PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیفیت فینایستراد سها چطوره ؟

Sir.DarKNesS
06-07-2014, 21:57
سلام امروز خریدم 3 بسته 10 تایی رو خریدم 30 تومان و بدونه خارجی داشت فکر کنم هندی بود بسته 10 تاییش 4 تومان!

چیکار کنم پس بدم خارجیشو بگیرم ؟!

یکی از عوارض که میگند بزرگ شدند سینه هاست چقدر ممکنه ؟ شانسیه یا از 100 نفر یکی اینطوری میشه ؟

laxer
06-07-2014, 22:01
سلام امروز خریدم 3 بسته 10 تایی رو خریدم 30 تومان و بدونه خارجی داشت فکر کنم هندی بود بسته 10 تاییش 4 تومان!

چیکار کنم پس بدم خارجیشو بگیرم ؟!

یکی از عوارض که میگند بزرگ شدند سینه هاست چقدر ممکنه ؟ شانسیه یا از 100 نفر یکی اینطوری میشه ؟

عوارض برگشت ناپذیر زیادی داره برای همین من به کسی پیشنهاد نمیکنم مصرف کنه.
درست نیست بدن رو فدای موی سر کنیم.

Sir.DarKNesS
06-07-2014, 22:15
عوارض برگشت ناپذیر زیادی داره برای همین من به کسی پیشنهاد نمیکنم مصرف کنه.
درست نیست بدن رو فدای موی سر کنیم.
حالا 1 سال مصرف می کنیم ببینیم چطوره من قبول میکنم موش آزمایشگاهی بشم :n02:

جواب ندادینا

Xx Hossein xX
06-07-2014, 23:33
اگه دوز مصرفی رو رعایت کنی هیچ کدوم از اون عوارض جانبی برات پیش نمیاد (حداقل برای من پیش نیومد).
من از دکتر هم پرسیدم گفت خارجی و ایرانیش هیچ تفاوتی نداره، ایرانی ها هم از همون مواد اولیه خارجی استفاده میکنن.
یک قرص گیاهی هم جایگزین فیناستراید هست که عوارض خاصی نداره و جدیدا دکترا اون رو برای مو تجویز میکنن. اسمش prosterbe هستش، یکم قسمتش بالاست البته.
ولی در کل من همه ی این قرصا و ویتامین ها رو حدود دو ساله دارم مصرف میکنم. PRP کردم و 6 ماه ویتامین رشد مو مستقیم توی پوست سرم تزریق کردم.
معجزه ای اتفاق نیوفتاد فقط سرعت ریزش کمتر شد و بعضی قسمتای سرم موهای ریز در اومد :دی

موفق باشید :n16:

hajoo
07-07-2014, 00:10
دوست عزیز.
تقریبا تمام عوارض فیناستراید برگشت پذیر هستند و با قطع مصرق برطرف میشن.
شایع ترین عارضه اختلالات جنسی مانند کاهش تمایل و ارکشن و ... هست.من خودم مصرف میکنم نتنها کم نشده بلکه زیادم شده:n02:
این عوارض زیر 5 درصد دیده میشن و با قطع دارو برطرف میشن.
بزرگی پستان یا سرطان پستان بسیار نادره و دلیل نمیشه که بخاطرش دارو مصرف نکنید.
من خودم finpecia استفاده میکنم که هر بسته 30 تومن هست و راضی هستم.

نکته ای که هست اینه که اگر فیناستراید با دیدن اولین علایم ریزش مو استفاده بشه تاثیر زیادی خواهد داشت . و اینکه باید طولانی مدت استفاده کنید تا اثرش رو ببینید.
باید روزانه یک قرص 1 میلی گرمی رو میل کنید.

laxer
07-07-2014, 00:41
دوست عزیز.
تقریبا تمام عوارض فیناستراید برگشت پذیر هستند و با قطع مصرق برطرف میشن.
شایع ترین عارضه اختلالات جنسی مانند کاهش تمایل و ارکشن و ... هست.من خودم مصرف میکنم نتنها کم نشده بلکه زیادم شده:n02:

این عوارض زیر 5 درصد دیده میشن و با قطع دارو برطرف میشن.
بزرگی پستان یا سرطان پستان بسیار نادره و دلیل نمیشه که بخاطرش دارو مصرف نکنید.
من خودم finpecia استفاده میکنم که هر بسته 30 تومن هست و راضی هستم.

نکته ای که هست اینه که اگر فیناستراید با دیدن اولین علایم ریزش مو استفاده بشه تاثیر زیادی خواهد داشت . و اینکه باید طولانی مدت استفاده کنید تا اثرش رو ببینید.
باید روزانه یک قرص 1 میلی گرمی رو میل کنید.

