PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نحوه فیل**ینگ سایت ها

Mohsen_mzh
22-07-2014, 16:59
سلام
ترافیکی که از طریق یه کلاینت با یه سرور (با یک آیپی) در حال رد و بدل هست به هر حال قابل مانیتور کردن هست که آیپی هاشون چیه دیگه ؟ درسته ؟
به طور مثال من وقتی به یک سرور (حالا با هر پروتکل یا پورتی) ارتباط برقرار می کنم آیپی سرور قابل مشاهده مگر نیست برای سرویس دهنده اینترنت (ISP) ؟ بعد چرا الان نمیتونن جلوی V*N ها رو با بستن آیپی بگیرن ؟

zxzxcvcv
26-07-2014, 23:51
ببین دوست عزیز.معمولا آی اس پی ها مانیتور نمی کنند فعالیت کاربران رو و اگر قرار بر مانیتور کردن باشه زیر ساخت یا نهادهای بزرگ دیگه این کارو انجام میده.
ثانیا اون ها که نمیتونن دونه دونه کاربر هارو چک کنند که کدوم کاربر به کدوم سرور وصل میشه که آی پی سرور رو فیلتر کنند.
تنها راه حال عاقلانه اینه که کل پروتکل رو ببندند که چند سالیه vpn بسته شده.برنامه های جدید مثل کر*یو هم نمی تونند بدون خراب کردن کل udp ببندند برای همین یا محدود میکنند یا کلا کاری نمی کنند

Mr.Pooya
27-07-2014, 00:22
این قبیل مباحث در این سایت ممنوع هستند لطفا ادامه ندید

Sent from my Phone

Mohsen_mzh
27-07-2014, 12:46
ببین دوست عزیز.معمولا آی اس پی ها مانیتور نمی کنند فعالیت کاربران رو و اگر قرار بر مانیتور کردن باشه زیر ساخت یا نهادهای بزرگ دیگه این کارو انجام میده.
ثانیا اون ها که نمیتونن دونه دونه کاربر هارو چک کنند که کدوم کاربر به کدوم سرور وصل میشه که آی پی سرور رو فیلتر کنند.
تنها راه حال عاقلانه اینه که کل پروتکل رو ببندند که چند سالیه vpn بسته شده.برنامه های جدید مثل کر*یو هم نمی تونند بدون خراب کردن کل udp ببندند برای همین یا محدود میکنند یا کلا کاری نمی کنند
همون زیرساخت یا نهادی که شما میگی ، منظور من اینه به هر حال وقتی مثلا شما تو بروزر آیپی یک سایت فی**ر شده رو تایپ می کنی و با صفحه پیوند ها مواجه میشی به نظر میاد اون آیپی تو بلاک لیست رفته باشه دیگه ، غیر از اینه ؟
حالا تفاوتش با اتصال به یک V*N چیه وقتی اونم به یک سرور با یک آیپی مشخص کانکت میشه(حالا با هر پروتکل و پورتی). من فقط رمز نگاری آیپی در پکت ها به ذهنم میرسه که کلا نمیدونم امکانش باشه یا نه

این قبیل مباحث در این سایت ممنوع هستند لطفا ادامه ندید

Sent from my Phone
بحث کلا موضوع مورد داری نیست پویا جان اگه درست پست رو خونده باشی

Mr.Pooya
27-07-2014, 13:04
همون زیرساخت یا نهادی که شما میگی ، منظور من اینه به هر حال وقتی مثلا شما تو بروزر آیپی یک سایت فی**ر شده رو تایپ می کنی و با صفحه پیوند ها مواجه میشی به نظر میاد اون آیپی تو بلاک لیست رفته باشه دیگه ، غیر از اینه ؟
حالا تفاوتش با اتصال به یک V*N چیه وقتی اونم به یک سرور با یک آیپی مشخص کانکت میشه(حالا با هر پروتکل و پورتی). من فقط رمز نگاری آیپی در پکت ها به ذهنم میرسه که کلا نمیدونم امکانش باشه یا نه

ببینید دوست عزیز هر گونه موضوعی در مورد ف...ی..ل/ت.ر یا عبور ازش یا نحوه انجام آن خلاف قوانین هست و باعث میشه خود سایت نیز فی.... بشه.

موفق باشید

Mohsen_mzh
27-07-2014, 13:13
ببینید دوست عزیز هر گونه موضوعی در مورد ف...ی..ل/ت.ر یا عبور ازش یا نحوه انجام آن خلاف قوانین هست و باعث میشه خود سایت نیز فی.... بشه.

