PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تعمیرگاه مادربرد

Meysam Raz
18-07-2014, 18:17
سلام
مشکل با کارت صدای آنبورد مادربرد p8z77v pro پیدا کردم
میخوام ببرم برای تعمیر ، اما متاسفانه شرکت گارانتی دهنده خودش خیلی وقته تعطیل شده

از دوستان کسی با گارانتی سازگار کار کرده ؟ مادربردهای اسوس که گارانتی خودشون نباشه و رو هم تعمیر میکنن؟ با توجه به اینکه تعمیر جزئیه
تلفنشون مکانیزه بود و با اپراتور نمیشد صحبت کرد و از طرفی توی نت اطلاعات زیادی ( حتی روی سایتشون ) هم نبود
میخوام اگر تعمیر نمیکنن الکی تا اونجا نرم ، و همچنین درد سر باز کردن خنک کننده HR-02 Macho و... رو نداشته باشم
خلاصه از هرگونه اطلاعات استقبال میشه :n02:
ممنون :n16:

EXTREME
18-07-2014, 18:28
سلام
مشکل با کارت صدای آنبورد مادربرد p8z77v pro پیدا کردم
میخوام ببرم برای تعمیر ، اما متاسفانه شرکت گارانتی دهنده خودش خیلی وقته تعطیل شده

از دوستان کسی با گارانتی سازگار کار کرده ؟ مادربردهای اسوس که گارانتی خودشون نباشه و رو هم تعمیر میکنن؟ با توجه به اینکه تعمیر جزئیه
تلفنشون مکانیزه بود و با اپراتور نمیشد صحبت کرد و از طرفی توی نت اطلاعات زیادی ( حتی روی سایتشون ) هم نبود
میخوام اگر تعمیر نمیکنن الکی تا اونجا نرم ، و همچنین درد سر باز کردن خنک کننده HR-02 Macho و... رو نداشته باشم
خلاصه از هرگونه اطلاعات استقبال میشه :n02:
ممنون :n16:

تعمیر که میکنن ولی هزینه میگیرن اگه قراره هزینه بدید ببرید آوازنگ از سازگار بهتره به نظر من

jorj
18-07-2014, 18:41
به نظر من یه کارت صدا بخری بهتره:n02:

Meysam Raz
18-07-2014, 22:16
تعمیر که میکنن ولی هزینه میگیرن اگه قراره هزینه بدید ببرید آوازنگ از سازگار بهتره به نظر من
ممنون ، اصلا حواسم به تعمیرکارای حرفه ای آواژنگ نبود
حالا فردا تماس میگیرم ، سعی میکنم نتیجه رو اینجا بگم تا برای دوستان تجربه بشه

به نظر من یه کارت صدا بخری بهتره:n02:
اتفاقا یکی از گزینه ها بود
اما این کارت صدا مشکل حادی نداره ، احتمالا یک آی سی یا چیزی توی این مایه ها سوخته ، چون موقع وصل کردن فیش ، سیستم تشخیص میده که فیش وارد شده اما صدا بیرون نمیاد . ( حالا اگر درست شد میام میگم کلا مشکل چی بود )

کیفیت کارت صدای این مادربرد به حدی خوب هستش که هزینه ی تعمیرش به هزینه خرید یک کارت صدا بیارزه اونم با توجه به قیمت کارت صداهای الان
برای استفاده آماتور ( یعنی توی کار ظبط و پخش آهنگ و صدا نباشی ) عالیه

Meysam Raz
20-07-2014, 11:23
خوب یک ایمیل بازی با آواژنگی ها کردم و نتیجه شد این :

با سلام
لطفاً با شرکت گارانتی کننده مادربرد ASUS تماس بگیرید.
شرکت آواژنگ نماینده محصولات گیگابایت در ایران است.
با احترام

میرم برای گارانتی سازگار که ظاهرا اونا هم مادربردی که مربوط به گارانتی خودشون نباشه رو تعمیر نمیکنن .
حالا باز بهشون میل دادم ببینم چی میگن ، اگر بازم قبول نکنن که دیگه باید برم برای خرید کارت صدا :n15:
یعنی کلا این جهان سوم توی حلقم ، مادربردی که گارانتیش تموم بشه یا شرکتش جمع کنه میشه یک تیکه آشغال در صورتی که شرکت( hornington ) برچسب گارانتیش تابرج 5 سال 2015 هستش :n08:اما ما دسترسی نداریم ببریم بدیم بهشون

