PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کسی مدرس زبان انگلیسی خوب نمی شناسه؟

atlasssss
10-07-2014, 08:22
کسی مدرس زبان انگلیسی داشته که از کارش راضی بوده و شما را به هدفتان رسانده باشه ؟
شما می توانید در تاپیک معرفی کنید آن مدرس ها را و همه را از دست تبلیغات الکی بعضی اموزشگاه ها نجات دهید!!!!!!!!!!!!!:n01:

طاهره89
17-07-2014, 11:13
کسی مدرس زبان انگلیسی داشته که از کارش راضی بوده و شما را به هدفتان رسانده باشه ؟
شما می توانید در تاپیک معرفی کنید آن مدرس ها را و همه را از دست تبلیغات الکی بعضی اموزشگاه ها نجات دهید!!!!!!!!!!!!!:n01:
خب بستگی داره! کدوم شهر؟ چه مهارتی برای شما مهمه؟ چه لهجه ای؟ قیمت مهمه یا نه؟ برای چه کاری می خواهید مثلا آمادگی آیتل و تافل؟ و ...
مثلا من توی مشهد آقای واحدیان رو میشناسم. توی جهاد دانشگاهی درس میدن.بسیار با اخلاق. لهجه بریتیش عالی. ضعفهایی توی املای کلمات داره اما تسلط خیلی خیلی بالایی روی اصطلاحات داره. مطمئن نیستم برای آزمونهای بین المللی هم کار میکنه یا نه. بنظر من گرامر رو هم زیاد قشنگ درس نمیده البته توی ادبیات من، قشنگ درس ندادن با کامل و درست نگفتن متفاوته!

atlasssss
20-07-2014, 07:42
سلام من در تهران یک مدرس خصوصی عالی می خواهم واز شما به خاطر جوابتان متشکرم

majidgbox
30-07-2014, 23:29
سلام
دوست من اگر دنبال واقعا مدرس خوب زبان هستید ، کسی که بتونی در چهار مهارت اصولی کار آموزش بده و از یادگیری زبان لذت ببری و هم دانش زبانت زیاد بشه
سعی کن افرادی پیدا کنی که در این دانشگاه ها رشته آموزش زبان خوندند یا دارند می خونند مخصوصا بچه های فوق لیسانس و دکتری منظورم هست .
تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، فرودسی مشهد ، علامه
مطمئن باش دوست من کسی که توی این دانشگاه ها درس خونده باشه لیسانس گرفته باشه و داره فوق شم توی زبان همون جا میخونه قیمتش با کسی که تجربه ای و
براساس اینکه کشور انگلیسی زبان بوده داره تدریس می کنه خیلی فرق میکنه ، این افراد اصولا دنبال هیت علمی شدن و تدریس در دانشگاه معتبر کشور هستند . و شک نکنید
کسی که تجربه دار تدریس میکنه و به صرف زندگی در امریکا نه دانش این افراد داره نه مهارت تدریس و نه مثل این افراد میتونه در چهار مهارت اصلی زبان باشه

خودم سه تا استاد داشتم که همه مقاطع تحصیلی شون دانشگاه های معتبر ایران بودند همین دانشگاه هایی که نام بردم تا مقطع دکتری و هیت علمی زبان دانشگاه بودند
اگر من تهران زندگی می کردم می رفتم به کلاس های دکتر داوود برزآبادی ، عضو هیات علمی زبان دانشگاه تهران ، و از اطلاعات ایشون و کلاس ایشون لدت می بردم
کلاس های عمومی هم داره و قیمت هاش نسبت به کیفیتش واقعا مناسب

سایت استاد ( که واقعا لیافت تیتر علمی دکتر و استاد داره )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

صحفه ایشون در سایت دانشگاه تهران بخش زبان و ادبیات انگلیسی

atlasssss
03-08-2014, 08:03
سلام دوست عزیز متشکرم از اینکه پاسخ دادید و من را راهنمایی کردید یک سئوال دیگه از شما دارم ایا شما این آقای دکتر داوود برزآبادی را می شناسین و نحوه تدریسشان را؟

