PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره جهت خرید گوشی تا 1,400,000 تومان

iman_abi
19-07-2014, 22:03
سلام دوستان
یه گوشی میخوام بخرم بودجه هم حداکثر یک میلیون و چهارصد تومان

اولویتم ایناس:

دوربین مناسب

سخت افزار مناسب

زیبایی

بدنه محکم

خودم این 4 تا مد نظرمه:

LG G2 32Gb

Nexus 5 32Gb

Samsung galaxy s4

HTC one

به نظر شما کدوم یکی مناسب تره؟ البته خودم نظرم بیشتر روی LG G2 هستش

منتظر نظر دوستانم هستم، ضمنا اگه گوشی دیگه ای هم مناسب هست توی این رنج قیمت ممنون میشم اگه بگید

clau
19-07-2014, 22:11
LG G2 32GB بهترین گزینه برای خریده

aftab_azad20
19-07-2014, 22:27
lg g2
یه انتخاب مناسبه

iman_abi
19-07-2014, 22:31
مشکله خاصی نداره گوشی LG G2 ؟ به نظرتون سفید بهتره یا مشکی؟ آخه شنیدم میگن روی مشکیش اثر انگشت میمونه درسته ؟

iman_abi
19-07-2014, 22:50
کسی میدونه تو تهران کجا میتونم این گوشی رو بگیرم که اصل باشه!؟ تفاوت قیمت بازار با سایته digkala چقدره اگه زیاد ینس از همون سایت بگیرمش

GOLDFINCH
20-07-2014, 02:20
مشکله خاصی نداره گوشی LG G2 ؟ به نظرتون سفید بهتره یا مشکی؟ آخه شنیدم میگن روی مشکیش اثر انگشت میمونه درسته ؟

نه گوشی بسیار خوبه.

کسی میدونه تو تهران کجا میتونم این گوشی رو بگیرم که اصل باشه!؟ تفاوت قیمت بازار با سایته digkala چقدره اگه زیاد ینس از همون سایت بگیرمش

سفیدش خیلی زیبا تره و شنیدم بعد مدتی رنگ مشکی ـش کم رنگ میشه.

اگه از دیجیکالا بخرید خیالتون راحته چون با بیرون تفاوت چندانی نداره در عوض مطمئنید که کالای اصل و کاملاً سالم در اختیار دارید.

همچنین می تونید در بازار موبایل یا علاالدین، از نمایندگی های مطمئن LG بخرید که اون ها هم مطمئن هستد.

ei8ht
21-07-2014, 11:51
G2 گزینه خیلی خوبیه
به Xperia Z1 Compact هم یه نگاه بنداز, زیبایی برات مهمه به نظرم سره , دوربینش هم بهتره

iman_abi
21-07-2014, 17:36
آقا یه سوال!
خیلی جاها خوندم که دوربین G2 از دوربین S4 ضعیتره درسته؟

ulsss
23-07-2014, 00:43
دوربین الجی g2 دارای لرزشگیر اپتیکال هست.

soranstar
23-07-2014, 15:55
آقا یه سوال!
خیلی جاها خوندم که دوربین G2 از دوربین S4 ضعیتره درسته؟

دوست عزیز، جفتشون ۱۳مگاپیکسل هستن.
ولی اینکه شما میگید، کیفیت دوربین S4 بهتره، شاید بخاطر سوپرآمولد بودن‌صفحه نمایش S4 باشه، که با اشباع بیشتری تصاویر رو نشون میده.

Sent from my HTC One SV using Tapatalk

ebiraaam
23-07-2014, 17:07
آقا خدا خیرت بده که چنین تاپیکی زدی
خودمم میخوام گوشی تا همین قیمت بگیرم
اگه من بودم sony z1 میگرفتم و قطعا میگیرم
اینا رو میکنه تو دهنش
گوشی های سونی قیمت مناسبتر دارن
.................................................. ...........................
جی 2 سی پی یوش با z1 فرقی نمیکنه
گوشی z1 دوربینش 20 هست ولی جی 2 دوربینش 13 هست
ولی چون مموری کارت نمیخوره بیخیال جی 2 شدم

iman_abi
23-07-2014, 22:05
آقا خدا خیرت بده که چنین تاپیکی زدی
خودمم میخوام گوشی تا همین قیمت بگیرم
اگه من بودم sony z1 میگرفتم و قطعا میگیرم
اینا رو میکنه تو دهنش
گوشی های سونی قیمت مناسبتر دارن
.................................................. ...........................
جی 2 سی پی یوش با z1 فرقی نمیکنه
گوشی z1 دوربینش 20 هست ولی جی 2 دوربینش 13 هست
ولی چون مموری کارت نمیخوره بیخیال جی 2 شدم

