PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چند تا سوال ؟

hes25
09-07-2014, 16:03
با سلام

من چند تا سوال داشتم

-اول : چطوری یک براش رو میشه پودری کرد ؟یعنی مثلا بخوایم یک بافت نویز دار رو روی یک جسم ایجاد کنیم چطوری اون براش رو تنظیم کنیم که نویزدار بشه و سطح پودری بنظر بیاد؟

-دوم: خواستم بدونم میشه توی فوتوشاپ هم رندر متالیک رو شبیه سازی کرد؟ یعنی رفلکتی مثل آسمون رو مثلا من چطوری باید بدم به محل براق سطح طوری که شیپ بازتاب روشنایی هم رعایت بشه ؟(نمی دونم منظورم و رسوندم یا نه؟)

Lord-Voldemort
13-07-2014, 17:33
سلام مهدی جان ببخشید دیر شد
بقیه سوالات کجا رفت ؟:دی
--
1) طبق عکس

براش رو انتخاب می کنی و رنگ مورد نظر تو منوی window گزینه brush روانتخاب می کنی تنظیمات باز میشه طبق عکس اون پریست آماده رو انتخاب می کنی
گزینه ی scattering رو فعال می کنی و تنظیمات رو مثل عکس عوض می کنی تقریبا می تونی حالت نویز رو در بیاری ...

پ.ن : می تونی از فیلتر نویز هم استفاده کنی .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

2)من که منظورت رو نگرفتم ولی استایل فلز اماده زیاده در این مورد ...(+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) (+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) (+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) (+ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))
در مورد اینکه چجوری رفلکت رو ایجاد کنی ، رفلکتی که میخوای ایجاد بشه رو عکسش رو میندازی روی جسم و از طریق حالت های لایه مثلا overly فکر کنم جواب بده و با بازی کردن با opacity .

hes25
16-07-2014, 13:49
مرسی ممد !

اون دوتای دیگه رو گشتم به هر زوری بود توی نت راهش پیدا کردم

قربانت!