PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم اجازه حذف فایل های thumb.db

بامدادی
19-07-2014, 14:49
سلام
من می خوام فایل های thumb.db رو از رو سیستمم حذف کنم اما وقتی سرچشون میکنم و با انتخاب برخی delete می کنم خطا میده که نمیتونه از مبدا بخوندشون
can not read from the source file or disk
برخی از این فایلها compress شده (از طریق disk clean up) هستند و برخی نه. این مورد بعضا در هر دو حالت روی میده.

دلیل حذف کردنشون هم اینه که یک سری فایل تامب دارم که حجمشون به صورت غیر عادی زیاد هست
یعنی بالا 100 کیلو .
نکته دیگه اینکه عدم صدور مجوز حذف برخلاف انتظار به فشردگی ، حجم ، یا پنهان بودن یا نبودنشون ربطی نداشت و در شرایط مختلف هم فایلهایی هستند که حذف می شوند و هم مواردی که خطا میده

ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

بامدادی
19-07-2014, 15:14
متوجه شدم مشکل از چیه !
برخی از این فایلها در مسیری هستند که درایو اصلی سیستم نیستند یعنی هیچ اسم درایوی در بخش آدرسشون نبود (که با باز کردن containing folder برخیشون متوجه شدم فایلهایی هستند که زیپ شده اند)
یا مثلا فایل هایی بودن که پاک شده بودن اما به دلیل نامعلوم هنوز در لیست نتیجه جستجو در حال نمایش بودن
به هر حال شاید دلیل دیگه ای هم داشته باشه اما این موردی بود که بهش برخوردم گفتم که بگم

در ضمن اون مواردی که اسم درایو ندارن و جزو موارد زیپ شده هم نیستند رو هم اگر Shift+delete نکنیم پاک میشه . ولی یک پیغام میده که موقت حذفشون میکنه
خب مثل اینکه مشکلم حل شد