خب من مموری زیاد به کارم نمیاد
ضنا دوربین z1 در حد همون 13 مگاپیکسل G2 هستش،سونی 1 بدی داره اونم اینه که ساخته چینه

D o l f i n
23-07-2014, 22:49
دیگه حداقل برای کاربری که سرش تو نت هست بده بیاد بگه ساخت چین و ژاپن و.... اینا جملات مختص دیوایس فروش تو پاساژها و افرادی هست که سررشته ندارن
برای نیاز شما بنظر من سه گزینه خوب هست
1:Z1
2:G2
3:Htc One
از لحاظ سخت افزاری که دو مورد اول شبیه هم هستن و از one هم بروزتر هستن
در عوض one در کنار Z1 که البته بحث سلیقه هم هست جزو زیباترین گوشی های اندروئید هست
دوربین Z1 فقط در نور کم با کمی مشکل روبروست که اونم داره آپدیت به آپدیت بهتر میشه وگرنه در نور روز بسیار عالی عمل مکینه
G2 هم دوربین عالی داره ولی بگیر نگیر داره نمیدونم مشکل چیه بعضی وقتا با عکسهاش کولاک میکنه که رو دستش نیست بعضی وقتا کلا آدم رو نا امید میکنه من تا الان 3بار G2 رو تجربه کردم همه همینجوری بودن
One رو خدا رو شکر فقط یه بار داشتم همون یه بار هم بنفشی دوربین گرفت دیگه هم تجربه اش نکردم هر چند دوربینش بهتر از بقیه نیست مطمئنا
از لحاظ خوش دستی 100% گوشی G2 بنظر من بهترین گوشی تو رده 5اینچی هاست بعد وان و در آخر Z1
در آخر
نظر بنده روی Z1 و G2 هست و توصیه میکنم به این دو فکر کنید هر کدوم مزایا و معایبی دارن
Z1 رم میخوره G2 نه
G2 خوش دست تر هست Z1 زیباتر
Z1 زد آب هست
یا
G2 لرزشگیر اپتیکال داره
و .....
موفق باشید

iman_abi
24-07-2014, 03:51
ممنونم از همه دوستان من نظرم رو همون G2 ، ایشالا میگیرمش بازم ممنون

1376MAXIMUM
24-07-2014, 10:58
یه سوال اس 4 کجاش قشنگه دقیقا؟
منم بهتون نکسوس 5 رو پیشنهاد میکنم یا ال جی جی 2 از نظر سخت افزاری جس 3 بهتر از نکسوس هست ولی ساپورت نکسوس رو هیچ کس نداره دوربین هم جی 2 فکر کنم بهتره ولی نکسوس هم بد نیست

ebiraaam
24-07-2014, 13:48
یه سوال اس 4 کجاش قشنگه دقیقا؟
منم بهتون نکسوس 5 رو پیشنهاد میکنم یا ال جی جی 2 از نظر سخت افزاری جس 3 بهتر از نکسوس هست ولی ساپورت نکسوس رو هیچ کس نداره دوربین هم جی 2 فکر کنم بهتره ولی نکسوس هم بد نیست

اس فور تنها بدیش اینه که مارکش سامسونگ هست
و بدنش پلاستیک
ولـــــــــی سی پی سوش 8 هسته ایی هست ولی از z1 قوی تر نیست
بخدا دیشب رفتم موبایل فروشی
گوشی جی 2 و z1 رو کنار هم گذاشتم
جی 2 در مقابلش هیچه خیلی در مقابلش بی ریخته
شما هم ببینید همینو میگید
دوربین z1 هم لرزشگیر اوپتیکال داره

1376MAXIMUM
24-07-2014, 14:27
اس فور تنها بدیش اینه که مارکش سامسونگ هست
و بدنش پلاستیک
ولـــــــــی سی پی سوش 8 هسته ایی هست ولی از z1 قوی تر نیست
بخدا دیشب رفتم موبایل فروشی
گوشی جی 2 و z1 رو کنار هم گذاشتم
جی 2 در مقابلش هیچه خیلی در مقابلش بی ریخته
شما هم ببینید همینو میگید
دوربین z1 هم لرزشگیر اوپتیکال داره
بازم جی ۲ پشتش قشنگه اس ۴ پشتشم قشنگ نیست ولی در کل نظر کلی من اینه که سری نکسوس همه رو خورده درکل که حساب کنیم یه جورایی هیچی کم نداره و نقصی نداره اگر نخواهیم بهونه گیری کنیم و یه گوشی سطح بالا هست

09123456789
24-07-2014, 14:37
دوستان واقعا نظرات کارشناسی و خوبی دادند و بهترین های بازار رو تو این رده معرفی نمودند بر اساس اولیتی که شما هم مطرح فرمودید.

