PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب اوبونتو در کنار7 روی لبتاپ

remix.hotel
11-07-2014, 11:23
سلام دوستان
کسی میتونه یه اموزشی واسه نصب اوبونتو در کنار 7 روی لپتاپ بمن یاد بده ..ممنونم

khelane
11-07-2014, 17:55
والا دقیق یادم نیست وقتی میخوای اوبنتو رو نصب کنی سه تا گزینه میاره برای ایجاد پارتیشن بندی و نصب اوبنتو یکیش به انگلیسی نوشته همراه با windows 7 فکر کنم تو خود ویکی بگردی هست
فکر کنم دومین گزینه بود علامتش یه دایره بود از وسط نصف شده بود اون موقع نصب کردم
ویرایش
الان این لینک گیر اوردم برات نکنه هارد رو تموم پاک کنی :n02: اخه دوستم خودش مقتدرانه زد هاردش رو کاملا پاک کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

vahid javani
11-07-2014, 19:31
والا دقیق یادم نیست وقتی میخوای اوبنتو رو نصب کنی سه تا گزینه میاره برای ایجاد پارتیشن بندی و نصب اوبنتو یکیش به انگلیسی نوشته همراه با windows 7 فکر کنم تو خود ویکی بگردی هست
فکر کنم دومین گزینه بود علامتش یه دایره بود از وسط نصف شده بود اون موقع نصب کردم
ویرایش
الان این لینک گیر اوردم برات نکنه هارد رو تموم پاک کنی :n02: اخه دوستم خودش مقتدرانه زد هاردش رو کاملا پاک کرد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام ممنون از پاسختون
میگم نمیشه با یه پارتیشن منیجر مثل پاراگون درایوهایی که نیاز داره رو تو ویندوز بسازیم بعد اوبونتو رو روی این درایوها نصب کنیم؟؟؟ واسه بوتش هم که حتما برنامه های زیادی هست...

Public Enemy
11-07-2014, 20:38
برای اوبونتو به طور پیش فرض نرم افزار WUBI طراحی شده که اجازه می ده اوبونتو به راحتی در کنار ویندوز نصب بشه .

فقط کافیه فلش یا دیسک اوبونتو رو به سیستم متصل کنین و WUBI رو در ویندوز اجرا کنین .

نکته مهم تر اینه که توی این انجمن یه بخشی وجود داره به نام لینوکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که همه می رن سوالاشونو اونجا می پرسن !

لطفا ابتدا سرچ کنین سپس پست بدین .

با تشکر:n16:

remix.hotel
12-07-2014, 19:06
:n19::n19::n19::n19:
500GB اطلاعات روی هاردم پرید...اخرین باری که اینکارو روی دسکتاپ کردم اوبنتو 9 بود ...
من چطوری خودکشی کنم الان؟

akpa
13-07-2014, 18:20
برای نصب اوبونتو باید دوتا پارتیشن جدید بسازید یکی با فرمت soap اونیکی رو یادم نیست پارتیشن اول برای کش برنامه ها استفاده میشه و حجمش باید دو برابر رم سیستم باشه و دومی برای نصب سیستم عامل
بعد نصب هم خود بوت لودر اوبونتو ویندوز و سایر سیستم عامل ها رو میشناسه

vahid javani
13-07-2014, 19:10
:n19::n19::n19::n19:
500GB اطلاعات روی هاردم پرید...اخرین باری که اینکارو روی دسکتاپ کردم اوبنتو 9 بود ...
من چطوری خودکشی کنم الان؟

خیلی متاسفم:n16:
نرم افزار R-studio رو حتما چک کن خیلی گم نامه ولی قول العادست!
سعی هم کن از یه هارد دیگه استفاده کنی و دست بهش نزنی تا اطلاعاتت بازیابی بشه.
منم یکی دوبار این اتفاق برام افتاد، یه بارش که فیلم های بابام پاک شد شوخی شوخی کتک بدی خوردم!!

میشه بگی از چه راهی رفتی که اینطوری شد؟؟؟