PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور hosted network is not available در کار با نرم افزار connectify

habstem
20-07-2014, 22:15
سلام دوستان

من می خواستم که اینترنت لپ تاپ رو از طریق وای فای با گوشی اندرویدی به اشتراک بذارم.
با connectify توی یه مدل لپ تاپ دل (vostro 1015) با ویندوز 8.1 تونستم ( که خب البته لازم بود برنامه ی کانکتیفای رو توی وایت لیستِ فایروال بذارم)

همین کار رو با لپ تاپ ایسوس دوستم (با ویندوز 7) که انجام دادم به ارور hosted network is not available برخوردم

اول توی cmd اینو زدم netsh wlan show hostednetwork
و دیدم که از hosted network پشتیبانی می کنه لپ تاپش

بعدش از این روش ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده کردم اما بازم کار نکرد

طبق چیزی که اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])توی خود سایت کانکتیفای گفته شده بود، توی دیوایس منجر هم رفتم show hidden devices رو زدم ولی گزینه ی Microsoft Virtual WiFi Miniport Adapter وجود نداره که آپدیتش کنم

تو یه سایتی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) هم که آموزش استفاده از کانکتیفای رو گذاشته بود، گفته بود حتما از همین ورژن کانکتیفای (2.2) برای ویندوز 7 استفاده کنید
که متاسفانه لینکش اکسپایرد شده بود...

ممنون می شم راهنمایی کنید چطوری اینترنت اون لپ تاپ رو با گوشی به اشتراک بذارم
:n16:

habstem
06-08-2014, 18:15
کسی نمی دونه یعنی؟ :n03: