PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قاطی شدن تنظیمات کانکشن ویندوز پس از هر بار استفاده از کریو

tplnoor
19-07-2014, 12:40
دوستان سلام.مشکل که جدیدا بهش برخوردم اینه که وقتی به قند شکن کریو وصل میشم بعدش دیگه یک سری از سایتها و سرور ها رو نمیتونم بالا بیارم.فقط باید با کریو برم تا بالا بیاد.حتی وقت 1ثانیه هم به کریو وصل بشم و قطع کنم.بازم این اتفاق میفته!
یعنی در حالت عادی که سیستم رو بالا میارم هیچ مشکلی نیست.تمام این سایتها به راحتی بالا میاد.اما اگر به کریو وصل بشم دیگه بدون کریو به این سایتها دسترسی ندارم.
اولش فکر کردم مشکل از اون نرم افزار و سایت هست.به پشتیبانی سایت این موضوع رو اطلاع دادم.گفتن چون زیاد از کریو استفاده کردی اینجوری شده.سیستم رو ریستارت کن و مشکل حل میشه.
الان هر بار که به این مشکل بر میخورم باید یک بار سیستم رو ریستارت کنم!!!
دوستان مشکل از چیه؟
راه حل حرفه ایشو بگین که هر بار مجبور نشم ریستارت کنم.
ضمنا از ویندوز 7X64 و اینترنت بیسیم استفاده میکنم.

ali_mohandes
19-07-2014, 14:28
اگه ازمودم ای دی اس ال استفاده می کنی وکابلLANرو وصل کردی این راه حل رو امتحان کن
برو به control panelبهinternet optionرفته وروی تب conectionکلیک کنیددر پایین این قسمت رویLANSettingکلیک کنید وتمام تیک هارو بردارید وokکنید

tplnoor
19-07-2014, 16:01
از کابل استفاده نمیکنم.اما به ان قسمت رفتم
هیچکدوم تیک نداشت

ali_mohandes
19-07-2014, 16:58
درکنترل پنل به قسمتnetwork and sharing centerرفته وروی change adapter settingکلیک کنید ودر این قسمت یک کانکشن به نامkerioهستش یک کلیک راست روی اون کرده وگزینه disableکلیک کنید.(هروقت خواستید ازشاستفاده کنید در همین قسمت یک کلیک راست کرده وروی گزینهenableکلیک کنید.)

tplnoor
21-07-2014, 20:41
دوباره پیش اومد امتحان میکنم .امیوارم جواب بده
ممنون