موفق باشید
من نمیدونم شما چه اصراری داری بحث رو به بیراهه بکشید با توجه به اینکه تاپیک نیاز به تایید مدیر انجمن داشته قبل از اینکه نمایش داده بشه. تگ مدیریت هم در کنار اسمتون نمیبینم.
و همچنان به نظرم موضوع تاپیک رو متوجه نشدید چرا که بحث در مورد شبکه اینترنت هست و اصلا نیازی نبود بنده موضوع فی**رینگ رو بکشم وسط ، این لغات رو استفاده کردم که موضوع ملموس تر باشه وگرنه هیچ ارتباطی به فی**رینگ نداره برادر من
در کل به نظر نمیاد بنده به جواب سوالم برسم و اگر این پست های شما احیانا باعث شده توجه مدیر بیشتر به این تاپیک منعطف بشه با منحرف کردن بحث و نهایتا تاپیک قفل بشه مشکل خاصی نیست.

zxzxcvcv
27-07-2014, 13:17

نه کلا فکر نکنم چیزی به نام "رمز نگاری آیپی در پکت ها" وجود داشته باشه.ببین دوست عزیز من نمیگم که آی پیه این سرور ها رو به هیچ عنوان فیلطر نمی کنند فقط روش کارشون این نیست که فعالیت های کاربران رو مانیتور کنند تا این آی پی ها رو به دست بیارن البته این چیزیه که من فکر می کنم ممکن هم هست که مانیتور کنند.
در ضمن فکر نکنم این بحث با قوانین سایت مشکلی داشته باشه

Mr.Pooya
27-07-2014, 21:21
دوستان عزیز فقط کافیه عنوان تاپیک رو بخونید که متوجه عرض بنده بشید. ولی اگر فکر می کنید مشکلی نداره شما به بحثتون برسید پست بنده رو هم نادیده بگیرید

موفق باشید

Sent from my Phone

netstat
28-07-2014, 16:39
سلام
ترافیکی که از طریق یه کلاینت با یه سرور (با یک آیپی) در حال رد و بدل هست به هر حال قابل مانیتور کردن هست که آیپی هاشون چیه دیگه ؟ درسته ؟
به طور مثال من وقتی به یک سرور (حالا با هر پروتکل یا پورتی) ارتباط برقرار می کنم آیپی سرور قابل مشاهده مگر نیست برای سرویس دهنده اینترنت (ISP) ؟ بعد چرا الان نمیتونن جلوی V*N ها رو با بستن آیپی بگیرن ؟

دلیلش اینه که ای پی های سرورهای وی پی ان مشخص نیستند. میلیاردها آی پی فعال توی اینترنت وجود داره شما از کجا میتونی بفهمی کدوماش متعلق به سرورای عبور از پیلترینگه؟؟ :n02:

ولی اگه آی پی سرور مشخص باشه طبیعتاً به راحتی میشه مسدودش کرد....
-------

به نظر من میاد بحث صرفا فنی باشه و کسی هم قرار نیست اینجا روش های دور زدن پیلترینگ رو یاد بده....قکر نکنم این تاپیک از نظر قوانین مشکلی داشته باشه.....

Mohsen_mzh
30-07-2014, 12:10
دلیلش اینه که ای پی های سرورهای وی پی ان مشخص نیستند. میلیاردها آی پی فعال توی اینترنت وجود داره شما از کجا میتونی بفهمی کدوماش متعلق به سرورای عبور از پیلترینگه؟؟ :n02:

ولی اگه آی پی سرور مشخص باشه طبیعتاً به راحتی میشه مسدودش کرد....

من الان حدود 1 سال و نیمه به یک سرور مشخص وصل میشم که چند نفر دیگه هم دیدم با اینکه کلا از جای دیگه خرید می کنن ولی سرورشون مشترکه، یعنی خیلی بعید به نظر میاد بعد از این همه مدت هنوز لو نرفته باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

netstat
31-07-2014, 16:52
من الان حدود 1 سال و نیمه به یک سرور مشخص وصل میشم که چند نفر دیگه هم دیدم با اینکه کلا از جای دیگه خرید می کنن ولی سرورشون مشترکه، یعنی خیلی بعید به نظر میاد بعد از این همه مدت هنوز لو نرفته باشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه به این راحتیا نمیشه این ای پی ها رو شناسایی کرد... بیشتر از این نمیتونم توضیح بدم اگه دقیق تر بگم اونوقت راستی راستی مجبور میشن تاپیکت رو ببندن....:n02: