PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید سیستم رندینگ

مهدی.گیم
12-07-2014, 23:23
سلام...
امروز یه کیس گرفتم میخوام ببینم چجوری میشه فهمید این رندینگ بوده یا نه.
همه قطعاتش گارانتی داره ولی وقتی روشنش کردم به جز 8 تا بازی گرافیک بالا هیچی تو سیستم نبود.حتی مدیا پلیر هم نداره.همین منو به شک انداخت که این سیستم شاید رندینگ بوده.
سوال مهم اینه که اگه رندینگ باشه به درد نمیخوره؟؟؟؟یا چی؟؟؟
سیستمش ایki
cpu 8320
main
asus m5a97 r2
ram 8 g 1600
vga gtx 650 ti boost 2 g
power giga 580
cas viera
واسه یکی از فامیلامون گرفتم واسه بازی میخواد...جواب میده یا اگه رندینگه باید یرگردونم؟؟؟

amir200812
13-07-2014, 06:44
رندینگ یعنی چی؟

1376MAXIMUM
13-07-2014, 07:23
سلام...
امروز یه کیس گرفتم میخوام ببینم چجوری میشه فهمید این رندینگ بوده یا نه.
همه قطعاتش گارانتی داره ولی وقتی روشنش کردم به جز 8 تا بازی گرافیک بالا هیچی تو سیستم نبود.حتی مدیا پلیر هم نداره.همین منو به شک انداخت که این سیستم شاید رندینگ بوده.
سوال مهم اینه که اگه رندینگ باشه به درد نمیخوره؟؟؟؟یا چی؟؟؟
سیستمش ایki
cpu 8320
main
asus m5a97 r2
ram 8 g 1600
vga gtx 650 ti boost 2 g
power giga 580
cas viera
واسه یکی از فامیلامون گرفتم واسه بازی میخواد...جواب میده یا اگه رندینگه باید یرگردونم؟؟؟
من فقط فهمیدم که باید برای بازی باشه که متاسفانه برای بازی خیلی جالب نیست و روی چه رزولوشنی بازی میکنه رزولوشن مانیتورش چقدره؟
میشه کامل تر بدید مشخصاتش رو مثلا رم چه مارکیه 2 تا 4 گیگه یا تکیه
سیستم متوازن نیست در کل به نظر من
و چقدر فاکتور کرده این سیستم رو

مهدی.گیم
13-07-2014, 19:03
رندینگ یعنی چی؟

والا دقیق نمیدونم.یکی از بچه ها میگفت سیستم خریدنی مواظب باش رند نباشه.
فکر کنم رند همینایی که پدر قطعاتو در میارن بعد که کارشون تموم شد میزارن واسه فروش

مهدی.گیم
13-07-2014, 19:12
من فقط فهمیدم که باید برای بازی باشه که متاسفانه برای بازی خیلی جالب نیست و روی چه رزولوشنی بازی میکنه رزولوشن مانیتورش چقدره؟
میشه کامل تر بدید مشخصاتش رو مثلا رم چه مارکیه 2 تا 4 گیگه یا تکیه
سیستم متوازن نیست در کل به نظر من
و چقدر فاکتور کرده این سیستم رو
اینو 1500 حساب کرد که به نظرم بیشتر می ارزه...
رمش اینه 2*4g unb pc3 12800 cl11 apacer
مانیتور فول اچ دی 1080*1920
پاورش هم درست حسابی سر در نیاوردم اینو نوشته روش ge-n500a-c2
برند گیگابایته...
این پاور از 530 گرین بهتره؟؟؟

1376MAXIMUM
13-07-2014, 23:12
اینو 1500 حساب کرد که به نظرم بیشتر می ارزه...
رمش اینه 2*4g unb pc3 12800 cl11 apacer
مانیتور فول اچ دی 1080*1920
پاورش هم درست حسابی سر در نیاوردم اینو نوشته روش ge-n500a-c2
برند گیگابایته...
این پاور از 530 گرین بهتره؟؟؟
خوب اول از همه که سی پی یو های ای ام دی برای بازی خوب نیست دوم کیس رو هم فکر نمیکنم که تهویه خوبی داشته باشه سوم من با مدل پاور اشنا نیستم ولی اگر گرین باشه روش میزنه حتما گرین و چهارم کارت گرافیک رو درست یادم نمیاد ولی فکر نکنم بدرد بخور باشه پاور رو هم حدس میزنم که تقلبی باشه برای من اشنا نیست بعد این سیستم هم اصلا برای رندرینگ مناسب نیست چون سیستم خیلی جونداری نیست و سی پی یو و مین بورد و کارت گرافیک رو هرچی رودستش باد کرده بوده داده کلا قطعات به روز نبسته زحمتی نکشیده هر چی داشته همونو داده چه خوب چه بد حالا که گرفتید دفه بعد حتما قبل از خرید مشاوره بگیرید و این که میتونید که عکس از فاکتور بزارید از قیمت ها به راحتی میشه تشخیص داد که چیکار کرده اگر گرون حساب کرده باشه و ...... و از تون هم پس بر نمیداره میگه شما بردی استفاده کردی و .... من دیگه نمیتونم بفروشمش چون دست دوم شده و ....

