
24-07-2014, 15:09
معمولا سایت تولید کننده های لپ تاپ (سونی، دل، ...) دیر به دیر درایورها رو بروز میکنن. برای دانلود جدیدترین درایور بهتره از سایت تولید کننده همون سخت افزار (Nvidia,Amd,Realtek,Intel,...) دانلود بشه.

Sent from my GT-P6800 using Tapatalk

HORROR
24-07-2014, 19:10
بهتره از سایت خودش درایور رو بگیرید.. این نرم افرارها ممکنه درایور اشتباه رو برای قطعه نصب کنن.. این نرم افزارها معمولا دیتابیس بروز برای آپدیت دارن ... من driver reviver رو یه مدت استفاده کردم و مشکلی نداشت میتونید امتحان کنید. این نرم افزارا بیشتر بدرد لپتاپ میخورن.

S0R3N4
26-07-2014, 15:12
منم بحثم روی لپ تاپ هست!
HP دیر به دیر آپدیت میکنه درایور ها رو....
استفاده از این نرم افزار ها خوبه یا بد؟

HORROR
26-07-2014, 17:15
خوب منم گفتم یه امتحانی بکنید ولی قبلش یه system restore point بگیرید که خرابکاری شد برگرده به حالت قبل..