PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صفحه مشکی دسکتاپ و نشان ندادن بک گراند

parsianhelper
11-07-2014, 00:15
من روی لب تابم ASUS K46C که قدرت پردازش بالایی داره
Windows 8.1 Enterprise64 بروز و کامل جنیون شده دارم
ولی مدتی هستش صفحه دیسک تاب من مشکی شده و اجازه نمایش بک گراند رو نمیده آیا کسی می تونه جهت رفع مشکل راهنمایی کنه

ممنون از شما دوستان:n16:

Mr.Pooya
11-07-2014, 01:56
من روی لب تابم ASUS K46C که قدرت پردازش بالایی داره
Windows 8.1 Enterprise64 بروز و کامل جنیون شده دارم
ولی مدتی هستش صفحه دیسک تاب من مشکی شده و اجازه نمایش بک گراند رو نمیده آیا کسی می تونه جهت رفع مشکل راهنمایی کنه

ممنون از شما دوستان:n16:

منظورتون این هست که ویندوز اصل ریختید یا از اول خودش همین ویندوز رو داشته ؟

این مشکل زمانی پیش بیاد که مدت استفاده لایسنس TRIAL ویندوز گذشته باشه یا اینکه کرک ویندوز باطل شده باشه ولی اگر ویندوز اصل هست ماجرا فرق می کنه.

موفق باشید.

parsianhelper
11-07-2014, 12:42
منظورتون این هست که ویندوز اصل ریختید یا از اول خودش همین ویندوز رو داشته ؟

این مشکل زمانی پیش بیاد که مدت استفاده لایسنس TRIAL ویندوز گذشته باشه یا اینکه کرک ویندوز باطل شده باشه ولی اگر ویندوز اصل هست ماجرا فرق می کنه.

موفق باشید.

آخرین ورژن ویندوز 8.1 تهیه کرده و اونو جنیون کردم و همه چیز درست بود تا اینکه مدتیه به چنین روزی افتاده البته در کنترول پانل که میرم ویندوز هنوز جنیون هستش و مرتب هم ویندوز خودشو بروز رسانی میکنه ... حال نمیدونم چکار کنم ... اگر مشکل از کرک باشه که شما می فرمایید چگونه می تونم رد تمام کرک رو پاک کنم و از نوع کرک کنم یا اینکه پیشنهاد دیگه ای دارید شما :n13:

Mr.Pooya
11-07-2014, 12:49
آخرین ورژن ویندوز 8.1 تهیه کرده و اونو جنیون کردم و همه چیز درست بود تا اینکه مدتیه به چنین روزی افتاده البته در کنترول پانل که میرم ویندوز هنوز جنیون هستش و مرتب هم ویندوز خودشو بروز رسانی میکنه ... حال نمیدونم چکار کنم ... اگر مشکل از کرک باشه که شما می فرمایید چگونه می تونم رد تمام کرک رو پاک کنم و از نوع کرک کنم یا اینکه پیشنهاد دیگه ای دارید شما :n13:

ببینید اگر از کرک باشه باید گوشه پایین سمت راست تصویر شماره ساخت ویندوز و اینکه ویندوز فعال نشده رو نوشته باشه اینطوری هست ؟ در ضمن موقع استارت آپ هم صفحه فعالسازی ویندوز باید بیاد بالا

اگر کرک کردید ویندوز رو یک کرک دیگه دانلود کنید و کرک کنید یا از طریق اسکایپ فعال کنید.

موفق باشید

parsianhelper
11-07-2014, 18:40
ببینید اگر از کرک باشه باید گوشه پایین سمت راست تصویر شماره ساخت ویندوز و اینکه ویندوز فعال نشده رو نوشته باشه اینطوری هست ؟ در ضمن موقع استارت آپ هم صفحه فعالسازی ویندوز باید بیاد بالا

اگر کرک کردید ویندوز رو یک کرک دیگه دانلود کنید و کرک کنید یا از طریق اسکایپ فعال کنید.

موفق باشید

در صفحه دیسکتاپ هیچ پیامی نمی ده و هنگام استارت ویندوز همه چیز طبیعی هستش و از نظر اجرای همه برنامه ها کامل کار میکنه ویندوز کامل جنیون هستش تنها مشکل همین صفحه دیسکتاپ هستش و نشون ندادن بک گراند.... و موندم چکار کنم ... :n13:

شما می گید از کرک دیگه استفاده کنم به چشم ولی سئوال اینه چگونه تمام رد کرک قبلی رو پاک کنم چون کرک رو ی کرک دیگه احتمال خطا های جدید رو میده :n13:

Mr.Pooya
11-07-2014, 19:57
ببنید نیاز نیست کرک قبلی رو پاک کنید ! ولی اگر می خواهید کرک هایی تو اینترنت هستند که خودشون کرک قبلی رو پاک می کنند. در کل نباید روی لپ تاپ ویندوز کرک شده نصب کنید چون ویندوز خودش اصل هست. و اینکه با کرک دیگه تست کنید و تمامی درایور ها رو هم نصب کنید.