به نظر بنده گوشی چون یه دستگاه همه کاره هیچ کارس (دوربین نیس ولی دوربین داره- نت بوک نیس ولی میشه باهاش مرور کرد و از این حرفا) باید به همه گزینه ها توجه کنی. چه جوری بگم فقط نباید به دوربین فکر کنی یا مثلا به صداش. باید تمام عواملو کنار هم بسنجی و بهترین رو انتخاب کنی. درسته گاهی میشه یه گزینه رو به نف گزینه مهم تر فدا کردو دور گذاشت ولی 1400000 پول خرج می کنیم بهترین معقولانه تر عمل کنیم
خود بنده هم همین مشکل رو تو این رنج قیمت دارم

سونی زد 1 طراحیش نسبت به سایر گوشی های سونی دارای نوستالژیه. کلا گوشی های سونی یه جوری بودن به نظرم مکعب می زدش ولی زد وان بهتر شده. ضد آب بودنش واسه خیلی ها معیاره ولی واسه من نیس. ولی خود من از رابط کاربریش و منوهاش خوشم نیومده تا الان. یا از کلیرتایپ فونتهاش و...

گلکسی اس 4: کیسی هستش که اگر تمام عواملو در نظر بگیری نمی خری. بارها و بارها اس 4 و تبلت های گلکسی جدید نوکیا گزارش شدند که باتریشون در عرض مدت خیلی کم فاسد شدن و شکم درآوردن. خود دوست من درسته که خوب از باتری استفاده نکرد (یعنی رفتارهای نامناسب باتری مثلا دشارژ نشده دوباره شارژ کنه و 24 ساعت تو شارژ بودن و..) ولی در کمتر از 4 ماه باتریش خراب شد. این در حالیه که خیلی از دوستانم این کارو ده برابر بدتر از اون با گوشی های دیگه کردن و باتریش 1 سال دووم آورده. از تب لت هاشم گزارش به گوشم رسیده. ولی کیفیت ال سی دیش عالیه و دوربینشم محشر باید باشه. هرچی باشه سامسونگ خودش ال سی دی میزنه (شنفتم ال سی دی های ریتینای اپل رو هم سامسونگ می زنه)

از ال جی ها هم هیچ اطلاعی ندارم و بیخودی نمیتونم نظر بدم. فقط اینو اشاره می کنم داداشم یه ال جی داره پردا3 که ال سی دیش خیلی با کیفیته ولی از لحاظ نرم افزاری مشکلات داشت- باتریشم خوب نبود ولی این مدلایی که اشاره فرمودین رو نمی دونم.

اما اچ تی سی وان: برترین های 2013 بوده فکر کنم. خودمم دارم ایشالا یکی دو روزه میخرمش. بدنش محشره- ال سی دیش عالیه صداش عالیه اما ایراداتش اینه
باتریش آنچنان قوی نیس نسبت به رقبا
میگن قسمتهای پلاستیکی رنگ سفیدش کثیف میشن و پاک نمیشن و گاهی ترک هم برمیدارن که دوستم داره یک سال میشه و از بدسلیقه ترین آدماس ولی من اینا رو ندیدم
آرم بیتس آدیوش دو روزه پاک شد
دوربینش بعضی ها میگن خیلی خیلی محشر نیست و این همه اچ تی سی تبلیغات کرده بود خوب نشد. ولی در حد واقعا خیلی خوبه.
شنفتم در مکان های خیلی سربسته مثل پاساژ ها که آیفون 5اس آنتن داده این نداده. اینو آزمایش کردیم خودمون. نوکیای قدیمی من آنتن میده ولی این نمیده- اینم به خاطر بدنه فول فلزشیه میگن. توجه کنی آیفون 5اس بالا و پایینش شیشه ایه واسه همینه.
واین ایراداتی که بر شمردم نمیشه گفت ایراده آن چنانی هس. اگه آن چنانی بود که برترین گوشی هم معرفی نمیشد. من میخام بخرمش ... تخم اینو ملخ بخوره ممکنه زد وان بخرم و اصلا اس 4 نمی خرم. راستی وان هم فقط رنگ نقره ایش. عنایت داشته باش تایوانیشو بخری- 4جی پیدا نمیشه اگر پیدا کردن 4 جی بخر (درسته ایران ساپورت نداره ولی به هر حال قابلیت خوبیه که سخت افزار متفاوت ترین داخل گوشی هس- بیشتر طلایی ها دیدم که 4 جی هستش)

تعصبی نیستم ولی واقعا سونی و سامسونگ رو دیدم خوشم نیومده واین سلیقه ای شده. شاید فردا یه برند گوشی بهتری بزنه برم سراغ اون.

ممنون که به عرایضم گوش دادید.

iman_abi
24-07-2014, 16:45
به نظر من بین این 4 تا گوشی که نوشتم nexus 5 از همه قشنگتره فقط سخت افزار و مخصوصا دوربینش از G2 ضعیفتره واسه همین انتخابم G2 هستش...
ضمنا قشنگ بودن یا نبودن گوشی کاملا به سلیقه بستگی داره z1 فکر کنم 100 تا 150 تومن گرونتر از G2 باشه

VAHID
24-07-2014, 19:12
من خودم جی 2 دارم ,خیلی عالیه ,هنگ نداشته ,کیفیت خوب,دوربینشم که من هر چی عکس گرفتم عالی بودن

تنها ایرادش فقط مموری نمیخوره

همین

کیفیت عکس برداری

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

09123456789
24-07-2014, 22:27
والا خودم درگیرم چی انتخاب کنم. منتظرم کسی یه علت قابل توجهی بگه تا من نظرمو از وان به اون تغییر بدم.

کیفیت عکاسی که تنها معیار من نیست. کیفیت بدنه- کیفیت قطعات و... هم مطرحه. البته شروع کننده این تاپیک من نیستم فقط خواستم با یه تیر دو نشون بزنیم و اینکه از ایجاد تاپیک همسان خودداری بشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید
فقط خواهشا نیایید بگید من این گوشی رو دارم یا داشتم بهترین عالیه فلانه بهمانه
اگر گوشی هارو دو یا سه تا شو باهم تست کردید و عملا اختلافی می بینید ذکر کنید.

متشکر

ulsss
25-07-2014, 00:49
والا خودم درگیرم چی انتخاب کنم. منتظرم کسی یه علت قابل توجهی بگه تا من نظرمو از وان به اون تغییر بدم.

کیفیت عکاسی که تنها معیار من نیست. کیفیت بدنه- کیفیت قطعات و... هم مطرحه. البته شروع کننده این تاپیک من نیستم فقط خواستم با یه تیر دو نشون بزنیم و اینکه از ایجاد تاپیک همسان خودداری بشه.

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکر
شما برو نمایندگی الجی و اونجا جی2 را از نزدیک بگیر دستت و باهاش کار کن.تست باطریش از زد1 و اس4 خیلی بهتر و چون بیشتر قسمت جلوش صفحه نمایش هست اگه روشن دستت بگیری نمای خیلی خوبی داره.
درباره وان هم بهت بگم که درسته که بدنش فلزی هست ولی فلز نرم است و از پلاستیک زودتر خش میگیره. من رفتم نمایدگی ها اچ تی سی و اون جا دیدم مدلهایی که روی میز هست و مردم باهش ور رفتن خیلی خش خشی شده .

09123456789
25-07-2014, 15:42

ممنون میشم راهنمایی کنید

متشکر

نه اونجوریام که فکر می کنید خش پذیر نیستش. پس شما آیفون 5 اس رو ببینی چی میگی؟ بدنش مثل پنیر می مونه :n08: آیفون 5 اس دوستم از دستم افتاد از فاصله خیلی کم مچاله شد گوشه سمت راست پشت گوشی. هم خندم گرفت هم گریم گرفت :n30::n28: و همچنین خش پذیری آیفون روی سطوح معمولی هم خیلی زیاده.
گاهی بعضیا میگن گوشیم افتاد اصلا طوریش نشد یا یکی میگه از فاصله کمی افتاد تیکه تیکه شد. باید گفت اون نقطه ای از گوشی که با زمین در لحظه افتادن برخورد میکنه خیلی فرق داره که کجاش باشه. گاهی گرانیگاهشه گاهی گوشش پس نمیشه گفت. باید شرایط استاندارد باشه و چند گوشی رو در یک شرایط تست کرد.

این گوشی اتفاقا خیلی سفت و سخته. بله باید حق بدیم دیگه فلزی باشه یه ذره باید بیشتر مراقب بود. دوست من بیشتر از 1 ساله که داره و بد سلیقه تمام عیاره اما خیلی کم دیدم خشاشو یعنی خش به اون معنی نداره فقط آرم بیتس ادیوشو یه هفته بعد خریدش پاک شد.

من htc ها رو خودم روت می کنم. دو تا گوشی از اچ تی سی هم داشتم که هر کدوم ایرادات خاص خودشو داشتن. راس میگی باید رو برند ال جی هم یه ذره متمرکز شم ببینم چه جوریاس
متشکرم ازت

iman_abi
25-07-2014, 17:09
این سایت ببینید واسه معرفی lg G2 هستش
کلیم بنچمارک گذاشته تقریبا توی گوشای هم قیمت خودش بهترین عملکرد داره
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
واسه دیدن بنچمارک ها برید صفحه 5