PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خودآموزی زبان از پایه

badboys_87
22-07-2014, 20:29
سلام

کسی که اصلا" شرایط کلاس رفتن رو نداره و میخواد به صورت شخصی به یادگیری زبان و مکالمه بپردازه باید از کجا شروع کنه ؟؟؟ تجربیاتتون رو اینجا بنویسید

مراحل خودآموزی زبان از صفر رو به صورت گام به گام توضیح بدید و هر قدم رو تشریح کنید که یک فرد مبتدی برای یادگیری بهتر باید از چه روش هایی استفاده کنه؟؟

قدم اول چیه؟؟؟؟ گرامر یا افزایش دایره لغات ؟؟؟

Demon King
22-07-2014, 21:09
دوست عزیز شما باید یه موردی رو خیلی بهش توجه کنی:

اگه به زور میخواید زبان رو یاد بگیرید, یعنی همین الان به اون برای مثال توی شغلتون احتیاج دارید و مجبورید که سریعا زبان رو یاد بگیرید معلم خصوصی بگیرید یا کلاس های فشرده و خصوصی برید. اما اگه نه عجله ای ندارید یه توصیه مهم بهتون بکنم اینکه یاد گرفتن زبان تو فضایی غیر از کلاس زبان, تقریبا غیر ممکنه, این نکته همیشه تو خاطرتون باشه.

در ضمن دایره لغت و گرامر به هیچ دردی نمیخوره اگه کلاس زبان نرید, چون آدم باید یه متخصص زبان بالا سرش باشه اگه اینجوری بود, دیگه کلاس زبانی وجود نداشت و همه با خوندن کتاب های گرامر و دایره لغت متخصص میشدن
!

Blue-Rose
22-07-2014, 21:19
دوست عزیز شما باید یه موردی رو خیلی بهش توجه کنی:

اگه به زور میخواید زبان رو یاد بگیرید, یعنی همین الان به اون برای مثال توی شغلتون احتیاج دارید و مجبورید که سریعا زبان رو یاد بگیرید معلم خصوصی بگیرید یا کلاس های فشرده و خصوصی برید. اما اگه نه عجله ای ندارید یه توصیه مهم بهتون بکنم اینکه یاد گرفتن زبان تو فضایی غیر از کلاس زبان, تقریبا غیر ممکنه, این نکته همیشه تو خاطرتون باشه.

در ضمن دایره لغت و گرامر به هیچ دردی نمیخوره اگه کلاس زبان نرید, چون آدم باید یه متخصص زبان بالا سرش باشه اگه اینجوری بود, دیگه کلاس زبانی وجود نداشت و همه با خوندن کتاب های گرامر و دایره لغت متخصص میشدن
!

خب معلومه کسی با کتاب خوندن چیزی یاد نمیگیره، ولی اینجوریم نیست که فقط کلاس و متخصص!
یکم اطلاعات پایه + فیلم و سریال(زیرنویس انگلیسی)، مطالعه انگلیسی خیلی مفیده، البته اگر عجله نداشته باشه...
بازی هم میتونه مفید باشه، مخصوصا بازی های آنلاین.

Demon King
22-07-2014, 21:27
خب معلومه کسی با کتاب خوندن چیزی یاد نمیگیره، ولی اینجوریم نیست که فقط کلاس و متخصص!
یکم اطلاعات پایه + فیلم و سریال(زیرنویس انگلیسی)، مطالعه انگلیسی خیلی مفیده، البته اگر عجله نداشته باشه...
بازی هم میتونه مفید باشه، مخصوصا بازی های آنلاین.

دوست عزیز انگلیسی رو اگه میخواید یاد بگیرید، با دیدن فیلم و مطالعه نمیشه، گرچه مفیده اما وقتی از انگلیسی هیچ درکی نداشته باشی، فیلم ببینید، مطالعه کنید، معلومه بی تاثیره. یکم اطلاعات پایه یعنی چی؟ یعنی تا چه حد. اصلا شما تا وقتی نری کلاس زبان، اصلا میتونی فیلم انگلیسی رو بفهمی؟

Blue-Rose
22-07-2014, 21:31
دوست عزیز انگلیسی رو اگه میخواید یاد بگیرید، با دیدن فیلم و مطالعه نمیشه، گرچه مفیده اما وقتی از انگلیسی هیچ درکی نداشته باشی، فیلم ببینید، مطالعه کنید، معلومه بی تاثیره. یکم اطلاعات پایه یعنی چی؟ یعنی تا چه حد. اصلا شما تا وقتی نری کلاس زبان، اصلا میتونی فیلم انگلیسی رو بفهمی؟

اطلاعات پایه در حد راهنمایی دبیرستان.

Demon King
22-07-2014, 21:35
اطلاعات پایه در حد راهنمایی دبیرستان.

آها ... خوب گیریم با دیدن فیلم و مطالعه مهارت گوش دادن و خوندن تقویت بشه که نمیشه! خوب پس اسپیکینگ چی؟ مکالمه؟ مهمترین رکن زمان مکالمه است و این رکن یا در کلاس زبان تقویت میشه یا صحبت کردن با توریست، در زبان اسپیکینگ تقویت نباشه ، انگار چیزی بلد نیستید.

Blue-Rose
22-07-2014, 21:40
آها ... خوب گیریم با دیدن فیلم و مطالعه مهارت گوش دادن و خوندن تقویت بشه که نمیشه! خوب پس اسپیکینگ چی؟ مکالمه؟ مهمترین رکن زمان مکالمه است و این رکن یا در کلاس زبان تقویت میشه یا صحبت کردن با توریست، در زبان اسپیکینگ تقویت نباشه ، انگار چیزی بلد نیستید.

که میشه، ینی حداقل واسه من شده.
و حرف زدن رو هم میشه با بقیه حرف زد، یا حتی با خودت حرف بزنی.
این چیزایی که گفتم واسه من خوب بوده و الان هم میتونم بفهمم هم حرف بزنم.

badboys_87
22-07-2014, 22:13
یعنی هرکسی زبان رو حرفه ای شده لزوما" کلاس شرکت کرده ؟؟؟؟؟

Blue-Rose
22-07-2014, 22:17
یعنی هرکسی زبان رو حرفه ای شده لزوما" کلاس شرکت کرده ؟؟؟؟؟

نه لزوما، مثلا همونطور که احتمالا شنیدید "تو محیطش قرار بگیری یاد میگیری" چیز کارسازیه.
ولی کلاس خیلی مفیده(و البته در اکثر اوقات گرون).
اگر مشکل مالی ندارید حتما به کلاس فکر کنید.

badboys_87
22-07-2014, 22:23
کلاس خصوصی بهتره یا جمعی ؟؟؟؟

badboys_87
22-07-2014, 22:24
بدون کلاس نمیشه با فیلم و نوار به مکالمه روان دست پیدا کرد؟؟

Demon King
22-07-2014, 22:25

اگه میخواید سریع تر زبان رو یاد بگیرید خصوصی خوبه اما از نظر کیفی فرقی نداره و اگه عجله ای ندارید من جمعی رو پیشنهاد میکنم.

Demon King
22-07-2014, 22:25
بدون کلاس نمیشه با فیلم و نوار به مکالمه روان دست پیدا کرد؟؟

باید یکی باشه باهاش حرف بزنی، با فیلم و نوار نمیشه

Blue-Rose
22-07-2014, 22:29

بسنگی داره که عجله دارید یا نه؟ هزینه هم مهمه؟
چون کلاس های خصوصی گرونتر ولی سریعترند اکثرا.
من خودم جمعی رو ترجیه میدم چون آدمای بیشتری توش هستن و اگه از اینایی باشه که مجبورت میکنن همشو انگلیسی حرف بزنی و فعالیت های جمعی بذاره خیلی مفید تره، چون اینجوری با یه تعداد دیگه از آدما صحبت میکنی و یجورایی میشه تو محیط بودن!

badboys_87
22-07-2014, 22:33
من میخوام بتونم مدرک آیلتس رو بگیرم و روان صحبت کنم و اسپیکینگ هم خیلی خوب بشه