PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره فارسی شدن ویندوز 8

sarvenaz.m70
13-07-2014, 18:33
سلام دوستان
من چند تا مشکل دارم با ویندوز 8
یکی اینکه همونطور که در شکل میبینید شکل ویندوزم فارسیه که میخوام انگلیسی باشه
و اینکه نوه سیستم من windows 8.1 pro n هستش این pro N بودن یعنی چی؟ورژنشه؟این ورژن خوبه یا بد؟
ممنون از راهنماییتون
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

kian98
13-07-2014, 18:41
سلام

اولا: حیف ویندوز 8.1 نیست که فارسیش می کنید. همه زیباییش میره.
دوما: ویندوز 8 و 8.1 دارای نسخه های مختلفی هستند مانند pro n یا n و.../بهترین نسخه نسخه pro هست. سایر نسخه ها مانندpro n تغییراتی در اونها انجام شده و از امکاناتشون کاسته شده ولی نسخه pro نسخه کامل و دست نخورده و اورجینال ویندوز 8 یا 8.1 هست. توجه کنید که نسخه pro تمامی امکانت رو داره و ازش چیزی کم نشده.

Mr.Pooya
13-07-2014, 18:47
ویندوز دستکاری شده خریدید ؟

احتمالا ویندوزتون دستکاری شده و به صورت پیش فرض فارسی ساز روش هست یا شاید خودتون فارسی ساز نصب کردید ؟ باید فارسی ساز رو پاک کنید.

N و اینجور پسوند ها بیشتر به برنامه هایی که پیش فرض با ویندوز نصب میشه بستگی داره و همینطور به منطقه ای که این نسخه پوشش میده. مثلا نسخه N برای اروپا هست.

کلا فرق خاصی ندارند یکم نرم افزار های پیش پا افتادشون فرق داره مثل Media Player و ...

موفق باشید

sina :)
13-07-2014, 18:56
سلام
شاید بتونی از قسمت language در کنترل پنل درستش کنی
(انگلیسی رو enable کن ،از قسمت option زبانeng در contorol panel):n26:

sarvenaz.m70
13-07-2014, 19:29
ممنونم از جواباتون دوستان
ینی باید ویندوزو عوض کنم تا pro بشه؟نحوه نصب مشخص میکنه pro باشه یا pro n ؟
ویندوزشو کسی ریخته برام فک کنم اون فارسیش کرده وگرنه من eng دوس دارم
من کلی پول دادم برام vmware ریختن دلم نمیاد ویندوز عوض کنم دوباره...نمیشه یه جوری ویندوزو عوض کرد که نرم افزارا نپرن؟

Mr.Pooya
13-07-2014, 19:39
ممنونم از جواباتون دوستان
ینی باید ویندوزو عوض کنم تا pro بشه؟نحوه نصب مشخص میکنه pro باشه یا pro n ؟
ویندوزشو کسی ریخته برام فک کنم اون فارسیش کرده وگرنه من eng دوس دارم
من کلی پول دادم برام vmware ریختن دلم نمیاد ویندوز عوض کنم دوباره...نمیشه یه جوری ویندوزو عوض کرد که نرم افزارا نپرن؟

برای نرم افزارها نه خیری راهی نیست چون تو رجیستری ویندوز اطلاعات شون ثبت میشه. حداقل تا جایی که من می دونم راهی نیست !

وی ام ویر پول نمی خواست ؟ شما دانلود می کنی و نصب می کنی. می تونی فارسی سازش رو پاک کنی و تمام ! روی نسخه N و غیر N هم حساس نباشید چون بعد که نصب کنید متوجه خواهید شد که تفاوت زیادی با هم ندارند. در ضمن باید نسخه PRO رو دانلود کنید و به نحوه نصب فرقی نداره یا اگر توی سی دی داریدش از سی دی نصب کنید

موفق باشید

sarvenaz.m70
14-07-2014, 21:22
ویندوز دستکاری شده خریدید ؟

احتمالا ویندوزتون دستکاری شده و به صورت پیش فرض فارسی ساز روش هست یا شاید خودتون فارسی ساز نصب کردید ؟ باید فارسی ساز رو پاک کنید.

N و اینجور پسوند ها بیشتر به برنامه هایی که پیش فرض با ویندوز نصب میشه بستگی داره و همینطور به منطقه ای که این نسخه پوشش میده. مثلا نسخه N برای اروپا هست.

کلا فرق خاصی ندارند یکم نرم افزار های پیش پا افتادشون فرق داره مثل Media Player و ...

موفق باشید

چطور باید فارسی ساز رو پاک کنم؟
از control panel?

vissoto
15-07-2014, 07:56
از control panel?

سلام
مراحل پست زیر را برای زبان انگلیسی انجام دهید .(اگر سوالی بود همین جا پبرسید)

آموزش فارسی سازی ویندوز۸٫۱ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mr.Pooya
15-07-2014, 16:35
از control panel?

بله دوستمون هم فرمودند. معمولا فارسی ساز به صورت یک نرم افزار Third-Party هست که از طریق Control Panel پاک میشه ولی اگر فایل های سیستمی ویندوز مربوط به تنظیمات زبان فارسی شده باشند راه پاک کردنش فرق می کنه.

اون پستی که دوستمون گفتید رو بخونید اگر حل نشد همینجا مطرح کنید.

موفق باشید