PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور برای نصب ویندوز جدید

ali_phd71
08-07-2014, 17:36
سلام دوستان
بعد از خرید سیستم جدید من خودم با راهنمایی دوستان اومدم سیستم رو پارتیشن بندی کردم و اخرین نسخه ونیدوز 7 رو نصب کردم بعدش احساس کردم ویندوز به خوبی کار نمیکنه
حالا بعد از امتحانات الان فرصت شده ویندوز 7 یک نسخه قبل به تاریخ اکتبر2013 رو نصب کنم موقعی که داریو سیستم رو میخوام فرمت کنم ارور میده و در توضیح ارور همچین متنی مینویسه:

windows cannot be installed to this disk.
the selected disk has an MBR partition table.
On EFI system,windows can only be installed to GPT disks

لطف کنید بفرمایید مشکل چیه و برای رفع ارور باید چه کارهایی انجام بدم.
با تشکر از راهنمایی شما

ali_phd71
08-07-2014, 18:48
ویندوزم 64 بیت هستش و میخوام 64 بیت هم نصب کنم

Mr.Pooya
08-07-2014, 18:54
سلام

در تنظیمات بایوس UEFI رو غیرفعال ( خاموش ) کنید و دوباره تست بفرمایید و نتیجش رو اعلام کنید

موفق باشید

ali_phd71
09-07-2014, 02:50
مشکلم حل شد

فقط توی بوت رفتم و گزینه dvd بدون uefi رو انتخاب کردم و راحت ویندوز عوض شد
فقط الان بعد از نصب درایور ها سیستم یکم طول میکشه روشن و خاموش بشه و این یکم عصبیم کرده

Mr.Pooya
09-07-2014, 03:02
مشکلم حل شد

فقط توی بوت رفتم و گزینه dvd بدون uefi رو انتخاب کردم و راحت ویندوز عوض شد
فقط الان بعد از نصب درایور ها سیستم یکم طول میکشه روشن و خاموش بشه و این یکم عصبیم کرده

ببینید شاید زیادی حساس هستید.

روشن و خاموش شدن رو میشه زمانش رو سریعتر کرد در گوگل سرچ کنید ولی در کل اگر سخت افزارتون قوی باشه و ویندوز اصل ( منظور دستکاری نشده هست. لایسنس اصلی منظورم نیست ) نصب کرده باشید طبیعی هست و باید همینقدر طول بکشه.

به نظرم زیاد روش حساس نباشید. وقتی درایور و نرم افزار نصب می کنید ویندوز یکم سنگین تر میشه و باید سرعت جوابگوییش یکم پایین تر بیاد که این مورد رو هم می تونید با نرم افزار هایی که ویندوز رو بهینه می کنند مثل cCleaner یا Wse Care365 یا سایر نرم افزار ها بهتر کنید.

موفق باشید

hamed habibi
12-07-2014, 09:29
با سلام
من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
خطا هم اینه:»
windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017

Mr.Pooya
12-07-2014, 14:55
با سلام
من خواستم ویندوز 7 نصب کنم.cd بوت میشه و start windows انجام میشه و inestalling windows رو میزنم و 32 یا 64 بیتی را انتخاب میکنم و درایو c رو هم فرمت میکنم و next میزنم و مراحل نصب آغاز میشه.
اینجا coping windows file صد در صد میشه و Expanding windows file صفر در صد میمونه و بعد مدتی error میده.با چند تا سی دی ویندوز 7 امتحان کردم 32 و 64 را جداگانه امتحان کردم اما همش error زیر را میده.آخرش هم مجبور شدم ویندوز xp 2007 رو نصب کردم.خواهشمندم بهم کمک کنید تا بتونم ویندوز 7 را نصب کنم.
خطا هم اینه:»
windows connot install required file.the file may be corruptor missing.make sure all file required for instahhation are available.and restart the installation.Error cod : 0x80070017

سلام

دوست عزیز لطفا برای سوال تون تاپیک جداگونه ای ایجاد کنید که این تاپیک هم به بحث خودش برسه.

موفق باشید