atlasssss
03-08-2014, 08:04
سلام
دوست من اگر دنبال واقعا مدرس خوب زبان هستید ، کسی که بتونی در چهار مهارت اصولی کار آموزش بده و از یادگیری زبان لذت ببری و هم دانش زبانت زیاد بشه
سعی کن افرادی پیدا کنی که در این دانشگاه ها رشته آموزش زبان خوندند یا دارند می خونند مخصوصا بچه های فوق لیسانس و دکتری منظورم هست .
تربیت مدرس ، دانشگاه تهران ، شهید بهشتی ، فرودسی مشهد ، علامه
مطمئن باش دوست من کسی که توی این دانشگاه ها درس خونده باشه لیسانس گرفته باشه و داره فوق شم توی زبان همون جا میخونه قیمتش با کسی که تجربه ای و
براساس اینکه کشور انگلیسی زبان بوده داره تدریس می کنه خیلی فرق میکنه ، این افراد اصولا دنبال هیت علمی شدن و تدریس در دانشگاه معتبر کشور هستند . و شک نکنید
کسی که تجربه دار تدریس میکنه و به صرف زندگی در امریکا نه دانش این افراد داره نه مهارت تدریس و نه مثل این افراد میتونه در چهار مهارت اصلی زبان باشه

خودم سه تا استاد داشتم که همه مقاطع تحصیلی شون دانشگاه های معتبر ایران بودند همین دانشگاه هایی که نام بردم تا مقطع دکتری و هیت علمی زبان دانشگاه بودند
اگر من تهران زندگی می کردم می رفتم به کلاس های دکتر داوود برزآبادی ، عضو هیات علمی زبان دانشگاه تهران ، و از اطلاعات ایشون و کلاس ایشون لدت می بردم
کلاس های عمومی هم داره و قیمت هاش نسبت به کیفیتش واقعا مناسب

سایت استاد ( که واقعا لیافت تیتر علمی دکتر و استاد داره )

صحفه ایشون در سایت دانشگاه تهران بخش زبان و ادبیات انگلیسی

سلام دوست عزیز متشکرم از اینکه پاسخ دادید و من را راهنمایی کردید یک سئوال دیگه از شما دارم ایا شما این آقای دکتر داوود برزآبادی را می شناسین و نحوه تدریسشان را؟

majidgbox
03-08-2014, 23:08

دکتر برزآبادی نه میشناسم نه سر کلاس های ایشون حضور داشتم ، اما رزمه افراد خودشون نشون دهند بخشی زیادی از توانامندشونه
ایشون دکتر آموزش زبان انگلیسی هستند و تمام مقاطع علمی شون در بهترین دانشگاه ایران سپری کردند و عضو هیت علمی دانشگاه تهران بخش ادبیات و زبان انگلیسی
من اگر تهران بودم واقعا از کلاس های ایشون استفاده میکردم من با شاگرد های ایشون کلاس داشتم کسانی که دانشگاه تهران مقاطع علمی شون سپری کردند و تا دکتری آموزش زبان اونجا بودند
شاگرد هاش که همچنین کیفیت بالایی داشتند

emomarjan
17-11-2015, 17:10
من کلاس با مهندس حمیدرضا خادمی داشتم. فوق العاده س!!!!! !!!!!!!!!!. متد تدریسش هم پر انرژی و جدیده. آموزش الکترونیکی و مجازی رو هم در کلاساش ترکیب میکنه و همیشه با شاگردا در ارتباطه و پاسخگو هست. مثلا بچه ها تو تلگرام یا رو سایتش صدا میفرستن و استاد تصحیح میکنه.
اگه خواستین باهاش تماس بگیرین این شماره شه 09193346902
اینم آدرس سایتش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
که واسه ما تمرین و تست و ویدیو آموزشی میزاشت
استاده فوق لیسانس رشته ی آموزش زبانه . یعنی فن تدریسش واقعا عالیه:n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12::n12: :n12::n12::n12::n26:

sanamrezaee
03-01-2016, 14:54
من با این شماره چند بار تماس گرفتم ولی کسی جواب نداد

miladstd
09-11-2018, 12:52
اگه منظورتون شهر تهرانه استاد خوب زیاده.
من مرکز زبان دانشگاه تهران کلاس می رفتم. با آقای شریعت کلاس داشتم کارشون واقعا فوق العاده و متفاوت بود.اگه اشتباه نکنم ایشون رتبه 1 ارشد آموزش زبان از دانشگاه تهران بودن.
آدرسه مرکز خیابان طالقانی بین قدس و وصال هست.

sirvan1124
03-12-2019, 00:20
دوستان در مقاله زیر در رابطه با نحوه انتخاب معلم خصوصی خوب زبان انگلیسی توضیح داتده شده است. حتما بخونید.

hamidhastam
24-04-2021, 12:00
تو زمینه آیلتس محسن خاکی خیلی تعریفش رو شنیدم.

cyruskingsolomon
04-05-2021, 22:38
باید ببینین برای چه کاری لازم دارین