PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عنوانی جدید از OpenWorld در صنعت بازی سازی ایران برای اولین بار توسط حسین باقری

hosien3d
16-07-2014, 21:01
با سلام خدمت تمامی دوستان

توجه:تمام فیلم ها و ویدیعو هارو حتما ببینید.

خوب پرژه ای را شروع کردم که بسیار گسترده و وسیع است و هر روزه بهتر میشه

این پروژه بازیی هست بصورت تمام openworld با امکانات نظیر(دانشگان رفتنوخواستگاری و کلا یه زندگی واقعی برای اولین بار) را دراست

پیش بینی ساخت این بازی حدود 6ماه است

مدیر پروژه خودم هستم حسین باقری و الان دارم روی کد نویسی و فیزیک ماشین کار میکنم

درحال زدن شرکت پروژه و جمع اوری اسپانسر هستم

انجین بازی یونیتی هست

از پلاگین EDy نیست کمک هایی گرفتم

و الان دارم عضو گیری برای بازی میکنم

این را بگم که روی گرافیک و محیط بازی اصلا کار نمیکنم تا اخر پروژه چون سرعت بازی را پایین در نتیجه نمیشود بازی کرد

در گرافیک امکاناتی از نظب HDR و Hockes Plam و ... استفاده میشه که نظیر بازی gtav را در بر خواهد داشت

برنامه نویس خودم هستم و کار با یونیتی فقط مدلساز نیاز دارم

هرکس میدونه توانایی ماندگاری تا اخر پروژه را داره میتونه با مدرک پایان تحصیل رشته گرافیکی بیش من بیاد تا استخدام بشه اگر مدرک نداره 3تا نمونه کار باد داشته باشه

تماس با من فقط از طریق ایمیل و ایدی یاهو است

ایدی :b.hosien

ایمیل:Hosien3d@vatanmail.ir

این بازی حدود 50 تا ماشین ایرانی و دوربین هیجان انگیز و هوش مصنوغی فوق العاده در بر خواهد داشت همچنین کاراکتر های فوق العده الان نمیخاد کار های پروژه را برملا کنم تا سوپرایز بشید

دومین بازی OpenWorld بعد از بازی راز روشن در ایران این بازی خواهد بود که الان درحال رای زنی و مذاکرات بازی بنیاد هستم

پروژه از ساده ساده شروع میشه تا پیشرفته الان خیلی ساده هست همونطور که گفتم اول فیزیک را طراحی سپس روی گرافیک و محیط کار میکنم

نظر حتما بدید در مورد بازی

این هم یه فیلم کوتاه که هنوز فیزیک ماشین ها کامل نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نظراتتون مرا خوشحال میکنه پس نظر بدید

مطلب دوم:

با سلام//

خوب این هم فیلم جدید از بازی که دارم روش کار میکنم و بزودی خبر های جدید را میشنوید که بهتره نگم برای سوپرایز.

بازم میگم فعلا روی گرافیک و محیط بازی کار نکردم و گرافیک بازی در حد بالا خواهد بود.

نظر نظر نظر--نظر نظر نظر

نظر ندید ناراحت میشم و در موردتون فکر های دیگه میکنم....

راستی یونیتی 4.5.2 هم همین الان دان شد برم ببینم اگه خوبه تا با اون ادامه بدم شاید بهتر باشه چون بسیاری از باگ ها برطرف شده.

برای دانلود جدیدترین ورژن به سایت Unity3d.com برید و در قسمت download جدیدترین ورژن را دان کنید من هم از اونا دان کردم و چون خودم از اونجا دان کردم تضمین میکنم که مشکلی نداره و فایل کامل دانلود و نصب و اجرا میشه

حجمش خیلی کمه 1 گیگ و 10 مگ هست

با تشکر//

مطلب سوم

با سلام

خوب با زحمات زیاد اخر تونستم دیمیج کاملا طبیعی ماشین را از روی فیزیک بسازم نه از روی مدل

این کار برای اولین بار داره اتفاق می افته و تا بحال توی هیچ بازی ایرانی دیده نشده

همچنین فیزیک اسیب پذیری و تشخیص اشیاء در بازی که بسیار طبیعی هست

+دیمیج کاملا طبیعی ماشین
+اسیب پذیری محیط بازی(درحال کار روی این موشوع)
+گیم پلی نرم(برای اولین بار در بازی های ایرانی)
و...(حال ندام بنویسم)

مدت زمان ساخت بازی تخمین زده شده 6 ماه است که تا الان 1هفته گذشته بیشتر وقت را ساخت محیط بازی و گرافیک میگیره

برای عضویت در گروه و همچنین شرایط لازم:

1:اول از همه با ایدی b.hosien و یا ایمیل Hosien3d@vatanmail.ir
در ارتباط باشید
2:مدرک پایان تحصیل رشته گرافیکی را عکس گرفته و اپلود کنید
3:اگر مدرک ندارید حداقل 5نمونه کار عکس گرفته و تحویل دهید
4:مدارک لازم جهت عضویت را تحویل بدید(از جمله نام و تاریخ تولد و شماره و..)

بازم میگم فعلا روی گرافیک کار نکردم

نظر حتما بدید وگرنه ناراحت میشم

این هم فیلم از دیمیج بازی

این هم یه ویدیعو جدید برای دیمیج روی سقف ماشین خیلی توپه حتما ببینید میزنه یه بتون را خورد میکنه..
.

با تشکر

مطلب چهارم:
با سلام

خوب با زحمت زیادی که طی این چند روز کشیدن اخر فیزیک پژو را مطابق خودش درست کردم

نظرات را حتما بگید

چیز های اضافه شده توی این نسخه

مدل ماشین از کسی نیست خودم ادیت کردم و تبدیل کردم

+رفلکت کامل ماشین
+تکمیل فیزیک تایر ها
+دیمیج کامل ماشین(فعلا رای زنی نشده)
+کمک فنر های جلو و عقب
+دریفت کامل
+ویراژ دادن
+قابلیت DGT
+بکس باد کردن ماشین
+فیزیک طبیعی مطابق خودش
+فیزیک تایر های عقب
+برطرف شدن کامل تمامی باگ ها
+وقتی به چپ و راست میره ماشین هم به همون طرف میره(فوق العاده طبیعی)
+رابطه مستقیم هوا و جرم ماشین با سرعت
+چرخش کامل تایر ها
+چرخش تایر ها عکس سرعت ماشین
+تشخیص برخورد ماشین با اشیاء
+بالا رفت ماشین از کوه و...
+فیکس سرعت گیر با فیزیک ماشین
+دارا بودن 5نوع دوربین کنترل ماشین(فعلا کامل نشده)
+امکان تعویض ماشین با ماشین های دیگر در هر حالت
+کیلومتر شمار ساده(به کمک EDy در اینده پیشرفته میشه)
+حالت دنده ای بودن ماشین(فعلا غقب و جلو درسه شده)
+هوش مصنوعی پژو 405 (درحال رای زنی)
+برطرف شدن عقب رفتن ماشین
+برطرف شدن مشکل ترمز ماشین
+برطرف شدن مشکل لیز بودن تایر عقب(انگاری داره روی یخ راه میره منظروم هست)
+موتور واقعی ماشین Com
و...

قابل توجه که از پلاگین EDY که قیمتش 90 دلاره هم برا دوربین ها کمک گرفتم

برای عضویت فقط با ای دی b.hosien در ارتباط باشید

با تشکر

hosien3d
18-07-2014, 05:31
حداقل یه نظر بدید خوب:n03:

+بازی تا الان خیلی پیشرفت کرده دیمیج کامل شده و بسیاری از باگ ها برطرف شده:n13:

نظر بدید

*Necromancer
18-07-2014, 06:04
درود. راستش تکسچر خیابون و پیاده رو و حتی خونه ها و چراغ های برق من رو یاد محیط جی تی ای سن اندریاس می ندازه

hosien3d
18-07-2014, 06:17
اره خوب شهرش فعلا جی تی ای سن هست چون هنونطور که گفتم روی محیط و گرافیک کار نمیکنم

با تشکر

نظر بدید در مورد فیزیک ماشین

hosien3d
18-07-2014, 12:48
نظر بدید دیگه دارم ناراحت میشم:n03::n03:

خوبه؟بده/اشکالاش کجاست؟خوب نظر بدید دیگه

AMIR REZAs
18-07-2014, 14:33
خیلی خوبه . اگر ایده های جدیدتری وارد بازیت کنی جالب میشه

اما از لحاظ تجاری تو ایران نمیتونی open world مجوز بگیری پس از الان هدفت رو روشن کن یا تغییراتی باید تو گیم پلی و داستان بدی یا بفکر خارج از کشور باشی

M0hsen3D
18-07-2014, 14:41
سلام, خوبه ولی حداقل یه Playable demo بزار بشه در مورد فیزیک و غیره نطر داد.

hosien3d
18-07-2014, 20:05
خیلی ممنون دوستان اره ایده هایی داریم تا ببینیم خدا چی بخواد

فعلا داریم روی بازی کار میکنیم بزودی دمویی از بازی براتون قرار میدم تا پ به فیزیک بازی هم ببریذ

با تشکر

S.R Download
18-07-2014, 21:21
خیلی خوب شده:n16:. منتظر دمو هستیم.
موفق باشید :n12:

hosien3d
18-07-2014, 23:17
خیلی ممنون تشکر

چشم حتما تا چند هفته دیگه دمو قرار میدم

با تشکر

Hotsun
20-07-2014, 18:41
همه ویدئوهایی که گذاشته بودی رو دیدم,واقعاً کارت خوبه ولی یه توصیه دوستانه میکنم بهت,اگر بودجه درست حسابی نداریبازی Open World رو بیخیال(فکر حمایت شدن رو ول کن,تا پول نرفته تو جیبت بودجه محسوب نمیشه)
این قابلیت ها که نمیشن بازی :n03:
منم شونصد تا شیدر زدم تو تاپیک بازی Predecessors آخرش جوابی که شنیدم این بود که بازیش چیه اصلاً؟؟؟ :n02:
حالا من بودجه رو دارم و به نشون دادن همین تکنیک ها بسنده کردم فعلاً تا بازی به حدی برسه که بشه نشون داد,این تجربه شخصی من بود که بارها و بارها بهش برخوردم و چون میبینم شما توانایی بالایی دارین وظیفه خودم دونستم بگم بهتون :n01:

در ضمن به فکر یه حرکت جدید هم باشی بد نیست اینا که تا اینجا گذاشتی خیلی وقت پیش دیدیم :n06:
راستی یه مورد دیگه,گفتی "پیش بینی ساخت این بازی حدود 6ماه است" ولی من فکر میکنم تو 6 ماه خیلی بتونی کار رو پیش ببری چیزای عمومی مثل همین رانندگی و تخریب پذیری و از اینا مهمتر هوش مصنوعی رو تموم کنی,این رو از تجربه ام از بازی Open World سال های سیاه میگم بهت,شاید هم انتظارات و توقعات تو اون بازی زیاد بوده ولی فکر آدمای توی شهر,ماشینا, طرز برخوردشون با هم دیگه,رعایت قوانین رانندگی, میکس اینا موقعی که یه آدم که جزو هوش مصنوعی آدم هاست میره سوار ماشین میشه و جزئی از قسمت دیگه ی هوش مصنوعی میشه( و برعکس) , عکس العمل همه ی اینا نسبت به بازیکن,عملکرد پلیس و همه موارد دیگه رو در نظر بگیر,شاید حتی همین هوشش از 6 ماه بیشتر بشه/.

parvizamd
20-07-2014, 21:38
بازی open world شدیدا سخت و وقت گیر هست با یکی و دو نفر هم نمی شه کاری کرد .من خودم یک بازی open world ساختم

hosien3d
21-07-2014, 05:06
همه ویدئوهایی که گذاشته بودی رو دیدم,واقعاً کارت خوبه ولی یه توصیه دوستانه میکنم بهت,اگر بودجه درست حسابی نداریبازی Open World رو بیخیال(فکر حمایت شدن رو ول کن,تا پول نرفته تو جیبت بودجه محسوب نمیشه)
این قابلیت ها که نمیشن بازی :n03:
منم شونصد تا شیدر زدم تو تاپیک بازی Predecessors آخرش جوابی که شنیدم این بود که بازیش چیه اصلاً؟؟؟ :n02:
حالا من بودجه رو دارم و به نشون دادن همین تکنیک ها بسنده کردم فعلاً تا بازی به حدی برسه که بشه نشون داد,این تجربه شخصی من بود که بارها و بارها بهش برخوردم و چون میبینم شما توانایی بالایی دارین وظیفه خودم دونستم بگم بهتون :n01:

