PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در بوت ویندویز

runner
22-07-2014, 00:02
سلام وقتی سیستم رو روشن کردم با این صفحه روبرو شدم
ممنون میشم کمک کنین
نمیتونم وارد صفحه setup مادربرد بشم
bios رو هم به روز رسانی کردم ولی باز نشد سیستم بعد از 15 ثانیه خاموش میشه

مدل مادربرد Asus P5KPL-AM SE

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

EXTREME
22-07-2014, 08:25
سیستم رو خاموش کنید از برق بکشید باتری مین رو دربیارید و به مدت 30 ثانیه محل جای باتری دوسرشو به هم اتصال بدید سپس باتری رو بزارید و سیستم رو روشن کنید تاریخ و ساعت سیستم رو ست میکنید و بوت سیستم رو میزارین روی هارد درست نشد با یک باتری دیگه تست بشه درست نشد میتونه از خود بایوس هم باشه با زدن alt+F2 دوباره بایوس رو آپدیت کنید از طریق ez flash فایل بایوس رو میریزید توی فلش از اونجا فایل رو brows کرده و آپدیت میکنید

runner
22-07-2014, 12:27
سیستم رو خاموش کنید از برق بکشید باتری مین رو دربیارید و به مدت 30 ثانیه محل جای باتری دوسرشو به هم اتصال بدید سپس باتری رو بزارید و سیستم رو روشن کنید تاریخ و ساعت سیستم رو ست میکنید و بوت سیستم رو میزارین روی هارد درست نشد با یک باتری دیگه تست بشه درست نشد میتونه از خود بایوس هم باشه با زدن alt+F2 دوباره بایوس رو آپدیت کنید از طریق ez flash فایل بایوس رو میریزید توی فلش از اونجا فایل رو brows کرده و آپدیت میکنید

ساعت رو چجوری تنظیم کنم وقتی دسترسی به صفحه Setup ندارم!؟
این کارارو کردم باز نشد!:n04:

EXTREME
22-07-2014, 15:14
سیستم رو با یک رم دیگه تست کنید درست نشد مین رو ببرید بیرون با پروگرمر یک بایوس براش بریزن ممکن است بایوس مین دچار مشکل شده باشه

runner
22-07-2014, 16:16
ممنون درست شد
مشکل از یه پورت بود که کنار پورت USB در پنل پشتی بود پیناش اتصال کرده بود که درست شد
ممنون از راهنماییتون