PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با شناخته نشدن هارد

naked snake
20-07-2014, 14:29
سلام بر همگان من هارد 500 گیگ دارم اما وقتی به کامپیوتر وصل میکنم میگه باید اول هارد رو فرمت کنی تا بتونی از هارد استفاده کنی ترو خدا اگه کسی بلده چجوری میشه درستش کرد به این ادرس ایمیل reza.bigboss@gmail.com ایمیل بزنه هارد حاوی اطلاعات مهمی برای من داره با تشکر:n30::n28::n03::n21::n14:

shayan0o21
20-07-2014, 14:35
روی My Computer کلیک راست کن بعد manage رو انتخاب کن در صفحه باز شده Disk Management رو انتخاب کن ببین هارد رو میشناسه یا نه ؟
خوب پس! ادر Disk Management ويندوز نام هارد ديسك شما مثلن به شكل Disk1 يا Disk2 نمايش داده مي‌شه ولي در My Computer حرفش نيست؟! درست ميگم؟! . خوب اگه اينطوره؟! در چنين مواردي Drive Letterي به ديسك ما نسبت داده نمي‌شود! كافي دوباره به همون راهي كه گفتم بری و در Disk Management برروي نام هاردديسك راست كليك كرده و گزينه Change Drive letter and path را انتخاب كنيد و در پنجره جديد برروي دكمه Add كليك كرده و نامي را انتخاب كنيد. . اميدوارم درست فهميده باشم و راه فوق جواب دهد لطفن نتيجه را اعلام كنيد. موفق باشيد.:n16:

.AraMesh.
20-07-2014, 14:45
سلام" شما هارد روچطوری ب سیستمتون متصل میکنید؟
یه تصویر از وضعیت موجود قرار بدید. هم از کامپیوتر و هم Disk Management

Mohammad King
20-07-2014, 16:43
عنوان تاپیک ویرایش شد (از عناوین مناسب مرتبط با موضوع تاپیک استفاده کنید)

naked snake
20-07-2014, 20:58
مرسی اقا شایان تمام کار هایی که گفتید رو انجام دادیم اما نشد اما همه ی diskها به جز disk i که هارد باشه بخش file system نوشته NTFS اما برای هارد نوشته RAW!