در ضمن به فکر یه حرکت جدید هم باشی بد نیست اینا که تا اینجا گذاشتی خیلی وقت پیش دیدیم :n06:
راستی یه مورد دیگه,گفتی "پیش بینی ساخت این بازی حدود 6ماه است" ولی من فکر میکنم تو 6 ماه خیلی بتونی کار رو پیش ببری چیزای عمومی مثل همین رانندگی و تخریب پذیری و از اینا مهمتر هوش مصنوعی رو تموم کنی,این رو از تجربه ام از بازی Open World سال های سیاه میگم بهت,شاید هم انتظارات و توقعات تو اون بازی زیاد بوده ولی فکر آدمای توی شهر,ماشینا, طرز برخوردشون با هم دیگه,رعایت قوانین رانندگی, میکس اینا موقعی که یه آدم که جزو هوش مصنوعی آدم هاست میره سوار ماشین میشه و جزئی از قسمت دیگه ی هوش مصنوعی میشه( و برعکس) , عکس العمل همه ی اینا نسبت به بازیکن,عملکرد پلیس و همه موارد دیگه رو در نظر بگیر,شاید حتی همین هوشش از 6 ماه بیشتر بشه/.

با سلام خیلی ممنون ولی من با تمام این محدودیت ها میتونم روبرو بشم

یونیتی خیلی ساده هست و این کار ها داخلش کاری نداره فوق العاده اسونه فقط زمان می بره چون کد نویسی های طولانی داره

در مورد هوش مصنوعی هم من یک نفر که فقط نیستم افراد گروه هم کار میکنن مشکل فقط اینه که فط من برنامه نویس گروه هستم و الان کسی نیست برنامه نویسی یونیتی بلد باشه (افرادی هستند ولی تایپ مرا نخوندن که یتونن کمک کنن و یا مشکل دارند و...)

تنها مشکل بوجه هست که الان خیلی ها بدون خرج کردن 1زیال بازی های عالی بصورت مستقل ساختند و فروش هم کردند فکر نکنم نیاز به بوجه ای باشه چون اگه از شرکت بگید شرکتش جوره جوره مدلر ها هم توافق شده وقتی بازی فروش رفت حقوق بگیرند چون الان خیلی ها هستند که ارزوشونه رایگان بیان کار کنند که فقط اسمشون به عنوان سازنده تو ی بازی باشه و اسمشون توی جشنواره ها برده بشه

اقای aminblog76 نمیدونم بشناسین یا نه یکی از بهترین دوستان فایریکمه که تا اونجایی که توسنته پشتیبانیم کرده ولی الان باید بشیه کنکور بخونه

به هرحال انشاالله یه عمید خدا بتونیم این بازی را موفق بیرون بیاریم

بزودی دمو فقط برای تست فیزیک ماشین گزاشته میشه

با تشکر

hosien3d
21-07-2014, 05:08
بازی open world شدیدا سخت و وقت گیر هست با یکی و دو نفر هم نمی شه کاری کرد .من خودم یک بازی open world ساختم

از سختی که سخت هست ولی کار نشد نداره

ماشاالله لا قوه الا بالله

با تشکر

homayoon_fattah
01-08-2014, 23:38
سلام
خیلی جالبه که تنهایی همه این کارارو انجام دادین . خسته نباشید . فیزیک ماشینا خیلی جالب بود . دمیج ماشینا هم خیلی جالب بود . نمیدونم چقدر تکمیل کردین کارو ولی هنوز جای کارداره . البته من از این کارا سر در نمیارم ولی هر جور بازی ریسی انجام دادم :n02: چراغای ماشین که میره تو زیرش کاملا خالیه و بعض جاهای دیگه . کاپوت هم خراب نشد . برای دمیج نید فور اسپید پورشه الگوی خوبی میتونه باشه . همینطور موست وانتد 1 که بیشتر روی رنگ ماشین تمرکز داره و شیشه ها و حجم ماشینو دست کاری نکردن . دوربین موست وانتد هم خیلی خوبه اگر ازش تقلید کنین . اینطوریه که با هر تکون ماشین تکون نمیخوره و ثبات بیشتری انگار که با ضریب کمتری از ماشین تکون میخوره . امیدوارم موفق باشین