مهدی.گیم
14-07-2014, 13:07
خوب اول از همه که سی پی یو های ای ام دی برای بازی خوب نیست دوم کیس رو هم فکر نمیکنم که تهویه خوبی داشته باشه سوم من با مدل پاور اشنا نیستم ولی اگر گرین باشه روش میزنه حتما گرین و چهارم کارت گرافیک رو درست یادم نمیاد ولی فکر نکنم بدرد بخور باشه پاور رو هم حدس میزنم که تقلبی باشه برای من اشنا نیست بعد این سیستم هم اصلا برای رندرینگ مناسب نیست چون سیستم خیلی جونداری نیست و سی پی یو و مین بورد و کارت گرافیک رو هرچی رودستش باد کرده بوده داده کلا قطعات به روز نبسته زحمتی نکشیده هر چی داشته همونو داده چه خوب چه بد حالا که گرفتید دفه بعد حتما قبل از خرید مشاوره بگیرید و این که میتونید که عکس از فاکتور بزارید از قیمت ها به راحتی میشه تشخیص داد که چیکار کرده اگر گرون حساب کرده باشه و ...... و از تون هم پس بر نمیداره میگه شما بردی استفاده کردی و .... من دیگه نمیتونم بفروشمش چون دست دوم شده و ....
چندان بد هم نیست واسه بازی .
من فقط میخواستم ببینم از این سیستمایی نباشه که پدر قطعاتو در میارن بعد میارن میبندن رو کیس به اسم سیستم کارکرده در حد نو میفروشن.
سی پی یوش همچین زوزه میکشه ادم دلش میسوزه.گرافیکش هم همچین داغ میشه نمیشه دست زد به لوله هاش.بالای 80 درجه میشه تو بازی سنگین

1376MAXIMUM
14-07-2014, 13:16
من فقط میخواستم ببینم از این سیستمایی نباشه که پدر قطعاتو در میارن بعد میارن میبندن رو کیس به اسم سیستم کارکرده در حد نو میفروشن.
سی پی یوش همچین زوزه میکشه ادم دلش میسوزه.گرافیکش هم همچین داغ میشه نمیشه دست زد به لوله هاش.بالای 80 درجه میشه تو بازی سنگین
بکنن هم نه من میفهمم نه شما نه کارشناس سخت افزار بعد هم رندر گرفتن به قطعات صدمه نمیزنه حتی اورکلاک کردن البته به عقیده من البته اگر اصولی باشه و درست حتی اکستریم اورکلاک که با هلیم و نیتروژن مایع انجام میشه که دماش نزدیک به صفر مطلق هست

TREASURES
14-07-2014, 13:24
سلام
این سیستم برای بازی ها امروزی با رزولوشن و دیتیل متوسط جواب میده (نه برای فول اچ دی و بالاتر)
اگر هم رندرینگ باهاش انجام داده باشن هیچ مشکلی پیش نمیاد

amir200812
14-07-2014, 13:33

برای گرافیک ها 80 درجه زیادی خطرناک نیست!
حتی 90 درجه هم خطرناک نیست...

CPU هم زوزه نمیکشه! این فنش هست که صدا میکنه و اگه خیلی زیاد باشه ممکنه مشکل داشته باشه یا خمیر CPU خراب باشه که نتونه خنک کنه و ...

مهدی.گیم
16-07-2014, 22:00
سلام
این سیستم برای بازی ها امروزی با رزولوشن و دیتیل متوسط جواب میده (نه برای فول اچ دی و بالاتر)
اگر هم رندرینگ باهاش انجام داده باشن هیچ مشکلی پیش نمیاد
age moshkeli pish nemiad pas halle dige.

مهدی.گیم
16-07-2014, 22:04
بکنن هم نه من میفهمم نه شما نه کارشناس سخت افزار بعد هم رندر گرفتن به قطعات صدمه نمیزنه حتی اورکلاک کردن البته به عقیده من البته اگر اصولی باشه و درست حتی اکستریم اورکلاک که با هلیم و نیتروژن مایع انجام میشه که دماش نزدیک به صفر مطلق هست
yaro edea mikrd age rend bashe man ba ye negah behesh mifahmam..
mikhaste man az khodesh kharid konam labod..

مهدی.گیم
16-07-2014, 22:06
برای گرافیک ها 80 درجه زیادی خطرناک نیست!
حتی 90 درجه هم خطرناک نیست...

CPU هم زوزه نمیکشه! این فنش هست که صدا میکنه و اگه خیلی زیاد باشه ممکنه مشکل داشته باشه یا خمیر CPU خراب باشه که نتونه خنک کنه و ...
fan fabrikeshe ....be 6500 dor mirese shayadam bishtar..ro halat mamoli ba 5000 dor micharkhe...
ye koler vasash migiram
r

TREASURES
18-07-2014, 03:31
yaro edea mikrd age rend bashe man ba ye negah behesh mifahmam..
mikhaste man az khodesh kharid konam labod..
حرف مفت زده ... از این خبرا نیست ! هیچ کس نمیفهمه حتی اگه با هلیوم و نیتروژن اور بشه باز هم کسی نمیفهمه