PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : mpeg4 direct maker

abay
01-09-2006, 00:24
سلام
من سریال mpeg4 direct maker ورژن 5.0.6bulid148رو میخواستم.

moonomid
01-09-2006, 00:30
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] erial.html

abay
01-09-2006, 15:15
من شماره سریال میخواستم این که کرکه!

AK1
01-09-2006, 15:19
اين ورژن سريال نداره كرك ويا پچ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوني كه دوستمون گذاشته كسيجن هستش كه سريال نامبر رو مي ده چون اين برنامه سريال رو از روي كامپيوتر درست مي كنه ;)

abay
01-09-2006, 15:54
اين ورژن سريال نداره كرك ويا پچ داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اوني كه دوستمون گذاشته كسيجن هستش كه سريال نامبر رو مي ده چون اين برنامه سريال رو از روي كامپيوتر درست مي كنه ;)
سلام
چجوری سریال رو میده آخه من وقتی اینو اجرا میکنم برنامه کرک میشه ولی اونوقت برنامه vcd cutter از حالت کرک شده خارج میشه نمی دونم از چیه ولی اگه بخوام هر دو رو کرک کنم نمیشه و هنگام اجرای کرک یکی از این دو برنامه یه اخطار میاد که باید اون یکی رو اینستال کنی

AK1
01-09-2006, 16:03
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست مگي يعني ويسي ئي كاتر به اين برنامه ربط داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عجيبه اگه شد امتحان مي كنم

abay
01-09-2006, 18:06
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
راست مگي يعني ويسي ئي كاتر به اين برنامه ربط داره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] عجيبه اگه شد امتحان مي كنم
شاید من منظورم را خوب نتونستم بگم vcd cutterبه اون ربط نداره که !کرکش مثل همه .ببینید من یه چیز ی میگم شاید متوجه بشید مثلا"ما یه برنامه ای رو نصب کردهایم حالا اگه بخواهیم ورژن جدید این برنامه رو نصب کنیم بدون اینکه ورژن قبلی را حذف کنیم با یه اخطاری مواجه میشیم که میگه باید ورژن قبلی را آنیستال کنی در مورد کرک این دو برنامه نیز همینجور چون کرکشون ازیه نوعند(حداقل از نظر ظاهری)وقتی میخوای کرک یکیشون نصب کنی اون یکی انیستال میشه

AK1
01-09-2006, 19:09
از كرك زير استفاده كن ببين چي ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] crack.html

abay
01-09-2006, 19:41
از كرك زير استفاده كن ببين چي ميشه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] crack.html

بالاخره کرک شد خیلی ممنون.

AK1
01-09-2006, 19:46
خدا رو شكر كه موفق شدين [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*عیسی*
01-09-2006, 20:26
سلام.
اين كرك براي همه ورژن هاي اين نرم افزار هست. اميدوارم لذت ببرين:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](All%20Versions)%20Regfil e.REG