hosien3d
02-08-2014, 00:05
سلام
خیلی جالبه که تنهایی همه این کارارو انجام دادین . خسته نباشید . فیزیک ماشینا خیلی جالب بود . دمیج ماشینا هم خیلی جالب بود . نمیدونم چقدر تکمیل کردین کارو ولی هنوز جای کارداره . البته من از این کارا سر در نمیارم ولی هر جور بازی ریسی انجام دادم :n02: چراغای ماشین که میره تو زیرش کاملا خالیه و بعض جاهای دیگه . کاپوت هم خراب نشد . برای دمیج نید فور اسپید پورشه الگوی خوبی میتونه باشه . همینطور موست وانتد 1 که بیشتر روی رنگ ماشین تمرکز داره و شیشه ها و حجم ماشینو دست کاری نکردن . دوربین موست وانتد هم خیلی خوبه اگر ازش تقلید کنین . اینطوریه که با هر تکون ماشین تکون نمیخوره و ثبات بیشتری انگار که با ضریب کمتری از ماشین تکون میخوره . امیدوارم موفق باشین

سلام اقا همایون

خیلی ممنون تشکر

خوب این یه ماشین تست بود ماشین های اصلی فعلا ساخته نشده والا فیزیک ماشین ها کلا فرق کرده یعنی سیستم فیزیک را کلا عوض کردم یه چیز جالب تر

اره این کار هارو قراره بکین البته جالب تر

در مورد دوربین بازی 4نوغ دوربین داره برا ماشین

البته نمیخواستم فاش کنم ولی میگم

اولین اینکه مثلا وقتی دوربین اولی را انتخاب کردی میتونی با موس زاویه را عوض کنی اینطوری با تکان دادن موس زاویه عوض نمیشه و دلخواهی هست
دوم اینکه با تکان دادن موس زاویه هم عوض میشه همینطوری که الان توی فیلم ها دیدی

اون 2تارو دارم روشن کار میکنم

خوب اره خیلی جایه کار داره ولی همینو خودم تنهایی در اوردم و از این بعد دارم گروهی کار میکنم و کار خوب پیشرفته و تا چند هفته اینده خبر های جدید میشه
با تشکر

ehsan_wwe
04-08-2014, 23:37
سلام خیلی خوش اومدی
1- نخوره تو پرت اما شیش ماه یک توحم فانتزیه
2- انرژیت تحسین بر انگیزه امید وارم موفق بشی
3- وام یا سرمایه ایی که برای این پروژه تحیه کردی چقدره
4- نمونه هایی که گذاشتی هیچ چیز خاصی نداشت فقط 4 تا سمپل آماده از تخریب و .. بود ( با دیدن اینا آدم نباید جوگیر شه )

5- بیزینس پلن نداری پس تو دیواری :n06:

امید وارم از نکته ها جنبه معکوس بگیری و سعی کنی راه اصولی تولید پروژه رو یاد بگیری

من بالای 30 نفر رو میشناسم که مثل شما استارت زدن و با کله رفتن تو زمین

پس یک اول بیزینس پلن ( نگو شیش ماه توحم نزن حساب شده حرف بزن )
دو سرمایه جاری - سرمایه اسپانسر و ....
سه برو سراغ گرفتن اعضاء
چهار خیلی جدی حتی اگه یک روز از بیزنس پلن عقب موندی پروژه رو بزار کنار و مثل یک مرد جلوی تمام بده کاریا و ... وایستا

اگه توانایی و مردونگی همچین کاری رو نداری - نیا تو این عرصه به اندازه کافی هرکی از در اومده یه قصمتی از این بازار رو به نابودی مطلق کشیده

hosien3d
05-08-2014, 00:00
سلام

خیلی ممنون

والا الان پروژه فعلا متوقف شده چرا؟چون که با نظر هایی که شما دوستان دادید باید یکمی صبر کنم تا هم سرمایه بیشتری هم اعضایه بیشتری توی پروژه باشه هم یکمی فکر کنم در این رابطه...