EXTREME
20-07-2014, 17:08
خوب یک ایمیل بازی با آواژنگی ها کردم و نتیجه شد این :

میرم برای گارانتی سازگار که ظاهرا اونا هم مادربردی که مربوط به گارانتی خودشون نباشه رو تعمیر نمیکنن .
حالا باز بهشون میل دادم ببینم چی میگن ، اگر بازم قبول نکنن که دیگه باید برم برای خرید کارت صدا :n15:
یعنی کلا این جهان سوم توی حلقم ، مادربردی که گارانتیش تموم بشه یا شرکتش جمع کنه میشه یک تیکه آشغال در صورتی که شرکت( hornington ) برچسب گارانتیش تابرج 5 سال 2015 هستش :n08:اما ما دسترسی نداریم ببریم بدیم بهشون

باهاشون تماس بگیرید بپرسید با هزینه تعمیر نمیکنن ؟

Meysam Raz
20-07-2014, 17:47
باهاشون تماس بگیرید بپرسید با هزینه تعمیر نمیکنن ؟
طبق تماس تلفنی گفتن خیر ، فقط گارانتی خودمون رو تعمیر میکنیم . با هزینه و بی هزینه فرقی نداره
حالا میخوام بهشون بگم گارانتی مال خودتون بوده و تایمش تموم شده و منم کارتش رو انداختم رفته
ببینم شاید اینطوری تعمیر کردن
آدم رو مجبور به چه کارایی میکنن

pooriya_hp
23-07-2014, 01:07
ارتباطی به کارت گرانتی نداره - اونا سریال جنس رو در سیستمشون ثبت می کنند.

Meysam Raz
03-08-2014, 04:16
بله خیلی راحت :n02:متوجه شدن مادربرد برای اونا نیست و قبول نکردن، خیلی امیدی هم نداشتم
جالبه توی بازار به هر کسی ( حتی تعمیرکارها) میگفتم سازگار تعمیر نمیکنه باور نمیکردن و میگفتن امکان نداره و با هزینه تعمیر میکنه
برای یک کاری رفتم گارانتی ماتریکس اونا گفتن اگر قطعه msi باشه با هزینه تعمیر میکنن حتی اگر گارانتی خودشون نباشه
در کل بیخیال تعمیرش شدم ، ظاهرا یک قطعه ( چیپ صدا ) میخواد ، اون تعمیر کاری که من بهش داده بودم چیپ نداشته و دست به مادربرد نزده
این چند وقت هم نبودم به خاطر همین نبود مادربرد بود
دوستان ممنون

zinevand_r
03-08-2014, 12:49
یه کارت صدای usb بگیر هم هزینه ات کم میشه هم به صرفه تره.
اما حتما تست کن.

akbarferdosi
06-08-2014, 17:26
با سلام چیپ صدا مین شما بنظر سوخته وهزینه تعویض بعلاوه چیپ اگر معمولی باشه از یک کارت صدا البته معمولی مسلما بیشتره

aban366
08-08-2014, 18:02
سلام
دخترم اونقدر دکمه پاور رو روشن خاموش کرد که دیگه ویندوز بالا میاد ولی ایچی تو مانیتور دیده نمیشه قبلا اینجوری میشد بردم تعمیرگاه باتریو در اورد یه کاری کرد درست د میه راهنمایی کنین چیکار کنم هی نبرم تعمیرگاه
با تشکر

EXTREME
08-08-2014, 21:34
ایشون باتری رو درآوردن محل جای باتری رو اتصال دادن و باتری رو دوباره جا زدن و سیسنم روشن کردن اگه با اینکار مشکل شما حل نشه و باتری هم سالم باشه باید اسلات های رم و گرافیک رو تمیز کنید و با قطعه سالم شامل رم گرافیک و پاور سیستم رو بررسی کنید

در آخر میتونه مشکل از مین و بایوس مین باشه