PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات و سوالات تبلت ها

Nimus
22-07-2014, 20:43
دوستان از شما انتظار میرود در این تاپیک مشکلات و سوالات مربوط به تبتونو در اینجا بیان کنید تا به کمک دوستان به تونیم مشکلتون رو حل کنیم . با تشکر.

barcelona_92
24-07-2014, 14:04
با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی به تازگی یک عدد تبلت سامسونگ
مدل
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 3G - 32G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
خریدم یک مشکلی که دارم باهاش و حتی بخاطرش میخوام بفروشمش فونت نامناسبه فارسی بر رو بعضی مرورگرامه مخصوصا کروم
ابتدا فکر میکردم مشکل از فونت سیستم تبلته البته شایدم باشه برای همین با نرم افزار ifont یک فونت براش ریختم منو دستگاه فونتش درست شد ولی وقتی کروم رو باز میکنم
فونتش همانند قبله ولی جالبیش اینه با مرورگر دولفین فونت فارسی خیلی خوبه و دقیقا همونیه که من میخوام آیا راهی داره فونت کروم هم درست بشه
من که تو تنظیمات کروم جایی برای تغییر فونت ندیدم
ممنون میشم منو تو این زمینه راهنمایی کنید

ulsss
24-07-2014, 14:08
با درود خدمت دوستان و اساتید گرامی به تازگی یک عدد تبلت سامسونگ
مدل
Samsung Galaxy Note Pro 12.2 3G - 32G ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خریدم یک مشکلی که دارم باهاش و حتی بخاطرش میخوام بفروشمش فونت نامناسبه فلرسی بر روی مرورگرامه
مخصوصا گوگل کروم با نرم افزار ifont یک فونت براش ریختم منو خیلی زیبا فونتش درست شد ولی وقتی کروم رو باز میکنم
فونتش همانند قبله ولی جالبیش اینه با مرورگر دولفین فونت فلرسی خیلی خوبه ایا راهی داره فونت کروم هم درست بشه
من که تو تنظیمات کروم جایی برای تغییر فونت ندیدم
ممنون میشم منو تو این زمینه راهنمایی کنید
مرور گر کروم را اپدیت کن یا پاک کن و ورژن جدید نصب کن.

barcelona_92
24-07-2014, 15:28
با تشکر از شما انجام دادم ولی همچنان مشکل پابرجاست

Nimus
25-07-2014, 20:31
با تشکر از شما انجام دادم ولی همچنان مشکل پابرجاست

سلام خب از یک مرور گر دیگه مثل مرور گر موزیلا استفاده کنین!

barcelona_92
26-07-2014, 09:26
اونم به همین صورته دوست عزیز فقط دلفین فونت مناسبی داره که اونم برخی الف های اضافه توحروفش دیده میشه
مشکل از نوع فونت فارسی اصلی سیستمی به کار رفته در سامسونگ هستش

Nimus
27-07-2014, 15:41
اونم به همین صورته دوست عزیز فقط دلفین فونت مناسبی داره که اونم برخی الف های اضافه توحروفش دیده میشه
مشکل از نوع فونت فارسی اصلی سیستمی به کار رفته در سامسونگ هستش

خب حتما همینه دیگه نمیشه کاریش کرد:n27::n27::n27::n27::n27: