PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صدای هارد دیسک Asus X550 DL-A

arashpr9
23-07-2014, 21:40
سلام دوستان سه روزه که یه Asus X550 خریدم اولش صدایی نداشت تا اینکه یه فلش درایو رو بهش وصل کردم فکر کنم ویروسی بود بعد از اون با هر انتی ویروس اسکن کردم چیزی پیدا نکرد از اون روز به بعد وقنی بوت میشه و وارد ویندوز میشه صدایی میاد انگار هارد دیسک داره کار کپی پیست میکنه یا شایدم صداش شبیه DVD رمشه خلاصه نمیدونم مشکلش چیه تو صفحه بوت همچین صدایی نداره فقط تو محیط ویندوز اینجوریه
خواهشا راهنمایی کنید

badboys_87
23-07-2014, 22:53
اگه میخوای مطمئن بشی هاردت سالمه یا مشکل داره

برنامه HDD Regenerator رو دانلود کن با اون کل هاردتو اسکن کن..اگه سکتور معیوبی پیدا کنه بهت نشون میده و برطرف میکنه

arashpr9
26-07-2014, 09:23
اگه میخوای مطمئن بشی هاردت سالمه یا مشکل داره

برنامه HDD Regenerator رو دانلود کن با اون کل هاردتو اسکن کن..اگه سکتور معیوبی پیدا کنه بهت نشون میده و برطرف میکنه

ممنون تست کردم ظاهرا مشکلی نداشت ولی هنوز صدای هارد پابرحاست به نظرتون هاردش مشکل داره ؟ از نظر فیزیکی میگم

HOJ-JAT
03-08-2014, 18:38
اگر هر چند ثانیه یک بار صدای تلیک تلیک میاد مال منم که ویوو بوک بود همینجوری بود

narmella_v
08-09-2014, 23:40
سلام دوستان سه روزه که یه Asus X550 خریدم اولش صدایی نداشت تا اینکه یه فلش درایو رو بهش وصل کردم فکر کنم ویروسی بود بعد از اون با هر انتی ویروس اسکن کردم چیزی پیدا نکرد از اون روز به بعد وقنی بوت میشه و وارد ویندوز میشه صدایی میاد انگار هارد دیسک داره کار کپی پیست میکنه یا شایدم صداش شبیه DVD رمشه خلاصه نمیدونم مشکلش چیه تو صفحه بوت همچین صدایی نداره فقط تو محیط ویندوز اینجوریه
خواهشا راهنمایی کنید
سلام منم 3-4 روزه asus x550 خریدم دقیقا مشکل شما رو دارم تا وارد ویندوز میشه یه صدای تق تق خیلی ریزی میده که شبیه صدای گیر کردن cd هستش. احساس میکنم که از هاردشه. ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.مشکش چیه؟ شما دادینش برا گارانتی؟ باید چیکار کنم و راه حلش چیه؟

Asus550
14-09-2014, 19:53
منم x550L دارم ... همینجوریه فک کنم مدلشه و اشکال از لپتاپ نیست ... مال من موقع خوندن سی دی اینجوری میشه :n09:

khelane
19-09-2014, 20:55
دوستان بهتره برید برنامه hdd regenrator یا hdat رو دانلود کنید و از هارد تست بگیرید
ولی اگه واقعا هارد ایراد داشته باشه مخصوصا صدای تق داشته باشه باید خیلی اذیتتون کنه و نزاره راحت ویندوز بالا بیاد یا راحت تو ویندوز کار کنید