PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فايرفاكس دو را دانلود كنيد.

Behroooz
01-09-2006, 14:25
نسخه شماره دو مرورگر فايرفاكس رسماً منتشر شد و از سايت موزيلا قابل دانلود است. شركت موزيلا به علت افزايش رخنه‌هاي امنيتي نسخه 5‌/‌1، سرعت بيشتر و نمايش بهتر صفحات در يك پروسه زودتر از موعد نسخه 2 فايرفاكس را منتشر ساخت. در نسخه جديد بهبودهايي در بخش‌هاي مختلف همانند XML و RSS، مقابله با حملات فيشينگ، مديريت تب‌ها و بسته‌هاي افزودني صورت گرفته است و به حجم فايل نصب آن نيز افزوده شده است كه نشان از افزايش امكانات و قابليت‌هاي اين مرورگر دارد.

منبع: p30news . com

با استفاده از فايرفاكس دو مي‌توانيد تب‌هايي را كه به اشتباه بسته يا حذف كرده‌ايد، مجدداً باز نماييد يا به صورت دسته‌جمعي آن‌ها را مديريت كنيد. ديگر قابليت افزوده شده به فايرفاكس دو، ابزار مديريت RSS شامل انتخاب برنامهRSS خوان و ابزار Spell Check جهت بررسي صحت املايي كلمات در صفحات وب است. بر اساس اسناد شركت موزيلا در فايرفاكس دو، يك ويژگي گنجانده شده است كه مي‌تواند صفحات وب نامطمئن و مشكوك را شناسايي نمايد و ضمن صادر نمودن يك پيغام براي كاربر آن را به صفحه ابتدايي سايت هدايت كند. فايل نصب يا بروزرساني نسخه دو فايرفاكس را مي‌توانيد از آدرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] و [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دريافت كنيد.

Elfin-D
01-09-2006, 14:30
سلام بهروز جان
من به هر دو سایت سر زدم ولی خبری از فایر فوکس2 نبود و هنوز ورپن 1.5.0.6 رو برای دانلود حاظر داشتن!
کیشه منبع خبر رو ذکر کنید
ممنون

AK1
01-09-2006, 14:45
لينك دانلود

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
;)

mostafaeshghi
01-09-2006, 14:51
آقا بهروز حرف اقا رضا (الفین) کاملا صحیح است و هنوز نسخه ی دو روی سایت منتشر نشده.

Behroooz
01-09-2006, 15:09
لينك داونلودش را دوستمون گزاشت .

mostafaeshghi
01-09-2006, 15:57
لينك داونلودش را دوستمون گزاشت .

درسته ولي هنوز نسخه ي دوم اين برنامه كامل نشده و به مرحله ي آخر نرسيده و اين ور}ن ممكنه مشكلات عديده اي داشته باشه ژس بايد تا انتشار اصلي اين نسخه صبر كرد.

'POP'
01-09-2006, 16:14
اين لينكي كه گذاشته شده مربوط به نسخه ي بتا2 هست نه نسخه ي نهايي.
;)

*hamedkhatar*
10-09-2006, 15:58
سلام
نسخه بتا رو من نصب کردم خیلی مشکلات داشت
اعصابم رو خورد کرد برای همین پاکش کردم و همون قبلی رو نصب کردم
ممنون

Behroooz
10-09-2006, 17:36
من باهاش مشكلي ندارم .

SoftDevCo
10-09-2006, 17:40
اسمه این نسخه قبلا Bon Echo بود و من باهاش کار می کردم، این این نسخه هم که دوستمون معرفی کردن هیچ مشکلی نداره.