PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فراموش کردن رمز نرم افزار hide folders 2009

ali_mmm
12-07-2014, 18:08
با سلام و عرض خسته نباشید
من 2 ماه پیش یه رمز واسه این نرم افزار ( hide folder 2009 ) گذاشتم و 2تا از درایو هامو قفل کردم ، الن رمزش یادم رفته و نیاز ضروری دارم
ویندوزم 8.1 هست ، نه با حالت safe mode درست میشه نه uninstall چون رمز می خواد بازم ، خواهشن درست راهنمایی کنین
خواهش میکنم کمکم کنیییییین ، بدجور گیر کردم

ali_mmm
14-07-2014, 18:25
با سلام و عرض خسته نباشید
من 2 ماه پیش یه رمز واسه این نرم افزار ( hide folder 2009 ) گذاشتم و 2تا از درایو هامو قفل کردم ، الن رمزش یادم رفته و نیاز ضروری دارم
ویندوزم 8.1 هست ، نه با حالت safe mode درست میشه نه uninstall چون رمز می خواد بازم ، خواهشن درست راهنمایی کنین
خواهش میکنم کمکم کنیییییین ، بدجور گیر کردم
الووووووووووووووووووووو ، کممممممممممممممممممممک

vissoto
16-07-2014, 11:55
سلام

ببینید با روشهای زیر می توانید به اطلاعات خود دسترسی پیدا کنید یا خیر .

روش اول : ویندوز 8.1 خود را REFRESH (رفرش) نمایید. در این روش همه نرم افزارهای نصب شده پاک خواهند شد.ولی اطلاعات و فایلها پاک
نمی شوند.

کلید ویندوز +W را بزنید و تایپ کنید :REFRESH حالا گزینه refresh your pc without affecting your file را انتخاب کنید. حالا DVD همین ویندوز 8.1 که در سیستم نصب است را در سیستم قرار دهید و همان گزینه اول REFRESH YOUR PC WHITOUT AFECTING YOUR FILES را انتخاب کنید و مراحل را ادامه دهید ؛ پس از رفرش شدن ویندوز به احتمال زیاد به درایوهای خود دسترسی خواهید داشت.

روش دوم : یک DVD لینوکس تهیه و یا دانلود کنید.(در صورت دانلود باید به صورت IMAGE رایت شود تا قابل بوت باشد.)
حالا با لینوکس بوت شوید و ببینید درایوهایتان قابل مشاهده است یا خیر.(دی وی دی رم در بایوس باید اولویت بالاتری نسبت به هارد داشته باشد ؛ همانند نصب ویندوز)

روش سوم : یک ویندوز 8.1 دیگر در یک درایو دیگر که اطلاعات در ان نداشته باشید نصب کنید و با ان بوت شوید.