والا جدیدا" در بروشور شرکت تولید کننده نوشته خیلی از عوارضش برگشت ناپذیرند , گویا کمپین ها اعتراض هم در این باره در اینترنت برپا شده.

hajoo
07-07-2014, 10:30
توي رفرنس هاي دارو نوشته كه عوارضش (جنسي) برگشت پذيره.اورولوژيست ها ميگن برگشت پذيره.

البته هيچ چيز رو نميشه ١٠٠ درصد گفت به هر حال ممكنه تغيير كنه.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sir.DarKNesS
07-07-2014, 12:30
مرسی از دوستان هر شب ساعت 12 یک عدد قرص فارماتون میخورم + 1 عدد قرص 1 میلی فینایستراد سها و اینم بگم 6 ماهی از تاریخ انقضا قرص فارمانون میگذره و همش توی یخچال بوده و بردم داروخونه یارو گفت من خودم داروهای 1 سال تاریخ مصرف گذشته هم استفاده میکنم اگر توی یخچال مونده باشه چون این شرکت ها حداقل انقضا رو مینویسند :دی

و بعدش ساعت 12 ظهر ماینوکسیدیل 5% پاک دارو میزنم + 12 شب یعنی روزی 2 بار که دقیقا در ساعت میزنم چطوره ؟

و اینم بگم موهام کامل نریخته و همه جا مو دارم و فقط از شقیقه ها یکم ریخنه که اونم عادیه و ماله همه دوستام ریخته :n13:

و قراره از امروز شامپو فولیکا ضد ریزش مو بگیرم بزنم هر روز :دی شامپوش چطوره ؟

30vil
07-07-2014, 12:39
و قراره از امروز شامپو فولیکا ضد ریزش مو بگیرم بزنم هر روز :دی شامپوش چطوره ؟

فولیکا به درد نمیخوره

شما شامپو آنافاز از دوکری را بگیر و استفاده کن + فیناستراید ابوریحان اگر پیدا نکردی سها

مطمئنا موهاتو میتونی چندین سال نگه داری

اگر قسمت ورتکس خالی نشده از ماینو استفاده نکن چون هیچ تاثیری در قسمت شقیقه نداره

Sir.DarKNesS
07-07-2014, 12:56
فولیکا به درد نمیخوره

شما شامپو آنافاز از دوکری را بگیر و استفاده کن + فیناستراید ابوریحان اگر پیدا نکردی سها

مطمئنا موهاتو میتونی چندین سال نگه داری

اگر قسمت ورتکس خالی نشده از ماینو استفاده نکن چون هیچ تاثیری در قسمت شقیقه نداره

سلام مرسی بابت جوابتون اما اگه ممکنه یه لینک بدید از این شامپو و یکم توضیحات ممنون میشم :n12:

30vil
07-07-2014, 13:01
سلام مرسی بابت جوابتون اما اگه ممکنه یه لینک بدید از این شامپو و یکم توضیحات ممنون میشم :n12:

من فولیکا ضد ریزش استفاده کردم موهام بدتر شد

اما تقریبا شش ماهه از آنافاز استفاده میکنم که خیلی عالی بوده و تقریبا ریزش را قطع کرده قیمتش نسبت به فولیکا بالاتره اما ارزشش را داره

anaphase ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sir.DarKNesS
07-07-2014, 13:09
من فولیکا ضد ریزش استفاده کردم موهام بدتر شد

اما تقریبا شش ماهه از آنافاز استفاده میکنم که خیلی عالی بوده و تقریبا ریزش را قطع کرده قیمتش نسبت به فولیکا بالاتره اما ارزشش را داره

anaphase ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کرم ماننده ؟ آخه چیزی که کردم مانند باشه چندشم میشه :n02: طوریه که حتی تاحالا به دستام یا بدنم کرم نزدم احساس میکنم نفسم داره میگریه :n09: مادرم بهم میگه روانی :n01: شوستشوش آسونه ؟ بعد موهارو چرب نمیکنه ؟ آخه خود موهام 2 روز نشورم چرب میشه

اینجا میفروشه 14400 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

30vil
07-07-2014, 13:34
کرم ماننده ؟ آخه چیزی که کردم مانند باشه چندشم میشه :n02: طوریه که حتی تاحالا به دستام یا بدنم کرم نزدم احساس میکنم نفسم داره میگریه :n09: مادرم بهم میگه روانی :n01: شوستشوش آسونه ؟ بعد موهارو چرب نمیکنه ؟ آخه خود موهام 2 روز نشورم چرب میشه

اینجا میفروشه 14400 تومان

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بله کرمه اما مثل کرم نیست که چرب باشه زود کف میکنه و خیلی راحت روی موها کشیده میشه

من 3 روز یک بار موهام چرب میشه و شستشو انجام میدم

اینجا قیمت 50 میلشو داده من 200 میل را 48 تومان میخرم

~ReZa~
07-07-2014, 15:10
دوستان این دارو وقتی با قطعش دوباره موهای سر میریزه چرا اصرار دارین مصرف بشه!!!
بنده 12 روز مصرفش کردن خدایی افسردگی آورد برای من!!!!
لامصب نمیدونم چیه روز دوم مصرف میل جنسی رو نابود میکنه!!!!
ممکنه عوارض برگشت ناپذیری هم داشته باشه!!!
فقط و فقط چاره کاشت مو هستش تا زمانی که درمان دارویی صد در صد در بیاد!!

Sir.DarKNesS
07-07-2014, 16:15
دوستان این دارو وقتی با قطعش دوباره موهای سر میریزه چرا اصرار دارین مصرف بشه!!!
بنده 12 روز مصرفش کردن خدایی افسردگی آورد برای من!!!!
لامصب نمیدونم چیه روز دوم مصرف میل جنسی رو نابود میکنه!!!!
ممکنه عوارض برگشت ناپذیری هم داشته باشه!!!
فقط و فقط چاره کاشت مو هستش تا زمانی که درمان دارویی صد در صد در بیاد!!

داداش الان 23 سالمه بهتره الان بریزه یا توی 28 سالگی ؟

~ReZa~
07-07-2014, 17:06
داداش الان 23 سالمه بهتره الان بریزه یا توی 28 سالگی ؟
خب دوست عزیزم 5 سال بکوب میخوایی فینستراید و ماینوکسیدیل استفاده کنی!!!!
5 سال میخوایی یعنی فینستراید از سم بدتر رو بخوری مگه بدنت چه گناهی داره که فدای موهات بشه!!!
به هر حال خود ماینوکسیدیل هم دنگ و فنگهایی داره استفادش که بعد از مدتی شدیدا آزار دهنده میشه و حسشو دیگه نداری استفاده کنی!!
ولی الان بزاری به طور طبیعی ریزش کنه تا 30 سالگی صبر کنی روند ریزش تقریبا تموم بشه اونوقت بکاری از اون بهتره.
لامصب این مصرف داروها یه جوره 10 سال هم مصرف کنی 1 ماه بزاری کنار مصرفشون رو همون آش و کاسه هستش دوباره.ریزش دوباره شروع میشه!!!!
دکترها عین خیالشون هم نیست که چه بلایی سر مشتری میاد اونا میگن هر دو ماه یه بار مشتریربیاد ما نگاه کنیم براش نسخه بنویسیم واسه خودمون پول در بیاریم فقط!!!!خودت حساب کن تو عرض 5 سال پیش یه دکتر هر 2 ماه یا 3 ماه یکبار بری و برات نسخه بنویسه ببین چقدر تو جیبش میزنه!!!!
آقا این مو عجیب چیز پیچیده ای هستش حتی خود متخصص پوست و مو ها هم میبینی کچل هستن بخاطر ژنتیک و ارثیت ولی با این قضیه کنار میان!!!!

30vil
07-07-2014, 17:37
دوست عزیز بعد از کاشت مو هم باید تا چند سال فیناستراید مصرف بشه وگرنه نتیجه دلخواه حاصل نمیشه

در ضمن این دارو انقدر هم وحشتناک نیست که شما ازش به عنوان سم یاد میکنی هر چی باشه در FDA تایید شده و این سازمان هر دارویی را مورد تایید قرار نمیده مطمئنا تمام مطالعات بالینی روش انجام شده

اون عوارض وحشتناک هم روی 1 درصد از افراد اتفاق افتاده که همانطور که میدونیم در علم پزشکی هیچ چیز 100% نیست و هر دارویی عوارضی را در درصدی از افراد داره

روانپریش
07-07-2014, 20:26
درسته که این دارو عوارض شدید کبدی داره؟

hajoo
07-07-2014, 21:14
درسته که این دارو عوارض شدید کبدی داره؟
جز عوارض نادر دارو هست.

Sir.DarKNesS
15-07-2014, 23:18
دوستان کسی قیمت پروپشیا رو میدونه چنده الان توی بازار ؟

رفتم بگیرم ایرانیشو داشت که گرفتم و هندیشو گفت 10 تاییش 4 تومن

اما آمریکایشو گفت ندارم و داروخونه دیگه ای نرفتم اما آمریکایشو گیر نیووردم هندیشو میگیرم حداقل

امروز 10 روزه قرص سها رو دارم استفاده میکنم و 20 تا دونش مونده

تعریف هندیشو زیاد شنیدم و بنظر میاد آمریکاییش دیگه توپ باشه :n05:

hajoo
16-07-2014, 00:06
finpecia حدود 30 تومن هست.

Sir.DarKNesS
16-07-2014, 01:02
finpecia حدود 30 تومن هست.

هر 10 تاش ؟ :n13:

هیچی دیگه پس همون هندیشو میگیرم