موفق باشید

parsianhelper
12-07-2014, 07:59
ببنید نیاز نیست کرک قبلی رو پاک کنید ! ولی اگر می خواهید کرک هایی تو اینترنت هستند که خودشون کرک قبلی رو پاک می کنند. در کل نباید روی لپ تاپ ویندوز کرک شده نصب کنید چون ویندوز خودش اصل هست. و اینکه با کرک دیگه تست کنید و تمامی درایور ها رو هم نصب کنید.

موفق باشید

ممنون از راهنمایی شما ...ولی باید بدونید اکثر لب تاب های امروزی در بازار بدون سیستم عامل بفروش میرسه و لب تاب من هم فاقد سیستم عامل بود .... و اگر می دونستم چگونه از طریق ریجستری می تونم رد کرک قبلی رو پاک کنم بهتر بود حال ببینم چکار میشه کرد با این مشکل :n13:

Mr.Pooya
12-07-2014, 15:07
ممنون از راهنمایی شما ...ولی باید بدونید اکثر لب تاب های امروزی در بازار بدون سیستم عامل بفروش میرسه و لب تاب من هم فاقد سیستم عامل بود .... و اگر می دونستم چگونه از طریق ریجستری می تونم رد کرک قبلی رو پاک کنم بهتر بود حال ببینم چکار میشه کرد با این مشکل :n13:

بله درسته خیلی از برند ها دیگه سیستم عامل نصب نمی کنند روی دستگاه هاشون. پس معلوم میشه مشکل شما از همون کرک ویندوز هست. ببینید از رجیستری نیست روش پاک کردنش. نیازی به پاک کردن نیست ! از نظر من اگر کاملا می خواهید پاکش کنید بهتر هست ویندوز رو کلا پاک کنید و از اول نصب کنید اما در هر صورت CMD رو به صورت run as administrator باز کنید و دستور زیر رو اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

* به فاصله بین sfc و / توجه کنید.

این دستور اگر فایل های سیستمی تون مشکلی داشته باشند جایگزین شون خواهند کرد. باید صبر کنید تا دستور بالا اجرا بشه و تمام بشه بعد که تمام شد سیستم رو ریستارت کنید ( البته خودش درخواست ریستارت نمیده و خودتون باید ریستارت کنید )

بعدش هم بهتر هست که با روش اسکایپ فعال کنید ویندوز رو. برای اسکایپ هم در گوگل سرچ کنید آموزشش هست فکر می کنم در همین انجمن هم آموزشش باشه.

موفق باشید

parsianhelper
15-07-2014, 00:04
بله درسته خیلی از برند ها دیگه سیستم عامل نصب نمی کنند روی دستگاه هاشون. پس معلوم میشه مشکل شما از همون کرک ویندوز هست. ببینید از رجیستری نیست روش پاک کردنش. نیازی به پاک کردن نیست ! از نظر من اگر کاملا می خواهید پاکش کنید بهتر هست ویندوز رو کلا پاک کنید و از اول نصب کنید اما در هر صورت CMD رو به صورت run as administrator باز کنید و دستور زیر رو اجرا کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

* به فاصله بین sfc و / توجه کنید.

این دستور اگر فایل های سیستمی تون مشکلی داشته باشند جایگزین شون خواهند کرد. باید صبر کنید تا دستور بالا اجرا بشه و تمام بشه بعد که تمام شد سیستم رو ریستارت کنید ( البته خودش درخواست ریستارت نمیده و خودتون باید ریستارت کنید )

بعدش هم بهتر هست که با روش اسکایپ فعال کنید ویندوز رو. برای اسکایپ هم در گوگل سرچ کنید آموزشش هست فکر می کنم در همین انجمن هم آموزشش باشه.

موفق باشید

اقدام کردم ولی با این توضیح مواجه شدم که باید مدیر در حال اجرا باشم تا بتونم استفاده کنم
you must be an administrator running a console in order to use the sfc utility

vissoto
15-07-2014, 07:39
اقدام کردم ولی با این توضیح مواجه شدم که باید مدیر در حال اجرا باشم تا بتونم استفاده کنم

سلام
ابتدا کلید ویندوز +Q را بزنید .تایپ کنید CMD .
حالا Command Prompt را مشاهده می کنید بر ان راست کلیک کنید و run as adminstrator را انتخاب کنید.
کرک پیشنهادی من هم KMSpico v9.2.3 است .

Mr.Pooya
15-07-2014, 16:33

بله درسته. همونطور که دوستمون فرمودند عمل کنید. بنده هم عرض کرده بودم این خط رو دوباره نگاه کنید:

CMD رو به صورت run as administrator باز کنید و دستور زیر رو اجرا کنید

موفق باشید

BMY691
28-07-2014, 13:35
سلام به همگی
من ویندوز 7 داشتم رو سیستمم و نمیدونم چی شد دیگه دسکتاب رو نشون نداد و باید اول eplorer رو با task میبستی و بعد دوباره بازش می کردی تا میومد
حالا من ویندوز رو عوض کردم ولی مشکل بازم ئابرجاست
اینو کسی میدونه مشکلش چیه
ویروسی شره (اگه شده چطوری ئاکش بکنم؟)
یا چی به سرش اومده
ممنون میشم راهنماییم بکنین
با تشکر

BMY691
28-07-2014, 13:37
و در ضمن من نمی تونم ریجستری رو باز بکنم
می نویسه از ادمین اجازه دسترسی تون قطع شده
در صورتی که یوزر من ادمین هستش