PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : به نظر شما بین Nokia Lumia 520 و Huawei Ascend Y530 کدام انتخاب بهتر هست؟

ZeroNetizen
21-07-2014, 05:06
سلام

من میخوام حدود 400 هزار تومن برای خرید اسمارت فون هزینه کنم و هیچ تعصبی هم روی اندورید یا ویندوز فون ندارم و فقط میخوام یه انتخاب درست و منطقی داشته باشم.

به نظر شما گوشی Huawei Ascend Y530 رو بخرم که صفحه 4.50 اينچ و اندورید 4.3 داره (اما معلوم نیست به نسخه جدیدتر آپدیت میشه یا نه) با 512 مگابايت رم که ظاهرا برای اندورید کم هست،
یا گوشی Nokia Lumia 520 با صفحه 4 اينچ (اما ظاهرا کیفیت صفحه بهتر از Y530)، ویندوز فون 8 (که حتما به 8.1 آپدیت میشه) و 512 مگابايت رم مثل Y530 اما چون ویندوز فون هست این مقدار رم براش قابل قبول تره...

کاراهایی که من با اسمارت فون میخوام انجام بدم جز مکالمه و SMS :n02: به طور کلی نصب چند نرم افزار مثل دیکشنری و کمی هم وبگردی هست و زیاد به فکر بازی نیستم...
پس سوال مهم اینه که صفحه 4 اینچ نوکیا چقدر برای وبگردی مناسبه؟

نکته بعدی اینه که من دنبال گوشی هستم که حداقل چند سال بدون دردسر برای من کار کنه و یعنی یکبار مصرف نباشه، طوری که مجبورم باشم هر هفته تعمیرش کنم یا اینکه اصلا به طور کامل خراب و بی استفاده بشه...
آیا گوشی های Huawei و به ویژه Y530 که مورد نظر من هست ماندگاری داره؟

اونطور که من تحقیق کردم درمورد Nokia Lumia 520 نقدهای زیادی هست که همه یا بیشترشون این گوشی رو تحسین میکنن،
آیا گوشی های Lumia 520 که الان تو بازار ایران هست به همین خوبی و کیفیت گوشی هایی هست که در بررسی سایت های خارجی استفاده شده یا کیفیت تولید فرق میکنه؟

لطفا نظر خودتون رو بگید و من رو در انتخاب بهتر راهنمایی کنید...
:n01:

D o l f i n
21-07-2014, 08:40
دقیقا همین الان هم خودتون میدونید کدوم رو قراره بخرید:n02:
ولی برای اطمینان بیشتر برای نوع کابری که شما میخواید 100%لومیا 520 رو پیشنهاد میکنم
هم کیفیت ساخت
هم سرعت و روونی در اجرا
مطمئنا دوربین هم بهتره
زیبا هم هست
نرم افزارهایی رو هم که شما لازم دارید وینفون داره

ZeroNetizen
21-07-2014, 14:18
دقیقا همین الان هم خودتون میدونید کدوم رو قراره بخرید:n02:
ولی برای اطمینان بیشتر برای نوع کابری که شما میخواید 100%لومیا 520 رو پیشنهاد میکنم
هم کیفیت ساخت
هم سرعت و روونی در اجرا
مطمئنا دوربین هم بهتره
زیبا هم هست
نرم افزارهایی رو هم که شما لازم دارید وینفون داره

مرسی D o l f i n جان :n12:
راستش چون تا حالا اسمارت فون نداشتم ترجیه میدم نظر شما و دیگران که تجربه بیشتری دارید رو ملاک قرار بدم
من الان درمورد خوب بودن Nokia Lumia 520 با توجه به این همه نظرات مثبتی که درموردش هست شک ندارم،
فقط نمیدونم صفحه 4 اینچی برای مطالعه PDF یا وبگردی کافی هست یا اینکه اذیت میکنه؟

steps
21-07-2014, 16:44
با توجه به اینکه اولین اسمارتفونی هست که میگیرد دور ویندزفون رو فعلا خط بکشید ( به عنوان کسی که ویندزفون داره و خواهد داشت)

ZeroNetizen
21-07-2014, 16:45
با توجه به اینکه اولین اسمارتفونی هست که میگیرد دور ویندزفون رو فعلا خط بکشید ( به عنوان کسی که ویندزفون داره و خواهد داشت)