خودم هم میدونم کار سختیه ولی اگه ما ها انجام ندیم پس کی انجام بده؟

اره خوب تخریب چیزی نوبد ولی تخریب ساختمون در حالت عادی خیلی سخته مخصوصا کد نویسی که فعلا سر اون نمیرم خیلی پیچیده هست.

سیستم بازی رو عوض کردم یعنی اصلا توی edy نیست کلا فرق میکنه مجموعه 4سیستم که نوشتم با 1سیستم اماده که میشه 5تارو دارم فیکس میکنم یه چیز خوب از اب در بیاد یه گیم پلی نرم

فعلا دارم روی فیزیک ماشین ها کار میکنم اگه خود در اومد که خدا قوت پروژه شروع میشه اگه نه که هیچی فقط فیزیک را برا درست میکنم

اینو قبول دارم کار سختیه همانند رد شدن از روی پل خاجون جهنمه ولی چه کنیم اگه ما نکینم پس کی کنه؟

بلاخره باید از یه جایی شروع بشه حالا همیشه نمیشه موفق شد خوب سختی داره شکست داره ولی به قول شما باید جلوشون واستاد.
حالا بازم تو فکرم و یکمی صبر هم کرد بد نیست

همیشه باید یکمی صبر هم داشت تا به نتیجه رسید همانند حضرت ایوب

به هر حال ممنون که نظر دادید خیلی بدرد بخور بود

Reza Azimy_RW
05-08-2014, 00:05
با احسان خیلی خیلی موافقم . در کل واسه ساخت بازی خوب بیشتر به تجربه و سرمایه نیاز داری, که از پستا و ویدیوها مشخصه تجربه نداری . پول رو نمیدونم
در کل امیدوارم تو پروژه های بعدی اصولی تر عمل کنی و موفق باشی اینو که تا حد زیادی ایمان دارم به جایی نمیرسه ولی امیدوارم برسه:n06:

ویرایش :
پستامون همزمان شد :دئ

hosien3d
05-08-2014, 10:26
تا ببینیم خدا چی بخواد

انشاالله موفق میشیم

با تشکر

ehsan_wwe
06-08-2014, 22:20
بیوفت دنبال سرمایه گذار و پروژه رو براشون توضیح بده ( حالا که دوست داری اولین نفر باشی )
نگران اگه من نه پس کی هم نباش اینطوری خودتو سوپر من فرض نکن حیفه جوونی و خیلی چیزایه دیگه رو از دست میدی

من هر کمکی بخوای برای مشاوره بهت میکنم
الوین دستورمم اینه - برو شرکت های سرمایه گذار رو پیدا کن باهاشون تماس بگیر وقت ملاقات بزار و بگو چقدر حاضرین سرمایه بدین و از من برای این سرمایه چی می خواید
یه قرار ملاقات بزار پروپوزال رو بنویس و توش جزء به جزء شرح بده همه چیو

چنتا feature برای کارت پیدا کن که باعث جلب سرمایه بشه
مثلا بگو تو گوشیه یا .....

hosien3d
06-08-2014, 22:53
والا من که سرمایه گزاری سراغ ندارم اگه سراغ دارید ادرسی چیزی ازش بدید باهاشون تماسی بگیرم

میخایی تو یاهو ادم کن تا باهم صحبت کنیم

b.hosien@yahoo.com

این ای دی من بود

parvizamd
07-08-2014, 16:26
احسان هر چی میگه از دل سوزیه
قدیما این انجمن خیلی با رونق تر بود اما اکثر ماها از بازی سازی دل زده شدیم ...

parvizamd
15-08-2014, 15:50
سلام از پلاگین Vcar یا unity3d car استفاده کردی؟یا خودت نوشتیش .اگه پلاگینه از کجا گیرشون آوردی؟

Hotsun
15-08-2014, 23:28
قدیما این انجمن خیلی با رونق تر بود اما اکثر ماها از بازی سازی دل زده شدیم ...

