PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین مسنجر یا سایت چت

مسعود1368
19-07-2014, 08:21
بهترین مسنجر یا سایت چت چیه؟

FOURTH RETURN
24-07-2014, 11:05
بهترین سایت جهانی برای چت متنی صوتی تصویری [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] هست مسنجر رو من نمیدونم

badboys_87
24-07-2014, 11:33
مسنجر به نظر من اگه میخوای خصوصی چت کنی و امنیت داشته باشه هیچ چیزی بهتره از team speak نیست کیفت صداش هم خیلی بالاس..

اگه دنبال چت روم میگردی paltalk خیلی عالیه ...

FOURTH RETURN
24-07-2014, 14:17
مسنجر به نظر من اگه میخوای خصوصی چت کنی و امنیت داشته باشه هیچ چیزی بهتره از team speak نیست کیفت صداش هم خیلی بالاس..

اگه دنبال چت روم میگردی paltalk خیلی عالیه ...
پالتاک که بدون وی پیان کار نمیکنه

روانپریش
25-07-2014, 10:59
چه چتی هست که راحت بشه توش دوست یابی کرد؟و بتونه افراد نزدیک بهمون رو نشون بده

badboys_87
25-07-2014, 14:49
توی موبایل: تانگو خیلی خوبه .

برای کامپیوتر "مسنجر پالتالک من بدون فیلترشکن کار میکردم

mehrabooni
25-07-2014, 14:51
وایبر بیسته

مسعود1368
25-07-2014, 16:45
جایی که روم داشته باشه نه مثل یاهو الان.محیطش هم فارسی باشه

روانپریش
25-07-2014, 23:46
بره لپ تاپ میخوام

mehrabooni
26-07-2014, 00:58
وایبر کامپیوتر

مسعود1368
26-07-2014, 08:41
وایبر کامپیوتر

وایبر روم نداره.فقط با اونایی که توی لیست گوشیتن میتونی چت کنی

mtchabok
26-07-2014, 23:55
اگه فقط هدف روم داشتن هست و روی سیستم نرم افزارش موجود باشه . بهترین نرم افزار فعلی نیم باز هست که رومهای خوبی هم داره . ولی اون چیزی که ( نمایش افراد نزدیک به شما از لحاظ موقعیت جغرافیای ) از ابتدا دنبالش بودین رو نداره .

مسعود1368
27-07-2014, 11:50
فقط روم نه.من از هر نظر میگم.اون نمایش افراد نزدیک به شما از لحاظ موقعیت جغرافیایی رو من نگقتم یکی دیگه گفته بود ولی اگه داشته باشه بد نیست.من بهترین از هر نظر رو می خوام نه فقط روم یا خصوصی یا چیزای دیگه.فرقی نداره سایت باشه یا مسنجر.درضمن من برای ویندوز میخوام

mtchabok
27-07-2014, 22:54
راستش بهترین برنامه برای چت رو نمیشه به سادگی به نتیجه ای رسید . چون هرکدوم در زمینه ای خیلی خوب کار میکنن .
بهترین برنامه های چت های خصوصی و گروهی بر روی موبایل الان وجود دارند که تعدادشون اینقدر زیاده که نمیشه همشونو اسم برد .

ولی اونهایی که خودم استفاده میکنم :
- Line
- Nimbuzz
- Viber
- Yahoo Messenger
و برنامه هایی که روی سیستم خودم استفاده میکنم فقط میتونم skype ، yahoo messenger ، nimbuzz رو اسم ببرم . البته نرم افزارهای زیادی هم برای ویندوز طراحی شده که اکثرا با استفاده از سرویسهای یاهو ، ف‌ی‌س.ب‌و‌ک و یا نیمباز فعالیت خودشونو ادامه میدن .مثل trillian یا pidgin و ... .

خودم برای تماس های صوتی از وایبر استفاده میکنم .
برای تماسهای تصویری هم اس اسکایپ .
برای چت های گروهی هم از لاین و نیمباز استفاده میکنم .
یاهو مسنجر هم بیشتر برای مسائل کاری مورد استفاده ام هست اونم به خاطر اینکه اکثرا با این سرویس آشنایی دارن و اکانتی برای استفاده دارند .
در ضمن اکثر نرم افزارهای چت موبایل ، نسخه ای برای ویندوز دسکتاپ هم دارند.

این بود برنامه هایی که خودم استفاده کردم و میکنم . ببخشید اگه خیلی شخصی بوده و توضیحات خوبی نداشت.
موفق باشید

روانپریش
27-07-2014, 23:42
راستش بهترین برنامه برای چت رو نمیشه به سادگی به نتیجه ای رسید . چون هرکدوم در زمینه ای خیلی خوب کار میکنن .
بهترین برنامه های چت های خصوصی و گروهی بر روی موبایل الان وجود دارند که تعدادشون اینقدر زیاده که نمیشه همشونو اسم برد .

ولی اونهایی که خودم استفاده میکنم :
- Line
- Nimbuzz
- Viber
- Yahoo Messenger
و برنامه هایی که روی سیستم خودم استفاده میکنم فقط میتونم skype ، yahoo messenger ، nimbuzz رو اسم ببرم . البته نرم افزارهای زیادی هم برای ویندوز طراحی شده که اکثرا با استفاده از سرویسهای یاهو ، ف‌ی‌س.ب‌و‌ک و یا نیمباز فعالیت خودشونو ادامه میدن .مثل trillian یا pidgin و ... .