مرسی از نظر شما...
میشه لطفا کمی بیشتر توضیح بدید؟

tiyam 01
22-07-2014, 15:07
نوکیا 520 شاید از همه جهت بهتر باشه . دوربین ، برند ، کیفیت ساخت، صفحه نمایش، سخت افزار
فقط میمونه نرم افزار که به نظرم برای کسایی که اولین باره اسمارت فون میگیرن، ویندوز فون سخته، محیط کاربریش هم یه جوریه، اندروید راحت تره، حتی کسایی که سر از اسمارت فون در نمیارن بعد از مدتی میتونن با گوشی کار کنن اما با ویندوز فون اینطور نیست

--
صفحه نمایش 4 اینجی هم خیلی از گوشیها 4 اینچی هستن، مثل l xperia m - ace 3 - iphone 5s
واسه نوشتن متن من زیاد با 4 اینچی راحت نبودم،

---------

نوکیا x2 dual sim هم معرفی شده. اندرویدی هست، باز به y530 برتری داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ZeroNetizen
22-07-2014, 20:08
نوکیا 520 شاید از همه جهت بهتر باشه . دوربین ، برند ، کیفیت ساخت، صفحه نمایش، سخت افزار
فقط میمونه نرم افزار که به نظرم برای کسایی که اولین باره اسمارت فون میگیرن، ویندوز فون سخته، محیط کاربریش هم یه جوریه، اندروید راحت تره، حتی کسایی که سر از اسمارت فون در نمیارن بعد از مدتی میتونن با گوشی کار کنن اما با ویندوز فون اینطور نیست

--
صفحه نمایش 4 اینجی هم خیلی از گوشیها 4 اینچی هستن، مثل l xperia m - ace 3 - iphone 5s
واسه نوشتن متن من زیاد با 4 اینچی راحت نبودم،

---------

نوکیا x2 dual sim هم معرفی شده. اندرویدی هست، باز به y530 برتری داره

از راهنمایی شما خیلی ممنون هستم اما دیگه تصیمیم گرفتم و Nokia Lumia 520 رو خریدم که هنوز به دستم نرسیده.
Nokia X2 Dual SIM هم بعید میدونم به ایران برسه چون میگن نوکیا خط تولید اندروید رو کنار گذاشته و ...

درمورد سخت بودن ویندوز فون برای کاربران عادی (به نسبت اندروید) موافقم،
اما مطمئنا برای من مشکل خاصی درست نمیکنه چون کاربر حرفه ای سیستم عامل های مختلف هستم و کلا با نرم افزار زندگی میکنم...

از همه دوستانی که در این تاپیک نظر دادند سپاسگذارم...
موفق باشید

D o l f i n
23-07-2014, 22:17
مبارک باشه
انتخاب درستی بوده

tiyam 01
23-07-2014, 22:54
از راهنمایی شما خیلی ممنون هستم اما دیگه تصیمیم گرفتم و Nokia Lumia 520 رو خریدم که هنوز به دستم نرسیده.
Nokia X2 Dual SIM هم بعید میدونم به ایران برسه چون میگن نوکیا خط تولید اندروید رو کنار گذاشته و ...

درمورد سخت بودن ویندوز فون برای کاربران عادی (به نسبت اندروید) موافقم،
اما مطمئنا برای من مشکل خاصی درست نمیکنه چون کاربر حرفه ای سیستم عامل های مختلف هستم و کلا با نرم افزار زندگی میکنم...

از همه دوستانی که در این تاپیک نظر دادند سپاسگذارم...
موفق باشید

خواهش میکنم
گفته شده بود نوکیا x2 میاد، احتمال خیلی زیاد بعد از این دیگه گوشی اندرویدی دیگه ای تولید نشه

اینم یه ریویو از لومیا 520

steps
24-07-2014, 02:48
پیشاپیش مبارک باشه و از ویندز لذت ببری
Sent from my lumia525

ZeroNetizen
25-07-2014, 01:47
تشکر از همه دوستان و راهنمایی هاشون...
گوشی رو گرفتم و به نظرم سیستم عاملش خیلی هم خوب و ساده هست (بجز کمبودهایی که تاحدودی در 8.1 برطرف میشه) و خوشبختانه مشکل خاصی نداره...
بطور کلی برای قیمتی که داره واقعا گوشی باارزش و قابل تحسینی هست،
مخصوصا صفحه نمایش که حتی زیر نور آفتاب هم کار آدم رو راه میندازه...
:n12: