PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : معرفی مدرس زبان انگلیسی که تجربه کرده ایم؟ و به خود شما ثابت شده است

atlasssss
08-07-2014, 13:51
سلام دوستان من یک مدتی دنبال یک استاد خوب می گردم اگر کسی سراغ داره من را راهنمایی کنه؟ با تشکر:n02:

radarz
02-12-2014, 11:52
کدوم شهری ؟؟؟؟؟؟؟ اطلاعات کامل بده استاد مرد می خوای یا زن ؟؟؟؟؟؟؟

atlasssss
03-12-2014, 13:42
تهران - مرد

farzan311
03-12-2014, 13:54
من مدرس های زبان رو نمیشناسم
ولی بین استاد های که الان این ترم دارم میدونم دکتر برزابادی بیرون دانشگاه هم کلاس داره
استاد خیلی خوبی اند یکم سخت گیره ولی هرچی یاد میده واقعا یاد میگیری:n02:

atlasssss
08-12-2014, 15:30
سلام دوست عزیز ممنون از راهنماییتان جالب یک شخص دیگه هم همین اقا را به من معرفی کرد . خدایی خسته شدم از دنبال استاد گشتن و همه یک جورهایی فقط دنبال پول هستند و برایشان مهم نیست که طرف یاد میگیره یا نه
شما با این اقا کلاس داشته اید یک مقدار بیشتر درمورد ایشان توضیح می دهید؟
شما می دانید که کلاس خصوصیش قیمتش چند است؟
ممنون میشم منو بیشتر راهنمایی کنید

majidgbox
20-12-2014, 23:03
من مدرس های زبان رو نمیشناسم
ولی بین استاد های که الان این ترم دارم میدونم دکتر برزابادی بیرون دانشگاه هم کلاس داره
استاد خیلی خوبی اند یکم سخت گیره ولی هرچی یاد میده واقعا یاد میگیری:n02:

سلام دوست عزیز میتونم بپرسم دانشگاه تهران چی میخونید ؟البته اسم آقای دکتر برزآبادی عنوان کردید تقربیا مشخصه
به نظر یکی از بهترین انتخاب های توی کل تهران دکتر برزآبادی قبلا هم توی یک تاپیک معرفیش کرده بودم .

farzan311
23-12-2014, 11:01
سلام دوست عزیز میتونم بپرسم دانشگاه تهران چی میخونید ؟البته اسم آقای دکتر برزآبادی عنوان کردید تقربیا مشخصه
به نظر یکی از بهترین انتخاب های توی کل تهران دکتر برزآبادی قبلا هم توی یک تاپیک معرفیش کرده بودم .
سلام
من ادبیات انگلیسی میخونم بله ایشون استاد خیلی خوبی هستن خیلی حساس اند به این که شما درس رو متوجه بشید اگه سر کلاسشون تنبلی کنید یا حواستون پرت باشه بیخیال نمیگذرند ازش[emoji1]

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

farzan311
23-12-2014, 11:08
سلام
من ادبیات انگلیسی میخونم بله ایشون استاد خیلی خوبی هستن خیلی حساس اند به این که شما درس رو متوجه بشید اگه سر کلاسشون تنبلی کنید یا حواستون پرت باشه بیخیال نمیگذرند ازش[emoji1]

majidgbox
23-12-2014, 22:37
سلام

انشالله که موقق باشی
رتبه کنکورت چند بود :n02:

لهجه دکتر برزآبادی چطوره ؟ خوب همانطوری که میدونی لهجه کسایی که توی آمریکا زندگی کردند و کسایی که در آموزشگاه تدریس میکنند خوب نیست چون آوا شناسی و اون استرس های اصولی بلد نیستند و رعایت نمیکنند ایشون آمریکن هستند یا بریتش ؟ من سه تا استاد دارم هم سطح دکتر برزآبادی منتها اون هیت علمی دانشگاه تهران نبودند و یک شون مثل دکتر برزآبادی ، خود دانشگاه تهران بوده که لهجه فوق العاده ای داشتند . یک استاد دیگه داشتم که تربیت مدرسی بود علارقم اینکه رتبش به همه دانشگاه میخورد به خاطر برتری اساتید تربیت مدرس ، اونجا تحصیلات تکمیل شو گرفت .

farzan311
23-12-2014, 23:00
ممنون
شما هم تو رشته ها زبان تحصیل میکنید؟
ایشون لهجه شون امریکن هست و خیلی خوب و واضح صحبت میکنند روی استرس ها هم اتفاقا حساس اند و یه جلسه حسابی ما رو خجالت زده کردن با اشتباهاتی که گرفتن ازمون :دی جز اساتیدی هم هست که هیچ وقت وقت فارسی صحبت نمیکنه موقع درس دادن
یکی دیگه از استاد ها ولی لهجه بریتیش خیلی خوبی داره و برام تعجب داشت که اصلا انگلیس نبوده
ولی در کل با اینکه اینها استاد های خوبی اند ولی خوب دانشگاه تهران اونجوری که انتظار داشتم نبود یعنی خیلی بهتر از اینها میتونست باشه اگه مثلا مثل رشته های دیگه استاد های native میذاشت

majidgbox
23-12-2014, 23:34
ممنون
شما هم تو رشته ها زبان تحصیل میکنید؟
ایشون لهجه شون امریکن هست و خیلی خوب و واضح صحبت میکنند روی استرس ها هم اتفاقا حساس اند و یه جلسه حسابی ما رو خجالت زده کردن با اشتباهاتی که گرفتن ازمون :دی جز اساتیدی هم هست که هیچ وقت وقت فارسی صحبت نمیکنه موقع درس دادن
یکی دیگه از استاد ها ولی لهجه بریتیش خیلی خوبی داره و برام تعجب داشت که اصلا انگلیس نبوده
ولی در کل با اینکه اینها استاد های خوبی اند ولی خوب دانشگاه تهران اونجوری که انتظار داشتم نبود یعنی خیلی بهتر از اینها میتونست باشه اگه مثلا مثل رشته های دیگه استاد های native میذاشت

والا من نه اما شاید اگر امکان وجود داشت می خوندم ، من در واقع برای یادگیری زبان پیش همچنین اساتید رفتم در کل اطلاعات زیاد در مورد کیفیت اساتید دانشگاه مطرح دارم از اونجایی که عرض کردم سه تا استاد داشتم که در دانشگاه تهران ، شهید بهشتی فرودسی و تربیت مدرس درس خوندند توی این دانشگاه های عالی به نظر خودم تربیت مدرس از همه بهتر ، حتی اگر دقت کنی توی هیت علمی دانشگاه تهران دانشیار ها ، تربیت مدرسی هستند یا هیت علمی دانشگاه فرودسی و اصفهان و غیر
و لهجه این سه تا استادم فوق العاده بود علارقم اینکه خارج کشور نبودند تازه اون کسایی هم که من دیدم بیست سال آمریکا بودند اصلا لهجه ندارند

majidgbox
23-12-2014, 23:46
من لهجه یکی شون برات میزارم ببین در حد دکتر برزآبادی هست یا پایین تر ، یا فرق نمیکنه ، تو هم لهجه دکتر برزآبادی اگر تونشتی برای من بزار ف چون خیلی دوست دارم لهجه شو بشنوم به هر حال آ دم کاملا تحصیل کرده ای هست در این رشته :n02:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

farzan311
24-12-2014, 00:04
دکتر برزابادی لهجه غلیظی نداره و سعی هم نمیکنه با لهجه حرف بزنه بعضی ها تمرکزشون رو میذارند روی لهجه داشتن و خیلی میره رو اعصاب من این قضیه الان یه همچین حسی رو داشتم با این صدای که گذاشتید البته کوتاه بود و خوب اینجوری هم نمیشه درست قضاوت کرد
کلا من زیاد روی استاد هام دیگه حساس نیستم و فهمیدم که دانشگاه چیزی که یاد میگیریم زیاد با استاد نیست الان بیشتر دارم از جو کلاس و همکلاسی ها استفاده میکنم خوبی این دانشگاه اینه که الان بهترین های این رشته همکلاسی های منند حتی بعضی ها از بچگی تو کشور های انگلیس زبان بودن و لهجه هاشون عالیه حالا ترم بعد صدای یه چند نفرو برات ضبط میکنم متوجه میشی

majidgbox
24-12-2014, 00:50
دکتر برزابادی لهجه غلیظی نداره و سعی هم نمیکنه با لهجه حرف بزنه بعضی ها تمرکزشون رو میذارند روی لهجه داشتن و خیلی میره رو اعصاب من این قضیه الان یه همچین حسی رو داشتم با این صدای که گذاشتید البته کوتاه بود و خوب اینجوری هم نمیشه درست قضاوت کرد
کلا من زیاد روی استاد هام دیگه حساس نیستم و فهمیدم که دانشگاه چیزی که یاد میگیریم زیاد با استاد نیست الان بیشتر دارم از جو کلاس و همکلاسی ها استفاده میکنم خوبی این دانشگاه اینه که الان بهترین های این رشته همکلاسی های منند حتی بعضی ها از بچگی تو کشور های انگلیس زبان بودن و لهجه هاشون عالیه حالا ترم بعد صدای یه چند نفرو برات ضبط میکنم متوجه میشی

خدمت عرض کنم ما دو دسته آدم داریم که یک دسته تقلید می کنند و دسته دیگه اصول رعایت می کنند و نتبجه میشه این که برای شما گذاشتم
اصولا کسایی که توی رشته آموزش زبان شاخ هستند هم زبان عمومی بسیار قوی دارند هم زبان تخصصی فوق العاده قوی من از اشخاصی که صحبت کردم واقعا بهشون اعتقاد دارم که استاد هستند
حالا همین صدا متعلق به یکی از استاد یار ها دانشگاه بود که تحصیل کرده تربیت مدرس هم بوده مولف 20 کتاب که ده کتاب تخصصی برای رشته های مختلف مثل زبان تخصصی حسابداری ، کامپیوتر ، بیولو
زی و مدیریت شاید 10000 تا لعت تخصصی میدونه و نزدیک به 50 مقاله آی اس آی ، کسی که هر ماه میره کنفرانس های اروپایی. ی فرصت عکس هاشو بعد از قولی که به من دادی برای شما می فرستم
ممکنه آقای دکتر برزابادی لهجه ای به قشنگی استاد من نداشته باشه چون من دکتر زبان دانشگاه دولتی درس خونده زباد برخورد داشتم اما مطمئن هستم در دانش فوق العاده استاد قوی هستند حالا این از زعم من اینطوریه ممکنه شما صدای ایشون بزارید نظر م عوض بشه :n01:
حالا من متوجه نشدم شما سر درد گرفتید ؟ از صدای استاد من ؟

farzan311
24-12-2014, 01:03
نه من بحثم تقلید و اصولی بودن نیست به هر حال هر کسی که لهجه ای داره به خاطر تقلیدش از ادم های اطرافشه
سر درد که نه ولی حس جالبی نسبت به کسایی که زیادی accent conscious هستند ندارم این قضیه هم ربطی به این نداره که سواد زبانش چقدره یا اصلا انگلیسی زبان دومت باشه یا زبان مادریت بعضی ادم ها اینجوری اند بعضی ها هم نیستن دیگه کاملا هم این دو دسته وقتی حرف میزنند تفاوتشون معلومه

majidgbox
24-12-2014, 01:16
نه من بحثم تقلید و اصولی بودن نیست به هر حال هر کسی که لهجه ای داره به خاطر تقلیدش از ادم های اطرافشه
سر درد که نه ولی حس جالبی نسبت به کسایی که زیادی accent conscious هستند ندارم این قضیه هم ربطی به این نداره که سواد زبانش چقدره یا اصلا انگلیسی زبان دومت باشه یا زبان مادریت بعضی ادم ها اینجوری اند بعضی ها هم نیستن دیگه کاملا هم این دو دسته وقتی حرف میزنند تفاوتشون معلومه

خود شخص شما یک فردی هستی که در بهترین دانشگاه ایران در حال تحصیل هستی و میدونی شما چند واحد آوا شناسی میخونید که نحوه درست تولید صدای حروف انگلیسی کار میکنید
کسانی که این آوا شناسی و اون استرس ها رعایت کنند به این درجه می رسند اساتید من نمیگم صد در صد مثل نیتیو هستند اما یک مثلی بزنم شاید اینطوری بتونم منظور خودمو برسونم شما توی کهکشان نپتون اگر درست اسم شو گفتم داریم که از خورشید خیلی فاصله داره زمین هم هست مریخ هم هست هر چی به خورشید نزدیک تر ، احتمال حیاط بیشتر ، به نظر من خورشید همون اشخاص نیتیو هستند و سیاره ها دسته های از اشخاص ،
حرف زدن انگلیسی یک کسی هم که آمریکا رفته زندگی کرد هیا یک کشور انگلیسی زبان ، بلد هست اما دانش زبان که شامل مهارت ها و دستور ها ، و نحوه تدریش میشه بلد نیست .

دقیقا مثل فوتبال همه بلد هستند بازی کنند اما علی کریمی همه شدند ؟؟؟

atlasssss
24-12-2014, 14:10
بالاخره تکلیف رو روشن کنید برزابادی استاد خوبی یا نه؟

majidgbox
24-12-2014, 21:42
بالاخره تکلیف رو روشن کنید برزابادی استاد خوبی یا نه؟

آره دوست عزیز مگه میشه بد باشه عضو هیت علمی دانشگاه تهران دکتری آموزش زبان استاد یار دانشگاه :n01:

atlasssss
30-12-2014, 16:04
شماره موبایلش را دارین ؟ خصوصی هم تدریس می کنه ؟ ایا درباره قیمت کلاساش اطلاعی دارین؟

majidgbox
30-12-2014, 22:00
شماره موبایلش را دارین ؟ خصوصی هم تدریس می کنه ؟ ایا درباره قیمت کلاساش اطلاعی دارین؟

اسم شو سرچ کن سایتش پیدا میکنی ، خصوص بعید میدونم