PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه گوشی خوب بهم معرفی کنید

landscape
09-07-2014, 18:28
سلام به دوستان و اساتید گرامی...

بچه ها یه گوشی خوب بهم معرفی کنید با خصوصیاتی که براتون می گم....فقط من خیلی اهل گوشی عوض کردن نیستم و معمولا گوشی هام رو 4- 5 سال نگه می دارم ، بنابراین این یه نکته ی مهمه که گوشی تا مدتها بتونه کار کنه....گوشی قبلیم xperia X1 بود....

1- خیلی اهل گوش دادن به موسیقی با موبایل نیستم و بازی هم نمی کنم...

2- میخوام به راحتی نرم افزارها رو بشه روش ریخت، و خیلی به این احتیاج نداشته باشه که مدتها تو اینترنت وقت صرف کنم تا تغییر و تحولات اساسی تو گوشی بدم تا درست کار کنه..

3- کار با اینترنتش مشکل نداشته باشه، بیشتر ممکنه با اینترتش کار داشته باشم (وایبر و جی پی اس و..)، رابط کاربریش خوب باشه، بتونم گوشی رو دوست داشته باشم،

4- قوی و محکم و سخت جون باشه، سوسول نباشه که زود رنگش بره و دگمه هاش خراب بشه و...

5-برندش معتبر باشه

6- قیمت هم تا حدود یک میلیون و دویست

7- چون قبلا اکسپریا داشتم ترجیح میدم اکسپریا نباشه، البته فقط ترجیح میدم...

یک دنیا ممنون،

clau
10-07-2014, 03:38
LG NEXUS 5 -16GB

با یکم افزایش بودجه تا 1300 میتونی به GALAXY S IV هم فکر کنی
از بین گوشی های سونی هم XPERIA Z1 سایت کیمیا موبایل قیمتش برای فروش گذاشته 1290با گارانتی بین الملل

landscape
10-07-2014, 08:56
راستش lg رو خیلی نمی پسندم، ترجیح می دم یه گوشی ای باشه که تعداد بیشتری از افراد داشته باشن که اگه مشکلی داشت تعداد بیشتری باشن که کمک کنن...

اتفاقا روی گلکسی خودم هم فکر کردم، ولی تو تاپیکش یه کم انتقادات بهش زیاد بود...ولی نظرات نسبت به نوت 3 انگار بهتر بود، ولی نوت خیلی بزرگه، من گوشی اونقدر بزرگ دوست ندارم.

اکسپریا هم چند ساله دارم دیگه، خسته شدم یه مدل دیگه میخوام...:n01:

دوستان بازم نظر بدید لطفا،،، گوشی میـــــــــخوام

mhda69
10-07-2014, 09:32
سلام به دوستان و اساتید گرامی...

بچه ها یه گوشی خوب بهم معرفی کنید با خصوصیاتی که براتون می گم....فقط من خیلی اهل گوشی عوض کردن نیستم و معمولا گوشی هام رو 4- 5 سال نگه می دارم ، بنابراین این یه نکته ی مهمه که گوشی تا مدتها بتونه کار کنه....گوشی قبلیم xperia X1 بود....

1- خیلی اهل گوش دادن به موسیقی با موبایل نیستم و بازی هم نمی کنم...

2- میخوام به راحتی نرم افزارها رو بشه روش ریخت، و خیلی به این احتیاج نداشته باشه که مدتها تو اینترنت وقت صرف کنم تا تغییر و تحولات اساسی تو گوشی بدم تا درست کار کنه..

3- کار با اینترنتش مشکل نداشته باشه، بیشتر ممکنه با اینترتش کار داشته باشم (وایبر و جی پی اس و..)، رابط کاربریش خوب باشه، بتونم گوشی رو دوست داشته باشم،

4- قوی و محکم و سخت جون باشه، سوسول نباشه که زود رنگش بره و دگمه هاش خراب بشه و...

5-برندش معتبر باشه

6- قیمت هم تا حدود یک میلیون و دویست

7- چون قبلا اکسپریا داشتم ترجیح میدم اکسپریا نباشه، البته فقط ترجیح میدم...

یک دنیا ممنون،
htc one 16gb
LG G2 16GB

clau
10-07-2014, 22:46
..

ولی نظرات نسبت به نوت 3 انگار بهتر بود، ولی نوت خیلی بزرگه، من گوشی اونقدر بزرگ دوست ندارم.

یعنی میتونین اندازه پول نوت 3برای خرید گوشی هزینه کنین؟

راستی چه ایرادی از اس4 گرفتن ؟ غیر از مشکل دار بودن باتریش در سری اول که به بازار اومده بود مورد خاصی نداره که؟

مشکل باتریش هم در حال حاضر اگه بخواین برای خرید اقدام کنین رفع شده