PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کار در شبکه

reza0707
14-07-2014, 19:04
درود
من دانشجو کارشناسی نرم افزار هستم و دوره نتوورک پلاس رو هم رفتم ولی برای گرفتن مدرکش اقدامی نکردم و میخوام دوره mcse 2012 رو بگذرونم ولی فعلا در همون سطح نتوورک هستم.
میخوام تا وقتی که دوره مایکروسافت رو میرم یه جا برم رایگان هم که شده کار شبکه بکنم ولی نمیدونم چه جایی.نیازمندی هم دیدم چیزی نبود.لطفا اگه جایی میدونید بگید یا راه حلی جلو پام بذارید.
جایی میشناسید بذاره رایگان کار بکنم؟اگه میدونید بگید لطفا
سپاس

hamid_diablo
13-08-2014, 16:37
سلام دوستان

برای فراگیری شبکه چدر رمان لازمه تا بشه حداقلهایی رو آموزش دید تا بشه در محیط کار فعالیت کرد؟

reza0707
13-08-2014, 18:03
سلام دوستان

برای فراگیری شبکه چدر رمان لازمه تا بشه حداقلهایی رو آموزش دید تا بشه در محیط کار فعالیت کرد؟

من تا به حال تو محیط کار شبکه نبودم و نمیدونم مهارتم باید چقدر باشه ولی مفاهیم پایه شبکه رو تقریبا میدونم.کار عملی خاصی انجام ندادم.فعلا در سطح Network + هستم ولی به زودی سطحمو میبرم بالا.تا اون موقع میخواستم یه جایی برم که تجربه کسب بکنم

khelane
16-08-2014, 21:10
دوستان راستش رو بخواید کسای زیادی رو میشناسم مثل خودم و شما همشون همین مشکل رو دارن اونم تو بازار ایران که هیچی نمیخواد اون یکی رشد کنه بجای اینکه خودمون رو به طرف بررسونیم اونو پیش خودمون میکشونیم (سطح دانش)
الان برید بازار و بگردید همه خیال میکنن چیزی بارت نیست ازتون کارهای بسیار الکی انتظار دارند کارهای مهم رو خودشون وقتی انجام میدن که شما رفتی پی نخود سیاه
کار شبکه هم تا عملی کار نکنی واقعا هچی نمیدونی حتی تئوری رو کامل حفظ و بلد باشی ولی نتونی به کار ببری ....
لطفا اگر میخواید یه شبکه کار خوب باشید سمج باشید تیز باشید اگه به وقتی انشالله که همینطور هم میشه رفتید پیش یه نفر خیلی با دقت کارها رو نظاره گر باشید چون بهترین موقعیت هست کنارش هم تو فروم مثل همین فروم پی سی ورد و فروم های تخصصی شبکه فعالیت کنید منظورم از فعالیت این نیست که فقط سوال های ساده رو جواب بدید اگه واقعا میخواید پیشرفت کنید باید مشکلات کاربران رو مثل مشکلات خودتان پیگیری و دنبالش تحقیق و فروم های خارجی ایرانی ... رو زیرورو کنید اینطوری خیلی تجربه کسب میکینید
در اخر هم ارزوی موفقیت واسه تمام کسای که دنبال دانش هستند رو میکنم