PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست یک نرم افزار Unnstaller کارا

پسر خاکستری
16-07-2014, 06:44
سلام، وقت بخیر

لطف کنید و یک برنامه معرفی کنید که با انتخاب فایل exeی برنامه همه ی فایل های وابسته به اون رو از بیخ و بن پاک کنه.
Unnstaller زیادی وجود دارن ولی چنین قابلیتی ندارن و تنها از فهرست برنامه های ویندوز Unnstall می کنن. شاید یک برنامه ای معیوب نصب بشه و تو فهرست برنامه های ویندوز نمایش داده نشه.
قدیما یک برنامه ای بود به نام Norton Unnstaller که این کار رو عالی انجام می داد.

ممنون می شم راهنمایی کنید.

ALI . R
16-07-2014, 20:07
سلام. میتونید برنامه پایین رو امتحان کنید::n01:

Geek Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:

پسر خاکستری
16-07-2014, 20:26
سلام. میتونید برنامه پایین رو امتحان کنید::n01:

Geek Uninstaller ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید:n12:
ممنون دوست گلم:n11:
دوست گلم چه جوری یک فایل رو از درایو انتخاب کنم؟

sj.master
16-07-2014, 20:34
برنامه iobit uninstaller هم خیلی خوبه ،،، با قابلیت اسکن رجیستری و پوشه های ایجاد شده
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sj.master
16-07-2014, 22:44
ممنون دوست گلم:n11:
دوست گلم چه جوری یک فایل رو از درایو انتخاب کنم؟

میشه توضیح بیشتری بدید...
انتخاب یک فایل از یک داریو؟

پسر خاکستری
30-07-2014, 14:26
میشه توضیح بیشتری بدید...
انتخاب یک فایل از یک داریو؟
دوست گلم وقتی که یک برنامه معیوب نصب یا حذف می شه. دیگه گزینه های Uninstall نداره. ما تو برنامه ی Uninstaller فایل exe یا هرچی رو انتخاب می کنیم، بعد برنامه Uninstaller تمام فایل های مربوط به اون رو مثل رجیستری و... پیدا و پاک می کنه.

kian98
30-07-2014, 14:36
سلام

بهرتین برنامه برای اینکار your uninstaller هست.
هر برنامه ای رو که بخواید حذف می کنه.حتی فلش پلیر رو. در ضمن برنامه ها رو از بیخ و بن پاک می کنه. تاریخچه رجیستریشون رو هم همینطور. به طور کلی کاری می کنه که ویندوز نفمه اصلی همچین برنامه ای وجود داشته. هرکاری میتونه بکنه. واقعا من بهش ایمان آوردم.