PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دوستان چابهاری لطفاً راهنمایی

tranceyou
14-07-2014, 16:16
سلام به دوستان

من قصد سفر به چابهار رو دارم اول اینکه با قطار چطور میشه رفت و تا کجا رو میشه با قطار رفت و بعدش باید چیکار کرد کلا اگر
مسیر رفت ، یعنی مسیری که مناسب و کم زمان تر باشه رو بگید ممنون میشم و دوم اینکه اونجا برای خرید وسایل مثل لباس
و یا لوازم کامپیوتر کجا مناسب تر هست که برم و در آخر اینکه آوردن وسایل تا چه اندازه مجازه و چه چیزایی رو گیر میدن و چه
چیزایی مشکل آوردن نداره.

ممنون و سپاس

misagh8900
20-07-2014, 14:11
سلام دوست عزیز. تا زاهدان میتونی با قطار بیای. اگه ماشین شخصی داری، تا ایرانشهر که اومدی، از اونجا دوتا مسیر برای چابهار هست که یکی قدیمی هست و یکی جدید. پیشنهاد من مسیر جدید هست که خیلی مسافت کمتری نسبت به مسیر قدیمی داره و یک جاده صاف و نوساز هست. شما که رسیدی ایرانشهر، از هرکسی بپرسی، شما رو راهنمایی میکنه.
من خودم چابهاری نیستم ولی زیاد رفتم چابهار. اینجوری که من فهمیدم، لباس و کفش و اینجور چیزا، بیشتر مرکز شهر ( دکه ها) ارزون تر از منطقه آزاد هستن.( البته باز بستگی داره چه نوع لباسی بگیری. چون من لباسای بلوچی رو دارم میگم:n02:). چندتا پارچه فروشی بزرگ هم داخل منطقه هستن، مثل ( حاجی زنجیر) که لباساشون خیلی ارزون هستن. مخصوصا نزدیک عید.. اما لوازم الکترونیکی رو من شنیدم که منطقه آزاد ارزون تر هستن. من خودم گوشی زیاد خریدم از چابهار و خیلی ارزون تر از جاهای دیگه بوده. شما میتونی هر چقدر خرید کنید. افرادی هستن که میتونن اونارو برای شما از راههای فرعی، از منطقه خارج کنن. که البته مقدار کمی برای شما آب میخوره.:n02: