PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اطلس جهان

ice-man
18-07-2014, 17:25
سلام.
من دنبال یه نرم افزار اطلس جهان به صورت آفلاین میگشتم.
یه چندتایی پیدا کردم اما همشون قدیمی بودن و رو ویندوز 8.1 بالا نمیومدن:n28:
ممنون میشم راهنماییم کنید

ice-man
20-07-2014, 17:49
نبود!!!!!!!!!!!!

ALI . R
20-07-2014, 18:20
سلام
دوست عزیز فعلا تنها نرم افزار اطلس همین 3D World Atlas هست. این نرم افزار قدیمیه و روی ویندوز 7 هم در بعضی مواقع اجرا نمیشه چه برسه به ویندوز 8 که جدیدتره!
اول شما روی فایل اجرایی کلیک راست کنید و گزینه ی run as admin انتخاب کنید
اگر باز هم با همون اخطار مواجه شدید مراحل زیر به تریب سپری کنید:
1 – روی آیکون برنامه کلیک راست کنید و گزینه Properties انتخاب نمایید.
2 – وارد تب Compatibility شوید.
3 – تیک گزینه Run this program in compatibility mode for فعال کنید.
4 – گزینه(Windows XP (Service Pack 3 انتخاب کنید و بر روی OK کلیک نمایید.
5 – روی آیکون برنامه کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید.

اگر بازهم مشکلتون برطرف نشد و خیلی هم به این نرم افزار نیاز دارید بهتره که از ویندوز ایکس پی استفاده کنید.

شما چه استفاده ای میخواید داشته باشید از این نرم افزار ؟ برنامه Google Earth هم فکر میکنم بتونه بهتون کمک کنه!

موفق باشید:n12:

ice-man
20-07-2014, 23:48
سلام
دوست عزیز فعلا تنها نرم افزار اطلس همین 3D World Atlas هست. این نرم افزار قدیمیه و روی ویندوز 7 هم در بعضی مواقع اجرا نمیشه چه برسه به ویندوز 8 که جدیدتره!
اول شما روی فایل اجرایی کلیک راست کنید و گزینه ی run as admin انتخاب کنید
اگر باز هم با همون اخطار مواجه شدید مراحل زیر به تریب سپری کنید:
1 – روی آیکون برنامه کلیک راست کنید و گزینه Properties انتخاب نمایید.
2 – وارد تب Compatibility شوید.
3 – تیک گزینه Run this program in compatibility mode for فعال کنید.
4 – گزینه(Windows XP (Service Pack 3 انتخاب کنید و بر روی OK کلیک نمایید.
5 – روی آیکون برنامه کلیک راست کنید و گزینه Run as administrator را انتخاب نمایید.

اگر بازهم مشکلتون برطرف نشد و خیلی هم به این نرم افزار نیاز دارید بهتره که از ویندوز ایکس پی استفاده کنید.

شما چه استفاده ای میخواید داشته باشید از این نرم افزار ؟ برنامه Google Earth هم فکر میکنم بتونه بهتون کمک کنه!

موفق باشید:n12:
ممنون که جواب دادید.
این برنامه رو قبلا دیده بودم و چند نفر این روشو تست کرده بودن ولی کار نکرده بود واسه همین دانلود نکردم.
من بنا به شغلی که دارم(دریانوردی) مدت زیادی به اینترنت دسترسی ندارم برای همین گوگل ارث به کارم نمیاد.
در هر صورت ممنون.

ice-man
20-07-2014, 23:50
دوستان اگه برنامه شبیه به همین برنامه اطلس جغرافیایی معمول که اطلاعات کشورها و... و همچنین نقشه ها رو شامل میشن میشناسن لطفا معرفی کنن