PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با بالا نیامدن بازی ها در ویندوز 7

barcaboy10
12-07-2014, 12:37
سلام دوستان

من قبلا از اکس پی استفاده میکردم اخیرا اومدم رو ویندوز 7 / ولی اکثر بازی های که نصب میکنم بالا نمیاد

روی آِیکون مربوط به بازی دوبار کلیک میکنم . هیچ اتفاقی نمی افته نه اروری نه چیزی:n27:

4بعد از نصب ویندوز سی دی کارت گرافیکو خواستم نصب کنم یه اروری داد ولی با توجه به عکس زیر فک میکنم گرافیک نصب باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا راهنمایی کنید/ ممنون

SamGun
12-07-2014, 14:16
سلام دوستان

من قبلا از اکس پی استفاده میکردم اخیرا اومدم رو ویندوز 7 / ولی اکثر بازی های که نصب میکنم بالا نمیاد

روی آِیکون مربوط به بازی دوبار کلیک میکنم . هیچ اتفاقی نمی افته نه اروری نه چیزی:n27:

4بعد از نصب ویندوز سی دی کارت گرافیکو خواستم نصب کنم یه اروری داد ولی با توجه به عکس زیر فک میکنم گرافیک نصب باشه

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفا راهنمایی کنید/ ممنون
سلام

دوست عزیز شما از ابتدا باید از همه ی جوانب مطمئن بشی , اینکه ویندوز شما ویندوز Edit شده و شرکتی نباشه و همچنین ویندوز بروز باشه و از آپدیت های جدید استفاده بشه .

برای نصب گرافیک معمولا بعضی از ورژنهای درایور برای بعضی از کارت ها مشکل ساز هست و باید ورژن های مختلف رو تست کنید و ورژن Stable رو پیدا کنید .

در ادامه اینکه سیستم شما کلا کشش بازی های حال حاضر رو داره یا خیر

barcaboy10
12-07-2014, 19:38
سلام

دوست عزیز شما از ابتدا باید از همه ی جوانب مطمئن بشی , اینکه ویندوز شما ویندوز Edit شده و شرکتی نباشه و همچنین ویندوز بروز باشه و از آپدیت های جدید استفاده بشه .

برای نصب گرافیک معمولا بعضی از ورژنهای درایور برای بعضی از کارت ها مشکل ساز هست و باید ورژن های مختلف رو تست کنید و ورژن Stable رو پیدا کنید .

در ادامه اینکه سیستم شما کلا کشش بازی های حال حاضر رو داره یا خیر

ممنون

بله قدرت کشش رو داره . با نصب بعضی برنامه و تصحیح بعضی فایل ها تونستم چنتا بازی را بالا بیارم

یه راه حل های هم تو نت جستجو کردم امیدوارم بقیشم حل بشه:n16:

vissoto
12-07-2014, 20:05
سلام
با این که ویندوز 7 گرافیک شما را شناسایی کرده است ؛ ولی اگر بتوانید درایور انویدیا را نصب کنید بهتر است.

(همین طوری هم مشکلی برای بازی ها ایجاد نمی شود.)

SamGun
13-07-2014, 13:15
ممنون

بله قدرت کشش رو داره . با نصب بعضی برنامه و تصحیح بعضی فایل ها تونستم چنتا بازی را بالا بیارم

یه راه حل های هم تو نت جستجو کردم امیدوارم بقیشم حل بشه:n16:

یک موردی که هست شما باید بسته های الحاقی و کامل کننده ویندوز رو بعد از نصب ویندوز و آنتی ویروس نصب کنید تا مشکلی در Run شدن برنامه ها و بازی ها نباشه مثل آخرین ورژن برنامه های

1) Visual Basic
2)+C و ++C
3) Java
4) Flash
5)NET.

مورد بعدی نصب صحیح و کامل درایور گرافیک و زیر مجموعه Chipeset های Mainboard

و در آخر اجرای صحیح عملیات Cracking و جایگزاری کـرک های صحیح و سالم از منابع معتبر . همچنین بعضی از بازی ها نیاز به یکسری نرم افزار های پیش زمینه برای اجرای بازی دارن که در پوشه های بازی باید موجود باشه .

برای مثال بنده برای اجرای Battle Field 3 تقریبا 2 ماه درگیر بودم و کسی هم نمیدونست که این بازی نیاز به برنامه PunkBuster (یک برنامه ضد هـک) داره و سیستم اجازه ی اجرای بازی رو نمیده و جالب اینجاس Error ای که سیستم به من میداد هیچ ربطی به این برنامه نداشت !

mohammadbabai921
10-06-2018, 00:10
سلام وقتی رو بازی مدال کیلیک میکنم ارور میده: the video card you are running is not supported

mohammadbabai921
10-06-2018, 00:13
لطفا سریع تر راهنمایی کنید
:V32::V32::V32::V32::42::42::42::42:

dione
05-11-2018, 13:52
مشخصات سیستم؟

aramex021
15-11-2018, 18:27
ویندوزت را عوض کن درست میشه

دایرکت x هم بعضی اوقات مشکل درست میکنه