PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بازی در لپ تاپ

nima-tech
16-07-2014, 10:11
سلام دوستانمن یه سری مشکلات نرم افزاری داشتم که شکر خدا حل شد
الان همه چی درسته .... ویندوز 8.1 لپ تاپ Z510
ولی...
توی بازی ها وقتی شارژر رو وصل میکنم بازی خیلی روون اجرا میشه ولی وقتی که شارژر رو در میارم بازی خیلی کند میشه و وقتی دوباره برق رو وصل میکنم بازی دوباره روون میشهو به همین ترتیب...
و اینجوری نمیتونم برای بازی از شارژ باطری استفاده کنم چون بازی ها کند میشه و فقط وقتی بازی روون اجرا میشه که به برق وصل باشه
نمیدونم چرا اینطوریه
دوستان لطفا کمک کنید
چه کنم؟

mohammad ahmadi
16-07-2014, 11:26
دوست عزیز لبتاپ ها طوری تنظیم شدن که در حالت استفاده از باتری، ولتاژ سخت افزار ها کمتر شده بنابراین ضعیف تر عمل میکنند تا باتری زمان بیشتری شارژ نگه داره ولی در صورت نیاز میتونید از کنترل پنل از power option درصد باتری رو روی 100 درصد بذارین

Masоud
25-07-2014, 00:00
لپتاپ Lenovo Z510 شما دارای 2 عدد کارت گرافیک هستش. یدونه معمولی آنبرد برای کارهای سبک مثل وبگردی... یدونه حرفه ای GeForce 740M برای کارهای سنگین و حرفه ای.

لپتاپ جوری تنظیم شده که وقتی به برق وصل میکنید اتوماتیک سویچ میشه روی گرافیک حرفه ای. وقتی هم که به برق وصل نیست اتوماتیک سویچ میشه روی گرافـیک آنبرد لپـتاپ.

برای اینکه همیشه بتونید واسه بازی یا نرم افزار مورد نظرتون از کارت گرافیک حرفه ای استفاده کنید باید روی دسکتـاپ کلیـک راسـت کنید و به تنـظیمـات گرافیک nVidia مراجـعه کنید.

اونجا میتونید تعیین کنید کدوم برنـامه ها و بازی ها از کدوم کارت گرافیک استـفاده کنن. بازی و برنامه های سنگین رو معین کنید که از گرافـیک حرفه ای استفاده کنن تا روون اجرا بشن.