PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ویندوز

sinajoojoo
11-07-2014, 12:12
سلام تورو خدا کمک کنید من هر بار که ویندوز نصب میکنم نه تنها ویندوز قبلی حذف نمیشه بلکه به ویندوز جدید اظافه میشه.الان 5 تا ویندوز 7 دارم چجوری میتونم بقیه حذف کنم؟چون موقع نصب ویندوز درایو ویندوز که ویندوز c فرمت میکنم اما نمیدونم دیگه چرا این جوری شده چجوری ویندوز اظافی ها را پاک کنم؟

akpa
11-07-2014, 13:06
این ویندوز ها رو موقع بوت انتخاب میکنید بالا میان یا فقط اسمشون هست؟
فک کنم منوی بوتتون دچار مشکل شده اگه از نرم افزار easy bcd استفاده کنید منوی بوت رو میتونید ترمیم کنید
اگرم حوصله سر و کله زدن با نرم افزار رو ندارین موقع فرمت کردن هنگام نصب ویندوز یه پارتیشن حدودا 300 مگابایتی هم هستش اونم فرمت کنید تا مونوی بوت رو ترمیم کنه
یه راه دیگه هم rapier کردن سیستم هستش که دقیق یادم نیست چجوری ولی موقع بوت شدن فک کنم باید f8 رو بزنید و گزینه rapier رو انتخاب کنید اونجا یه پنجره باز میشه که چند تا گزینه داره که اگه بخونید متوجه میشید کدوم یکی رو باید بزنید! خودش منوی بوت رو درست میکنه

hamed habibi
12-07-2014, 09:28
با سلام
من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
خطا هم اینه:»
windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017

joofer
12-07-2014, 17:05
سلام تورو خدا کمک کنید من هر بار که ویندوز نصب میکنم نه تنها ویندوز قبلی حذف نمیشه بلکه به ویندوز جدید اظافه میشه.الان 5 تا ویندوز 7 دارم چجوری میتونم بقیه حذف کنم؟چون موقع نصب ویندوز درایو ویندوز که ویندوز c فرمت میکنم اما نمیدونم دیگه چرا این جوری شده چجوری ویندوز اظافی ها را پاک کنم؟
همونطور که دوستمون هم گفتن یه درایو با حجم کم هست تو هارد اون رو هم فرمت کنید. مال من ۱۰۰ مگابایت هست.

vahidmir2000
12-07-2014, 18:13
با سلام
من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017

موقع نصب ویندوز xp هیچ مشکلی نداشتین؟

vissoto
12-07-2014, 20:17

با نرم افزار زیر می توانید ویندوزهای اضافی را پاک کنید.(ویندوز اصلی را اشتباها پاک نکنید!)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای 64بیت
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vissoto
12-07-2014, 20:22
با سلام

سلام
شما هنگام نصب درایو Cرا deleteکنید و فضای unallucated را برای نصب انتخاب کنید و بگذارید خود ویندوز 7 درایو C را بسازد ؛ ببینید مشکل حل نمشه ؟

saeedabdi
28-07-2014, 19:35
-در منوی run تایپ کنید msconfig
2-تب boot.iniانتخاب کنید.

3-هر کدوم یکی از ویندوزهات که اضافی هستند deleteکرده دقت کنید اصلی رو پاک نکنید بقیه رو می توانید پاک کنید

سربلند وپیروز باشید .