از بس آیه یاس خوندین و تک روی کردین, هیچ کس هم اینجا پرستیژ بازی سازی رو حفظ نمیکرد,تا یکی انتقاد میکرد میریختین سرش, تا یکی میگفت من فلان کار رو بلدم یا مثل طلب کارا میگفتین یا یاد بده یا اصلاً نگو و این در حالیه که اکثر بازی سازای موفق دنیا در پی قواعد خیلی محکم و قوی کارشون رو پیش بردن و حتی توی خیلی از مصاحبه ها ببینید متوجه میشید طرف حتی با کارمندش هم اینجوری نیست.

ایده ی مجموعه بازی های مستقل هم یکی از فاجعه ترین ها بود که رسماً داشت میگفت هر کی برای خودش جداگانه بازیش رو بسازه ما جمع میکنیم یجا و عرضه میکنیم!!!

@حسین ,
اینا رو گفتم که به تجربه ی تلخ استادایی مثل پرویز دچار نشی....
البته استادایی مثل پرویز و احسان انقدر حرفه ای هستن که بعداً خیلی راحت به یک کار کم و بیش مشابه سوئیچ کردن ولی بعضیا که ضعیف تر بودن به درآمدهای ناچیز بازار و اعتبار کمش راضی شدن و همینجوری درجا زدن فقط هر پیشرفتی هم بوده به خاطر قابلیت های جدید نرم افزاراشون بوده نه علم بیشتر, یه چند نفری مثل محسن(Mohsen 3D ) هم هستن که واقعاً دارن خوب پیش میرن هنوز و هر روز کار قوی تری ارائه میدن :n05:

فقط در این حد بهت بگم, این پروژه ای که میخوای بزنی اگر گروهی نباشه مفت نمی ارزه, الان شما برنامه نویسی و مطمئن هم باش 100 تا برنامه نویس دیگه بیاری همه رو هم یک چهارم یه کانسپت آرتیست خوب هنر نمیفهمن,بازی که هنر توش نداشته باشه هم مفت نمی ارزه, پس اینکه فکر کنی 4 نفر دور هم جمع شدین گروهیه باید بگم این گروهی اصلاً به درد نمیخوره, برای مثال شما تو گروهتون کانسپت آرتیست , موزیک کامپوزر یا طراح Sound Effect یا طراح کاراکتر داری؟ یا مثلاً کارگردان یا نویسنده یا روانشناس داری؟
همه اینایی که گفتم مخصوصاً روانشناس اگر دانشجو هم باشن مطمئن باش خیلی جواب میدن, نداری دنبالش باش,حالا از طریق دوست و آشنا میتونه باشه یا از طریق جذب سرمایه, فکر هم نکن با کد تخریب و رانندگی میشه بازی Open World زد....

سرمایه گذار هم همینجوری نمیاد روی 4 تا کد سرمایه گذاری بکنه, 4 تا حرکت بزن یه آدم معمولی که از بازی سرش نمیشه به هیجان بیاد,سرمایه گذاری که حالیش باشه این چیزا منتظر امثال من و شما وای نمیسته خودش میره تیم جمع میکنه بازی میسازه :n06:

parvizamd
16-08-2014, 15:45
درسته open world چیز الکی نیست خیلی خیلی زمان بر هست ... کم کم 20 نفر آدم به نظر من کارش بذاری تا بشه gta III

hosien3d
18-08-2014, 12:54
این هارو قبول دارم ولی فکر نکنم OpenWorld باشه من پیگیر کار ها + سرمایه گزار هستم تا ببینیم خدا چی بخواد

ehsan_wwe
23-08-2014, 09:49
در تکمیل حرف های دوستان عزیزم استاد بازگشا و استاد عربزاده باید بگم که
سرمایه گذار می خوای باید بدو بدو کنی
یک یا دو ماه هر روز صبح بیدار شی شیک کنی بری دفتر یکیشون
از صندق ها بگیر تا سرچ تو نت و آگهی همشهری

نتیجه هاتم اینجا بگو تا بچه ها بیشتر کمکت کنن

sina208
23-08-2014, 10:00
خیلی خوبه ولی به شرطی که گرافیک واقعا خوبی داشته باشه و تز نظر بودجه کم نیاری