خودم برای تماس های صوتی از وایبر استفاده میکنم .
برای تماسهای تصویری هم اس اسکایپ .
برای چت های گروهی هم از لاین و نیمباز استفاده میکنم .
یاهو مسنجر هم بیشتر برای مسائل کاری مورد استفاده ام هست اونم به خاطر اینکه اکثرا با این سرویس آشنایی دارن و اکانتی برای استفاده دارند .
در ضمن اکثر نرم افزارهای چت موبایل ، نسخه ای برای ویندوز دسکتاپ هم دارند.

این بود برنامه هایی که خودم استفاده کردم و میکنم . ببخشید اگه خیلی شخصی بوده و توضیحات خوبی نداشت.
موفق باشید

برنامه لاین بره کامپیوتر نسخه ای داره؟

mtchabok
28-07-2014, 11:32
بله داره
برای دانلودش به آدرس زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

FOURTH RETURN
29-07-2014, 12:18
فقط روم نه.من از هر نظر میگم.اون نمایش افراد نزدیک به شما از لحاظ موقعیت جغرافیایی رو من نگقتم یکی دیگه گفته بود ولی اگه داشته باشه بد نیست.من بهترین از هر نظر رو می خوام نه فقط روم یا خصوصی یا چیزای دیگه.فرقی نداره سایت باشه یا مسنجر.درضمن من برای ویندوز میخوام همون [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خوبه محیطش هم سالمه

FOURTH RETURN
29-07-2014, 12:20
بله داره
برای دانلودش به آدرس زیر برید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

لاین روی پی سی نصب میشه اما ثبت نامش باید با گوشی باشه همینش بده

روانپریش
31-07-2014, 12:58
لاین روی پی سی نصب میشه اما ثبت نامش باید با گوشی باشه همینش بده

با گوشی ساده میشه یا گوشی اندروید دار میخواد؟

mtchabok
31-07-2014, 14:49

گوشیهای دیگه ای هم پشتیبانی میشن. اطلاعات کاملتر رو میتونید در تاپیک اختصاصی نرم افزار لاین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بدست بیارین .

FOURTH RETURN
31-07-2014, 21:35

تو یه سایت خارجی خوندم که میشه با نصب یک برنامه شبیه ساز اندروید روی پی سی و اجرای برنامه لاین موبایل از این راه هم برای پی سی ثبت نام کرد که البته من دو تا برنامه شبیه ساز روی سون 64 بیتی نصب کردم اما کار نمیکردن و ارور میدادن روی اکس پی هم امتحان کردم باز ارور میدادن اگه کسی یه برنامه شبیه ساز بدرد بخور سراغ داره به ما هم بگه

mtchabok
02-08-2014, 12:20
تو یه سایت خارجی خوندم که میشه با نصب یک برنامه شبیه ساز اندروید روی پی سی و اجرای برنامه لاین موبایل از این راه هم برای پی سی ثبت نام کرد که البته من دو تا برنامه شبیه ساز روی سون 64 بیتی نصب کردم اما کار نمیکردن و ارور میدادن روی اکس پی هم امتحان کردم باز ارور میدادن اگه کسی یه برنامه شبیه ساز بدرد بخور سراغ داره به ما هم بگه

بله اینکار امکانش هست ، خودم با نسخه های قبلی لاین اینکارو انجام دادم ولی الان نمیدونم هنوز هم کار میکنه یا نه ، یعنی اس ام اس رو برا گوشی ساده ارسال میکنه یا نه .
خودم از شبیه ساز Bluestacks استفاده کردم که البته الان شبیه سازها زیاد شدن .
این شبیه ساز متاسفانه از قدرت پردازشی سیستم خیلی بد استفاده میکنه و کمی کند هست که البته اون زمانیکه داشتم استفاده میکردم نسخه های اولیه اش بوده . حتما الان بهتر عمل میکنه .

FOURTH RETURN
02-08-2014, 16:10
بله اینکار امکانش هست ، خودم با نسخه های قبلی لاین اینکارو انجام دادم ولی الان نمیدونم هنوز هم کار میکنه یا نه ، یعنی اس ام اس رو برا گوشی ساده ارسال میکنه یا نه .
خودم از شبیه ساز Bluestacks استفاده کردم که البته الان شبیه سازها زیاد شدن .
این شبیه ساز متاسفانه از قدرت پردازشی سیستم خیلی بد استفاده میکنه و کمی کند هست که البته اون زمانیکه داشتم استفاده میکردم نسخه های اولیه اش بوده . حتما الان بهتر عمل میکنه .

من تا حالا 3 تا شبیه ساز نصب کردم یا کار نمیکنن یا بدردنخورن آخریش هم andy بود Bluestacks هم ارور میداد

mtchabok
03-08-2014, 11:30
من تا حالا 3 تا شبیه ساز نصب کردم یا کار نمیکنن یا بدردنخورن آخریش هم andy بود Bluestacks هم ارور میداد

شبیه ساز Bluestacks اگه از سایت خودش دانلودش کنید ، یه فایل نصبی بهتون میده که بعد مجدد شروع میکنه به دانلود فایلهای اصلی خودش که حجم زیادی هم داشته ( اینطور که قبلا دیدم )
بهتره از سایتهایی که کل فایلشو در یک پکیج قرار دادن دانلود کنید . یه سرچی انجام بدین پیداش میکنین .
ارورش هم در انجمن نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مطرح کنین تا دوستان کمکتون کنن .

FOURTH RETURN
03-08-2014, 19:30
ورزن جدیدش رو دان کردم برنامه ها رو اجرا میکنه اما باز هم اشکالاتی داره

samyarfarahzadi
02-01-2016, 12:50
به نظر من مسنجر لاین خوبه هم می تونی از مسنجرش استفاده کنی هم می تونی مثل فیس بوک مطلب یا عکس و ... به اشتراک بزاری